Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 56 korisnika na forumu: 3 Registrovanih, 1 Skrivenih i 52 Gosta :: 2 Provajderi

Avramova, Hypnosis_, laza

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Republika Srpska u sastavu Srbije ili ste protiv?

Strana 6 od 25 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Republika Srpska u sastavu Srbije ili ste protiv?

Počalji od Debilko taj Sre Apr 14, 2010 1:53 am

Ajde ovaj samjlic na kraju nesto i obecava. evo vracam ti ga.
Ej,slusaj,jedina stvar sto ne mogu da shvatim je,da ne razlikujes kada neko govori iz dobre namere,ali ima suprotno misljenje od tvog.Znaci, sve sto si rekao,prihvatio bih bez razmisljanja pod uslovom da se ostvari.
Tu uopste nema diskusije.Ja govorim iz ubedjenja da je to nerealno,
Znaci mi ne sporimo o tome,da li Srbija teba da bude veca ili manja.
Jedino sto priznajem radikalima su granice Karlobag,Karlovac,Vitovitica, ali sam tacno i tada znao,da se to govori samo u politicke svrhe.Evo sada se toga svi odricu.A zasto,E zbog toga sto nemaju argumente,vec su se smejuljili do je Seselj glumio klovna,dozivljavajuci to kao dobar fazon.
A ja i dalje zivim u ubedjenju,da su to trebale biti jedine pravedne granice.postujuci istorijsku ulogu u stvaranju Jugoslavije svih naroda na ovim prostorima.Cak su tu izostavljene i Srpske Moravice,pa cak i Istra je diskutabilna.
Reci mi samo,da li na isti nacin tretiras i Drazu Mijailovica,posto je priznao genocid u Foci i raspisao poternicu za Pavlom Djurisicem.Odnosno,naredio da se ziv ili mrtav uhvati i onemoguci dalje njegovo dejstvo
Mislim da smo mi Srbi prvi,koji bi trebali sve zlocine podizati na nivo genocida,jer bar tu smo u ogromnoj prednosti.ALi mi bezeci i stiteci onog kretena koji krije svoje d.... negiramo genocid iako nam treba biti impertativ isti dokazati u Jasenovcu,bar zbog tih milion stradalih Srba.
Ma sve neka bude genocid.Pa neka se vidi onda skor koje koliko ovde stradao,a ko cinio isti.

Debilko
Član
Član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 54

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Sre Apr 14, 2010 1:57 am

Debilko ::
.Jednostavno sam Srbin,koji svoju otadzbinu vidim do Drine,a ponosim se sa prekodrinskim srpskim zemljama
Na drugo ne treba ni komentarisati.Za vreme kosovskog boja,Bosanci su ucestvovali na srpskoj strani,ali kao vojska suverene drzave.Pre toga takodje,NIKASA RS NIJE BILA U SASTAVU SRBIJE
Naravno da je vazan razlog,ali povod je jedna bespotrebna mrlja u istoriji.A tu mrlju nam najvise naturajju na nos upravo braca Rusi,koji i dan danas uce da smo braca,ali smo ipak izazvali I svetski rat.
Jos plus,atentat je najveci moguci zlocin.Pucati na neoruzanog vladara durge zemlje je pucati u narod te zemlje.U one,koji ga smatraju svojim vladarom.
Ko je to ko sme da uzme pravdu u svoje ruke.I to jos cini pod pokroviteljstvom svoje drzave.Odnosno,strane drzave koja to podrzava.E vidite,tako primitivan cin nisu cak izvrsili ni ALbanci negu su se za Kosovo borili politickim sredstvima.

Tebi, izgleda, još uvek nije jasno da istoriju pišu pobednici i da je prava istina često ona koja je sakrivena iza nečijih interesa...!!!
Da bismo shvatili suštinu svih dešavanja u bližoj i daljoj prošlosti, nije dovoljno samo prelistavati udžbenik iz istorije za osnovnu ili srednju školu ....potrebno je bolje se informisati, a to, veruj mi, uopšte nije teško....kad se hoće.
Određeni istorijski događaji smišljeno su izrežirani, sa ciljem da se prikrije pravi razlog.

A što se tiče R.S. i toga da li je ili nije bila u sastavu Srbije, nije mi jasno kako možete pričati o nečemu što tada nije ni postojalo......ono što je najbitnije je da znamo koje su bile srpske teritorije da bismo danas mogli na iste polagati apsolutno pravo.

sanjalica
Banovan

Broj poruka : 602
Datum upisa : 11.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sub-Ad taj Sre Apr 14, 2010 2:02 am

Debilko Smile

Добро је лима, џабе се трудиш Smile
Својим ставом о геноцидној Р. Српској и својим противљењем уједињењу Српске и Србије, рекао си све што си мислио рећи. Можеш сад жвакати о чему хоћеш и слати нам своје фоткице са Равне Горе ( Smile ), заклињати се у Дражу и Српство, али то ти неће помоћи јер си проваљен у секунди. Судбина јарац мој Дебилко, касно си се сјетио исправљати форумске криве Дрине у које си потонуо до гуше :

Jah vala moj jahrane Smile

Sub-Ad
Član
Član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Sre Apr 14, 2010 2:14 am

Mislim da smo mi Srbi prvi,koji bi trebali sve zlocine podizati na nivo genocida,jer bar tu smo u ogromnoj prednosti.ALi mi bezeci i stiteci onog kretena koji krije svoje d.... negiramo genocid iako nam treba biti impertativ isti dokazati u Jasenovcu,bar zbog tih milion stradalih Srba.
Ma sve neka bude genocid.Pa neka se vidi onda skor koje koliko ovde stradao,a ko cinio isti.

Blago nama sa ovakvim "nacionalistima"... :albino:

Ajmo, Srbi, pakujte svi kofere za Haag.....kolektivno...!!! : :

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sre Apr 14, 2010 2:21 am

@Debilko
ALi mi bezeci i stiteci onog kretena koji krije svoje d.... negiramo genocid iako nam treba biti impertativ isti dokazati u Jasenovcu,bar zbog tih milion stradalih Srba.
Da li ti stvarno misliš da se u Srebrenici desio genocid?
Da slučajno nisi pomislio da njima treba nešto da bi "opravdali" sve što su nam uradili i rade još uvek?
Da li misliš da je stvarno bilo 8000 žrtava u Srebrenici?
Da li si pročitao "Istina o Srebrenici" - link sam ostavio na temi Srebrenica!
Zamolio bih sve "zainteresovane" za tu temu da prvo pročitaju ono što piše, pa onda možemo pričati i o onima koji se kriju i o "bivšim" ravnogorcima (Vuk Drašković) i još o mnogo toga što nam sleduje "priznavanjem" nepostojećeg genocida!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Sre Apr 14, 2010 3:13 am

Nije bitan broj,i siguran sam da je preduvano.Ali ajde da je deset ljudi ubijeno.Ma neka to oni tretiraju kako hoce.
Moje je kao Srbim da dokazujem onih milion iz Jasenovca.
Pa neka ovde bude pedeset genocida.
Nema problema.U tom jednom smo ucestvovali mi,ali smo u drugih 49 zrtve.
A ne jeziti se od pomene genocida,da nam slucajno to ne bi neko okacio o vrat,a pri tome skrivas svoje milionske zrtve i guras ih pod tepih.
Pa ko je pravio genocid,neka placa za to.

Debilko
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sre Apr 14, 2010 3:17 am

Ne mogu da verujem, da se toliko praviš ili gluv ili ne znam šta!
Šta je genocid po tebi - koji su genocid Srbi počinili - bilo gde ? reci....
Non stop drviš o nekom genocidu - gde kad i kako ?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Sre Apr 14, 2010 3:54 am

Po meni,skolski primer genocida je Jasenovac.
A jedini genocid o kome se prica da su pocinili Srbi je Srebrenica.Kazem. ,mozda ima neke elemente.NIsam pravnik,ne zelim o tome raspravljati da li jeste ili nije.Medjunarodni sud je rekao svoje.Ubedjen sam da nije,ali ko smatra suprotno,neka dokazuje.Prosto,meen to uopste ne tangira,jer ovo sto se dogadjalo u Bosni ne tretiram autenticno Srpskom vojskom.
Bio sam na prvoj listi dobrovoljaca,posli za Gospic,vratio nas Mladic,tacnije njegovi,pod obrazlozenjem da niko nece sa U,niti sa kokardom da skida petokraku sa Kninske tvrdjave.Najglasniji su bili Mladic i Martic.
Posle toga su nas zvali,kao organizovali,ali ono ponizenje sto smo doziveli ukljucujuci i batine od policije mene je potpuno osvestilo o cemu se zapravo radi.Tako da mi niko posle toga nije uspeo nametnuti neko drugo misljenje.
A jos i ubistvo Giske je kap na vrelo ulje.

Debilko
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Sre Apr 14, 2010 6:59 am

Sub-Ad ::
sanjalica ::

Neutralni ne možemo biti, jer nam neutralnost nije suđena, kako god okrenemo sudbina se ne može izbeći.....na nama je da odlučimo na koju ćemo stranu, ja, ipak, biram onu koja nudi šansu za opstanak, a to je pravoslavlje !!!
Бирам и ја Православље али то са овим о чему причамо, нема везе. Сачувати се до распада НАТО-а а до распада ће доћи. Нисмо у позицији да бирамо нити имамо тај луксуз. Слаби смо и вјетар би нас одувао врло лако. Погледај још једном ону карту. 3. Рајх, као да гледам карту од прије 60 година. А ми би опет у партизане??? 

Znaš šta, ja imam utisak da ti uopšte ne razumeš o čemu ja govorim na ovoj i sličnim temama. Pokušavam da objasnim suštinu trenutnih dešavanja u svetu i na Balkanu, a pojedinci se uhvatili za dnevnopolitičke događaje, pa ne puštaju...
Ko su, bre, uopšte ovi naši političari i šta od njih zavisi ??? Jedno veeeliko ništa. To su samo obične marionete u rukama tzv. "vladara iz senke", koji kroje svetsku politiku i određuju našu sudbinu stotinama godina unazad. Pisala sam ja o njima na temi "Teorija zavere", ali koliko primećujem, uzalud....vi se uhvatili Dodika, Borisa Tadića, NATO-a....
Ne bi bilo zgoreg svratiti do iste teme, pa nešto i naučiti, ne bih da se ponavljam i opterećujem server.

Kažeš, Sub, trebamo biti neutralni...??? To su i moje želje, biti kao Švajcarci i da nas ništa ne dotiče, ali ne odlučujemo mi o tome, na žalost. Već sam geografski položaj Srbije i Balkana dovoljno govori o uzrocima I i II svetskog rata, a Bogami i ovog III koji je uveliko započeo, kao što govori i o razlogu raspada bivše SFRJ. Nismo mi tu mogli puno učiniti, sve je isplanirano mnogo ranije i to daleko , daleko od naših očiju. Naša zla kob je ta što živimo na "raskrsnici" puteva koji su veoma bitni onima koji vladaju svetom.

Kažeš, ne bi ponovo u treći rajh, ne bi ni ja, ne bi niko iole normalan, ali niko nas ne pita šta mi želimo, na nama je samo da se, ako možemo, što bolje prilagodimo situaciji.... Upravo nam se dešava četvrti rajh, a to je pohod "vladara iz senke" na Rusiju, koji jednim svojim delom ide preko Balkana i naravno Srbije. Ako smo svesni toga, onda nam je jasno zašto je NATO postavio Bonstil na Kosovu...priče o zaštiti Albanaca su deplasirane odavno. Prihvatanjem novih članica, ova zločinačka organizacija dobija pojačanje koje će koristiti za svoje "prljave" poslove po svetu. Naglasiću samo da je NATO vojna sila "vladara iz senke" koji su infiltrirani u vladama najrazvijenijih zemalja sveta, posebno u Americi i Britaniji. Jedini smisao postojanja ove organizacije trenutno je tzv. "borba protiv terorizma" i osvajanje Rusije tj. Sibira kao trenutno najvećeg nalazišta prirodnih energenata. Znači, sukob između NATO-a i Rusije je neizbežan u vremenima koja dolaze, sviđalo se to nama ili ne.

Šta će biti sa nama, to sam Bog zna....??? Nešto baš i ne verujem da će nas ta dešavanja mimoići. Jedino što sigurno znam je da nam se ne piše dobro...na neku ćemo stranu morati, jednostavno smo prinuđeni na to. Da li onima koji su još davno zacrtali da nas unište kao "male Ruse" na Balkanu,ili onima koji nas nikad nisu bombardovali, videćemo.
Čudi te zašto Srbija ne podrži i tešnje ne sarađuje sa R.S....??? Pa, baš zato što Srbijom pomoću svojih poslušnika vladaju oni koji upravo rade na tome da uguše R.S. stvarajući postepeno unitarnu Bosnu, što im je i krajnjicilj u ovom slučaju. Bilo bi, možda, najbolje mirno sačekati da se NATO raspadne, pa onda gledati šta , kuda i kako... samo što taj isti NATO neće dozvoliti opstanak R.S. do svog raspada !!!

Ljudi moji, nije valjda da ne znate šta nam se sprema...???!!!

Poslednji izmenio sanjalica dana Sre Apr 14, 2010 8:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Sre Apr 14, 2010 10:29 am

Zamo mi nego se pravimo blesavi...Što je najgore,i dalje mislimo da smo neki fgaktor u svijetu..A u stvari smo samo marionete u rukama velikih sila koje truguju preko naših leđa...Ove vlasti koje vladaju na Balkanu u bilo kojoj od republika bivše Jugoslavije,su samo formalno na čelu svojih država..Izigravaju klovnove na svjetskoj političkoj sceni,znajući da se ne pitaju sa svojim funkcijama ama baš ništa...Republika Srpska na čelu sa Dodikom je u stvari proizvod istih tih vladara iz sjenke,htjeli mi to da priznamo ili ne..Da oni nisu htjeli Republika Srpska nebi ni postojala,nego bi nas potamanili kao miševe,isto kao na Kosovo...E sad ,zašto su je ostavili,to samo oni znaju..Mada postoje planovi o zelenoj transvezali i zamisli Muslimana o osvajanju Beča..Da li je Republika Srpska ostavljena kao čep,i zadnja odbrana Evrope od Muslimana ja to neznam...Ali,dok god bude postojala opasnost od napada Muslimana na Evropu,jer svaki napad ide preko Balkana,postojaće i Srbija i Republika Srpska,jer oni dobro znaju kakav je Srpski vojnik...

Johnny-Azra
Član
Član

Broj poruka : 6486
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Sre Apr 14, 2010 10:41 am

“Зелена трансверзала”: мит или суморна стварност Балкана?

Пише: др Срђа Трифковић

У овом тренутку, када се политика САД на Балкану поново враћа на позиције Клинтонове администрације из 1990-тих, поново је у Вашингтону актуелна и стара опседнутост придобијањем наклоности исламског света преко америчке подршке муслиманима на просторима бивше Југославије. Таква америчка политика директно погодује јачању већ увелико поодмаклог пројекта успостављања исламске “зелене трансверзале” од Турске до срца средње Европе.

Зелена трансверзала или “зелени коридор” геополитички је концепт који се користи у два различита, мада међусобно повезана значења:

1. Као дугорочни циљ идеолога исламизма, на Балкану и шире, стварања географски непрекинутог ланца већинских муслиманских заједница или ентитета под доминацијом муслимана који ће се пружати од Турске на југоистоку до Цазина у Босни.

2. Као процес јачања етнорелигијске самосвијести међу традиционално муслиманским заједницама на Балкану, што има четвороструки политички ефекат:

роширење географског простора њихове демографске доминације;
успостављање и/или проширење разних ентитета под муслиманском политичком контролом са актуелним или потенцијалним захтјевом за сувереном државом;
јачање исламског карактера и идентитета доминантне заједнице унутар тих ентитета, са паралелним смањивањем присуства и власти немуслиманских група; и
подстицање амбиција муслиманских заједница ка све смјелијим плановима у будућности, чак и по цијену сукоба са немуслиманским сусједима.
Ради потпунијег разумјевања мотива, акција и очекивања разних актера у југословенским ратовима уопште и у текућој косовској кризи нарочито, битно је испитати политичке, културне и демографске трендове међу муслиманским заједницама на Балкану. Они несумњиво наговјештавају да зелени коридор поприма јасан облик, било с предумишљајем било спонтано.

Ипак, многи академски експерти и медијски коментатори (нарочито на енглеском говорном подручју) априори одбацују сваку сугестију да на Балкану уопште постоји дугорочни исламски геополитички план, а камоли да се он спроводи с предумишљајем и систематски. Тако је само помињање зеленог коридора било критиковано као продукт српске пропаганде са “исламофобичним” тоновима, иако су његови најауторитативнији пропагатори институције и стручњаци који немају никаквих етничких или личних разлога да се петљају у балканске неприлике.

Босански рат је још бјеснио када је сер Алфред Шерман, бивши савјетник премијерке Маргарет Тачер и суоснивач Фондације лорда Бајрона, упозоравао да је циљ муслимана да “створе 'зелени коридор' од Босне преко Санџака до Косова” који би раздвајао Србију од Црне Горе. Западне силе “у суштини подржавају Исламистан”, упозоравао је Шерман, и развијају “блиске радне односе са Ираном, чији владари ревносно раде на успостављању европске базе за своје политичко-религиозне активности.” Осим тога, “Вашингтон ради на томе да укључи своју НАТО савезницу Турску, која се удаљава од Ататурковог секуларистичког и западњачког става и креће према отоманској, панмуслиманској оријентацији, активно помажући муслиманске снаге.”

Показало се да је Шерманова дијагноза видовита. Десет година касније, њу је поновио пуковник Шаул Шеј из Центра БЕСА на Бариланском универзитету. Он је примјетио да “Балкан служи као истурени положај на европском тлу за исламске терористичке организације, које користе ово подручје за покретање активности у западној Европи и у другим кључним тачкама широм свијета”. Његова оцјена у вези са зеленим коридором је узнемирујућа:

Оснивање независне исламске територије, укључујући Босну, Косово и Албанију… један је од највећих успјеха ислама послије опсаде Беча 1683. године. Исламски продор у Европу преко Балкана један је од највећих успјеха ислама у XX вијеку.

Шејев осврт показује како је босански рат пружио историјску прилику радикалном исламу да продре на Балкан у вријеме када је муслимански свијет – предвођен Ираном и разним исламским терористичким организацијама, укључујући Ал Каиду – притекао у помоћ муслиманима. На тај начин је успостављена џихадистичка оперативно-организациона инфраструктура.

Џон Шиндлер, професор стратегије на Војно-поморској штапској академији САД, бивши аналитичар Националне агенције за безбједност, слаже се с тим; по његовом мишљењу, Балкан представља коцкицу која је недостајала у састављању мозаика за трансформацију Ал Каиде од изоловане силе у смртоносну глобалну пријетњу. Радикални ислам је одиграо кључну улогу у југословенском конфликту. Шиндлер каже: “Као Авганистан 80-тих, Босна је деведесетих постала вјежбалиште за обуку муџахедина, доводећи до противудара епских размјера.”

Парадигма зеленог коридора одражава Судар цивилизација Семјуела Хантингтона, који је искористио рат у Босни као парадигматски случај такозваних “ратова на погрешној линији” између ислама и остатка свијета. Много година прије него што су испаљени први хици у Босни 1992, ту парадигму је потврдио Алија Изетбеговић. У својој Исламској декларацији, Изетбеговић је негирао сваку шансу за мир или коегзистенцију између исламске вјере и неисламских друштава и политичких институција. Ислам почива на принципу умета, тежњи да уједини све муслимане у једну духовну, културну и политичку заједницу, па је по Изетбеговићу природна тежња за окупљањем свих муслиманских заједница широм свијета у једну.”

Током рата у Босни Изетбеговић је Западу представљао своју “плуралистичку” слику, али су његови сљедбеници дјеловали у складу са његовом главном поруком. Плодови њиховог труда – и труда њихових истовјерника у пола туцета других земаља у региону – јасно су видљиви дуж путање од хиљаду миља средином данашњег Балкана.

Турско наслеђе – За разлику од других европских полуострвских подручја (Иберија, Италија), сјеверна граница Балкана није обиљежена планинским ланцима. Та граница је отворена и испресјецана са неколико кључних транзитних коридора који повезују централну и западну Европу са Блиским истоком и источним Медитераном. Ово је представљало узрок пропасти кроз историју, просто мамећи освајаче и претварајући Балкан, у највећем дијелу модерног доба, у предмет надметања и сударања планова и интереса спољних сила.

Турско освајање и окупација оставили су неизбрисив траг. Почело је 1354. године, када су Османлије прешли Дарданеле и створили упориште на сјеверној, европској обали. Потоње ширење ислама на Балкану зависило је од обима турске власти, тј. успостављања политичких и друштвених институција заснованих на учењима Курана и на исламској правној и политичкој пракси. Линија напада ишла је од Тракије преко Македоније до Косова; затим преко Санџака у Босну и Херцеговину – све до ријеке Уне, гдје су заустављени на хабзбуршкој Војној граници која је створена у XVI вијеку.

Пада у очи да се географски шпиц турског напада и касније колонизације муслимана из других дијелова Царства на Балкану поклапао тачно са “зеленим коридором”. Од самог почетка, тај појас је имао геополитичку логику која је утицала на доношење политичких и војних одлука. Примера ради, турски напори на исламизацији локалног становништва били су далеко тврдји, одлучнији и успјешнији дуж осе “коридора” (Тракија-МакедонијаКосово-Санџак-Босна) него у другим освојеним хришћанским земљама (нпр. у копненом дијелу Грчке, централној Србији, сјеверној Бугарској или Влашкој).

Турски налет уништио је материјално и културно богату хришћанску цивилизацију Византије и њених динамичних и креативних словенских изданака у Србији и Бугарској. Освојени народи постајали су грађани другог реда, чија је физичка сигурност била условљена понизном послушношћу муслиманским господарима. Били су тешко опорезовани (ђизја или главарина и харач) и подвргнути пракси “данка у крви” уведеног већ педесетих година XIV вијека.

Прелазак на ислам, појава наглашенија дуж зелене маршруте него у централним дијеловима Царства, међу сјеверним Албанцима, укључујући досељенике на Косово, био је скоро потпун. Ово је доприњело новој стратификацији друштва под османлијском влашћу и новој равнотежи силе. Фаворизовало је локалне конвертите који су једва чекали да потврде своју власт над бившим истовјерцима, хришћанским ђаурима. Резултирало је далеко суровијим поступцима према хришћанским поданицима него што је то налагала Порта и доприњело је подизању усатанака у Србији (1804) и Грчкој (1821). Деветнаести вијек је био свједок тежег угњетавања хришћанских заједница под турском влашћу него у било којем ранијем периоду.

...

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Sre Apr 14, 2010 10:47 am

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sub-Ad taj Sre Apr 14, 2010 12:34 pm

sanjalica ::"vladara iz senke"
sorry али не бих ја о томе Smile
Мислим начитао сам се ја тога и има ту занимљивих ствари и веома могућих а неке се чак и осјећају и спроводе, али након читања тог штива закључих да је циљ Новог свјетског поретка и план "владара из сенке" .. да завладају свијетом а не само нама или Русима. Чипови, надгледања, контрола мисли итд итд је у том случају свјетски проблем а не само српски па кад се 6 000 000 000 људи дигне на оружје да се супротставе томе, онда је ред да се дигну и Срби Smile Мислим, било би глупо од Срба очекивати да само они крену против тог зла и након побједе над њим, ослободе цијели свијет. Шаљиво јесте али у суштини је то то. Иначе, та прича је свепрожимућа и сваку политичку тему коју отворимо би на крају могли завршити с њом а то баш и не би било добро.

Sub-Ad
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Sre Apr 14, 2010 5:22 pm

Ok,moj konacan odgovor je NE
Dokle god je pod znakom pitanja da li je u Srebrenici bio genocid ili ne, ovo je nemoguce uopste da dodje na dnevni red bilo kog ozbiljnijeg kucnog saveta.
A da li bio genocid ili ne,svoj konacni sud moraju dati svi drugi,a nikako Srbi koji su okrivljeni.Nigde se jos nije slusalo misljenje ubice,lopova,silovatelja,naravno okrivljenog i potencijalnog.
Ja licno smatram da nije bio genocid,ali ko mene pita,ja sam SRBIN.
Sve jedno,cak i da bilo ko odobri to prikljucenje,ponovo naglasavam,mislim da smo mocna nacija,i da moramo pametnom politikom imati celu Bosnu pod svojim uticajem.
Dao sam svoj direktan stav po tom pitanju.
Da li me neko moze ubediti,sta bi Srbija dobila sa prikljucenjem RS.

Debilko
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Sre Apr 14, 2010 5:48 pm

и након читања тог штива закључих да је циљ Новог свјетског поретка и план "владара из сенке" .. да завладају свијетом а не само нама или Русима.

Rekoh li ja drugačije, ne.......žao mi je što sam pogrešno shvaćena. Very Happy

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sub-Ad taj Sre Apr 14, 2010 8:16 pm

Da li me neko moze ubediti,sta bi Srbija dobila sa prikljucenjem RS.
Добила би територију 2.3 пута већу од КиМ и 1.5 милиона Срба- твојих антиподова и љутих политичких противника  

Добила би тако што би изгубио ти, Дебилко.
Србија и Српска као једна држава би имала једно бирачко тијело а Срби из Р. Српске сигурно не би гласали за љигавце за које гласаш ти. Помели би вас као мале мајмуне, од вас би у политичком  смислу, остале само ружне успомене и смрад који сте ширили 15 година. Жао ми је Дебилко, али у том смислу вам се црно пише тако да имаш разлога за плач. Шири даље  Smile

Sub-Ad
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pjer taj Sre Apr 14, 2010 8:29 pm

Naravno u sastavu

pjer
Član
Član

Broj poruka : 3838
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Čet Apr 15, 2010 12:53 am

Добила би територију 2.3 пута већу од КиМ и 1.5 милиона Срба- твојих антиподова и љутих политичких противника  

Добила би тако што би изгубио ти, Дебилко.
Србија и Српска као једна држава би имала једно бирачко тијело а Срби из Р. Српске сигурно не би гласали за љигавце за које гласаш ти. Помели би вас као мале мајмуне, од вас би у политичком  смислу, остале само ружне успомене и смрад који сте ширили 15 година. Жао ми је Дебилко, али у том смислу вам се црно пише тако да имаш разлога за плач. Шири даље  Smile
Od kuda ti znas za koga ja glasam?
Ne secam se da sam se izjasnio.
Jedino bi mi drago,sto bih mogao da glasam za mog grobarcinu Dodika.Zaista mislim da je trenutno najmudriji Srpski politicar.Hahaha,a zamisli paradoksa,dolazi iz BOsne.

Debilko
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Prince taj Uto Maj 25, 2010 3:15 pm

Vjerovatno se Srbi iz RS plaše da čika Haris ne spoji Republiku Srpsku sa Srbijom
Zna li neko razlog , zbog čega Haris nije 25.05 2010. u Bg?

Poslednji izmenio widowerprince dana Uto Maj 25, 2010 5:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Prince
Član
Član

Broj poruka : 5432
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Uto Maj 25, 2010 3:52 pm

Pokvario mu se avion.Doci ce sutra. Ali izgleda da je pravi razlog
njegova zelja da poseti jednog oosudjenog za ratne zlocine u Beogradu. A mozda je to i jedini razlog zasto je hteo uopste
i da dodje u Beograd.

Fraya
Član
Član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Prince taj Uto Maj 25, 2010 8:32 pm

Tačan odgovor , Avion muje u

Prince
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Maj 25, 2010 9:30 pm

za,obavezno i od srca..

laza
Član
Član

Broj poruka : 12550
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Prince taj Uto Maj 25, 2010 9:33 pm

tako je

Prince
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cat09 taj Uto Maj 25, 2010 9:42 pm

u sastavu Srbije, of skroz

cat09
Član
Član

Broj poruka : 4157

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Maj 25, 2010 9:46 pm

laza
Član
Član

Broj poruka : 12550
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 10:42 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 25 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu