Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 62 korisnika na forumu: 3 Registrovanih, 0 Skrivenih i 59 Gosta :: 2 Provajderi

Brave Heart, Davidova, laza

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Osmeh

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

01042014

Počalji 

Osmeh

Ljudi su izgleda zaboravili da se smeju... onako, iskreno, duboko i siroko... da se nazre i plomba na sedmici... da se zatrese stomacic, obrazi zarumene... bez ironije i sarkazma, bez ismevanja... Nije stvar u deficitu losih viceva, ili neduhovitim ljudima... vec slojevima problema koji moraju da se maknu kao zavese tokom suncanog jutra, da bi se na trenutak bogato osmehnuli...

Neko ce pomisliti - kako da se smejem kad mi se na glavu srucio citav svet... sivilo koje nas okruzuje umrtvljuje misice ispod obraza, pa je maksimalno sto nekome mozemo uciniti je slanje dve tackice i zagrade... ni tad se ne smejemo, a ne bi da izgledamo ko mrgudi, pa uz napor se to odasilja preko antene i kabla, dok faca ostaje kao pokislo psece govance na novembarskoj kisi...

Osmeh je dzabalesku, jos nisu uveli porez na to... mada, kako nam je budzet tanak, stici ce racun i za to, uz racun za TV pretplatu  Smile Dok ne kosta nista, mozemo da se smejemo iz inata, iz kontre... nije to sviranje violine na Titaniku, nego otpor... darovit je ovaj narod, poznat po vicevima, satiri... cak i uvrede i psovke su nam toliko zacinjene humorom, da strancu ne mogu ni da se propisno prevedu.

Otvorite svoje prozore duhovitosti, proluftirajte tu sobu, pustite zrake sunca i mesecine... nasmejte i druge i sebe... smejte se i na svoj racun, prijatelje cete uveseliti, neprijatelje zadovoljiti, a sebi otvoriti ventil za visak pare...

I kad sve krene po zlu, nek se pisa uz vetar...

...meni je osmeh lajtmotiv  Very Happy
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Osmeh :: Komentari

Počalji taj Uto Apr 01, 2014 1:07 am od Avramova

Ali ja se sve vreme glupiram a niko me ne kapira osim par njih i sada razmišljam da prestanem sa tim. TAman došlo lepo vreme pa mogu sama uz jezero ili još bolje uz Senu, tu ću se savršeno uklopiti sa samopričačima. Dok sam išla po hleb naučila sam 50 francuskih reči i to perfektno, glasno izgovaraući reči a da se nikome nisam učinila neobičnom, dapače.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Apr 01, 2014 1:15 am od Strelac

Obrati paznju sledeci put na samopricace Smile

Vecina ih odmah otkanta i odmakne se sto dalje... ali vecina imaju nesto vazno da kazu... samo ih niko ne slusa... malo se udubi u pricu, i tu svasta ima da se cuje...

"Ko mlad poludi, ceo zivot mu prodje u veselju..."... mada, nikad nije kasno

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Apr 01, 2014 1:34 am od Avramova

_
Kroz sunčane naročare sam posmatrala ljude u metrou kako pričaju "nekome" i mimika na licu, čini mi se da bih svaku misao nazrela do pola. Stekla sam utisak da su "razgovarali" sa nekima koji su davno skončali a nisu im stigli nešto saseći u brk, ili im nežno izjaviti ljubav.

Ne čude me samopričači, ne zameram im. Ako bih nekome morala zameriti to bi bili oni koji ih nisu slušali kada je trebalo.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sre Jul 19, 2017 8:23 pm od Davidova

Osmeh mi mami moje treće "čudo", i svaki dan kada se probudim pa makar bio kišan, tmuran, snežan, hladan, vetrovit... osmeh ne izostaje. Ovi naročiti dani jula gode i tada, čini mi se, kao da sam na svom imaginarnom tlu. Radujem se prognozi i hoću da verujem da će naredno jutro osvanuti sunčano; i ništa mi više nije važno jer to je dobar impuls da mi svaka naredna dalja želja bude dobra. 

Pink Floyd - Talk to me

Ovo je jače od mene, u mislima sa Nekim koji misli kao ja u ovoj stvari. Ludi Floydovci, okupirali me još davnih godina i ne popuštaju. 

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu