Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 25 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 25 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Sloboda ...
Danas u 1:22 am od Davidova

» Džudi i njeno pisanije
Danas u 1:05 am od Džudi

» Bekstvo od realnosti
Danas u 1:01 am od Davidova

» Preporučite film
Danas u 12:46 am od Davidova

» Preporuči mi pjesmu
Juče u 11:52 pm od Johnny-Azra

» Čudni su putevi gospodnji...
Juče u 11:37 pm od Mesrine

» Poklanjam ti pjesmu...
Juče u 11:36 pm od Davidova

» Misao
Juče u 11:19 pm od Davidova

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 8:56 pm od Brave Heart

» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 8:31 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 8:30 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 8:25 pm od Brave Heart

» Moje otkriće
Juče u 8:06 pm od Johnny-Azra

http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s1.postimg.org/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://s28.postimg.org/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s26.postimg.org/vwdqtqr5l/biogen_DVA.png
https://s26.postimg.org/4ohd5ry7t/Art_CENTAR-header.png
https://s23.postimg.org/tipvwi28r/ruska_kultura_u_srbiji.png
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Devojka sa mesecom u oku

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

22102014

Počalji 

Devojka sa mesecom u oku

Bese zima leta neznanog gospodnjeg, tek se preturilo dve milje posle Hrista... udarnicki su najavljivali 21. stolece kao pocetak neceg novog, Odiseja u svemiru bi vec trebala da nadje mracni monolit, krenule su ekspedicije na Mars... a ja sam zaplovio u nepoznato...

Naleteh na jednu plavojku, sa krupnim ocima, decijeg izraza lica... kao neubrani cvet koji jos pupi, koga treba zalivati i paziti... osetio sam potrebu da joj budem zastitnik... nisam joj znao proslost, vodili smo duge vecernje seanse preko telefona, polako se otvarala, ali sam osecao kod nje nelagodnost pri svakom intimnijem pitanju...nalazila je nacin da skrene temu i sve okrene na salu...

Jedne noci je laganu pricu prekinula panicnim glasom - "plasim se mraka"..."pricaj nesto, bilo sta, samo da ne budem sama"...mislio sam da je to samo jedan od zenskih trikova sa ciljem da me zaintrigira... pricao sam svasta, a u podsvesti mi je odzvanjao taj vibrato u glasu... to ne moze biti slucajnost, ima nesto iza toga... potisnuo sam tu nelagodnu temu, i posle prvog izlaska pozvala me je kod nje...

Muski ego buja... nema sta, to je penal, samo ako budem perfektan kreten, necemo zavrsiti u krevetu... adresa na Petlovom brdu, bogu iza tregera...nadjeh nekako tu egzoticnu destinaciju, otvara mi vrata lepo uredjenog stana... cekaj, pa ti u ovolikom stanu zivis sama?! pa da... nehajno rece i ponudi me viskijem...u vreme kad smo cirkali pivo iz flase, ovakva ponuda me je zatekla...

Od tad vise nisam bio opusten, sve je bilo fejk, kao skrivena kamera...posle 10 minuta neke dosadnjikave price, sede pored mene, bez reci pocne da mi otkopcava slic... pomislih - sta je sad ovo u pm?! Izbacim glasno "cekaj malo"... pocnem kao impotentni starkelja da kenjam da nisam zigolo, da nisam zato dosao... serem ko foka jer mi sesto culo govori da nesto nije u redu...

Pocne da place, rida... kao kad majka izgubi sina... gledam i ne verujem, siguran sam da to nije gluma, ali opet mi nista nije jasno...

Tad se otvori, pocne da kulja iz nje... sa 15 godina je pocela da se bavi prostitucijom, uhvatili su je u kandze makroi...pune 4 godine... bilo joj je vazno samo da sama zaradi lovu, bilo kako... pokusava da zaboravi sve te skotove koji su se nad njom izivljavali, ali ostao joj je strah od mraka, od toga ima traume, kad sklopi oci pocnu da joj se vracaju slike svih onih koji su gazili po njenom telu... majka je izvukla nekako iz tog sveta, kupila stan i jedva da izlazi iz njega...kucna izolacija...

Kao maljem neko da me je udario... posedeo sam neko vreme, gledao je i slusao u cudu, malo sam je zalio, a malo bio i ljut jer nisam ja socijalna ustanova... ustao sam u jednom trenutku i otisao...morao sam da pobegnem...dugo sam posle razmisljao sta bi bilo da mi to nije rekla, kad bi to primetio...dal bi uopste primetio... koliko ima nesrecnih devojaka oko nas koje su krenule stranputicom u taj pakao, koliko njih se nikad ne izvuce...

Od tada svako spominjanje price o kurvama...kao, to je zivot, platis i uzivas... Ne, to je dno, jer svaka od njih nosi mesec u oku, tezak oziljak po kome ne treba cackati...
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Devojka sa mesecom u oku :: Komentari

Počalji taj Sre Okt 22, 2014 11:59 pm od Avramova

_
Potresno, to je sve što sada mogu reći. Bio si korektan i prema devojci a i prema sebi.

Nije li te interesovalo šta je dalje bilo sa njom?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 12:04 am od Strelac

Avramova ::_
Potresno, to je sve što sada mogu reći. Bio si korektan i prema devojci a i prema sebi.

Nije li te interesovalo šta je dalje bilo sa njom?

Interesovalo me je...i povremeno se i danas setim nje...doslo mi je u par navrata i da je pozovem...ali nisam mogao...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 12:06 am od Mojra

..potpuno razumljivo..nije lako preuzeti na sebe tuđe košmare ipak je to krst pregolem...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 12:12 am od Strelac

Mojra ::..potpuno razumljivo..nije lako preuzeti na sebe tuđe košmare ipak je to krst pregolem...

Bas tako...

Treba imati mnogo zivaca, volje, strpljenja, ljubavi pa zaroniti u taj svet izgubljenih dusa...

Da sam je duze i bolje znao... ne bih tako lako otisao... mozda je to linija manjeg otpora, nije da me uopste ne zanima sta radi danas...ali jednostavno ne mogu u to sad da ulazim...

Ipak, to sve je ostavilo dubok trag...i jednu zivotnu pouku... ni po koju cenu ne bi nikad "placao ljubav"...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 12:21 am od Mojra

Svejedno sve ima svoje zašto je i tako kako je
...baš kao što i ti imaš svo pravo da upravljaš svojim životom, da se krećeš po njemu tako da ti bude dobro..

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 12:24 am od Avramova

_
Istina da nije lako sažvakati nečiju tugu ali mi se čini da ne bih mogla a da je ne pozovem za samo jedan odgovor, bez obećavanja ičega pa čak i na molbu.

Ne mislim da si neodgovoran ni za promil to što je nisi zvao, ali zamisli da samo nakon jednog poziva stvari krenu u drugom smeru ili makar da znaš da su, nakon što se oslobodila bremena pred tobom, već krenule. Te večeri se nešto prelomilo u njenoj glavi, a ko zna šta.

Ipak je to, kako si je lepo nazvao, "Devojka sa mesecom u oku".

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 12:28 am od Mojra

Ne bih rekla da tu jedan poziv može bilo šta da pomeri ..

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 12:29 am od Avramova

_
Zašto da ne, ako je jedan susret promenio, možda bi i poziv jer šta bi on bio do završnica susreta.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 12:33 am od Mojra

..pa ne menjamo se od jednog susreta,možda zamaskiramo al ono što je na dnu kad tad ispliva..

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 12:37 am od Strelac

Avramova ::_
Istina da nije lako sažvakati nečiju tugu ali mi se čini da ne bih mogla a da je ne pozovem za samo jedan odgovor, bez obećavanja ičega pa čak i na molbu.

Ne mislim da si neodgovoran ni za promil to što je nisi zvao, ali zamisli da samo nakon jednog poziva stvari krenu u drugom smeru ili makar da znaš da su, nakon što se oslobodila bremena pred tobom, već krenule. Te večeri se nešto prelomilo u njenoj glavi, a ko zna šta.

Ipak je to, kako si je lepo nazvao, "Devojka sa mesecom u oku".

To je to Mico...nekad pogledam i iz tog ugla, i ne osecam se ok... mozda da sam je nazvao kad joj je bilo tesko, mozda bi to nesto promenilo...a mozda i ne bi...

Sa nekim dilemama moras da zivis...

Nisam mislio da pisem o ovome, Mojra me je prisetila na onoj temi sasvim slucajno... ali treba pricati o ovome, hiljade i hiljade necijih princeza skrene u ovu pricu, voljno ili pod prisilom...a o tome se tako malo govori...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 1:35 am od Avramova

_
Naravno, to je veliki problem današnjice i takve devojke više ne zovemo prostitutkama već sponzorušama ili jednostavno devojkama jednako kao neku koja je potpuno suprotna "prodavačici ljubavi".

Sveopšta kriza doprinosi porastu prostitucije, tužno je to. Momci postaju metroseksualci, potenciraju se pogrešne vrednosti zapravo ne vrednosti već šund, feler.

Čini mi se kao da lagano ali sigurno žena gubi najveći deo sebe - ženstvenost s kojom će se sve više gubiti materinski instinkt a onda će, bojim se, nastupiti očaj. 

Kriza društva mladiće odvodi na jedu marginu, devojke na drugu i tako se udaljavaju jedan od drugog odlazeći od prave suštine.

Maske moraju spasti a šta će ostati ispod njih... neke prazne, istrošene, izmrcvarene i bespomoćne duše. Možda se ni mesec više neće videti u oku.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 10:11 am od furija

Ja nisam bas tako osetljiva kao vi. Narocito kad se radi o dobrovoljnom prostituisanju iliti tzv. sponzorusama. Drustvo je krivo... A ko je to drustvo? Jesmo li svi mi, ukljucujuci prvenstveno clanove porodica iz kojih te devojke poticu. One su, pre svega, rezultat onoga sta su u kuci cule, videle i naucile. I neka niko ne zaboravi da je muskih krvi sve vise, samo se o tome manje prica i pise (jelete, za muskarce je to prirodno stanje )

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 2:14 pm od Avramova

Delikatno je govoriti o dobrovoljnom prostituisanju devojčice od 15 godina. Nisu sve podjednako stasavale, prolazile adolescentno i pubertetsko doba; nisu svi roditelji isti bez obzira što isto vole svoju decu. Neki su neuki, ne znaju šta je droga, kako se počinje; ne znaju kako s detetom postupati, šta reći, kada reći, dokle se može ići u otvorenom razgovoru a da te dete najbolje razume ili makar shvati da mora poslušati. Ne znaju da nije važno samo biti prisutan u kući i čuti decu telefonom, živi su, sve je u redu, a ne zapitati se - gde su i šta rade.

Dovoljan je samo jedan neoprez i ode dete stranputicom, iz porodice čestitih ljudi gde nije moglo poneti ama baš ništa nemoralno. Takvih je primera mnogo, ja poznajem više a koliko ih je stvarno, samo možemo pretpostaviti.

Društvo koje je odgovorno čine na prvom mestu roditelji, škola a onda svi mi. Loše bih se osećala ako bih videla da se dete poznanika (o prijateljima da ne govorim) nalazi na krivom putu, sa lošim društvom. Moje je da kažem jer da ćutim, bila bih licemerna. A da li će se roditelj naljutiti, zameriti mi, braniti svoje dete, to više nije u mojoj nadležnosti. Jednog dana, ako bi vrag došao po svoje, sigurna sam da bi shvatili da sam bila dobronamerna. To nije ničiji uspeh, ni njihovo priznanje ni moja namera, svi smo podbacili.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 4:33 pm od furija

Hmm... necu da kazem da su se sa 15 ranije udavale i radjale. Ali, koliko danas ima onih od 15 koje jos nisu stupile u seksualne odnose?
Nisam sigurna da su i deca i roditelji tako neuki, nevesti i naivni. Ovo je postalo pojava a ne slucajnost. Tesko da me neko moze ubediti da deca "iz dobrih" porodica zastrane slucano a roditelji od dobrote i postenja ocorave. Mnogo je ovo dublja i sira tema od ovih krajnjih rezultata koji su logican nastavak stanja u porodici, u prvom redu. U krajnjoj liniji, ima mnogo poslova na kojima ljudi trpe raznorazna izivljavanja i torture. Tako je i sa ovim zanatom. Ko ga izabrao a mogao je da bira i da kopa, da bere jabuke ili kukuruz.... pa posledice izbora mora da podnese.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 5:29 pm od Avramova

Da li je normalno to što su se nekada udavalale sa 15 godina a da još nisu stasale, razvile se, porasle? Nije, i to je donelo puno problema za koje mnogi nikada nisu znali niti su ikada saznali. Beše takvo vreme, više se trgovalo nevestama i mladoženjama nego što je odlučivala ljubav. Ne treba to da bude referenca i recimo opravdanje što je danas ovako. Naprotiv, danas bi trebalo biti suprotno tome. Nažalost, u haosu ne može da bude previše reda ni u čemu a tek ne u ovome o čemu pričamo.

Baš zbog toga što je priča pojava a ne slučajnost, roditelji nesvesno dižu ruke pa su zadovoljni ako im dete ne puši, ne drogira se, ne krade. Ostalo može a da zapravo i ne znaju šta je to "ostalo".

Kada su odnosi između roditelja i dece u pitanju školsko obrazovanje roditelja nije od primarnog uticaja ali je moralni kodeks presudan u svakom smislu te reči (odnos u braku i društvu uopšte).

Ne mora majka biti promiskuitetna da bi kćerka bila prostitutka, može se desiti obrt kao što je slučaj kod očeva alkoholičara kada sin postaje zakleti antialkoholičar jer mu se nije dopao otac alkoholičar. U drugom slučaju sin će slediti očev primer. Nema pravila.

Sve je stvar karaktera i želje da se roditelji bave decom pa, ako se desi škripac, postoji savetovalište da li stručno ili neko blizak, svejedno je ako će uroditi plodom.

Naravno da je tema kompleksna ali dobro je da se makar priča pa možda kroz priču dotaknemo i najvažnije. Ništa nije daleko od nas da ne bismo videli i prepoznali tu kompleksnost.

Furija::
Tesko da me neko moze ubediti da deca "iz dobrih" porodica zastrane slucano a roditelji od dobrote i postenja ocorave.

Neću te ubeđivati, ali veruj da baš toga ima. Dovoljan je samo jedan neoprez roditelja i dete u trenu odluta putem koji je nesvesno odabralo.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 7:27 pm od madam mim

Mene u celoj priči najviše fasciniralo muško zgražanje nad ženskom prostitucijom (koju je, kao što znamo, muška kultura i iznedrila) i razmišljanje "da mi nije rekla, da l bih primetio?"
Pa, jes, mnogo bolje sve to izgleda kad se gleda u go-go baru, na splavu, na TV... nezgodno je kad ti se desi da ti se dopadne devojče čednog izgleda a nečedne prošlosti ili, još gore, ako shvatiš da ti ćerka inklinira tom zanatu...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 8:14 pm od Lilith

volim da čitam tvoje blogove strelac... svaka sa iole nesrećnim detinjstvom je mogla naći izgovor da se bavi prostitucijom, ali eto nije. da ne pričamo o svima onima koje jedva sastavljaju kraj s krajem, ali eto ne odu sve tim putem...
ne mogu da ih žalim, ne mogu u samom izboru da nađem opravdanje, najviše za nedostatak borbenosti. najlakše bi bilo popušiti nekom kamiondžiji za par destina evra, ili kolika je već tarifa, par minuta posla. najlakše... ali ako je neko već krenuo tim putem jer nije umeo da se izbori sa problemima neće moći kasnije ni sa osećajem krivice. ne da neće moći sebe da pogleda u oči, već neće moći drugima, što je po difoltu pogrešna postavka... za qurvu ipak treba biti rođen.
tako da ni ja nisam empatična po ovom pitanju...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Okt 23, 2014 9:50 pm od Avramova

_
Prostitucija nije ništa drugo do način zarade novca čak i kada ga imaju za život. Neko hoće još više ili, nešto ili neko je navede na taj put s koga je teško skrenuti.

Kako ni sve profesije nemaju talente pa opet se nazivaju talentima, tako ni sve prostitutke nisu talentovane za taj zanat ali i njima ide nekako dok ne "padnu", što se talentovanima nikada neće desiti.
Pro

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Okt 26, 2014 10:26 am od tetreb

za qurve postoji samo jedan lakmus na koje se sve lepe ko muve... zalosno iskustvo kolega, ali svako iskustvo je dobro, pa i ono najgrdje.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu