Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 31 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 1 Skrivenih i 30 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon 9 Jan 2012 - 23:51
http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

"Nevladine Organizacije" ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

"Nevladine Organizacije" ...

Počalji od Mesrine taj Pet 28 Mar 2014 - 23:03

Kao što i samo ime kaže. To nisu organizacije vaše Vlade,Naroda,Države... To su organizacije tuđih vlada,tajnih službi i ostalih belosvetskih bitangi.
Pošto svaka organizacija mora da ima izvor finansiranja,a ne finansira je vaš Narod,Vlada,Država,to znači da je finansira nečija tuđa vlada,država,tajna služba,bitanga...
Samim tim,takva organizacija neće završavati posao vašeg Naroda,već neke belosvetske bitange.
Drugim rečima,ovakve organizacije su podmukle,izdajničke organizacije Naroda kod koga obitavaju kao rak-rana. Izjedaju Narod iznutra,rade protiv ljudi koji žive na tom prostoru. One,uglavnom,promovišu pedere,internacionalizam,rusofobiju,srbofobiju. Recimo,one u Srbiji,kažu da su Srbi najgori, krivi za sve,a da su NATO i "zapad" divni i najbolji.
Ljudi koji se tamo skupljaju,dobro su plaćeni za izdaju. Svaka normalna zemlja,treba da pohapsi ovakve jadne karaktere,strpa u zatvore  za veleizdaju,zabrani te pošasti i.t.d.
Kod nas se ističu mnogi pojedinci pripadnici ovakvih skupina,koji javno rade protiv svog Naroda,a nisu sankcionisani na pravi način. Tipa,Sonja Biserko,Nataša Kandić i drugi "intelektualci",koji sebe samoproklamuju kao "eksperte" za neku od oblasti koja se tiče društvenog života.
Pomenute žene javno,direktno izdaju matičnu Državu,u ovom slučaju Srbiju,dok mehanizmi pomenute Države,ne znaju ( ili ne žele ) kako da im stanu na put,jer su nesposobni,kao i Država. Ponekad se pitam,zašto plaćamo BIA-u i ostale slične agencije,kad oni,narodski rečeno, " ne znaju vola u dupe da ubodu ". Ili rade za tuđe tajne službe,trećeg nema. Znači,u svakom slučaju,ne treba ih finansirati,nego raspustiti.
Mnoge takozvane "nevladine organizacije" zastupa milijarder Džordž Soroš,jedan od glasnijih zagovornika Novog Svetskog Poretka,a u tom poretku se ne pominju Narodi,Porodica kao osnovna jedinica društva,Sloboda i.t.d.
Drugim rečima,"nevladine organizacije" su, ustvari ,Soroševe organizacije.
Šta vi mislite o ovakvim podmuklim organizacijama? Ne mogu da ne pomenem takozvane "Žene U crnom",koje su trenutno aktuelne,a na licima im se vidi da su dobro plaćene za svaku "tezgu" koju odrade. To su žene koje zavijaju Srbiju u crno,a crnu garderobu oblače, kako bi delovale kao žene koje su izgubile nekoga u strašnim događajima koji su se ovde dešavali-a nisu. Jer da jesu,ne bi se bavile veleizdajom,svesno,ili nesvesno,što nije nikakvo opravdanje. Šta mislite o njima?
Zašto se kod nas u nekim medijima veliča veleizdaja? Zašto ne hapse Sonju Biserko,koja svedoči u Hagu protiv svoje Države? Zašto su ove organizacije jače od Države u kojoj se nalaze? Da li su krive tajne službe zemalja na čijoj teritoriji ovakve bizarne organizacije obitavaju?

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  

Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8521
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Re: "Nevladine Organizacije" ...

Počalji od Batista taj Sub 29 Mar 2014 - 1:24

Kriva je prvo drzava koja je u polukolonijalnom polozaju i ne smije poprijeko pogledati nikoga ko je na americkom platnom spisku. A kriv je i narod koji je oguglao na ovakve pojave.

Koliko sam primjetio Beograd je jedini inficiran tim virusom, ostali gradovi jos se nekako batrgaju.

____________________________________________________________________________________
Kad pogledam s Jahorine bijele, Romanija nadohvat mi ruke.
Semberiju zagrlila Drina, pukla polja sve do Banjaluke.

Kud god idem u srcu te nosim, na kraj svijeta ti si meni bliska.
Tebi pjevam, tobom se ponosim, majko moja REPUBLIKO SRPSKA.

Batista
Global moderator
Global moderator

Broj poruka : 2268
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned 30 Mar 2014 - 0:06

Beograd je "glava" Srbije,Batista, kad hoćeš zmiju da ubiješ ( u ovom slučaju zmija je Srbija ), moraš glavu da joj odsečeš. Beograd vodi glavnu reč,što se Srbije tiče,zato su uglavnom tamo koncentrisani "petokolonaši".
Ne mogu a da ne spomenem mog brata Putina,koji je ovaj veliki problem odlično rešio:
Radiš protiv Rusije? Daj da vidimo ko te i koliko plaća. A on te plaća? Dobro,ti si idajnik,zatvaramo te i gasimo tvoju takozvanu "nevladinu organizaciju". Ideš u Gulag da tucaš led i kamen , i dobro da razmisliš gde si u životu pogrešio.
Sa takvima samo tako treba,oni drugačiji jezik ne razumeju.

Poslednji izmenio Mesrine dana Ned 30 Mar 2014 - 0:23, izmenjeno ukupno 1 puta

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned 30 Mar 2014 - 0:18

Značaj i uticaj simbola,nije uopšte bezazlen. Oni utiču na čovekov potsvesni um i koriste se od strane mnogih tajnih društava,od kad je ljudi i civilizacije.
Simbol koji pokazuje rukama ova,nazovimo je ženom, označava piramidu sa svevidećim okom Lucifera na vrhu. Dugine boje koje se vide i koje koristi takozvana gej alijansa,takođe se odnose na Lucifera,pošto je on po misticizmu "Gospodar Duge".
To su simboli pravih satanista,bolesnika,koji su na mnogim vodećim funkcijama EU-a,Amerike,UN-a...
Njihov zadatak biće završen kad ustoliče Lucifera na vrhu piramide i kad bude prihvaćen od strane čitavog čovečanstva.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Ned 30 Mar 2014 - 0:32

Parafraziracu poznatu izreku Hansa Josta - kada cujem "nevladina organizacija", ja se uhvatim za pistolj   

Izuzimajuci ribolovacka drustva, i drustvo za zastitu parkova od psece kake... to je steciste najveceg sljama i nitkova, placenih megafona zapadnih interesa da uniste ovu nasu jadnu i tuznu zemljicu...

Perjanice su im fosili koji bi da pod stare dane usicare koji suvarak tako sto ce svoju pljuvacku da razmazu po svemu sto procene da je pogodno, od nacionalne istorije, crkve, ljudi koji se bore da sacuvaju malo razuma i dostojanstva...

Imaju prostore u medijima, kad god je neka prigodna tema u zizi, odmah ih dovode, ne prekidaju, jos i sufliraju isto tako placeni voditelji.

Ako ih dirnes, odmah se digne kuso i repato da ih brani, Jelko Kacin notira minus u izvestaju za EU komisiju... a sta cemo da radimo ako nas prekori ljudska gromada poput Jelka?!

Bio bi radikalan... prvo drustveno koristan rad, sredjivanje parkova, ciscenje smeca... sledeci prekrsaj pa moze da bira triling aseva - Zabela, Padinjak ili Sremska Mitrovica...

Strelac
Član
Član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned 30 Mar 2014 - 0:37

Brate,nemoj da izostavljaš KPZ "Niš". Ne isključuj "najbolje" iz grupe.
Provali koji i kakvi su to likovi. bagerom da kopaš,ne bi mogao jednu vrlinu da im nađeš. Gde su to Bog i priroda pogrešili... I kako?

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned 30 Mar 2014 - 0:45

Smislio sam reklamu za NO:

" Tamo gde su žene muškarci,a muškarci žene...
Tamo gde žene nisu žene,a muškarci nisu muškarci..
Priključi se i ti,ako ne znaš šta si. Mi ćemo ti reći". - Nevladine Organizacije Srbije.

affraid

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned 30 Mar 2014 - 12:24

Meni ne smeta sto se one bore za gej prava (u onoj mjeri u kojoj se ta prava krse), mene nervira sto se bave politikom. Odlaze u Srebrenicu na komemoraciju, protestuju pred vladom Srbije i traze donosenje rezolucije u genocidu u Srebrenici...itd. I niko u BG-u da to bar pokusa sprijeciti. Na gej paradu se skupi i kuka i motika, razne satro partiotske organizacije manijacki kidisu na kolonu i policiju. A kad se ove spodobe iskupe (koje prave vecu stetu ovoj zemlji nego svi pederi zajedno) nigdje nikoga.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned 30 Mar 2014 - 21:28

Sviđa mi se ovaj naziv "spodobe",Batista,jer to ljudi nisu. Žene još manje.
Zanimljivo je i to da kad neko kritikuje, recimo, desničarske organizacije, ove takozvane "demokrate" iz NO se ne oglašavaju,iako su se "zakleli" na odbranu demokratije i slobodu govora. Ali zato čim njih neko kritikuje,odmah dižu halabuku i kažu kako je to "govor mržnje" ma šta to značilo.
Šta žele, govor ljubavi, dok oni rade protiv svog naroda? Žele da budu voljeni i hvaljeni zbog izdaje?
Ako oni nemaju svoj narod,jer su internacionalisti, 99% u Srbiji ima svoj narod. Šta kaže njihova demokratija?
Kaže da se pita  većina,a ne manjina.
Ali ovde će opet većina da plaća manjinu ( da bolje radi protiv većine ),a to sve zbog naših "patriota" na vlasti:

Uskoro ih mi plaćamo,da rade protiv nas...

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Pon 31 Mar 2014 - 12:06

Sto vise nevladinih organizacija, to slabija i maloumnija drzava u jednoga naroda... Sve sto bih o istim napisao ionako je vec poznato, pa ne bih da trosim slova na tastaturi bez potrebe...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od oblica taj Uto 1 Apr 2014 - 22:54

Au.. a naša država inače sva organizovana u službi naroda...   

Čak i da nije izdajnička i finansirana sa strane, opet o narodu
ne brine, neg samo za sopstvene bankovne račune.

oblica
Član
Član

Broj poruka : 1237
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pet 11 Apr 2014 - 23:09

Tako je oblice. Ali ovde nije reč o državi,već o nekim drugim organizacijama. A imamo i tu temu o našim političarima,kakvi su,šta su i kako bi postupili u određenom trenutku.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Pet 11 Apr 2014 - 23:37

Kakva drzava takve i NVO. Drzava Srbija ih finansira da pljuju po njoj.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 1:21

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: