Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 43 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 0 Skrivenih i 42 Gosta :: 2 Provajderi

laza

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Etička, zavetna i moralna vrednost Lazareve kletve
Danas u 9:12 pm od Храст

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Danas u 7:34 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Danas u 7:22 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Danas u 6:16 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Danas u 6:08 pm od Brave Heart

» Vesti - književnost...
Danas u 6:05 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Danas u 5:49 pm od Brave Heart

» Corax - slika današnjice
Danas u 5:13 pm od Brave Heart

» Bosanski lonac....
Danas u 4:55 pm od Svarog

» Phantasy Photos
Danas u 4:51 pm od Poli

» Zvornik
Danas u 4:44 pm od Svarog

» Arabeska
Danas u 4:44 pm od Poli

» Crtež
Danas u 4:39 pm od Poli

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Priznati grešku, da ili ne?

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Priznati grešku, da ili ne?

Počalji od Electronique Terminator taj Pet Okt 31, 2014 9:29 pm

sl,

e,jesi koplikovana (do jutra )

nemaš potrebe :-)

Electronique Terminator
Član
Član

Broj poruka : 986
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mojra taj Pet Okt 31, 2014 11:11 pm

Volim da sam u skladu sa samom.sobom pa uvek u tom smeru i radim.
Nacinim li pogresku,priznam sebi i drugome (ako se dotice i njega) ako moze dase ispravi ispravljamo ako ne ,idemo dalje za iste pare.

U ljubavi sve sto cinim kada cinim,cinim to jer u tom trenutku izistinski to zelim..i zato tu nema posle e jbg. zajebala sam se.
Bitno je da se covek pravilno postavi u datom momentu,da tacno zna sta zeli ,sta ocekuje i sta moze da dobije od svega toga.
Ako je procena dobra onda nema greske pa samim tim ni priznanja ni kajanja ..vec samo zivot i dalje tece u laganom ritmu

P.S.
Onima s losom procenom preporucujem nakon uocavanja "pogreske" brzi zaokret ulevo u novi dan...jer ono sto je bilo proslo je a treba zgrabiti ono sto dolazi..a kako zgrabiti ako je glava pognuta ko kod noja
Zivot je kratak a mogucnosti su razne..
Zivot je lep i svaki trenutak je dragocen da bi se rasipao za tamo nekom greskom..ma,da..e,kad je to bilo...al je proslo vreme ,ko bi reko,jelte..
U ljubavi

Mojra
Član
Član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lilith taj Ned Nov 02, 2014 7:35 pm

Mojra ::
Bitno je da se covek pravilno postavi u datom momentu,da tacno zna sta zeli ,sta ocekuje i sta moze da dobije od svega toga.

ovo je kontradiktorno sa ''vodim se emocijama jer u trenutku to želim''.

ne zanima me šta mogu da dobijem ako nešto želim, to ću i da uradim, makar izgubila.
nikada nisam kalkulisala u ljubavi, koliko dajem a koliko dobijam, da li je greška ili ne, da li je trebalo ili nije, šta tačno želim, koliko očekujem... ako pogrešim znam za sl. put. ne učimo na pravim potezima, već upravo na greškama.
čak ni u drugim stvarima, lišenim emocijama često ne umam da iskalkulišem, vodim se impulsima... često osećajem. iako sam racionalna 101% i znam da će me skupo koštati, ne idem protiv sebe, dajem oduška tom višku racija na taj način.
i nema čoveka koji je u svakom trenutku sposoban da racionalno proceni situaciju, koji u svakom trenutku zna šta želi i od sebe i od drugoga i koji nema apsolutno nikakva očekivanja.

Lilith
Član
Član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mrvica* taj Sre Nov 05, 2014 3:13 pm

Istina, malo je, ali zaista, vrlo malo onih koji nemaju problem sa priznavanjem sopstvenih grešaka. Jer, mnogo je lakše ići linijom manjeg otpora i svaliti krivicu na drugog ili okolnosti, nego opravdano čekati 'kaznu' dignute glave.

mrvica*
Član
Član

Broj poruka : 329
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miskob taj Sre Nov 05, 2014 3:22 pm

Lilith ::
Mojra ::

ovo je kontradiktorno sa ''vodim se emocijama jer u trenutku to želim''.

ne zanima me šta mogu da dobijem ako nešto želim, to ću i da uradim, makar izgubila.
nikada nisam kalkulisala u ljubavi, koliko dajem a koliko dobijam, da li je greška ili ne, da li je trebalo ili nije, šta tačno želim, koliko očekujem... ako pogrešim znam za sl. put. ne učimo na pravim potezima, već upravo na greškama.
čak ni u drugim stvarima, lišenim emocijama često ne umam da iskalkulišem, vodim se impulsima... često osećajem. iako sam racionalna 101% i znam da će me skupo koštati, ne idem protiv sebe, dajem oduška tom višku racija na taj način.
i nema čoveka koji je u svakom trenutku sposoban da racionalno proceni situaciju, koji u svakom trenutku zna šta želi i od sebe i od drugoga i koji nema apsolutno nikakva očekivanja.
Tako je Lilith !( nije uzalud rečeno: -posle jebanja nema kajanja) Pored tebe nema omanjivanja !!!

Miskob
Član
Član

Broj poruka : 57
Datum upisa : 25.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lotos taj Čet Nov 06, 2014 12:33 am

Seratori nikad nisu sposobni da priznaju grešku jer bi to značilo da prihvate odgovornost za svoje postupke i odluke.
Svojim greškama nikad nisam ugrozila i povredila drage ljude. A sve što sam samoj sebi uradila je samo jedan neuspešan kolokvijum. Na kraju se samo ispiti računaju

lotos
Član
Član

Broj poruka : 223
Datum upisa : 21.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Čet Nov 06, 2014 5:20 pm

lotos ::Seratori nikad nisu sposobni da priznaju grešku jer bi to značilo da prihvate odgovornost za svoje postupke i odluke.

____________________________________________________________________________________
Kad pogledam s Jahorine bijele, Romanija nadohvat mi ruke.
Semberiju zagrlila Drina, pukla polja sve do Banjaluke.

Kud god idem u srcu te nosim, na kraj svijeta ti si meni bliska.
Tebi pjevam, tobom se ponosim, majko moja REPUBLIKO SRPSKA.

Batista
Global moderator
Global moderator

Broj poruka : 2268
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vulin taj Čet Nov 06, 2014 10:00 pm

lotos ::...A sve što sam samoj sebi uradila je samo jedan neuspešan kolokvijum. Na kraju se samo ispiti računaju

Odlična racionalizacija i fantastičan autogol.

Vulin
Član
Član

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lilith taj Čet Nov 06, 2014 10:19 pm

meni sve to lici na poruke licne prirode...

Lilith
Član
Član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Prince taj Čet Dec 11, 2014 11:38 am

Kamikaza ::Ljudski je grešiti to je velika istina ali ljudi se dovijaju na razne načine da se iz sopstvene greške izvuku.
Kakvi ste po tom pitanju, priznate kad pogrešite ili se vadite na svakojake načine, svalite na nekog drugog, prećutite ili ...  
Ne vadim se ako pogrešim  već pokušam ispraviti grešku ukoliko je moguće Smile
Šta kad država griješi?.. i to ne ispravlja greške decenijam, već uništava onako loš sistem vrijednosti i društva u cjelini.
Simbol ispravljanja greški nije švrljanje različitih rješenja koja usput  ni jedno ne ispoštuješ..

Prince
Član
Član

Broj poruka : 5432
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Prince taj Sre Dec 24, 2014 9:56 am

Ako postoje gresi naplavljeni u mladosti il usled ne znanja a to vas proganja jer je to VAŠA tajna, ne smatram da možete postići duševni mir i spokoj ako okrivljujete druge.

Prince
Član
Član

Broj poruka : 5432
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 10:58 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2