Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 18 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 18 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Arabeska
Juče u 9:29 pm od Poli

» Neobična a lepa arhitektura
Juče u 9:22 pm od Poli

» Eksterijer
Juče u 9:03 pm od Poli

» Portreti - razne tehnike
Juče u 8:56 pm od Poli

» Phantasy Photos
Juče u 8:54 pm od Poli

» Fraktal art
Juče u 8:50 pm od Poli

» Origami
Juče u 8:45 pm od Poli

» Umjetnost od kane
Juče u 8:44 pm od Poli

» Tattoo art
Juče u 8:43 pm od Poli

» Kolaz
Juče u 8:31 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 8:21 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:47 pm od Brave Heart

» Koji internet radio slusate?
Juče u 7:17 pm od Храст

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Dino Merlin i srpska zastava

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Dino Merlin i srpska zastava

Počalji od Avramova taj Pon Okt 26, 2015 10:11 pm

Ne bih ja više veličala Dina i uspešni koncert u Bg., već one koji su ga slušali. To su ljudi širokijeh shvatanja i još širih vidika (muzičkih). Meni je žao što sam u tom smislu zakržljala.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od madam mim taj Uto Okt 27, 2015 6:44 am

Muzički su ukusi različiti, naročito kad je popularna muzika u pitanju, i ja nemam problem s tim. Nek svako sluša ono što mu se sviđa.
Međutim, mene kod Dina i njemu sličnih nervira jedna druga stvar (mogla bih reći neprofesionalizam). Nemam ništa protiv pop pevača koji pevaju srceparateljne pesme, ne mešaju politiku u to, pune Arene, zgrću pare od velikih koncerata... Jasna mi je ta linija koja je rukovođena zaradom. Postoje, opet, oni drugi interpretatori i autori čiji su tekstovi pesama politički obojeni, kritički nastrojeni itd, i oni se hrabro nose sa svojim izborom; ne očekuju pune Arene, uglavnom 'pucaju' na manju publiku koja deli njihove stavove, klupski su muzičari, pristaju na manju zaradu. Ima onih, opet, koji se mogu smatrati tradicionalnim rokerima (tvrđi zvuk možda, tekstovi neutralni što se politike tiče), i oni imaju nešto manju publiku (Dado Topić, recimo, nikad nije pucao na Arenu, ali on, Rambo i Vlatko su pre nekolicinu godina lepo napunili Sava centar i održali koncert za istoriju). A ovi što bi da zgrću pare po Arenama, a vređaju domaćina i omalovažavaju publiku, u matici prosipaju političke izjave, a na koncertima samo pevaju o ljubavi... ta mi je kategorija nekako... odurna (da se blago izrazim).
Dakle, ne pričam o estetici i kvalitetu njegovih pesama, nego o etici.

madam mim
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2803
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johny Bravo taj Uto Okt 27, 2015 7:06 am

Cudi me da nijednog "VELIKOG SRBINA" ne vredja to sto Ceca nosi titulu "Srbska majka" , cak naprotiv,za njene koncerte se obavezno trazi karta vise.....da je ona tol'ka sex bomba kao sto se prica s tim bi se jedino mogao sloziti Stivi Vonder ili za vreme zivota Rej Carls, a sto se tice njenih vokalnih kvaliteta ,pod punom materijalnom i krivicnom odgovornoscu izjavljujem da moje dupe ima bolje pevacke sposobnosti nego ona ......

Johny Bravo
Banovan

Broj poruka : 5355
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Okt 27, 2015 3:02 pm

Ko voli nek izvoli,bitno je da se sve završilo bez incidenta,da su se svačija deca vratila kući živa i zdrava a o ukusima je glupo raspravljati.Muzički utisak uvek odvajam od mišljenja o izvodjaču,to su dve stvari totalno različite i mnogo sam pesama voleo uprkos lošem mišljenju o izvodjaču.
Ko je Dino,Ceca,Lukas,Džastin,Leni,Majkl,Madona....nije bitno...njihova muzika se pamti ili ne....tako da...sve je dobro što se dobro svrši.

laza
Član
Član

Broj poruka : 12555
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Sre Okt 28, 2015 4:00 pm

madam mim ::Muzički su ukusi različiti, naročito kad je popularna muzika u pitanju, i ja nemam problem s tim. Nek svako sluša ono što mu se sviđa.
Međutim, mene kod Dina i njemu sličnih nervira jedna druga stvar (mogla bih reći neprofesionalizam). Nemam ništa protiv pop pevača koji pevaju srceparateljne pesme, ne mešaju politiku u to, pune Arene, zgrću pare od velikih koncerata... Jasna mi je ta linija koja je rukovođena zaradom. Postoje, opet, oni drugi interpretatori i autori čiji su tekstovi pesama politički obojeni, kritički nastrojeni itd, i oni se hrabro nose sa svojim izborom; ne očekuju pune Arene, uglavnom 'pucaju' na manju publiku koja deli njihove stavove, klupski su muzičari, pristaju na manju zaradu. Ima onih, opet, koji se mogu smatrati tradicionalnim rokerima (tvrđi zvuk možda, tekstovi neutralni što se politike tiče), i oni imaju nešto manju publiku (Dado Topić, recimo, nikad nije pucao na Arenu, ali on, Rambo i Vlatko su pre nekolicinu godina lepo napunili Sava centar i održali koncert za istoriju). A ovi što bi da zgrću pare po Arenama, a vređaju domaćina i omalovažavaju publiku, u matici prosipaju političke izjave, a na koncertima samo pevaju o ljubavi... ta mi je kategorija nekako... odurna (da se blago izrazim).
Dakle, ne pričam o estetici i kvalitetu njegovih pesama, nego o etici.

Šta ću kad volim ljige Smile

Iceman
Član
Član

Broj poruka : 1377
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od madam mim taj Sre Okt 28, 2015 4:12 pm

Ne zameram. Iznela sam svoj stav.

madam mim
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2803
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Sre Okt 28, 2015 4:39 pm

madam mim ::Ne zameram. Iznela sam svoj stav.

Ne zameram, izneo sam svoje lajkovanje.

Iceman
Član
Član

Broj poruka : 1377
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cinzia taj Sre Nov 11, 2015 2:49 pm

Pricajte vi o nebitnim stvarima, vjecno glupim i neosnovanim,,,ali ova njegova stvar meni se iz nekog razloga opasno dopada,,,

idemo dalje, sve do medalje,,,,,

Cinzia
Član
Član

Broj poruka : 722
Datum upisa : 22.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Nov 11, 2015 3:11 pm

@Cinzia

Ma pusti te patetičare kada znaš da to ne radi oni.... NEKI. Znaš već ... Smile

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 2:00 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh