Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 20 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 20 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s1.postimg.org/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://s28.postimg.org/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s26.postimg.org/vwdqtqr5l/biogen_DVA.png
https://s26.postimg.org/4ohd5ry7t/Art_CENTAR-header.png
https://s23.postimg.org/tipvwi28r/ruska_kultura_u_srbiji.png
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Sami ste, a tražite nekog?

Strana 22 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Sami ste, a tražite nekog?

Počalji od Avramova taj Pon Avg 26, 2013 10:01 pm

Liči.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lilith taj Pet Nov 07, 2014 6:04 pm

Fristajlo ::Ovde možete opisati ono što želite, ukoliko to smete i hoćete; ukoliko uopšte znate šta hoćete...
Ja hoću- kako kad. Sve je to stvar raspoloženja; danas bih mlađu, sutra stariju, prekosutra bih decu, nakosutra se predomislim... Nisam načisto ni sam. Bio sam u vezama, sa vrlo različitim devojkama; sa svakom sam bio za ozbiljno, ali- nije išlo. Naravno, krivimo uvek drugu stranu, ali, vremenom, shvatite da tu mora biti nečeg i do vas samih. Vremenom, shvatite i svoje greške, pa ih više ne pravite; ali, vreme prolazi, dolaze godine a sa njima i iskustvo, koje donosi neke strahove, sumnje, probirljivost i izgovore.
Jasno vam je- ja ne znam šta hoću. Ako neko zna, neka mi kaže...

znam šta hoću, ali nisam načisto da li mi to treba... s godinama kriterijumi skaču a pravi izbori su u padu.
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Electronique Terminator taj Pet Nov 07, 2014 6:12 pm

Lilith :: znam šta hoću, ali nisam načisto da li mi to treba... s godinama kriterijumi skaču a pravi izbori su u padu.

Da,da,
Kad nisi cenila ono vreme " Kad Kriterijumi rastu a godine mlade ! "

Sad moraš u med stavljati "Oraje" koje si sama tucala :-)
Electronique Terminator
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lilith taj Pet Nov 07, 2014 11:43 pm

pa nisam baš toliko matora ybg... i još uvek mogu da imam koga hoću.
samo je problem što više neću...
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tetreb taj Pet Nov 07, 2014 11:53 pm

Fristajlo ::Ovde možete opisati ono što želite, ukoliko to smete i hoćete; ukoliko uopšte znate šta hoćete...
Ja hoću- kako kad. Sve je to stvar raspoloženja; danas bih mlađu, sutra stariju, prekosutra bih decu, nakosutra se predomislim... Nisam načisto ni sam. Bio sam u vezama, sa vrlo različitim devojkama; sa svakom sam bio za ozbiljno, ali- nije išlo. Naravno, krivimo uvek drugu stranu, ali, vremenom, shvatite da tu mora biti nečeg i do vas samih. Vremenom, shvatite i svoje greške, pa ih više ne pravite; ali, vreme prolazi, dolaze godine a sa njima i iskustvo, koje donosi neke strahove, sumnje, probirljivost i izgovore.

ja sam uvek sam, cak i kad nisam....

mozda sam samo jednom bio nekoliko nedelja skroz podeljen dok sam delio duh i telo...posle toga vise nikad. urok, karma, neko me ko malog ozracio izgleda.

tetreb
Radoznali član
Radoznali član

Broj poruka : 300
Datum upisa : 26.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Epitaf taj Pet Nov 07, 2014 11:55 pm

Lilith ::pa nisam baš toliko matora ybg... i još uvek mogu da imam koga hoću.
samo je problem što više neću...

Kiselo je grožđe...
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sub Nov 08, 2014 12:31 am

Potraga za velikom ljubavi (svojom ili tuđom) budi maštu. Najbolji dokaz je knjiga "Radiolog traži ženu s unutarnjom ljepotom" koju je objavila njemačka autorica Doris Preißler. Mjesecima je skupljala neobične oglase po novinama i pronašla sljedeće bisere:

Uskršnji zec (54/1,90) traži zečicu (do 45) za traženje jaja i više.

Vuk samotnjak, 31 g., traži radoznalu crvenkapicu do 34 g. za vezane strasti.

Lijep muškarac (40 g,, 180 cm), odlično građen, uzbudljiv, bolji od dosade u kariranoj košulji i sivom odijelu traži elegantnu damu, može i stariju. Više na upoznavanju.

Roštiljam u aluminijskoj foliji, pozdravljam šefa, guram kolica u dućanu, telefoniram preko fiksne linije, peglam traperice, mijenjam kupaće nakon plivanja, brojim kovanice, imam 43 godine, 1,8 m, volim kulturu i sport.

Tražim velikodušnog milijunaša koji želi da se za njega brine atraktivna Turkinja, nekad poslovna žena, 30 g., 173 cm, nježna.

Mršav 48-godišnjak spreman za ženu učiniti sve osim krenuti na posao. Pozor: Ne tražim muškarce ili parove, samo žene. Za topli obrok. Znatiželjna?

Čekam ženu iz snova. Molim da se jave samo zgodne.

Tražim iskrenu ženu koja nije umišljena i koja ima ozbiljne namjere jer za sve ostalo nemam živaca.

Poklanjam djevca, unikat, nikad korišten, 33 g., nije lak za korištenje ali je lojalan, visok, mršav, nije atletski građen, ali je zainteresiran za zajedničke sportske aktivnosti . Godine, izgled, podrijetlo nevažni.

Dominantna dama, 43, traži muškarca koji zna što želi. Prednost daje muškarcima za život a ne sezoncima i preljubnicima.

Atraktivna žena (41) traži muškarca bez brade i naglaska čije je želja za djecom već zadovoljena.

Tražim filozofa za doručak, gurmana za ručak, Robin Hooda za šetnje, Kolumba za svakodnevicu i kralja za krevet. Gdje si? Javi se ako si viši od 1,80 i imaš 50-60 godina.

Kako gore tako dolje. Kako unutra tako vani. Kako ja tako ti. Ž, 48, 174 cm.

Ž, s 20.000 plavih lasi i jednako toliko iluzija traži M za osnivanje obitelji. Razne sposobnosti i ludosti uključene

furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sub Nov 08, 2014 12:37 am

Trazim curu

Postoji mogucnost da ovaj Forum prati neka cura koja bi zeljela imati super zabavnog, izuzetno pametnog decka apolonske ljepote koji je iznad svega nadasve skroman.
Stoga cu ovdje ostaviti osobni oglas kako bih svim zainteresiranima skrenuo paznju na priliku koja se ne smije propustiti.

"TRAZIM CURU !!!!!
Potencijalne kandidatkinje moraju ispunjavati dolje navedene uvjete:

1. Spol: zenski
(ispricavam se svim zainteresiranima koji ne ispunjavaju taj uvjet, ali imam odredjene seksualne sklonosti koje ne bih zelio mijenjati)

2. Da ima cice (komada 2, cuo sam da obicno idu u paru). Velicina, tezina i oblik nisu bitni
(malo mi je neugodno priznati, ali to sto sam naveo pod brojem 2 volim, a osim toga, ne bih zelio zaglaviti u zatvoru kao pedofil)

Ako postoji osoba koja zadovoljava navedene uvjete, molio bih da mi se javi na xxx@xxx.xxx
Primam samo ozbiljne ponude. U slucaju nedostatka takvih, primam i neozbiljne.
Sto mogu kad sam izbirljiv. "

"Izuzetno zgodna plavuša, 19 godina, vitka, visoka, prijatnog izgleda, inteligentna i vedra, stalno nasmejana, finansijski dobro situirana, nema nikakvih predrasuda i kompleksa, bez obaveza, trenutno nije u vezi, ima malo izraženije grudi, voli društvo, voli sve oblike kontakata i u tom pogledu nije izbirljiva, ceni potpunu otvorenost, diše punim plućima i voli intenzivan i maštovit kontakt, prodaje motokultivator od 5 kW, povoljno! "

furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Čet Nov 27, 2014 10:46 pm

Trazi se mlada, pametna, otmena i dobro situirana dama
radi braka sa matorom, priglupom i nevaspitanom fukarom.
Sifra: Suprotnosti se privlace
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tetreb taj Pet Nov 28, 2014 4:02 am

e bro zanimljivije pises na nspm

a na temu... necu vise nista jer kad god sam nesto jako zeleo izvisio ko sisa... al' manje vise sam imao vecinu stvari koje sam pozeleo i necu postati ko oni izdrkani fosili koji mrze ceo svet sto nisu bili pametniji... znaci odyebaus svima, a kad dignes ruke samo ti doletje.... ko evritji

sfati se to negde oko 40-te i to je razlog sto stariji muskarci mogu bez po truda da obare vecinu mladih riba...sve se u zivotu placa, svaka skola, najgore kad si zelen... il' zelen pa zaljubljeT...sineeee

tetreb
Radoznali član
Radoznali član

Broj poruka : 300
Datum upisa : 26.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Sre Okt 07, 2015 1:58 am

Najgore od svega sto se covjeku moze desiti a to je upravo meni, da si u braku a nemas sex i da ne znas vise sta da, prostis,da imas. Sebe da imas ne mozes.Da imas sta drugo ne da ili ne ide.I da imas mozda ide ali koliko god da imas ne znas sta ces upravo zato sto imas.Ima li granice izmedju sexa i ljubavi i obicnog imanja ? Vjerovatno medju svima postoji uvjeravanje i razuvjeravanje sta je to ljubav a sta sex a sta imati ?Taj nesklad se javlja svakome bez braka ili u braku.Specifika razlicitosti zene i muskarca posto musko moze imati sex svaki dan a zenama kada naumpadne a naumpada im rijedje ili nikako.

Poslednji izmenio Idejan dana Sre Okt 07, 2015 2:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Idejan
Super član
Super član

Broj poruka : 5833
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Pet Okt 09, 2015 7:17 am

Uzmi drugu ženu.

Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Sub Okt 10, 2015 3:54 am

Sve su iste, ako dobijem sex dobicu i goru zenu, privikavam se na zivot bez sexa a ova mi je dovoljno losa.I tu su zene sve iste.Treba da se sviknes na to posto je takva zenska filozofija---ne daju mi otvoreno pisati i sputavaju me u izrazu tako da ne mogu pisati originalno.
Uzimanje druge zene je poraz svakog covjeka koji on nikada nece priznati a ljudi to rade vec masovno i u nekim slucajevima to im zele i njihove zene. Ma kako izgledalo, u nekim slucajevima cak i povoljno, ovisno od profila licnosti, u oba slucaja radi se o moralnom padu iako je kod ljudi egoizam jaci od morala ili bilo koje druge vrijednosti. Ljudi su destruktivni. Naravno u braku se javlja takodje sexualna destrukcija posto odnos prema sexu znaci i odnos prema zivotu. Bez sexa nema zivota. Muska filozofija obicno pociva na sexu sto je itekako ispravno medjutim zene to negiraju praveci s time covjeka nenormalnim jal sexualnog manijaka.Kasnije, ukoliko ucinis te ustupke zeni, koje ipak vecina muskaraca ne cini, bice prevaren. Pokazace se da zene ipak vole sex i to jako.
Sto se mene tice ja sam uvjek sanjao o sexu i to me ni danas ne popusta, ustvari sve sto sam radi radio sam radi sexa ali, helem, slaba fajda od toga. San mi se nije ispunio niti ce.Nisam mislio da budem zigolo nego normalno kad se covjek zeni, zeni se kako se kod nas u Bosni kaze da se smiri ili da ima sta da smiruje ali su dosla vremena danas da se zenis pa da nemas.Doslo je do zamjena uloga muskarca i zene.Nema vise ni kvalitetinih muskarca ni kvalitetnih zena. Ja sam ostao jedan rijedak slucaj, bez sexa.Drugu zenu bilo koju ne bih u to mogao ubijediti.Tako da ipak ostajem s ovom.
Inace sto rece mi jedna Amerikanka, poslije jednog mirisa tesko se naviknuti na drugi.Americki se to kaze "smrad".
Ali eto da se ublazi ljepota izraza.
Idejan
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Sub Okt 10, 2015 7:08 am

Mislio sam da Islam dozvoljava više žena.

Iceman
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Okt 10, 2015 12:54 pm

Slatko sam se nasmejala Idejanovom postu. Izdvojiću par meni zanimljivih ali i smešnih rečenica.

Bez sexa nema zivota.

Nema vise ni kvalitetinih muskarca ni kvalitetnih zena. Ja sam ostao jedan rijedak slucaj, bez sexa.

Mislim da drugi citat može da odluči tvoju sudbinu.

Dalje čitamo Idejanovu tužnu sagu o nedostatku istog (seksa) pa se pitam, kako to da si još uvek, iako redak primerak kako sam pišeš, tako staložen, da ne kažem.

@ImC

I ja sam mislila ali to je verovatno bilo u prošlosti. Ne znam šta Idejan kaže na ovo pa da sačekamo.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Sub Okt 10, 2015 2:16 pm

Islam kaze da nije musliman koji ne suzbija svoje strasti a ja sam stalozen i bez Islama- to mi je odlika.
Islam je nasao rjesenje u visezenstvu sto je protiv mog morala, to je fakticko kurvanje u Islamu.
Radi toga ja nemam rjesenje iako sam musliman. Posto ledeni covjek to gleda, ovo moje kukanje kroz prizmu mene kao muslimana i Islama, ostadoh ja opet bez sexa ali barem imam zenu.Mozda me i to drzi sto je muslimanka. Na kraju ce me mozda bombardirati Rusi iako jedva prezivih Srbe. Helem nije mi vise ni do sexa.
Najbolje bi bilo da Srbi predju na Islam, radi vise zena. Meni treba jedna dobra Srpkinja.Imala bi dobrog pisca.
Idejan
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od INKOGNITO taj Sub Okt 10, 2015 8:53 pm

Neko moje zapazanje na osnovu postova koje si napisao otkad sam na forumu--Ili si dosao da zajebavas,ili da lecis frustracije na nama jer to kod tvojih ne prolazi (znaci-opet zajebavas) ili brate nisi normalan

Nadam se da gresim
INKOGNITO
Radoznali član
Radoznali član

Broj poruka : 311
Datum upisa : 03.10.2015
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Sub Okt 10, 2015 8:59 pm

Idejane, čitajući tvoje doživljaje i razmišljanja stekao sam utisak da ne prezaš od Srpkinja što je ok a nešto kontam da te i one posebno pale. Kad razmislim mora biti i da Srbi vole muslimanke jer ne kaže se za džabe u Srbiji "pusto tursko" Smile no ja ne imadoh tu sreću da probam "zabranjeno voće" Smile
Zahvaljujem u ime Srba na pozivu za prelaz u Islam, često sam razmišljao o toj temi, no nekako mi ne ide da zamislim sebe kao Muslimana (nekad je bilo veliko M sad ti pišeš malim pa ni sam ne znam kako treba), no bih ja ipak predložio suprotno i pozvao one Srbe muslimanske veroispovesti da se vrate u veru predaka. Ne zbog žena.

Iceman
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Sub Okt 10, 2015 10:53 pm

grijesis, ja sam genijalan, stari Helem s BGD cafea
Idejan
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Okt 10, 2015 11:11 pm

Ah, kao da je BGD cafe garancija kvaliteta. Ne aludiram ni na koga

I, šta kažeš na predlog IcemanCame? Možda se tu krije tajna rešenja koje će te preporoditi i učiniti da budeš srećan i kompletan čovek.

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Ned Okt 11, 2015 2:26 pm

ne jedem cvarke Avramova pa me to supa u glavu da se vracam u Srbe a helem......
Idejan
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Okt 11, 2015 2:38 pm

Čvarci nisu moranje, ti navali na biftek.

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Ned Okt 11, 2015 2:45 pm

onda imas li kakvih preporuka, osim sebe, dok nije kasno,da imamo jos jednog Srbina
Idejan
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Džudi taj Ned Nov 05, 2017 1:39 pm

Ja mislila ovo ozbiljna tema, kad ono...

Sama sam. Nekada samoća prija, nekada ne.
Džudi
Novi član
Novi član

Broj poruka : 92
Datum upisa : 28.12.2015
Godina : 45

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Davidova taj Ned Nov 05, 2017 11:43 pm

Ozbiljna je tema nego gospodin Idejan uvek nešto zakukulji a onda da se ne uvredi moraš da mu povlađuješ. A evo, nema ga još od proletos. Sigurno se po drugi put zaljubio u svoju ženu pa sada se oseća kao nekada.

I kada sam sama nisam sama. Ako mi se ne samuje ja izađem ili jednostavno odgledam neki dobar film. Knjigu čitam kada sam inspirisana za čitanj ali film ima boja koje ne moraš zamišljati kao kada čitaš knjigu. I bez obzira na sve, knjizi dajem prednost.

Moj drug kaže otprilike: čemu toliko čitanje knjiga, pustimo da ih sami odživimo. Dopalo mi se to razmišljanje. Smile

Πάντα ῥεῖ
Davidova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 877
Datum upisa : 18.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh