Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 44 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 44 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
https://s28.postimg.org/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Desavanja u Makedoniji

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Desavanja u Makedoniji

Počalji od Svarog taj Sre Apr 19, 2017 3:46 am

Desavanja oko protesta i kriza vlasti. Da li je ovo kraj makedonije kao drzave ili samo jos jedan pokusaj da se Ruski tok i uticaj presece.
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1591
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Re: Desavanja u Makedoniji

Počalji od sini_do taj Ned Maj 28, 2017 3:53 pm

Makedonija je jadna i bedna, ona ne moze opstat kao drzava. Albanci će odlučivat o njenoj budućnosti, to znaći nema drzave Makedonije...
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2644
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Svarog taj Ned Maj 28, 2017 4:00 pm

Tebra, jeste ona jadna i bedna ali je priznala Kosovo. Mislili su da ce ako se dodvore Amerima da ih ostave na miru.

Sad dosao djavo po svoje.

Mi smo ih izvukli kod Tetova prosli puta a sada ne znam ko ce....

Jedino ako ih Rusi ili Kinezi ne spasu....
Svarog
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PatakPrvi taj Ned Maj 28, 2017 10:02 pm

Jbga .
Ko nece brata za brata , hoce tudjina za gospodara .
Aktuelna situacija u Juznih Slovena , jako slici onoj prije sto i nesto godina , tamo negdje poslije Berlinskog Kongresa .
Slovenija i Hrvatska u ''Austro-Ugarskoj'' .. ovo govno od BiH ni na nebu ni na zemlji , a Srbija se, slicno ko i sad ,  poslije mnogo muka ,  bauljajuci ( ali sa mnogo vise optimizma nego danas, radjala se djeca i doticalo vise energije )ucila sto samostalnije  hodati ..
Siptarija je u to doba na poklon dobila prvu drzavu (isto '' na guzove'')
Ovaj put su americki sticenici sa kojim Ameri imaju sasvim ozbiljne planove .
I tako...Smutna vremena , kroz koja Srbija i Srbi,  ako je ikako moguce ,  trebaju sto pametnije proci .
PatakPrvi
Član sa idejama
Član sa idejama

Broj poruka : 609
Datum upisa : 12.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pon Maj 29, 2017 1:32 am

Sve lopov do lopova i izdajnik do izdajnika na čitavom Balkanu. Svi su instalirani od strane zapadnih službi i onda u nekom momentu prelete na strani Rusije, misleći da će ih to održati na vlasti. Ili obrnuto.
A svi su u kooperaciji, svi bratski pljačkaju narode koje "predstavljaju" i uvek im je malo.
Centri moći im dozvoljavaju da pljačkaju i ohrabruju ih, kako bi se smučili narodima i kako bi se agenti tih istih centara kasnije pojavili kao "spasioci".
Jedan kralj,jedna vlada, jedna religija, jedna moneta, jedna vojska... To je taj "spas" koji se priprema svim narodima sveta.
A ova naša balkanska izdajnička bagra, misle da su "odabrani", da će biti neko i nešto u tom "novom svetu", tako ih lože oni sa Zapada.
Neće njih ni biti tamo, biće zgaženi kao buba-šarbe, zarad "uzvišenih ciljeva" novoga sveta. Drugim rečima: Mrk satrapi.

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8606
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Svarog taj Pon Maj 29, 2017 10:04 am

Dobro receno tebra.
Makedonija je klekla pred njima i mislila je da ce biti postedjena.

Sad ce dobiti sta su zasluzili.

Ima jedna druga stvar. Kinezi nisu slucajno uzeli Solun a Rusima treba Turski tok. Poklapaju se interesi Rusije i Kine u tom slucaju pa cemo videti sta ce biti.

Ove godine Kinezi prvi puta vojno ucestvuju u borbi protiv ISIS-a, I pita se i za njeno misljenje.

Sa druge strane sukob Trampavi Klinton i pocetak rusenja toga sistema pljacke. (ne sto je njima bitno da nesto spasu nekoga vec sto ne mogu finansiski da izdrze. Puca im drzava i monetarni sistem.)

30% americke vojne tehnike je na brojnom stanju ali neispravno. Nema se para za remont.

Svarog
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PatakPrvi taj Pon Maj 29, 2017 10:59 am

Na ovom svijetu nijedna drzava ni narod nisu potpuno nezavisni .
Jesu vise , manje , ni najmanje ... ali potpuno samostalan nije niko .
Sto se neke svjetske Vlade , kralja , cara , ili sl  tice... nema od toga nista .
Mozda su to neki imali namjeru jednom progurati , medjutim postalo je jasno da  ta i takva  ''globalizacije'' nema sanse .
Sto se tice ovih lokalnih vlastodrzaca , koje ruku na srce ipak mi biramo , nisu oni ni bolji ni gori od mnogih drugih po svijetu .
Neuporedivo je lakse na '' medjunarodnom planu ''biti Putin , sa onolikom Rusijom iza ledja .. nego Vucic .
Ponekad se zapitam sta bih ja da sam Vucic umjesto Vucica ,ili Dodik umjesto Dodika ,radio ..
I  skontam da tu i nema bas puno prostora za '' manevar .
Otprilike bih radio , ovo sto i oni rade .
Ne priznati shiptarima otimanje Kosova , sto jaca realno moguca kopca sa Rusijom i Kinom , a opet ne plaziti jezik zapadnim krvopijama . Glupo je , a vise od toga , na zalost nismo ni u stanju ( jbte , cak ih i Vladimir Veliki naziva partnerima )..
Zatim , ulaziti ( ali ne uci) u raspadajucu EU ,   ofirajuci i EU ,  i Srbe  (kojih nije malo) ,  spremnih za robovsku snjitu pekmeza ,kao i za   sluzbu Zapadu za gradjanski rat u Srbiji .

Sto se lopovluka tice koji nas zive pojedose , valja nam se sjetiti da je kapitalizam (posebno u ranoj fazi ) ozakonjeni lopovluk .
U njemu lovac umjesto da goni vuka koji je pojeo baku , podvodi strancima Crvenkapicu za pare .
Dakle , treba vremena ,izdrzljivost , pameti , da se lopovluci smanje  .
Jbga , zivot nije preci preko polja .
PatakPrvi
Član sa idejama
Član sa idejama

Broj poruka : 609
Datum upisa : 12.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Svarog taj Uto Maj 30, 2017 10:38 am

PatakPrvi ::Na ovom svijetu nijedna drzava ni narod nisu potpuno nezavisni .
Jesu vise , manje , ni najmanje ... ali potpuno samostalan nije niko .
Sto se neke svjetske Vlade , kralja , cara , ili sl  tice... nema od toga nista .
Mozda su to neki imali namjeru jednom progurati , medjutim postalo je jasno da  ta i takva  ''globalizacije'' nema sanse .
Sto se tice ovih lokalnih vlastodrzaca , koje ruku na srce ipak mi biramo , nisu oni ni bolji ni gori od mnogih drugih po svijetu .
Neuporedivo je lakse na '' medjunarodnom planu ''biti Putin , sa onolikom Rusijom iza ledja .. nego Vucic .
Ponekad se zapitam sta bih ja da sam Vucic umjesto Vucica ,ili Dodik umjesto Dodika ,radio ..
I  skontam da tu i nema bas puno prostora za '' manevar .
Otprilike bih radio , ovo sto i oni rade .
Ne priznati shiptarima otimanje Kosova , sto jaca realno moguca kopca sa Rusijom i Kinom , a opet ne plaziti jezik zapadnim krvopijama . Glupo je , a vise od toga , na zalost nismo ni u stanju ( jbte , cak ih i Vladimir Veliki naziva partnerima )..
Zatim , ulaziti ( ali ne uci) u raspadajucu EU ,   ofirajuci i EU ,  i Srbe  (kojih nije malo) ,  spremnih za robovsku snjitu pekmeza ,kao i za   sluzbu Zapadu za gradjanski rat u Srbiji .

Sto se lopovluka tice koji nas zive pojedose , valja nam se sjetiti da je kapitalizam (posebno u ranoj fazi ) ozakonjeni lopovluk .
U njemu lovac umjesto da goni vuka koji je pojeo baku , podvodi strancima Crvenkapicu za pare .
Dakle , treba vremena ,izdrzljivost , pameti , da se lopovluci smanje  .
Jbga , zivot nije preci preko polja .

Brate moj ja ne mislim bas tako i ako se u vecini slazem.
Ja ove nase na celom Balkanu smatram samo marionetama izabranim od nekih zapadnih krugova da sprovode sta im se kaze.

To govore ovi izbori precednicki. Naravno ko zeli da vidi, videce.

Ja mislim da je Vucic izabran od zapada (neke Britanske struje) koja ovde vedri i oblaci. Videli su da su Tadic i kompanija ogrezli previse u korupciju i kriminal i da se na njih ne moze racunati da iznesu sve to ubacili Vucija koji je jako beskompromisan i vlastoljubiv te mnogo spremniji da iznese celu pricu.

Bio je nekada Srpski patriota i sad gura pricu koju je do juce napadao. Ali to nije nesto sto mu treba zameriti, jer ljudi menjaju stavove i ubedjenja, vec to sto vodi pogresni ekonomsku politiku, i losu spoljnu politiku.

Odnosno on radi sve sto mu drugi narede. Ima primera bezbroj
Od smene Zorane Mihajlovic pa je onda ostavlja, preko dovodjenja ministara koje mu zapad nametre do davanja nase love od Srebrenice, puteva prema Kosovu, do primanja izbeglica i finansiranja svega toga dok nasi ljudi na Kosovu nemaju da jedu u enklavama.

Prepustio je siptarima sutstvo, i kompletnu vlast nad Srpskim enklavama, i sastaje se sa onim zlikovcem Edijom Ramom i ako za to nema nikakve potreba.

Ekonomski da ne komentarisem potrajace...

Izbori su pokazali da zapad bas oce njega. Odgovara im...

Zato su mu i dozvolili razjedinjenu opoziciju, njihovu pro zapadnu i jos gomilu nebitnih likova koji samo dele glasove i odvracaju ih od smene Vucica.

Kada ti ja pravim i poziciju i opoziciju, onda cu ja i izabrati ko ce vladati... Zato sam uveren da je Vucic marioneta zapada.
Svarog
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: