Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 20 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 20 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s28.postimg.org/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s26.postimg.org/vwdqtqr5l/biogen_DVA.png
https://s26.postimg.org/4ohd5ry7t/Art_CENTAR-header.png
https://s23.postimg.org/tipvwi28r/ruska_kultura_u_srbiji.png
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Forumska Boles'

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Forumska Boles'

Počalji od Konkubinac taj Sre Jun 11, 2014 3:32 pm

kako se pocinje a kako zavrsava....

neko otvori temu o bilo cemu onda se izloguje i loguje sa drugim nikom i pohvali temu dajuci mudro obrazlozenje. opet se izloguje i sa sledecim nikom pocne da se sprda sa autorom pisuci naravno izmenjenim stilom ali ne obimni post da ne bi svaka budala uvidela zaebanciju. onda dolazi treci nik koji da naoko odmerenu verziju, pa opet logout i postavljac reaguje na uvredu... onda je vec napravljen scenario gde forumska buranija pocne da se kaci i lepi jer se svi kace i lepe samo tamo gde ima bilo kakve krljacine. onda se sa jednim nikom pohvali neki korisnik i da mu se rep, nasmeje mu se sa komplimentom tipa bravo majstore, a sa drugim ga izvredja i napljuje kako nema pojma sa zivotom. scenario je zavrsen, mod se kobajagi umesa da smiri krljacinu a sve vreme se cepa ko debil' ili debilka i u sebi misli kako su ljudi glupi i naivni.

najzanimljivije od svega je to sto se doticni likovi cak ni ne skrivaju iza ip-a vec pisu sa iste adrese sto forumski smodovi znaju ali se prave blesavi jer im je cilj samo da "forumsku buraniju", njihove reci kako tretiraju korisnicku masu, nateraju da udju u bilo kakvu formu fight-a. kada sam otvarao klona jer sam ranije bio poprilicno puta banovan, sami modovi su mi sugerisali da se ne odajem jer su uzivali u zaebanciji ako sam poceo sa njom tako da se ne treba cuditi sto ne odaju ostale koji to rade ciljno od prvog do poslednjeg posta.... elem, sve bi to bilo ok posto je naravno sve za dobrobit foruma i da se bilo sta pise i klikce jer od klika dolazi profit pa nije bitno da li neko pise malo ko musko, malo ko zensko, dal' je neko trandza tamo il' naovamo ili ima ceo iskontruisan i ukraden identitet drugog korisnika i da li tu i tamo cacne u podsvest nekog korisnika i slicne baljezgarije...

postoji samo jedan zvrk u celoj prici a taj je kada se na forumu malo i totalno nekonstruktivno pise i kada ljudi ne nasedaju na teme koje su prezvakavane 1000 puta jer im nije do pisanja a modovi su se zasitili i ne zele da se igraju kao ranije.... e, onda se pustaju klonirane kreature, obicno zenske koje imaju po najmanje 20 nikova i koje ne provociraju radi dobrobiti forumske didkusije vec samo iz svojih patoloski bolesnih i licnih motiva koje sam spomenuo. znaci ne pricam napamet jer su mi neke od njih to izjavile privatno da rade drugima i da u tome uzivaju i da su toliko zastranile u forumskom ludilu te najpoganije vrste da ne znaju nacin kako da se od toga skinu i izvuku iz poshasti... to nije tragedija samo jednog velikog foruma, to je isto i na drugim koji imaju taj koncept uredjivacke postavke provociranja, ne konstruktivnih diskusija vec provociranja korisnika na najnize oblike reakcije, to je najkrace receno tragedija takvih osoba koji misle da su jako pametni i takvi kad tad zavrsavaju na mestu gde se lece ne net zavisnici vec nazalost oni sa pocepanim licnostima...mnogi nose taj gen ludila iz porodice i umesto da se bore protiv toga oni se odaju ovom zlu kao da prizivaju sami sosptveni nihilizam.

naravno ovo je sasvim korektan forum i ovde toga nema....
Konkubinac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 389
Datum upisa : 11.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Re: Forumska Boles'

Počalji od oblica taj Sre Jun 11, 2014 3:40 pm

sad se setih jedne što je umela da nanjuši klona posle samo dve rečenice... uvid u ip adrese nije bio potreban...

što je ta nervirala poštene klonirane virtuelne građane...   
oblica
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1237
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Konkubinac taj Sre Jun 11, 2014 3:49 pm

ima ih dosta koji to umeju... to je talenat kao za sve u zivotu.... i nije nikakvo posebno merilo inteligencije, bas kao ni vesto klonovsko kamufliranje...  kad sam kao klon pisao mogu najvise 20 postova da glumatam al' posle mi bude smesno i oma se javno predstavim  jer najvise volim da znaju ko im pomera doope i dovodi u inhibitirno stanje poljluljanog mira
Konkubinac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Konkubinac taj Sre Jun 11, 2014 3:59 pm

i za kraj jer sad zaista odoK... do cega dovede onanija administarcije modova ili smodova... neko ima strpljenja duze vreme neko krace , neko u recenici posalje u mesto rodjenja, neko se ko qurwa najpoganije sveti iza ledja olajavajuci dojuceresnje cilemile.... potpisnik ovih redova iskopa krechanu kao ovo ispod....

dokle bre vise?

si ti a i ova ekipa dokonih maloumnika normalni? ako ti je dosadno pa nemas koga da zayebavas kad nisam tu zaebavaj muza da mu je glavudza ko pista za boing il' klinca da nema pojma sa slikanjem…. okani se bre vise mene, jel ti to jasno?

i sta znaci ono brisanje 'de sam jasno napisao ko zaebava korisnike sa usporenim logovanjem i nemogucnoscu normalnog postovanja? jel' lazem mozda? mene je prvog zaebavao i zato sam ugasio prosli nalog.

iskreno, zabole me sta radi,on je admin moze da zaebava ceo forum ako zeli, njegova stvar, ali kad u tu prdoklacinu ubacite mene i lozite neke da im ja to radim, to nije zaebavanje vec bolest. jel treba da postavim mejlove koje dobijam gde me doticna koju ste przili kune da ne kazem s cim a ja da crknem u najgorim mukama samo zato sto sam joj kao ja shebao nalog jer je to cula od vas ovde?

vi ste bre ekipa bolesnika…. pocelo je opet ko onda kad ste mi zvali dete i zaebavali da ce tatu da mu ubiju ako se pojavi jos jednom na krsti. pitam te opet, jel ti bre imas obraz ponovo da pravis ista sranja posle svega sta je bilo ovih godina? si ti pri svesti u sta ta vasa dokona zaebancija moze da se izrodi? a posle kmecish svima da marlon sere da si smrc smrc satanista? jok, ja sam mozda, jel'? jel' su to igre normalnih i zrelih ljudi da uhvatite nekog malo labilnijeg pa ga svi ekipno 'ebavate i lozite u mali mozak sto sa originalima a sto sa klonovima?

i sta nije bilo u redu za onu pedercinu sto sam napisao? sta sam to rekao sto nije tacno pa si sve obrisala, napuderisala se i tralala ko da nista nije bilo?

jel' klon… jeste
jel' znas ko je… znas
jel' si bila u realu makar jednom sa tom individuom… jesi
jel ide za mnom ko kerusa, vredja me i provocira na svakom koraku… stalno
jel brises njegova vredjanja i provokacije na tvom pdf-u… nikad
jel brises moje odgovore njemu… skoro uvek
jel to radi sad prvi put il' je radio sa svim nikovima dosad… e na to ti odgovori mudra i iskrena zeno koja jadna nista ne znas sta se ovde desava a laktanjem bi posaranila sto njih samo da i dalje budes neki vajni quratz u ovoj rupi.

doticni bolesnik satro sve zna o meni… u svaki moj dijalog sa bilo kim na bilo kojoj temi koja ima veze sa mozgom uleti i zacini komunikaciju izdrkotinom da sam lazov, da serem, zna kaze i da nemam quratz, posto mu je po obicaju ostao u ustima tolko puta u diskusiji kad je ko magarac pasao travu od muke. bas ko pre cetiri godine ovde na tvom pdf-u kad si se klela jadna ti da nemas pojma ko me to vredja a ja ti ko poslednji debil sve poverovao. ja znaci lazem, meni ban, a on vredja iza klona, pichka jedna bolesna, a ti to po dobrom starom obicaju tolerises…. i jos meni seres kako ja tebe vredjam jer sam reko da si emotivna ko betonski blok i zbog toga me banujes. da se lud od muke unormali a mrtav da ozivi.

kad si me ranije pitala jel' istina da sam bolestan a ja ti sve lepo objasnio, ti poce sad da se javno zayebavas jos i sa time. si ti pri svesti zeno sta ovde radis? os da postavim javno da svi vide nalaz specijaliste sta mi je napisao pizda ti materina bolesna kolko mi je jos zivota ostalo bez obzira na operaciju?

os da te uvatim za ruku a i onu bolesnu pedercinu koju stitis pa da vas dovedem kod mene kuci pa nadjite ako mozete ijedan komad zenske odece u gajbi osim detetovog? a prekjuce posle mog bana ekipno serete kao i vi ste se hihihi razveli i bolesni ste hihihi. svi u ovoj kafani koji ti lizu to debelo dupishte su jedna gomila bolesnika koji bi pre crkli no da ne drkaju nekog umesto da se lece zbog sopstvenih inhibicija vezanih za nedoyebanost.

pogresio sam sto sam ti rekao da si emotivna ko betonski blok… sho jes jes… nis' ti kamencina, tis' iskrena i cista u dusi ko klozetska daska u javnom wc-u. to si ti.

opominjem te pred svima javno, samo li nastavis da se sa svojom ekipom bolesnika a i svojim klonovima kojih imas pun spajz, u mom odsustvu sprdas sa svim onim sto sam ovde pisao o sebi, proklecu te bas kao sto mene proklinje svaki yebeni dan ona koju ste svesno i ciljno przili i lagali, javno i na pp, da sam joj ja shebao nalog. a prokletstvo umiruceg znas dobro sta znaci.

sad rokaj, snimaj, banuj, ubijaj. cega se pametan stidi samo se bolesnik ponosi, a ti se ponosis sinoc vidim mojim "ubistvom" i jos se pritom cerekas ko debilka. sad sam siguran da si ti jedan od kreatora onog nocnog telefonskog poziva od pre dve i po godine. posto sam vernik ja ti oprastam, ali onaj odozgore mozda nece.
Konkubinac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od oblica taj Sre Jun 11, 2014 4:02 pm

Veoma si doprineo mojoj popularnosti. Zaslužan za bar 50% privatnih prouka koje sam dobijala
naslov: Da te pitam
sadržaj: Jel ovo M?

E posle više nisam htela da im kažem.  

Kad bi znao s kakvim su te ludacima mešale.   Totalni antitalenti.
(osim jedne)

Pa dobro. Nek ti bude da nije merilo inteligencije. I tako taj osećaj za ljude ne umem da definišem..
oblica
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1237
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Konkubinac taj Sre Jun 11, 2014 4:09 pm

e ybg ... izvini na smetnji, sta da radim....

imas talenat kojice... veruj... ja sam totalni duduk za to.... treba time da budes ponosna sto imas jer se to ne moze nauciti... kad gledam ljude kroz postove, prerogativ je da su neka razmisljanja a ne lozenje, kroz napisano vidim njihovu podsvest jer me nikad nije zanimalo ko pise vec sta iz toga izbija... samo zato sam i u ovom svetu ovoliko dugo i to pocinje da opterecuje....

Konkubinac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Sre Jun 11, 2014 4:51 pm

'...jer od klika dolazi profit...'
u p.m.opet marketing...   

Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2501
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Sre Jun 18, 2014 11:20 pm

Brateee... Pod hitno da raskineš ugovor za net i odeš negde u prirodu.

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8620
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Konkubinac taj Čet Jun 19, 2014 3:15 pm

Mesrine ::Brateee... Pod hitno da raskineš ugovor za net i odeš negde u prirodu.

sta osh koji qurac pedercino bolesna? mrsh u pizdu materinu...

tako bi ti dao dijagnozu nas poznati neuropsihijatar vesa savic   
Konkubinac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cleopatra taj Čet Jun 19, 2014 3:24 pm

Molim vas da se savladate i pisete bez upotrebe psovki i ruznih reci. Hvala

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3462
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Konkubinac taj Čet Jun 19, 2014 4:13 pm

ja sam savladljiv i ne moze niko da me izbaci iz ravnoteze

Jedan primer kako je vesa rešavao probleme sa ludacima.

Otac porodice iz unutrasnjosti, samoubica recidivista, cetiri pokusaja. Savic preporucen sa klinike kao poslednja slamka spasa. Pri tom zamole profesora da se uzdrzi od prostakluka, da bude sto finiji moze jer je covek u delikatnoj dusevnoj situaciji; tek sto je izvrsio poslednji pokusaj i pukom srecom spasen smrti.

Savic obecava. Covek se pojavljuje. Savic kaze:
"Ajdemo ja i ti ovamo, malo nasamo."

Odlaze u drugu prostoriju.
Tamo, po prici pacijenta, razgovor pocinje Savicevim pitanjem:

"Ajde, koji je tebi k****, sta bre ti 'oces koju pizdu materinu?!"

Ovaj pomalo zbunjen, ali pocinje da objasnjava svoju zivotnu pricu i koncentrisane razloge zbog kojih je krajnje determinisan da nece odustati od samoubiustva.

Savic slusa, slusa, pazljivo ga promatra. Pa kad ovaj zavrsi, progovara:

"Ma znas sta. Ti si potpuno u pravu, i slazem se sa tobom. Za tebe je smrt jedino resenje, i sto pre se ubijes bice bolje za tebe i druge. Ti si jedan slabic koji i ne treba da zivi, nepopravljiv si ti slucaj, nema lecenja, nema resenja. Jedino sto mogu da savetujem je da se ubijes sto pre..."

Covek izlazi. Odlazi sa prijateljima koji su cekali ispred i ulaze u lift. Neko pita sta je bilo. Ovaj, krece...

"Koje je ovo djubre od lekara. Kod koga ste me vi doveli.... i ovaj covek leci ljude i vazi za najboljeg doktora... sramota. E ne pada mi vise na pamet, necu vala da se ubijem, bas njemu u inat."

Tako je i bilo, nikad vise nije pokusao, cak se i psihicki oporavio, na radost porodice.

znaci ja ovoj crkotini od voline cinim uslugu sto ga vracam na pravi put

p.s. a ima i vesina prica za tebe cleo ako ovako nastavis.... vise nego delikatna
Konkubinac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Čet Jun 19, 2014 4:22 pm

Reaktansa.

Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2501
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Jun 20, 2014 1:02 pm

Konkubinac ::
Mesrine ::Brateee... Pod hitno da raskineš ugovor za net i odeš negde u prirodu.

sta osh koji qurac pedercino bolesna? mrsh u pizdu materinu...

tako bi ti dao dijagnozu nas poznati neuropsihijatar vesa savic   

Forum nije klinika tako da je Vesa Savić uljez.

Mesrine će ti odgovoriti ili neće, njegova volja koju ću ja uvek podržati.

Ono što si tražio to ću uraditi i ne samo zato što si ti to tražio već zato što ne mogu sažvakati ovakve optužbe na račun Mesrinea. Ovoga puta Mesrine, drugi puta ko zna ko sa ovog "malog" foruma. Šta da ti kažem, nismo svi com. rs. što ne znači ama baš ništa.

Ko je na free taj je najviše free.
Ubiše vas predrasude!

A Vasa Savić neka se nosi tamo gde šalje svoje pacijente.

Živ bio Konkubinac, možda je tvoja odluka prava.   

U velikom društvu budeš primećen samo ako si Dostojevski, Gog, Tesla, Markes, Lotrek, Jesenjin... Ako nisi ništa od toga, zalud jer...  male sredine daju velike ljude.

Na ovom forumu su pisali i pišu veliki Ljudi.

Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Sub Jun 21, 2014 11:16 pm

Konkubinac... I dalje ostajem pri tvrdnji,da ti je odlazak u prirodu više nego neophodan.
A da dodam i nešto iz unutrašnjosti - Oprem Dobro. affraid

P.S: Kakav "blog",takvi i komentari.   

Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8620
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dart taj Sub Nov 19, 2016 8:20 pm

Hm....Zanimljiv blog. Di ga je ovaj Konkubinac ?
Dart
Banovan
Banovan

Broj poruka : 361
Datum upisa : 18.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: