Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 47 korisnika na forumu: 4 Registrovanih, 0 Skrivenih i 43 Gosta :: 2 Provajderi

Avramova, Hypnosis_, Salex, Храст

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Danas u 7:13 pm od Hypnosis_

» Koji internet radio slusate?
Danas u 7:06 pm od Hypnosis_

» Fotografija dana
Danas u 6:11 pm od Avramova

» Neobični enterijeri
Danas u 5:28 pm od Poli

» Sreća
Danas u 5:20 pm od Salex

» Neobična a lepa arhitektura
Danas u 5:18 pm od Poli

» Umjetnost od kane
Danas u 5:03 pm od Poli

» Origami
Danas u 5:01 pm od Poli

» Paint it, Black
Danas u 4:59 pm od Poli

» Fraktal art
Danas u 4:57 pm od Poli

» Tattoo art
Danas u 4:55 pm od Poli

» Grafiti i murali
Danas u 4:54 pm od Poli

» Kolaz
Danas u 4:52 pm od Poli

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Izbori u Srbiji

Strana 4 od 21 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Izbori u Srbiji

Počalji od Avramova taj Uto Jan 28, 2014 8:28 pm

Nisam ni ja ustala, zvonili su na interfon, sin se javio. Kada su se predstavili, nije im otvorio ali neko drugi jeste. Zvonili su na naša vrata i sin je rekao da on nije za njih a da ja nisam kod kuće pošto sam mu rekla da to kaže.

Ni kod mene ne dolaze bez najave.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67357
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Uto Jan 28, 2014 9:36 pm

furija
Član
Član

Broj poruka : 8031
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Jan 28, 2014 9:46 pm

razmišljam kako su mnogo inteligentni oni što vode kampanju belih listića ili ti propagiraju neizlazak na izbore.ova furijina slika me podseti na to,samo što ja mislim da su veće ovce oni što ne izlaze na izbore (bez da imam nameru da nekoga uvredim)
ne postoji idealan čovek,idealam profesor,idealan lekar niti postoji idealan političar.
ima dinkić mana,imao je mnogo političkih grešaka ali mislim da je jedini koji može i hoće da uradi nešto po pitanju investitora,zapošljavanja....eto to me kod njega interesuje,dal je lopov ili ne nije moje da osudjujem ,nemam dovoljno podataka....itd

laza
Član
Član

Broj poruka : 12550
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Uto Jan 28, 2014 10:30 pm

laza ::razmišljam kako su mnogo inteligentni oni što vode kampanju belih listića ili ti propagiraju neizlazak na izbore.ova furijina slika me podseti na to,samo što ja mislim da su veće ovce oni što ne izlaze na izbore (bez da imam nameru da nekoga uvredim)
ne postoji idealan čovek,idealam profesor,idealan lekar niti postoji idealan političar.
ima dinkić mana,imao je mnogo političkih grešaka ali mislim da je jedini koji može i hoće da uradi nešto po pitanju investitora,zapošljavanja....eto to me kod njega interesuje,dal je lopov ili ne nije moje da osudjujem ,nemam dovoljno podataka....itd

Ja da sam i malko inteligentna ja bih se jos davne 2005. smestila tamo gde uvek ima parica jer me te godine G17+ u mom rodnom gradu ganjao minumum 6 meseci... Da sam, ali nisam    I nikad se do sada nisam pokajala zbog toga  Very Happy (Verovatno u nedostatku iste i nisam ni imala cime da se kajem    ).
Na izbore idem redovno od kad me Sloba bio izbrisao iz spiskova (kao i gomilu meni slicnih u to vreme). Ali... obzirom na izbor koji imam ne mislim da sam ista manja ovca od onih koji ne glasaju     

furija
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bumerang taj Uto Jan 28, 2014 10:56 pm

izlazim na izbore samo ako se formira koalicija DSS-SRS-Dveri...
podjednako su mi svi odvratni, ali mislim da je takva koalicija jedina šansa da sns gamad ne ode preko 50%, odnosno da Srbija ne postane vUČKova Severna Koreja

bumerang
Član
Član

Broj poruka : 79
Datum upisa : 11.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Sre Jan 29, 2014 3:57 pm

Bitno je izać na izbore i glasat.. Ako ne izađeš i ne glasaš, tvoj glas ide onom koga ne voliš... Broji se samo procenat glasova, bez obzira koliko je glasača izašlo na glasanje...Tako ono malo manje od pola glasača će odlučit o svemu, zato izađite svi na glasanje....

sini_do
Član
Član

Broj poruka : 2633
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sre Jan 29, 2014 6:13 pm

sini_do ::Bitno je izać na izbore i glasat.. Ako ne izađeš i ne glasaš, tvoj glas ide onom koga ne voliš... Broji se samo procenat glasova, bez obzira koliko je glasača izašlo na glasanje...Tako ono malo manje od pola glasača će odlučit o svemu, zato izađite svi na glasanje....

Problem je sto ja nikog ne volim od tih na listi i ni jednom nista ne verujem. U sustini, samo pukusavam da izaberem manje zlo, ali je idalje zlo....   

furija
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Jan 29, 2014 6:21 pm

Poništi listić.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sre Jan 29, 2014 6:35 pm

Avramova ::Poništi listić.
Ja licno ne vidim korist od izlaska na izbore i ponistavanja listica, osim povecavanja sanse malim partijama da predju cenzus. Recimo oni ugursuzovci   A to nikako ne bih volela (da neglasanjem dam njima sansu )    
Ako neko moze da objasni neku drugu korist, volela bih da cujem....

furija
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od inspy taj Sre Jan 29, 2014 9:37 pm

laza ::
ал пошто није идеалан, може да краде...
уобичајено, гласам за оног ко није на власти, ако случајно дође на власт бићу против њега. Нешто бих волела да се са бившим Радуловићем покрене нека јача лавина.

inspy
Član
Član

Broj poruka : 3240
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Sre Jan 29, 2014 9:47 pm

vidiš...ja mislim da ti sada kršiš zakon,tvrdiš nešto na osnovu abrova,pretpostavki ili nečeg trećeg .
zamisli čoveka koga koji je navodno ukrao milijarde evra a živi već 15 godina prosečnim životom,niko od familije mu nije bogat,niko ne živi na visokoj nozi.koja je svrha njegovog lopovluka a ne sme da troši novac.
ista se hajka godinama vodila protiv gradonačelnika kragujevca,trajala je deset godina i na kraju se ispostavilo da je poštenmda svaki dinar koji ima ima poreklo,da su svi oni koji ga optuživaše bogatiji od njega,manje škole imaju od njega i na izborima u kragujevcu doživljavaju blamažu.
povika na vuka a lisice meso jedu....stara narodna

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Jan 29, 2014 9:51 pm

inspy ::
уобичајено, гласам за оног ко није на власти, ако случајно дође на власт бићу против њега. Нешто бих волела да се са бившим Радуловићем покрене нека јача лавина.

Zašto bih glasala za nekoga da bude pozicija a onda bila protiv njega osim ako bi me razočarao u kom slučaju bih se više razočarala u sebe kao lošeg glasača, nego u njega kao moj izbor.

Od lavina nemamo ništa, potrebna je kataklizma.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od inspy taj Sre Jan 29, 2014 9:56 pm

ЛАЗА ::vidiš...ja mislim da ti sada kršiš zakon,tvrdiš nešto na osnovu abrova,pretpostavki ili nečeg trećeg .

ја Лазо све на основу осећаја и вере,ко ти уствари у Исуса, ништа  не проверавам. Кад га видим (Динкића,офкорз  Very Happy ) знам да је ђаво.

inspy
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Sre Jan 29, 2014 10:01 pm

inspy ::
ЛАЗА ::vidiš...ja mislim da ti sada kršiš zakon,tvrdiš nešto na osnovu abrova,pretpostavki ili nečeg trećeg .

ја Лазо све на основу осећаја и вере,ко ти уствари у Исуса, ништа  не проверавам. Кад га видим (Динкића,офкорз  Very Happy ) знам да је ђаво.

jedno je verovati a drugo tvrditi.....ja verujem u hrista,čast,ljubav
tvoje tvrdnje su da je dinkić djavo,lopov ...

moje verovanje ne povredjuje nikoga
tvoje tvrdnje su krivično delo,njima klevećeš nekoga o kome ništa ne znaš... ofkorz...    

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od inspy taj Sre Jan 29, 2014 10:03 pm

laza ::
dinkić djavo,lopov ...
да.

inspy
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Sre Jan 29, 2014 10:05 pm

bumerang ::izlazim na izbore samo ako se formira koalicija DSS-SRS-Dveri...
podjednako su mi svi odvratni, ali mislim da je takva koalicija jedina šansa da sns gamad ne ode preko 50%, odnosno da Srbija ne postane vUČKova Severna Koreja
I ja mislim da je to šansa.
Sramota je da u parlamentu ima 10 posto poslanike koji su protiv EU, a u među narodom bar 50 posto. Tu očigledno nešto ne štima.

Debilko
Član
Član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 54

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Sre Jan 29, 2014 10:07 pm

Kao da ce se nesto sustinski promeniti ako sjase Kurta a uzjase Murta...Ovde se sistem godinama ne menja samo igraci koji odgovaraju interesima zapada.I zasto bih ja izlazio i dao svoj glas ljudima od zlog oca i jos gore majke kada sam se iz iskustva uverio da su to ista govna kojima "vlast" sluzi da se dobro nafatiraju...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Sre Jan 29, 2014 10:21 pm

sjase Kurta a uzjase Murta

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Sre Jan 29, 2014 10:26 pm

Taj rad...  

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Sre Jan 29, 2014 10:58 pm

Strelac ::

Razumes koliko je klizavo... zato mora mnogo mudra politika da se vodi... sa Rusima korektno, sa zapadom isto...niciji poslusnici, vec i od jednih i drugih da uzmemo najbolje... to je umetnost u politici, takve ideje je formulisao jos Garasinin sredinom 19. stoleca, shvatajuci koliko je opasno vezivanje za jednu veliku silu...

Tu gresi i Kostunica i Dveri... jedno je emotivni odnos prema Rusima, a drugo je politika...

To bi bilo najbolje kada bi bilo moguce. Nismo mi vise zemlja kalibra Jugoslavije koja je mogla tako da se ponasa, a i ni okolnosti u svijetu nisu iste kao u to vrijeme.

P.S. Dveri jesu za sto vece veze sa Rusijom, ali koliko znam Kostunica jos uvijek forsira neutralnost.

Kad pogledam s Jahorine bijele, Romanija nadohvat mi ruke.
Semberiju zagrlila Drina, pukla polja sve do Banjaluke.

Kud god idem u srcu te nosim, na kraj svijeta ti si meni bliska.
Tebi pjevam, tobom se ponosim, majko moja REPUBLIKO SRPSKA.

Batista
Global moderator
Global moderator

Broj poruka : 2268
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Sre Jan 29, 2014 11:01 pm

Carmello Šešelj ::
Batista ::
Zao mi je sto nema Dveri u skupstini.
Mislim da je besmisleno da podržavaš partiju koja glasove može da otkine samo vama DSS-ovcima.   

Nisam ti ja DSS-ovac. Smile A i ne mislim da je njihovo biracko tijelo potpuno isto. Istina programi su im slicni, ali koliko vidim Dveri vise ganjaju ove neaktivne birace, koji su razocarani svime i nece da glasaju.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Sre Jan 29, 2014 11:08 pm

Carmello Šešelj ::
A šta bi ti konkretno očekivao da Rusija učini za nas i šta bi mi to njima mogli zauzvrat da pružimo? Konkretne stvari, ne filozofija o nepravdi i đavolskoj CIA (što je tačno i što uvažavam, ali mi živimo na planeti Zemlji, a ne u knjizi o pravdi i moralu).

A što se tiče Evroazijske Unije, ako je verovati Ivici Dačiću, što ostavljam ljudima da sami procene, mi smo to njima ponudili, ali Rusi su nam rekli da je to nerealno i da se vidi na geografskoj karti zašto je to nerealno.

Ekonomsku saradnju, vojnu zaledjinu... Generalno odnose kakve jedan obican covjek zeli da imamo i sa zemljama EU. To znaci ravnopravan status, a ne da mi njima prodajemo ocarinjene cigare, a iz Rovinja uvozimo bez carine.

Evroazijska unija jeste nerealna sve dok se ne rijesi problem Ukrajine. Posle toga vidjecemo.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sre Jan 29, 2014 11:09 pm

furija
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Sre Jan 29, 2014 11:47 pm

Dveri su ok skroz, ako opet nije neki zajeb.

Debilko
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Sre Jan 29, 2014 11:48 pm

Više nije bitna politika, važno se izbaviti od monstruma zvanog EU.

Debilko
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 7:15 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 21 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Sledeći