Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 44 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 44 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Džudi i njeno pisanije
Danas u 1:58 am od Davidova

» Sanjanje ...
Danas u 1:29 am od Davidova

» Ћирилица
Danas u 1:07 am od Davidova

» Već viđeno (deja vu)
Danas u 1:05 am od Džudi

» Look dana
Danas u 12:55 am od Davidova

» Misli ili rečenice koje su vas dotakle
Danas u 12:41 am od Davidova

» Skupštinske rasprave
Juče u 11:49 pm od Davidova

» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 8:14 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 7:20 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 7:15 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 6:54 pm od Brave Heart

» Corax - slika današnjice
Juče u 5:33 pm od Brave Heart

» Da je novac - osoba kako bi ga opisali.. ?!
Sre Nov 22, 2017 10:15 pm od Davidova

https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Srbija - 2030. godina

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

08032014

Počalji 

Srbija - 2030. godina

Te 2030. godine Srbija je konacno prestigla standard iz 1989. godine, na popisu ima 6.5 miliona stanovnika, proslo je 8 godina od kako je postala punopravan clan EU, i od kad je konacno priznala nezavisnost svoje juzne pokrajine Kosovo... Prishtina je grad u kome nema ni jednog stalno nastanjenog Srbina, u srpskim manastirima osim nekoliko monaha niko godinama ne dolazi ni za Bozic, Kosovska Mitrovica belezi porast albanske populacije, grad ujedinjen, gradonacelnik Sali Ljimaj poziva Srbe da ostanu, i da se osecaju sigurno...

Republika Srpska je u konfederalnom odnosu sa ostatkom BiH, za 2034. je konacno zakazan referendum o pripajanju Srbiji, Fond za humanitarno pravo iz Beograda apeluje na UN da ne dozvole secesiju "genocidne tvorevine", na sta ce Dodikov sin ostro protestvovati...

Aleksandar Vucic posle 3 mandata na celu vlade, i 2 mandata kao predsednik odlucuje opet da se kandiduje na izborima... obecava Beograd na moru, most preko reke Bolecice koji ce konacno povezati urbani sa ruralnim delom Bolecha... a i Vincanci i Kaludjericani ce imati razvojnu sansu...

Fiat iz Kragujevca ce da izvozi najnoviji model lebdeceg automobila, sa 3 propelera, kevlarskim auspuhom, keramickom djuntom... zbog greske na svecicama, uvoznici velikog kontigenta iz Kenije su se provalili da pali na gurku.

Posle 20 godina sushe, konacno smo se plasirali na svetsko prvenstvo u fudbalu, igra se po prvi put u Indiji, a lokalni shamani su predvideli da cemo dobiti Kongo, ali ce golman Panajotovic povrediti levu nozdrvu, sto ce biti nenadoknadiv hendikep u nastavku takmicenja.

Te 2030. godine ja cu napuniti 50. godina...a 2014. godina ce mi izgledati daleka...
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Srbija - 2030. godina :: Komentari

Počalji taj Sub Mar 29, 2014 10:22 pm od Avramova

Te 2030. nadam se da ću porubiti haljinu koju sam sašila još u prošlom veku, pročitati "Knjigu o Milutinu", do tada umesiti najmanje 3600 princez krofni, i preko 10 000 puter kiflica...   

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Mar 30, 2014 11:25 pm od inspy

sini_do ::Zato što sam realan, a i ???...   
оптимистичан?  

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 31, 2014 12:27 am od Miškica

Sve prolazi, samo on je vecan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 31, 2014 8:20 pm od Avramova

Dobar je dečko.

Kada bih skenirala radove mog mladog Ovenčanog ljubim ga pametnog (i lepog na mene. )

Zajebo je sve bestseler velikane.
Uvek sam se pitala, da li su nastavnici slepi, glupi ili ih je baš briga da ne vide šta piše učenik. Važan im je zarez koga ne znaju da upotrebe jer mu ga oni, učitelji, nisu dobro objasnili ako su uopšte imali tu želju i ako su znali.

Kako god bilo, moj Ovenčani je genije, u to ću vas uveriti.

Te 2030. moj mlađi sin, Ovenčani... svakome će po zasluzi, daće Bog.   

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Apr 01, 2014 1:15 am od furija

Pa vidis komentar nastavnice - lepo, emotivno, ukusno!    
Nadam se da ce do 2030 nastavnica da se nauziva u ukusu gsn Vucica    

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Apr 01, 2014 1:18 am od Strelac

Da nam ne bi nadalje olajavali naseg vrlog i stovanog ppv-a, a uskoro i pv-a... moracu da vas razocaram...

Ovaj pismeni je fejk... u originalu umesto Vucka stoji Crvena Zvezda... neko je napravio salu...

Inace, posto Vucko gura Zvezdu, nije iskljuceno da se taj klub 2030. godine i zove...hmmm... Vukovi sa Topcidera Smile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Apr 01, 2014 2:44 am od Avramova

Vukovi sa Topcidera

To može da bude navijačka grupa ali tim, hm... ko bi sve menjao.
Da li je izabrana vlada odnosno premijer, ili ćemo čekati 2030. Ne pratim

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Apr 01, 2014 2:54 am od furija

Da li je izabrana vlada odnosno premijer, ili ćemo čekati 2030. Ne pratim

I ako nije jeste     

"Aleksandar Vučić
Čovek iz naroda, za narod.

Otac i majka. Gospodin i drug. Sam bog posla ga međ' Srbadiju da zavede red i donese blagostanje. Strog, al' pravičan!
Apostol novog doba. Mauzolej se za njega uveliko gradi, u udžbenicima istorije ostavlja se mesta. Njegovo ime na engleskom se piše sa "the" ispred, njegovo poštenje u matematici ima status aksioma, u religiji dogme. On je miljenik širokih masa. Koordinator, konsternator, kooperator. Masturbator.
On je za Kosovo u Evropi i Srbiju na Kosovu, za Evropu u Rusiji. Pred njim se neistomišljenik postidi. Čovek sa insomnijom zbog patnji roda svoga. Diktator, humanista. Onanista.
Prvi put na vlasti uz oprost dobijen od naroda zbog "njegove ružne prošlosti", u maniru svih vrsnih preletača. On gleda sa visine zato što je iznad malograđanskih podela na naše i njihovo, on je iznad svojih prethodnih dela. Bacio je u tamnicu uzročnike sveukupnog nacionalnog propadanja. Velike sile su poklekle pred njegovim argumentima. Njegova slika se užurbano kači pokraj slike Svetog Save pred početak školske godine. Naša budućnost konačno deluje svetla. Mi imamo cara. Jedan mandat je naš dar njemu. Ostatak vladavine biće dar Aleksandra Velikog.

Iz naroda, za narod! "

Izvor Vukajlia

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Apr 28, 2014 3:46 pm od Avramova

Te, 2030. homoseksualci će konačno na legitiman način zatražiti ispunjenje zahteva koji će biti rekonstruisani u okvirima mogućeg. Parade će ući u anale savremenih društvenih tokova.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Maj 26, 2017 11:43 pm od Davidova

Godine 2030. Ideja forum će i dalje postojati sa ili bez mene. Ako bude bez mene onda neću biti ovde već tamo negde daleko, preko granice, one nenacrtane.

Moji sinovi će imati po min. tri potomka. Zbog svih njih ja ću i dalje postojati.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sre Jul 19, 2017 8:01 pm od Davidova

Te, 2030. biću baka min. šestorici unučadi. Za sada mi je malo jedan iako mi je postao primarna životna potreba. 

Čudno, ni otac mu nije koristio ovo čudo od tehnike  , najbolja sorta. Plače dete povijeno, pitam se šta mu je. Umočim cuclu u med, mali cucla ko lud ali avaj, čim meda nestane cucla leti kroz rešetke kreveca. Shvatila sam da je gladan pa sam naredne obroke odredila na dva sata. Ostao je uvek isti, jede često a po malo. 

Te, 2030. na čelu Srbije naćiće se neko drugi, mladi neće odlaziti iz Srbije. Ko je otišao otišao, vazda će ostati stranac a to ni malo nije lako ako izuzmemo one koje su stranci ščepali za svoj interes kao nadprosečne.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu