Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 40 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 40 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Novi znak u horoskopu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Novi znak u horoskopu

Počalji od Iceman taj Sub Sep 24, 2016 9:14 am

"Godišnja doba se menjaju, prijateljstva i ljubavi dolaze i prolaze, ali uvek smo znali da će jedna stvar biti večna – naš horoskopski znak. Ali koliko smo samo živeli u zabludi.

NASA je prilično tiho najavila da planira da promeni čitav Zodijak bez ičijeg odobrenja.

Svaki znak dobio je novi datum i horoskopu je dodat potpuno novi znak.

Ispada da smo dobar deo ove godine bili nesvesni da je skoro svako od nas dobio nov horoskopski znak i svet je sada u panici.

Čini se da je NASA odlučila da nam malo prodrma živote jer je Zemlja sada malo drugačija nego što je to bio slučaj kada su Vavilonci stvorili Zodijak koji svi poznajmeo i volimo.

„Sada, 3.000 godina kasnije, nebo se pomerilo jer Severni pol ne pokazuje u istom pravcu kao što je to nekada činio“, stoji u objašnjenju stručnjaka.

Kako bi njihov zodijački kalendar bio savršen (12 meseci, 12 znakova – po jedan za svaki mesec), Vavilonci su izignorisali 13. sazvežđe, a NASA je odlučila da ispravi stvari i doda novi znak - Ofiukus.

Evo kako će izgledati novi horoskop:

Ovan: 18. april – 13. maj

Vi ste hrabri, strastveni i impulsivni.

Bik: 13. maj – 21. jun

Vi ste pouzdani, posvećeni i tvrdoglavi.

Blizanci: 21. jun – 20. jul

Vi ste znatiželjni, nežni i neodlučni.

Rak: 20. jul – 10. avgust

Vi ste maštoviti, saosećajni i lako je manipulisati sa vama.

Lav: 10. Avgust – 16. septembar

Vi ste veseli, darežljivi i arogantni.

Devica: 16. septembar – 30. oktobar

Vi ste analitični, vredni i stidljivi.

Vaga: 30. oktobar – 23. novembar

Vi ste društveni, pošteni i skloni samosažaljevanju.

Škorpija: 23. novembar – 29. novembar

Vi ste snalažljivi, hrabri i nepoverljivi.

Ofiukus: 29. novembar – 17. decembar

Vi ste željni znanja, zavide vam i dive vam se.

Strelac: 17. decembar – 20. januar

Vi ste idealista, duhoviti i nestrpljivi.

Jarac: 20. januar – 16. februar

Vi ste disciplinovani, odgovorni i pomalo snishodljivi

Vodolija: 16. februar – 11. mart

Vi ste nezavisni, imate temperament i volite da pomažete drugima.

Ribe: 11. mart – 18. april

Vi ste saosećajni, umetnička duša, ali slabe volje.

Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Re: Novi znak u horoskopu

Počalji od madam mim taj Sub Sep 24, 2016 7:40 pm

Toplo zahvaljujem Nasi što mi nije promenila znak Very Happy
Samo mi još ta paranoja falila u životu...

E, al da li se restrukturiranjem sad promenio podznak? Question
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od madam mim taj Sub Sep 24, 2016 7:48 pm

Ako bi svemoguća NASA bila tako ljubEzna da malo preusmeri Saturn iz mog zodijačkog znaka (i šutne ga, recimo, Jarcu), ja bih joj još većma bila zahvalna!
madam mim
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Uto Sep 27, 2016 10:48 am

Ne znam ne razumem se u podznake mimi. A ni u Saturn.

Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Sep 27, 2016 11:57 am

Nikako mi ne odgovara da budem blizanac kada sam tipični rak. Šta ovi misle? Da će uspeti? E ne mere, ostajem rak do kraja ali ne ovakav kako ga NASA opisuje.  

@mim
Briga te je za Saturn, važno da ti nisu promenili znak. I kakav je uopšte uticaj Saturna? Znam da mojim znakom vlada Mesec i sasvim sam zadovoljna, makar ga mogu videti golim okom da mu svaki puta mahnem ili sednem u njegovo naručje.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od madam mim taj Uto Sep 27, 2016 3:05 pm

Avramova ::@mim
Briga te je za Saturn, važno da ti nisu promenili znak. I kakav je uopšte uticaj Saturna?  

"Tranzit Saturna u znaku Strelca od 23.decembra 2014. do 20.decembra 2017.

Osim nekoliko meseci kad se bude vratio u znak Škorpije od 15. juna do 18. septembra 2015, gospodar planetarnog prstena, domaćin znaka Jarca i Vodolije, Planeta Saturn će tranzitirati znakom Strelca od 23. decembra 2014. do 20. decembra 2017. Uprkos svojoj lošoj reputaciji kao planeti koja gasi svetlost, nema potrebe da se Saturn, Horus, horologijum, časovnik kosmičke mehanike, smatra kao neka katastrofa ili tragedija. Saturn samo u određenom vremenskom periodu od oko 3 godine sprovodi planetarnu energiju one planete koja je domaćin znaka u kome boravi, tako da on nužno ne mora da donosi probleme i loše događaje.

Saturn je planeta koja simbolizuje strukturu, okvir, odgovornost i istrajnost, ali takođe on može doneti raskid, hladnoću i udar u raznim oblastima života, zato je veoma važno razumeti njegovu energiju koju sprovodi u određenom vremenskom periodu. Sada kad Saturn boravi u znaku Strelca, kod velikog zaštitnika i još većeg gospodina  solarnog sistema, Jupitera, oni će morati da tolerišu jedan drugog naredne tri godine. Strelac, kentaur, i njegov vladar  grandiozni Jupiter su veliki zaljubljenici istine, znanja i mudrosti, tako da je boravak Saturna u ovom znaku prava noćna mora za neznalice i površne ljude. Saturn u Strelcu želi da dođe do istine i pravde na svim nivoima. Duboka istina i sitna mudrost  samo treba da bi se pokrenuo proces prekida samoobmanjivanja i otkrivanja pravog identiteta veze, braka, poslovnog odnosa, udruživanja ili saveza. Samo pojedinci koji imaju veštine i znanja na intelektualnom i duhovnom nivou mogu da pruže nove smernice u društvenom, verskom ili političkom pravcu.

Očigledno da za vreme tranzita Saturna kroz znak Strelca praviće mnoge aspekte ali najzanimljiviji će biti oni sa sporim planetama. Kvadrati sa Jupiterom, domaćinom, u Devici i Neptunom u Ribama biće posebno zanimljivi. Dakle, imamo tri spore planete u promenljivim znacima Zodijaka što ukazuje na nestabilnost, kako na individualnom tako i na makro planu, i traženje istine i mudrosti kao jedinog i sigurnog skrovišta od ovih negativnih aspekata. Uprkos negativnim aspektima  kvadrata velike su šanse da se to skrovište nađe, a za one koji tu ne nađu spas, imaće drugu vrstu skrovišta u vidu alkohola, droge i ne zna se kojim novim supstancama koje treba da budu otkrivene u ovom periodu. Sve te supstance biće smišljene kako bi se lakše pobeglo od sebe sama.

Saturn u Srtelcu kristalizuje istinu i stvara moćni organizacioni ultimatum ostalim planetama. Od njegovog rukovanja sa istinom zavisiće ozbiljnost vremena koje dolazi. Tragaće za pravim profesionalcima koji treba da pokrenu događaje sa dalokosežnim planovima, gde će odvojiti žito od kukolja u mnogim oblastima života. Saturn u Strelcu napušta zastarela shvatanja i u novoj spoznaji pronalazi stabilnost".

Još ću da se propijem zbog Saturna  

Poslednji izmenio madam mim dana Uto Sep 27, 2016 3:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
madam mim
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Sep 27, 2016 3:30 pm

madam mim :: Još ću da se propijem zbog Saturna  
Ako je zbog Ljubavi ne žali, 'beš Saturn.

Moja koleginica se do danas nije udala jer je "slušala" zvezde" a lepo sam joj govorila.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu