Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 24 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 0 Skrivenih i 22 Gosta :: 2 Provajderi

Davidova, Klaudije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
IV Kamp klasične muzike u Zaječaru 15-21 avgust
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Detinci, Materice i Oci

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Detinci, Materice i Oci

Počalji od madam mim taj Pon Dec 21, 2015 12:33 pm

Vreme je božićnih praznika... Najsvečaniji period u godini. Zanima me da li se još uvek proslavljaju praznici kao što su Detinci (treća nedelja pred Božić), Materice (druga nedelja pred Božić) i Oci (prva nedelja pred Božić)? Da li se slavilo u kući vaših roditelja i da li ih slavite vi danas?

Evo, recimo, juče su bili Detinjci... I mada su mi roditelji stari i bolesni, a moja sestra i ja odavno nismo deca, juče sam morala da odem kod njih i dobrovoljno se prepustim vezivanju... Ne bi moja majka oprostila da se to zaboravi i ne obeleži... Ne može da se sagne i da veže taj kanap, al ga zato obavije oko moje noge i noge od stola i ne pušta, bre, dok ne dobije poklon... Very Happy
Nekad pomislim kako je to sve zamorno (ta gomila praznika u ovom periodu), a opet.... nije li to idealan način da decu naučimo od malih nogu lepoti darivanja, a ne samo primanja?
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Re: Detinci, Materice i Oci

Počalji od Hypnosis_ taj Pet Dec 23, 2016 9:55 pm

Ooo divne teme Very Happy

Naravno da se proslavljaju. Ja sam svoju decicu vezala na Detince,a sada se spremam za Materice (prekosutra).

Na Detince mi se i starija cera prvi put pricestila. Sama je zelela da posti i da ide da se pricesti.Kada je stigla iz crkve odjurila je da mi kupi pokloncic jer je u crkvi videla obicaj za Detince i skontala da cu je vezati kada dodje kuci

Hypnosis_
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2027
Datum upisa : 18.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu