Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 42 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 42 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Džudi i njeno pisanije
Danas u 1:58 am od Davidova

» Sanjanje ...
Danas u 1:29 am od Davidova

» Ћирилица
Danas u 1:07 am od Davidova

» Već viđeno (deja vu)
Danas u 1:05 am od Džudi

» Look dana
Danas u 12:55 am od Davidova

» Misli ili rečenice koje su vas dotakle
Danas u 12:41 am od Davidova

» Skupštinske rasprave
Juče u 11:49 pm od Davidova

» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 8:14 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 7:20 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 7:15 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 6:54 pm od Brave Heart

» Corax - slika današnjice
Juče u 5:33 pm od Brave Heart

» Da je novac - osoba kako bi ga opisali.. ?!
Sre Nov 22, 2017 10:15 pm od Davidova

https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Foto hronologija jednog Horora na vodi

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

26082015

Počalji 

Foto hronologija jednog Horora na vodi

Priznajem, ne mogu nikako da se pomirim sa projektom "Beograd na vodi"... Ako ta neman na vodi nikne za mog života, ja odoh na plac... Ali, do tada, kanim da pomno pratim te radove...

Trenutno stanje:

madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Foto hronologija jednog Horora na vodi :: Komentari

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 6:55 am od madam mim

Vukota ::
Upotreba reci "horor" takodje nije na mestu.. Prvo, zato sto je znacenje te reci duboko povezano sa realnoscu i mnogostrukostima ljudskog zivota, i drugo, njena duboka simbolika utoliko je obuhvatnija ukoliko se stavi u pravilan odnos prema slozenosti veza i odnosa koje se formiraju u skladu sa gore pomenutom realnoscu...

Da li jos neko zeli da postavi pitanje...

Msm, pažljivo sam pročitala, al' kako nema kvačica tj dijakritičkih znakova, nisam sigurna da sam dobro razumela... Kada imate termin za konsultacije?
Koja je, po Vašem mišljenju, reč adekvatnija od 'horora'?
Koju literaturu o korovu preporučujete (i da li ste mislili na korov ili na gomoljasto korenje ili, pak, na korene?)

PS Moram sad kod jednog drugog profesora na konsultacije, al' doći ću i kod Vas u zakazani termin Very Happy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 6:59 am od madam mim

Avramova :: Vukoto, madam će se oduševiti tvojim učešćem na temi.

Madam je iskreno iznenađena... prijatno, naravno.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 9:20 am od Iceman

Avramova ::Ovo čekamo:

Ova zgrada, bože me prosti, liči na vibrator, eventualno na neki moderan dildo. Smile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 10:36 am od madam mim

Iceman Came ::
Ova zgrada, bože me prosti, liči na vibrator, eventualno na neki moderan dildo. Smile

Crni Ajs, ne smem ni da pomislim kakvo nas sad predavanje očekuje, posle ove tvoje primedbe Very Happy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 10:37 am od Avramova

@ImC

Moram da se nasmejem. Dobro zapažaš ImC, sada i ja imam istu asocijaciju. Noćas sam bila u žaru nakon Vukotinog izlaganja pa mi je taj momenat promakao. Ostaje da se pitamo, o čemu je kreator nakon osmišljavanja kule razmišljao.

Draga Madam,

Izražavam veliko zadovoljstvo tvojim prijatnim i ugodnim rečima. Mogla si i zameriti ali eto, ti si dobra duša pa si razumela noćne polemičare i zato ti hvala.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 10:40 am od Iceman

madam mim ::

Crni Ajs, ne smem ni da pomislim kakvo nas sad predavanje očekuje, posle ove tvoje primedbe Very Happy

Pa ima sve potrebne elemente, eno ga dole i battery compartment Very Happy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 10:52 am od madam mim

Pa ima sve potrebne elemente, eno ga dole i battery compartment Very Happy

A je l onomad premijer lično postavio kamen temeljac za ovo 'samodovoljno' čudo arhitekture postnadrealizma? Je l to zgrada u kojoj smo prodali najviše stanova? Very Happy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 11:35 am od Avramova

_

Ko zna šta se iza svega krije i kako će izgledati kada bude zaista gotov ako bude gotov za našeg života. Možda su računali na dinosauruse, pardon srbosauruse novog mileniuma, kako Vukota reče. Smušena sam skroz, noć je mnogo bolja za dublju analizu ovakvih pikanterija.

Kada premijer udari kament temeljac, onda je to pošteno udareno.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 2:00 pm od Vukota

Sunce ti, kad Vukotu drmne inspiracija....!  

Pa, ko još drži predavanja nedeljom, oko ponoći ? Izneću ovu neregularnost na Studentskom forumu... da ne bude posle da se profesor čudi što studenti demonstriraju i fizički se obračunavaju sa profesorima i Dekanom

U pitanju je bila radna nedelja... Obzirom da su radne subote rezervisane za osnovno i srednje obrazovanje, nedelja bi trebala da pripada visem i visokom...

Vukota ::Upotreba reci "horor" takodje nije na mestu.. Prvo, zato sto je znacenje te reci duboko povezano sa realnoscu i mnogostrukostima ljudskog zivota, i drugo, njena duboka simbolika utoliko je obuhvatnija ukoliko se stavi u pravilan odnos prema slozenosti veza i odnosa koje se formiraju u skladu sa gore pomenutom realnoscu...

Da li jos neko zeli da postavi pitanje...

Msm, pažljivo sam pročitala, al' kako nema kvačica tj dijakritičkih znakova, nisam sigurna da sam dobro razumela... Kada imate termin za konsultacije?  
Koja je, po Vašem mišljenju, reč adekvatnija od 'horora'?
Koju literaturu o korovu preporučujete (i da li ste mislili na korov ili na gomoljasto korenje ili, pak, na korene?)

PS Moram sad kod jednog drugog profesora na konsultacije, al' doći ću i kod Vas u zakazani termin Very Happy

Recenica je gramaticki ispravna, i nije potrebno da se u istu unose bilo kakva jezicka pomagala... Obzirom na njenu duzinu i slozenost, savetujem da se u slobodno vreme citaju dela Andrica, kako bi se sto bolje razumela medjuzavisnost jezickih i logicko-misaonih konstrukcija...

Sto se tice upotrebe reci "horor", savetujem da se umesto nje u upotrebu uvede (rec) "bogohuljenje" ili, eventualno "intelektualni darvinizam" jer bolje pristaju uz opisane pojave i blize ih odredjuju...

Sto se tice korova, preporucujem da se, bar u pocetku, studenti i doktoranti posvete proucavanju teorije evolucije, obzirom da je korov vrsta koja je evoluirala zajedno sa covekom...

Nadam se da ce odgovor zadovoljiti nasu Madam...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 2:43 pm od Vukota

Misljenja sam da temu treba prosiriti na dve, izuetno znacajne oblasti i to: ronjenje i podvodnu arheologiju...
Obzirom da je moje znanje o pomenutim oblastima ograniceno nedostatkom odgovarajuce opreme, oskudnoscu sredstava i adekvatne naucne literature, savetujem da se u raspravu o istim ukljuci sto vise PRIZNATIH STRUCNJAKA koji ce svojim ISKUSTVOM i ZNANJEM (pod uslovom da su napunili bar trideset godina) doprineti sto boljem sagledavanju celokupne problematike...

Zahvaljujem se svima koji su prisustvovali mojim predavanjima, i svojim ucescem doprineli da tema dobije mesto kakvo uistinu zasluzuje...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 6:56 pm od madam mim

Vukota ::Nadam se da ce odgovor zadovoljiti nasu Madam...

Mislim da cu biti primorana da zamenim ovaj izborni predmet  Very Happy ... Ko sad da cita Andrica, bawi se logickim konstrukcijama, slozenoscu recenica, duzinom, intelektualnim darvinizmom, jezickim zavrzlamama i misljenjem uopste... Ja sam samo 'tela da navatam sto vise ESPB bodova   ; lakse mi da slikam, kacim slike i klikcem po forumima...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Okt 19, 2015 7:58 pm od Avramova

Moja Madam,

Dozvoli da tvoju impresiju dopunim mojom ekspresijom i ne zameri ako sam fulala a mislim da nisam.

"Horor" će biti ili neće biti. Nemam moći za takve stvarčice ali.. za druge imam.

Divna si! Smile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 8:07 pm od Vukota

Vukota ::Nadam se da ce odgovor zadovoljiti nasu Madam...

Mislim da cu biti primorana da zamenim ovaj izborni predmet  Very Happy ... Ko sad da cita Andrica, bawi se logickim konstrukcijama, slozenoscu recenica, duzinom, intelektualnim darvinizmom, jezickim zavrzlamama i misljenjem uopste... Ja sam samo 'tela da navatam sto vise ESPB bodova   ; lakse mi da slikam, kacim slike i klikcem po forumima...

Pretpostavio sam da ce broj studenata prisutnih na mojim predavanjima biti tek nesto veci broja sedista u zglobnom autobusu...
Bolje nisam ni mogao da ocekujem, kakvi studenti, takva i nauka...
Medjutim, ocekivao sam mnogo vise od jednog buduceg intelektualca, no, ako su samo bodovi vazni za razumevanje nauke i ljudskog zivota, onda neka tako i ostane...

U toku nedelje dodjite da vam upisem ocenu...
(Jeb***li vas bodovi)...

S postovanjem,

Vas profesor

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 8:12 pm od Avramova

Jao Vuki, kako da tumačim ovo obraćanje učesnicima? Možda bi mogao biti malo strpljiviji, tek smo krenuli a verujem da ćemo preći 40 stranica i krenuti u novu rundu. Uostalom, ako može Horor na vodi da kasni, možemo i mi sa savladanim znanjem nakon tvojih vrlo jasnih i preciznih predavanja.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 8:22 pm od Vukota

Ne mozete...
Ja sam potomak naucnih radnika u drugom i trecem kolenu BU, i moja je duznmost da branim obraz i cast nauke...
To sto vi delite misljenje onog propalog studenta Madam, to je vas licni odnos prema nauci, ali mene nemojte u to uplitati...

(Jeb***li vas kolokvijumi)...

S postovanjem,

Vas profesor

Poslednji izmenio Vukota dana Uto Okt 20, 2015 8:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 8:26 pm od Avramova

Au, ala si opasan i strog. Pa valjda znaš šta je i ko je naša Madam, profesore.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 8:28 pm od Vukota

Znam jako dobro ko je student Madam, imao sam tu (ne)srecu da joj predajem...
A sad malo o vodi nad Beogradom...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 8:45 pm od INKOGNITO

Prolazim tamo svakog dana.Napreduju.To me raduje

Uz ovakav napredak moji praunuci ima da se setaju pored prvih zgrada affraid

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 8:50 pm od Avramova

Ti si INKOGNITO optimista veći od mene, a ja sam baš veliki.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 9:06 pm od Vukota

Ako taj monstrum za moga zivota bude sagradjen, verovatno cu i ja, kao i nasa Madam, spakovati kofere i otici da zivim na nekoj planini, daleko od civilizacije...
Sar planina bi mi savrseno dogovarala...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 9:07 pm od Avramova

Nije ti dobar izbor, mora biti divljije, a Šar planina je prepuna turističkih atrakcija, ako je nisam pomešala sa nekom drugom.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 9:14 pm od Vukota

U tom slucaju - Stara planina, eventualno Prokletije... Sve zavisi koliko su daleko otisli sa kopanjem...
Kako god bilo, ja sam resio da ovog monstruma nadzivim, a vi kako hocete...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 9:16 pm od Avramova

Brate, živećeš kao kornjača.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Okt 20, 2015 9:21 pm od Vukota

Hocu, u inat...
A ovog monstruma cu nadziveti u svakom slucaju...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sre Okt 21, 2015 6:50 am od madam mim

Vukota ::
U toku nedelje dodjite da vam upisem ocenu...
(Jeb***li vas bodovi)...

S postovanjem,

Vas profesor

Jeb***li Vas rokovi, poštovani profesore ( )... koji li je sad pa ovaj, na početku semestra ?

Nego, ja sam rešila da promenim ne samo izborni predmet, već i ovaj hidro smer (sunce ti, ronjenje i podvodna arheologija u zimskom semestru    ) i fakultet, i mesto prebivališta (ne znam šta kaže prof. Brave Heart o izvorima vode na Marsu i mogućnostima ničim ometanog bivstvovanja na toj planeti... nisam stigla da posetim taj kurs)

Vaš propali student, večiti apsolvent i budžetski trošadžija
Madam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu