Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 32 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 0 Skrivenih i 31 Gosta :: 2 Provajderi

laza

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Seljačka politika...
Juče u 10:31 pm od laza

» Dvorci i tvrđave
Juče u 7:53 pm od Poli

» Phantasy Photos
Juče u 7:45 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 6:54 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 6:29 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 6:04 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 6:02 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 5:44 pm od Brave Heart

» Josip Broz Tito
Juče u 5:41 pm od laza

» Corax - slika današnjice
Juče u 5:17 pm od Brave Heart

» Misli velikih
Juče u 5:16 pm od Храст

» Potreban majstor amater za izradu plakara
Juče u 5:16 pm od Avramova

» Sreća
Juče u 4:56 pm od Храст

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Izbori u Srbiji

Strana 3 od 21 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Izbori u Srbiji

Počalji od Strelac taj Uto Jan 28, 2014 1:20 am

Avramova ::Potpuno je svejedno da li ste odabrali 10 ili bilo koji drugi broj od 1 do 9. Nisam sujetna, i zato 13.

Pa ja nisam ni sanjao da je to tako nesebicna ljubav Mico... cak ni broj 13 ti ne smeta...

Pazi, jos Somborac, a nacionalista... kad te povede sokakom, pa zasviraju tamburasi:

...pa i zene pije vina u tom Somboru   

Strelac
Član
Član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Jan 28, 2014 1:20 am

idem i ja u kampanju

laza
Član
Član

Broj poruka : 12549
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Uto Jan 28, 2014 1:22 am

Nacin na koji Dveri nastupaju, nema i nikad nece imati neku politicku tezinu. Obradovic nema ni minimum te harizme koja je neophodna i jos sto-sta... Takodje, narod je oguglao na pljuvacine. Daj konkretno nesto kako (al realno) a ne samo oni ovo, oni ono... To svi vec znamo.

Kostunica ima moje simpatije po mnogim pitanjima, ali....

Tako... opcija 10 mi je najubedljivija   

furija
Član
Član

Broj poruka : 8031
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Uto Jan 28, 2014 1:30 am

Batista ::

Milosevic i Kostunica su se obracali Rusiji u vrijeme kada njena snaga nije bila ni blizu danasnjoj. Devedesetih godina Rusija je bila na koljenima, nije mogla sa jednom Cecenijom izaci na kraj.
Sada je druga prica, ali problem je u tome sto politicari u Srbiji (bar ovi na vlasti) nisu iskreni kada je u pitanju Rusija, i konstatno pokusavaju da sjede na dvije stolice. Ne mozemo teziti evroatlanskim integracijama a ocekivati pomoc Rusije. Ako hocemo njihovu podrsku i pomoc onda idemo u UKB i Evroazijsku uniju. Jos pri tome organizujemo NATO samit u Srbiji, i kojekakve bezbjedonosne forume, gdje ruskog ambasadora stavljamo u drugi red i dozvoljavamo javnu pljuvacinu drzave Rusije, na tim istim okupljanjima. Dobili smo od Rusije ugovor o bescarinskom uvozu a za uzvrat je ambasadorka Srbije u Moskvi primala clanove opozicije u svoj kabinet i ucestvovala u pokusaju rusenja Putina. Uz to smo glasali za uvodjenje sankcija Bjelorusiji, onako nicim izazvani.
Pa dobro nas i ovoliko trpe kakvi smo. Ja da sam Putin davno bih rekao: Nosite se u 3pm!

Tu jesmo u "neobranom grozdju", i tesko je biti pametan. Ali mislim da bi u ovakvoj situaciji bilo najpostenije pitati ljude sa Kosova sta nam je raditi, ipak je njihova koza u pitanju. Ako su oni spremni da rizikuju progon, onda bi i mi trebali postovati tu odluku, i ici do kraja.

Ja nisam neki pristalica Dveri. Ima stvari u kojima ih podrzavam ali i kojima se razilazimo. Zao mi je sto nisu u skupstini cisto da se malo cuje i druga strana. Osim DSS-a tamo nema sunstinske opozicije.

Slazem se da Rusija nije ista u odnosu na vreme Jeljcina...

Al kako oni mogu fakticki da nam pomognu... trazili su podrsku u vezi Kosova, da im damo NIS... za smesne pare... najnepovoljni ugovor smo potpisali za gasovod... znaci pre svega gledaju sebe... i to je tako uvek...

Ako mi pristanemo da budemo jedini satelit Rusije na Balkanu...tek nam se onda ne pise dobro... ne smemo otvoreno da stanemo uz Ruse, jer ce onda da nas pokidaju, gde god mogu... a direktno se pitaju i za Kosovo, i za RS... a mogu da pokrenu Madjare u Vojvodini, Sandzak... gde god hoce, mogu da nas buse...

Razumes koliko je klizavo... zato mora mnogo mudra politika da se vodi... sa Rusima korektno, sa zapadom isto...niciji poslusnici, vec i od jednih i drugih da uzmemo najbolje... to je umetnost u politici, takve ideje je formulisao jos Garasinin sredinom 19. stoleca, shvatajuci koliko je opasno vezivanje za jednu veliku silu...

Tu gresi i Kostunica i Dveri... jedno je emotivni odnos prema Rusima, a drugo je politika...

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Jan 28, 2014 1:36 am

Колумне Ђорђа Вукадиновића
Фарса од драме
Ђорђе Вукадиновић    
среда, 22. јануар 2014.

„Село гори, а бабе се чешљају“. Не верујем да се краће и прецизније може дефинисати актуелни политички тренутак, који, с једне стране, карактерише идилична политичко-медијска пасторала типа „све цвета и расте“, а са друге, опет, вештачки произвођена психоза ванредног стања, ванредних избора и рата свих против свих.

Формално гледано, разлога за изборе и узбуну нема. Влада је сложна,  стабилна и напредујемо на свим пољима. Косово се решава, преговори са ЕУ коначно почињу, производња расте, незапосленост пада, инвестиције пљуште са свих страна. Криминалци се хапсе, злочини се расветљавају, а шеици, Руси, Кинези и Немци просто утркују ко ће више и повољније уложити у захукталу српску привреду.

Шалим се? Иронишем? Наравно. Али такође и верно преносим – трагикомичну и апсурдну – слику коју стварају официјелни српски медији у освит (коначног) почетка преговора са ЕУ (током којих нас, нема сумње, чекају само нови притисци, уцене и понижења), и у тренутку док Александар Вучић треба да разреши дилему већу од свих у новијој српској историји – хоће ли ванредних републичких избора бити, или неће. А најгоре је што у тој лажној драми са елементима фарсе (са)учествује практично читава медијска и политичка сцена.

Сви гледају то пренемагање, сви, тобоже, разумеју ту тешку дилему и муку  („шта ли је боље за Србију?“) и само што му већ хорски не поручују у песми и телеграмима подршке – „ма, није важно, како год решиш, само Ти немој више да се нервираш и мучиш, а нама како буде“. А сви знају шта-ко је кључни фактор и шта једини критеријум од којег та „болна одлука“ зависи. Упркос томе, на прсте једне руке се могу набројати изузеци, односно, медији и појединци који то пренемагање демаскирају и називају правим именом.

Заправо, још горе и потенцијално најопасније од свега јесте што носилац моћи и његово окружење, чини се, при свему томе искрено верују да су предмет неке невиђене медијске хајке и кампање. (Или, ипак, не верују – што се искрено надам – него таквим циничним изјавама само покушавају да забашуре истину о сопственој, готово апсолутној медијској доминацији?)

Да ли можда неко заиста мисли како су насловне стране са нападима на председника и премијера знак новинарске независности и узнапредовале медијске слободе, а не тек показна вежба шта их све чека ако се усуде да покушају да заиста буду власт и да се понашају у складу са својим номиналним функцијама.

То да се на ситне фронцле сецка и развлачи опозиција, на то смо, нажалост, навикли свих ових година, и то, поштено говорећи, заиста није изум актуелне власти (мада су они, без сумње, ту праксу видно унапредили и дигли на још „виши“, односно бруталнији и примитивнији ниво). Елем, ако се узме да је то што се по медијима ради опозицији нормално (мада није), периодично медијско черечење Николића и Дачића може да значи само две ствари – или су медији у Србији досегли степен максималне слободе и храбрости (а неће бити да јесу), или су просто напујдани од стране некога ко у држави има моћ већу од председника и премијера.

Једна моја добра познаница, увек спремна да као вучица младунце брани српске медије чак и када они ту одбрану не траже и не заслужују, на овом месту обично има умесну поенту, коју ваља узети у обзир: „Медији су само огледало стања у друштву и не може се од њих очекивати да имају више слободе и више плурализма него што постоји у друштву“. И у томе има доста истине, мада не мислим и да је то довољно објашњење (медији, наиме, нису само пасивно и невино „огледало“, него активни и моћни чиниоци наше несреће), а још мање оправдање за ову и овакву медијску сцену. Али то, ипак, јесте контекст који треба имати на уму.

Не може се од другог очекивати више него што си сам спреман да учиниш. Погледајмо политичку сцену, погледајмо парламент, погледајмо опозицију – па и ту нико, сем неколико представника ДС-а и Марка Јакшића из ДСС-а, не сме Александра Вучића ни именом да помене. И сви се, како они из власти, тако и из назови-опозиције тискају пред његовим кабинетом у нади да ће или бити узети у обзир за будућег коалиционог партнера – или макар бити поштеђени истраге, афере и медијског линча.  

Погледајмо интелектуалце, погледајмо универзитете и „националне“ институције. Зашто очекивати од сиромашног новинара или задуженог и уцењеног власника да буде храбрији од материјално и статусно углавном врло добро обезбеђеног академика или редовног професора? А они ћуте. Или се, евентуално, ту и тамо појаве да уопштено критикују „ситуацију“. Или се чак „принципијелно“ нуде новом господару („боље ми, него они“), тобоже, да од оних других „спасу“ патриотску – или европску – ствар, да тотално не пропадне. Нико неће да се превише замери и ризикује. Али ће се, зато, управо они који су до јуче највише и најпонизније служили, сутра са највећим и скоро лешинарским жаром сутра „принципијелно“ обрушти на бившег моћника, када он буде поклекао.

На крају крајева, треба се сетити да су, не рачунајући оне од почетка ангажоване у опозицији, припадници интелектуалне и културне елите и против Милошевића устали тек онда када је он почео да слаби – у другој половини деведесетих – а масовно тек онда када се у акцију рушења активније укључио Запад.

Делом разочарани, делом намирени, они се данас тога нерадо сећају. Али зато данашњи властодршци то добро знају и памте. И извукли су поуку – па чак и „преучили“. Ако ништа друго, а оно због тога што су то лицемерје елите осетили на сопственој кожи – с обзиром на то да су тада они (и Николић, и Дачић, и Вучић – мада за овог последњег није баш сасвим јасно?!) били на супротној, антизападној, Шешељевој и Милошевићевој страни. И знају како су прошли. Као што знају да им ни сви могући аргументи, памет и добијени гласови нису били довољни да се докопају власти, или макар повољнијег медијског третмана. Те су, на крају, и они „обрнули ћурак“ и, са све руском химном у мобилном телефону и патриотским кредитом стеченим у претходном периоду, (с)кренули на запад.

Или неко можда заиста мисли да је чиста случајност то што их је, сву тројицу, карта коначно потерала баш онда када су променили страну и геополитички правац? Далеко од тога да их правдам. (Напротив. Неке битке морају водити и неки ставови се морају заступати, чак и ако знамо да ће актуелно бити „губитнички“. На страну што исход ове битке, заправо, уопште и не мора бити такав и не би био да су поменуте „патриоте“, а и они пре њих, били искренији, више способни и мање алави на власт и/или паре.) Само, дакле, покушавам да разумем и да оно што се догодило правилно дијагностикујем. А без тачне дијагнозе, нема излечења.

Мада, да се не лажемо, постоје и оне фаталне дијагнозе, након којих напросто нема помоћи. Да ли много грешим ако кажем да ми се чини како је Србија данас веома, веома близу управо таквој дијагнози и таквом исходу?

Preuzeto: NSPM

Strelac ::
Avramova ::Potpuno je svejedno da li ste odabrali 10 ili bilo koji drugi broj od 1 do 9. Nisam sujetna, i zato 13.

Pa ja nisam ni sanjao da je to tako nesebicna ljubav Mico... cak ni broj 13 ti ne smeta...

Pazi, jos Somborac, a nacionalista... kad te povede sokakom, pa zasviraju tamburasi:

...pa i zene pije vina u tom Somboru   

Tačno Strelac, to je politička ljubav na prvi pogled (o tome sam ovde već malo pisala), a Sombor je samo koincidencija. Baš ovih dana idem u babin, odnosno moj stan.   

Hoćeš sa mnom!  Very Happy 

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67330
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Uto Jan 28, 2014 1:42 am

Za sad imamo dva najozbiljnija kandidata - gospodjica Bekuta, i Sveti Georgije Somborski...

Posto je tek pocetak izbora, ocekujem jos kvalitetnih kandidata...

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Jan 28, 2014 1:45 am

Nemoj lazu da shvataš ozbiljno, šta Bekuta zna o politici više od mene, čak i ne peva bolje?

Vukadinovića treba vrlo ozbiljno shvatiti.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Jan 28, 2014 1:46 am

mi te volimo

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Uto Jan 28, 2014 1:47 am

Avramova ::

Tačno Strelac, to je politička ljubav na prvi pogled (o tome sam ovde već malo pisala), a Sombor je samo koincidencija. Baš ovih dana idem u babin, odnosno moj stan.   

Malo mi neprijatno... sta npr pojavi se Georgije... sav nasmejan, sa buketom ruza, i povetarcem u kosi...

Potrcis mu u zagljaj, on nesvesno skida cvike dioptrije +8, ljubi te u teme, pruza ruku i vodi u svoj skromni dom... a ja ostanem treci tocak na biciklu...

Sad odluci, ili On ili ja...   

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Jan 28, 2014 1:48 am

nemoj mi nipodaštavati kandidata,žaliću se u strazbur   

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Uto Jan 28, 2014 1:51 am

laza ::nemoj mi nipodaštavati kandidata,žaliću se u strazbur   

Ko god podceni Nadezdu Polic iz Priboja, alijas Anu Bekutu...gorko ce zazaliti   

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Jan 28, 2014 1:55 am

Malo mi neprijatno... sta npr pojavi se Georgije... sav nasmejan, sa buketom ruza, i povetarcem u kosi...

Potrcis mu u zagljaj, on nesvesno skida cvike dioptrije +8, ljubi te u teme, pruza ruku i vodi u svoj skromni dom... a ja ostanem treci tocak na biciklu...

Sad odluci, ili On ili ja...   

A da se zadržimo na politici, pusti romantiku, po tom pitanju ne bi bio ni 113. sa sve fijakerom.  

Kandiduj se, lepiću tvoje plakate ne po ulici, ima stan da izlepim. Dakle, TI!  

Imamo drugog kandidata.

@lazo

Žali se kome hoćeš, neće ti vredeti. Ne znam zbog čega je pominješ, kakve ona veze ima sa politikom? Vrlo sam neobaveštena.  Question 

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Uto Jan 28, 2014 12:35 pm

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bole taj Uto Jan 28, 2014 1:48 pm

Trosenje narodnih para, zarad necije koristi..... SRAMOTA.....

Bole
Član
Član

Broj poruka : 4620
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Uto Jan 28, 2014 6:09 pm

Zao mi je sto nema Dveri u skupstini.
Mislim da je besmisleno da podržavaš partiju koja glasove može da otkine samo vama DSS-ovcima.   

Carmello Šešelj
Član
Član

Broj poruka : 48
Datum upisa : 24.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Uto Jan 28, 2014 6:15 pm

Nama treba jedna izbalansirana opcija koja ce znati da klacka izmedju Rusije i zapada, taman tolko da nikome ne postanemo trn u oku...i da bude prilicno nevidljiva, kako opet ne bi ispali problem...
Ne fantaziraj...

Tito je umro pre 34, a, Jugoslavija pre 24 godine.

Mi smo danas mala i siromašna vukojebina i ne možemo da balansiramo ni svoja muda, a kamo li između Rusije i Amerike, koje se i jedna i druga smeju nama budalama na tim pokušajima "balansiranja". Da smo barem veličine i značaja jedne Poljske ili Ukrajine, pa da vodimo takvu politiku, ali ovako je to Monti Pajton...

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Jan 28, 2014 6:15 pm

Karmelo, šta misliš o Đorđu Vukadinoviću? Da li sam u zabludi?

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Uto Jan 28, 2014 6:25 pm

Avramova ::Karmelo, šta misliš o Đorđu Vukadinoviću? Da li sam u zabludi?
Pametan čovek, volim da čitam njegove tekstove.

Mada kada ga gledam dok priča na TV-u, izgleda mi kao psihički bolesnik sa svim onim tikovima, par puta mi je stvarno delovao kao klijent bolnice "Laza Lazarević" na nekim tv duelima.

Međutim, sa njegovim tekstovima (mada moram da priznam da od njega čitam samo kolumne u Politici, na NSPM i ne zalazim nešto često) se uglavnom slažem 99%.

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Jan 28, 2014 6:29 pm

Jako sam zadovoljna tvojim mišljenjem.

Što se tikova tiče on je ništa u odnosu na druge. Ne bi valjala ni ledeno mirna faca.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Uto Jan 28, 2014 6:43 pm

Milosevic i Kostunica su se obracali Rusiji u vrijeme kada njena snaga nije bila ni blizu danasnjoj. Devedesetih godina Rusija je bila na koljenima, nije mogla sa jednom Cecenijom izaci na kraj.
Sada je druga prica, ali problem je u tome sto politicari u Srbiji (bar ovi na vlasti) nisu iskreni kada je u pitanju Rusija, i konstatno pokusavaju da sjede na dvije stolice. Ne mozemo teziti evroatlanskim integracijama a ocekivati pomoc Rusije. Ako hocemo njihovu podrsku i pomoc onda idemo u UKB i Evroazijsku uniju. Jos pri tome organizujemo NATO samit u Srbiji, i kojekakve bezbjedonosne forume, gdje ruskog ambasadora stavljamo u drugi red i dozvoljavamo javnu pljuvacinu drzave Rusije, na tim istim okupljanjima. Dobili smo od Rusije ugovor o bescarinskom uvozu a za uzvrat je ambasadorka Srbije u Moskvi primala clanove opozicije u svoj kabinet i ucestvovala u pokusaju rusenja Putina. Uz to smo glasali za uvodjenje sankcija Bjelorusiji, onako nicim izazvani.
A šta bi ti konkretno očekivao da Rusija učini za nas i šta bi mi to njima mogli zauzvrat da pružimo? Konkretne stvari, ne filozofija o nepravdi i đavolskoj CIA (što je tačno i što uvažavam, ali mi živimo na planeti Zemlji, a ne u knjizi o pravdi i moralu).

A što se tiče Evroazijske Unije, ako je verovati Ivici Dačiću, što ostavljam ljudima da sami procene, mi smo to njima ponudili, ali Rusi su nam rekli da je to nerealno i da se vidi na geografskoj karti zašto je to nerealno.

Ja bih najviše voleo da Srbija ostane van EU i da bude neutralna zemlja kao Švajcarska ili Norveška, ali bojim se da nam to neće biti dopušteno i da će poonovo da nas zlostavljaju kao devedesetih ako se odlučimo na taj put.

Uglavnom, loše je kako god okreneš, jbg.

Pa dobro nas i ovoliko trpe kakvi smo. Ja da sam Putin davno bih rekao: Nosite se u 3pm!
Mene isto čudi da nas već nisu oterali u qrac. Doduše, odnosi su i bili prilično hladni za vreme Tadića.

Mislim da su i dalje malo hladni, uprkos Nikolićevom ponižavanju Srbije kada je na konferenciji za štampu sa Putinom govorio kako je naša vlada seratorska i kako ne poštuje Rusiju. Pa i da je to istina, ne možeš kao predsednik tako da ponižavaš zemlju pred strancima, ko god da su. Čak je i Putinu bilo neprijatno, pa je rekao da Nikolić preteruje.  

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Uto Jan 28, 2014 7:04 pm

Ne znam da li da se smejem ili da plačem.

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Jan 28, 2014 7:12 pm

Carmello Šešelj :: Ne znam da li da se smejem ili da plačem.

Kako hoćeš, meni se ovako

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Uto Jan 28, 2014 7:30 pm

Kako hoćeš, meni se ovako
I ja to mislim, ali nisam hteo da širim depresiju i beznađe.

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Jan 28, 2014 7:43 pm

Pa šta da radimo onda?

Danas su me posetili neki ljudi iz jedne stranke. Nisam bila kod kuće.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Uto Jan 28, 2014 8:21 pm

Avramova ::Pa šta da radimo onda?

Eh, ja kada bih znao šta da radimo, bavio bih se politikom..... to jest, ne bih, previše sam lenj. Very Happy 

Danas su me posetili neki ljudi iz jedne stranke. Nisam bila kod kuće.
Ja nemam tih problema, uopšte ne ustajem iz fotelje kada mi neko zvoni na vrata. Svako ko treba da dođe, najavi se ranije.

Inače, u vezi teme, stvarno nemam blage veze za koga da glasam, tako da najverovatnije neću glasati.

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 9:12 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 21 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh