Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 42 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 42 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Džudi i njeno pisanije
Danas u 1:58 am od Davidova

» Sanjanje ...
Danas u 1:29 am od Davidova

» Ћирилица
Danas u 1:07 am od Davidova

» Već viđeno (deja vu)
Danas u 1:05 am od Džudi

» Look dana
Danas u 12:55 am od Davidova

» Misli ili rečenice koje su vas dotakle
Danas u 12:41 am od Davidova

» Skupštinske rasprave
Juče u 11:49 pm od Davidova

» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 8:14 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 7:20 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 7:15 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 6:54 pm od Brave Heart

» Corax - slika današnjice
Juče u 5:33 pm od Brave Heart

» Da je novac - osoba kako bi ga opisali.. ?!
Sre Nov 22, 2017 10:15 pm od Davidova

https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Septembar - vreme slobodnog pada

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

19092014

Počalji 

Septembar - vreme slobodnog pada

Dodje ovo gluvo doba godine...svaki septembar se dovuce kao prebijena stonoga...

Klinci nanovo zure u skolu da se podsete zasto je ne vole, zasto su se toliko spremali za prvi dan skole za svoju simpatiju koja ih nije ni registrovala...matorci potrose zadnju kintu, sustignu ih rate od mora koje izgleda kao da je bilo pretposle godine...

Devojke koje su se kao pauni sepurile u kolekciji prolece-leto polako zatvaraju svoj izlog... baletanke, cipelice, suknjice, majcice ispod kojih se namerno nazire brus i bretele...menjaju bespolnom unisex garderobom... rascupana kosa se krije ispod kapica, kabanica i kisobrana... niko ih i ne gleda, niti zele vise da ih gledaju... prilaze im samo nepopravljivi entuzijasti koji traze bilo kakvu toplokrvnu zivuljku da se vec nekako zagreju...

Dan je sve kraci, zubato sunce koje se promoli iza kisnih oblaka uradi to samo da nam se nasmeje, i brzo zapali na drugu stranu globusa... uvlaci se zima pod kozu i kosti, svi su dobro sakriveni u svojim budzacima iz kojih ih istera samo posao ili nedostatak pljugi da se zapali jos jedna pred spavanje, a pogled se kroz duvanski dim lansira u drugu galaksiju...

Kada sretnete pozitivnog i nasmejanog coveka...cestitajte mu... uspeo je sve ovo da preskoci, i nadje u svemu tome nesto lepo, zanimljivo, inspirativno... covek koji uziva u sivom septembru zasluzuje iskreno divljenje...

Procice i on...dolazi oktobar... pa vreme slava i praznika... samo da ovih mesec dana izguramo...ne gledajte u sat, on ionako stoji...

Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Septembar - vreme slobodnog pada :: Komentari

Počalji taj Pet Sep 19, 2014 11:28 pm od Avramova

Strelac ::Dodje ovo gluvo doba godine...svaki septembar se dovuce kao prebijena stonoga...

Jednog septembra u letnjoj trudničkoj haljini odzujala sam u porodilište da porodim mog prvenca. Septembar mi je doneo radost i zato mu srećna kličem.
Žao mi je kada mi ga neka glupost pokuša pokvariti a ja ne odolim.
Možda je ovo lekcija više.
Hvala ti Strelac što me podsećaš i što me smiruješ.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Sep 19, 2014 11:34 pm od Strelac

I moja keva se porodila u septembru sa prvencem... nije lose tempirati datum i biti vredan oko Nove, pa u septembru sacekati rezultat ljubavnog rada

Za mene su sacekali prve dane proleca, pa sam se ispilio u novembru... a zasluzio ovaj av... tesko da bi mi stajala devica ili vaga Smile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Sep 19, 2014 11:48 pm od Avramova

Ništa nisam planirala baš kao što se ni ljubav ne planira.

Dobro je, strelac je baš cool i hvala mu što mi je podznak. Kažu mi da spašava sve rakovske "brljotine" i čim prođe njegova moć opet nova čuda koja mi priređuje junski znak pa se baškari do ponovnog dolaska strelca, mog spasitelja.

Ma... sve to nije važno. Mislim da nema horoskopskog znaka koji mi nije drag, ne kao neki ali drag.

Kako nisam naklonjena horoskpu ovo pisanje je više šala ili, bolje reći, istina kroz šalu (moja fantazija).

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sub Sep 20, 2014 2:42 pm od slavena

I moja keva se porodila sa prvencem ( samnom .. Very Happy ) ali u oktobru...
Ali ja ne volim jesenske kise, a trebala bih, i to po svim pravilima ...
Izgleda nisam po JUSU!

Ali ovu pesmu obozavam.. mozda ipak ima nesto i u toj jeseni sto privlaci...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sub Sep 20, 2014 4:25 pm od Avramova

Kalendarski leto traje do 23. septembra što bi značilo da je moj prvenac letnje dete. Nikada mu nije hladno, ja zimogrožljiva a isto letnje dete. Ne znam na koga je ali to i nije važno ako je sve ostalo na mene.

Mlađi je junsko dete, i da to neko ne zna po vedrini bi prepoznao da je dete proleća.

Moja dva Čoveka.

(Da vide šta pišem... )

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sub Sep 20, 2014 9:28 pm od bad_lieutenant

avramova ja sam mislio da si ti vodolija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sub Sep 20, 2014 11:14 pm od Avramova

Šta misliš o vodolijama? Eto pitanja od znatiželjne račice.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sub Sep 20, 2014 11:21 pm od bad_lieutenant

sve najbolje, ko i o racicama Very Happy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sub Sep 20, 2014 11:26 pm od Avramova

Super! Uzvraćam samo što ne znam kome od 12 znakova uzvraćam ali neću da pitam, ipak znatiželja ima granicu. Smile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sub Sep 20, 2014 11:29 pm od bad_lieutenant

ovde majmun

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Sep 21, 2014 1:21 am od Avramova

Po kineskom? Very Happy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Sep 21, 2014 3:08 pm od bad_lieutenant

po srpskom Very Happy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Sep 21, 2014 4:02 pm od Avramova

Ih, još samo da ti poverujem. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Sep 21, 2014 5:17 pm od Avramova

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Sep 21, 2014 10:30 pm od bad_lieutenant

meni ne verujes Very Happy

btw pretpostavljam da je ovo komsijin pas

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Sep 21, 2014 10:39 pm od Avramova

Ne verujem u horoskope pa tako ne mogu ni tebi. Very Happy

U zgradi imamo po glavi stanovnika 0,075 pasa.

- haski
- retriver ili slična sorta
- i još jedan koga ne prepoznajem ali isto rasni i veliki
- mačaka nema
- miševa ima u podrumu
- pacova sigurno
- ostale gamadi tu i tamo
- letećih buba u zavisnosti od sezone
- mrava nema ni crnih ni žutih

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Sep 26, 2014 9:24 pm od Vukota

Strelac ::

Devojke koje su se kao pauni sepurile u kolekciji prolece-leto polako zatvaraju svoj izlog... baletanke, cipelice, suknjice, majcice ispod kojih se namerno nazire brus i bretele...menjaju bespolnom unisex garderobom... rascupana kosa se krije ispod kapica, kabanica i kisobrana... niko ih i ne gleda, niti zele vise da ih gledaju... prilaze im samo nepopravljivi entuzijasti koji traze bilo kakvu toplokrvnu zivuljku da se vec nekako zagreju...

Bogami, za ovo nisi u pravu, a evo i zasto: leti je svaki oblik i nijansa u ostroj suprotnosti sa senkom koju oni suptilni pokreti tela prate, svaki njegov deo je lako uocljiv a masta postaje nekako izvitoperena, prosta i vulgarna jer joj je objekat posmatranja poznat a zelja dvostruko veca od mogucnosti; sto je vise takvih oblika, nijansi i pokreta, covek uvidja da su svi oni, vise ili manje, medju sobom jednaki, razlike se gube i nestaju i on vise ne oseca ono pravo zadovoljstvo u toj zamrsenoj igri posmatranja i pozude; s jeseni, ta tanana zenska tela postaju utoliko privlacnija ukoliko su njihove nijanse dalje od covekovog pogleda; kada se pazljiv posmatrac zagleda u sve te komade odece, nekada vise a nekada manje zgusnute na putu izmedju njenog vrata i kolena, masta mu postaje zivlja, paznja izostrenija a pozuda veca, jer nije u stanju da odoli a da ne pocne da je zamislja kada pocne da skida sloj po sloj tih krpa i krpica sa sebe; nekada je dovoljan samo jedan pokret ili pogled pa da probudi sva proleca i leta u coveku, i tako u krug, sve dok na posletku i poslednji milimetar odece ne sklizne sa njene glatke koze i padne na pod...
Leti se sve odvija brzo kao u kakvom niskobudzetnom akcionom filmu dok jesen zahteva upravo onu suptilnost kakvu leto ne poznaje...

Na kraju, mnogo toga u zivotu jednog coveka zavisi od poznavanja organske i neorganske hemije...

Od mene toliko a tebi kako je volja...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Sep 26, 2014 10:57 pm od Avramova

Da ilustrujemo:

Letnja faza

Jesenja faza:

Neću dalje, pretvoriću blog u modni kutak.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Sep 26, 2014 11:13 pm od Strelac

Vukota ::

Bogami, za ovo nisi u pravu, a evo i zasto: leti je svaki oblik i nijansa u ostroj suprotnosti sa senkom koju oni suptilni pokreti tela prate, svaki njegov deo je lako uocljiv a masta postaje nekako izvitoperena, prosta i vulgarna jer joj je objekat posmatranja poznat a zelja dvostruko veca od mogucnosti; sto je vise takvih oblika, nijansi i pokreta, covek uvidja da su svi oni, vise ili manje, medju sobom jednaki, razlike se gube i nestaju i on vise ne oseca ono pravo zadovoljstvo u toj zamrsenoj igri posmatranja i pozude; s jeseni, ta tanana zenska tela postaju utoliko privlacnija ukoliko su njihove nijanse dalje od covekovog pogleda; kada se pazljiv posmatrac zagleda u sve te komade odece, nekada vise a nekada manje zgusnute na putu izmedju njenog vrata i kolena, masta mu postaje zivlja, paznja izostrenija a pozuda veca, jer nije u stanju da odoli a da ne pocne da je zamislja kada pocne da skida sloj po sloj tih krpa i krpica sa sebe; nekada je dovoljan samo jedan pokret ili pogled pa da probudi sva proleca i leta u coveku, i tako u krug, sve dok na posletku i poslednji milimetar odece ne sklizne sa njene glatke koze i padne na pod...
Leti se sve odvija brzo kao u kakvom niskobudzetnom akcionom filmu dok jesen zahteva upravo onu suptilnost kakvu leto ne poznaje...

Na kraju, mnogo toga u zivotu jednog coveka zavisi od poznavanja organske i neorganske hemije...

Od mene toliko a tebi kako je volja...[/justify]

Mudro zboris tebra Vukota...

Leti jeste zenska sexualnost vulgarna, u izlogu tako da svako moze da je posmatra i bez ukljucivanja velikog mozga uziva u pogledju i jeftinim sexualnim fantazijama...

Lepo obucena zena moze biti vatromet inspiracije, jer je u mislima i skidas, i oblikujes ono sto se ne vidi...kratkometrazni film postaje dugometrazni...sam sex je tu nekad i nepotreban ako je ziva fantazija predigre...

Kod mene je najbolje vreme za to rano prolece, tek kad malo ozeleni i prodje ona nesnosna kisa i sneg... neko voli jesen i tad ima posebnu inspiraciju... ja ovo doba godine uglavnom emotivno odrobijam, prelaz sa toplote u hladne kise i olovno nebo mi bas presedne... sreca da ove godine nije bilo mnogo lepih dana, pa sam se vec nekako navikao

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Sep 26, 2014 11:19 pm od Vukota

Prema mojim skromnim zapazanjima, prolece i jesen daju ravnotezu letu i zimi, nicega nema ni previse ni premalo... Sve je u savrsenoj ravnotezi i harmoniji sa pozudom...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Sep 26, 2014 11:21 pm od Avramova

Dodajem: i sa zimnicom i velikim spremanjem stana.

Evo i sličice:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Sep 26, 2014 11:24 pm od Strelac

Tako bi trebalo biti...tako mozda i jeste...

Moguce da ja naspem vise iz bureta na prolece, pa onda na jesen cupam mulj sa dna

Sa druge strane...ako naleti neka bomba od glave do pete, pa ponovo da lobanje, i onog unutra... mozes i da si na arktiku, bice ti sauna...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Sep 26, 2014 11:26 pm od Strelac

p.s sjajna fotka Mico prava jesenja...e zato volim jesen na drugu stranu, zbog pijace...pisao sam jednom o tome...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Sep 26, 2014 11:28 pm od Vukota

Mora biti da sam pre vremena ostario...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu