Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 13 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 0 Skrivenih i 12 Gosta :: 1 Provajder

Electronique Terminator

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Misli velikih
Juče u 11:09 pm od Храст

» Lepe žene prolaze kroz grad
Juče u 9:23 pm od Храст

» Check 123 i Europeana - kultura, umetnost, istorija...
Juče u 8:05 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 6:54 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 6:46 pm od Brave Heart

» Fotografija nedelje
Juče u 6:33 pm od Храст

» Misao dana
Juče u 6:15 pm od Храст

» Filmske novosti...
Juče u 6:13 pm od Brave Heart

» Vesti - književnost...
Juče u 6:10 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 6:06 pm od Brave Heart

» Crtež
Juče u 6:05 pm od Poli

» Moj izbor
Juče u 5:54 pm od Poli

» Bekstvo od realnosti
Juče u 5:54 pm od Храст

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Patologija bosanskih muslimana

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Patologija bosanskih muslimana

Počalji od Idejan taj Ned Okt 18, 2015 7:36 pm

Onda necemo o patologiji nego cemo o psihologoji koju si ti meni opet poceo patoloski pojasnjavati. Neka si ti cetnik. Meni ne smeta sto si cetnik, ja cak i volim cetnike,ti si za mene cetnicki borac, cetoje a ja sam za tebe partizan.
Dobro je poznato a to se desava diljem Bosne, u psihologiji ljudi da zrtva uvjek ide zlocincu tako da mene nimalo ne iznenadjuje od Bosnjaka i muslimana da ponovo stanu pod noz vama. Tako je cak i u vjeri, muslimani su kurban za ullemu. Srbi kad su ubijali i klali ne znam sta su i koga to klali, sebe, patoloski ili nevidjene Turke ?

Idejan
Član
Član

Broj poruka : 5563
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od INKOGNITO taj Ned Okt 18, 2015 9:27 pm

Gledam te Idejane...gledam

INKOGNITO
Član
Član

Broj poruka : 308
Datum upisa : 03.10.2015
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Ned Okt 18, 2015 9:39 pm

Nećeš o patologiji,ništa novo da bolesnik negira bolest pogotovu ako je u pitanju bolest koja napada mozak.
Nisam ja četnik za tebe već za sebe i ponosim se time a da te nije bolest napala znao bi da su četnici bili i muslimani,katolici,pravoslavci i da četništvo nije verski obeleženo.Četništvo je starije nego što ti misliš i ima svetliju tradiciju nego mnogi kasnije priznati antifašistički pokreti.Da ne pominjem četništvo u ranijim periodima,mnogo bi to bilo komplikovano za tebe.
Ti partizan možda jesi ,istu vatru i slamu su i oni nosili po Bosni,kleli se u jednakost,svi vi ste jednako sirotinja a svi mi smovjednako viša klasa,takva im ideologija,ubi učitelja a promoviši limara.Širili laži,mržnju i gradili svoju ideologiju na razvijanju mržnje medju ljudima različitih verskih i nacionalnih pripadnosti.
Ko je klao,ko je silovao,ko je zločin činio ..ako bih rekao muslimani ne bih govorio istinu,ako bih rekao pravoslavci ne bih govorio istinu.Svi bolesni,maloumni,zli bez obzira na veru su činili sve to što ti pripisuješ jednoj strani.
Ponoviću,tipični izdanak patološki bolesnog čoveka,ne muslimana,čoveka,ako mogu za tebe reći da si čovek.

laza
Član
Član

Broj poruka : 12556
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slavena taj Pon Okt 19, 2015 8:05 pm

U jbte! Avramova, pa zar ovo nije mozda malo previse ...m...? Licno mislim da je!

Inkognito, smanji dozu...  degutantno je... Jbga!
opste nije prijatno za gledati.Meni!

Post redukovan
Avramova

slavena
Član
Član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od INKOGNITO taj Pon Okt 19, 2015 8:12 pm

Idejan ::Inkognito,
ti si za mene padobranac ovdje, ja sam stari clan ovog  foruma a od prije, vec vise od 10 godina pisem, cak i novinari i pisci u BiH strahuju od mojih pisanja po forumima i facebooku. Helem ti si meni novi kolac koji olako ulazis u diskusiju sa mnom pa se mislim da se cak i Slavena i neki drugi smjeskaju sa strane posto ne znas na sto si potrefio. Pusti malo jace reprezente s ovog foruma ili ih pitaj za mene.

Ako mi neko zacepi usta zato sto imam tek 150 postova...kako da mu odgovorim?Poziva se i na tebe,a vidim da si odmah skocila da ga branis.Ako do 5000 posta treba da komentarisem vreme,postavljam pesme i slike polugolih zena...recite

Ne trebam vam ja ovde

INKOGNITO
Član
Član

Broj poruka : 308
Datum upisa : 03.10.2015
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slavena taj Pon Okt 19, 2015 8:14 pm

INKOGNITO ::
ti si za mene padobranac ovdje, ja sam stari clan ovog  foruma a od prije, vec vise od 10 godina pisem, cak i novinari i pisci u BiH strahuju od mojih pisanja po forumima i facebooku. Helem ti si meni novi kolac koji olako ulazis u diskusiju sa mnom pa se mislim da se cak i Slavena i neki drugi smjeskaju sa strane posto ne znas na sto si potrefio. Pusti malo jace reprezente s ovog foruma ili ih pitaj za mene.

Evo ti odgovora na moju sliku

Ako mi neko zacepi usta zato sto imam tek 150 postova...kako da mu odgovorim?Poziva se i na tebe,a vidim da si odmah skocila da ga branis.Ako do 5000 posta treba da komentarisem vreme,postavljam pesme i slike polugolih zena...recite

Ne trebam vam ja ovde

Inkognito, samo kazem smanji dozu...
Niko ovde nikome ne brani raspravu, ali ovo je otislo predaleko. Previse krvolocno.
I to nema ama bas nikakve veze sa clanom Idejanom, nego uopsteno. Meni licno smeta i cetnik, i ustasa, i balija... Razumes?!
I ne vredjaj se kao neki tinejdzer...  Nema potrebe..

slavena
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slavena taj Pon Okt 19, 2015 8:16 pm

..a to sto sam odreagovala na Idejanovu prozivku, to je iz zezanja... jer nas dvoje na taj nacin funkcionisemo... Razumes?!Smile

slavena
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Okt 20, 2015 2:09 pm

INKOGNITO ::

Ne trebam vam ja ovde

Itekako trebaš više nego provokatori a ti si, kao i ja i svi Srbi žestoko isprovociran od strane Idejana i to nije prvi puta.

@slavena

Ne gledaj samo fotografije, pročitaj malo šta Idejan piše. Na drugom forumu bi bio banovan ali eto, ja sam tolerantna pa valjda zato neki misle da mogu pisati uvrede na račun neke nacije. Ne, ne mogu, od sad naročito.

slavena :: Inkognito, samo kazem smanji dozu...
Niko ovde nikome ne brani raspravu, ali ovo je otislo predaleko. Previse krvolocno.
I to nema ama bas nikakve veze sa clanom Idejanom, nego uopsteno. Meni licno smeta i cetnik, i ustasa, i balija... Razumes?!
I ne vredjaj se kao neki tinejdzer...  Nema potrebe..

Šta je previše krvoločno i zašto se tvoja opaska nije odnosila i na Idejana koji je itekako krvoločno pisao?

Poslednji put izmenio Avramova dana Uto Okt 20, 2015 2:30 pm, izmenio ukupno 2 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Okt 20, 2015 2:30 pm

Šta je za tebe INKOGNITO tvoja je lična stvar. I ti si za mene nešto pa nikada nisam o tome javno pisala do ovoga puta. Tvoje bitisanje na forumima pa i na Ideji i broj postova je potpuno nebitno niti ti daje za pravo da nekoga prozivaš na primitivan način, a o vređanju nacije po ko zna koji put neću ni da govorim, to se makar lako rešava.

Malo jači reprezenti siguno nisu kao ti.

Od tebe ne da ne strahujem već si mi potpuno marginalan.

Ovde stavljam tačku na svaku dalju diskusiju oko tvog pisanja i upozoravam te da nikoga više ne prozivaš po nacionalnoj osnovi, ne vređaš ni jednu naciju a naročito srpsku jer ovde su u najvećem broju Srbi.

~~~

Molim vas da dalje nastavimo u skladu sa temom.

Hvala!

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slavena taj Uto Okt 20, 2015 4:33 pm

Avramova :: Šta je previše krvoločno i zašto se tvoja opaska nije odnosila i na Idejana koji je itekako krvoločno pisao?

Ono sto si izbrisala. Pohvala sto jesi... Mada jos sinoc sam ti na to skrenula paznju a ti si odkulirala. Zasto? I ne interesuje me...
 Ostalo ne zelim komentarisati jer ovo i nije polje na kom ja bitisem, ne zanima me...

slavena
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Okt 20, 2015 6:54 pm

Tebi je samo fotografija bila iritantna a Idejanovo provokativno pisanje nije, a tek nakon provokacije je usledila fotografija, više komična nego stvarna?  Idejan je povredio pravilnik foruma po nekoliko osnova.

Ako ovo nije tvoj teren a ipak se oglašavaš, onda budi korektna pa pročitaj šta se piše. Ovako tvoje pisanje deluje pristrasno.

Sada zaista idemo na temu. Svaki naredni post koji se ne bude ticao tematike biće obrisan.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Okt 20, 2015 6:57 pm

Rekoh,nositi vatru i slamu je opasno,svesno ili nesvesno čini slučaj patoliškim.Jedino što ja ne želim a da ne imenujem a nikako da generalizujem.
Patološka mržnja je bolest čoveka a ne nacije,vere,kontinenta,ostrva.

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Sre Okt 21, 2015 12:49 pm

patologija je ???

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Sre Okt 21, 2015 7:48 pm

Idejan ::patologija je ???
Kad se dogovori sa Bošnjama o slobodnom izlasku, oni pucaju u leđa, pa kasnije tuže za agresiju i genocid...Kad vode propagandu o broju stradalih Bošnja, i dan danas govore o cifri od 250 000, a insitut u Sarajevu ima tačan podatak o ukupno stradalih 100 000, od toga 60 000 muslimana, a ostali stradali su Srbi i Hrvati... Kad se tome doda propaganda o broju silovanih 200 000 Bošnjakinja, a UN ima podatak hiljadu puta manji broj... Političari  Bošnje imaju potpuni imunitet od krivičnog gonjeja pred tribunalom u Hagu, isto tako imaju imunitet pred sudovima BiH, a i šire.. Tako oni se kurče, glume neke nevine žrtve, vode propagandu protiv Srba i Hrvata, nazivaju ih agresorima i krvoločnim genocidnim tipovima, sebe predstavljaju kao nevine žrtve, žrtve nekih "projekata", o svojim projektima ne govore, jer su bili ne uspešni.... Ima toga još mnogo, možda naslov nije uredu, možda nije prikladan, ali patologije ima i previše.....

sini_do
Član
Član

Broj poruka : 2633
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Okt 21, 2015 8:07 pm

Možda je ima ovde:

Idejan ::Srbi ne mogu postojati ako ne unište susjede
SVE IDE KAKO TREBA
Autor: Željko Milićević
Objavljeno: 06. September 2015. 20:09:34
Željko MILIĆEVIĆ: Kad se nekome grozi nepostojanjem, kao što srpska nazovi akademija (SANU) grozi, opet, nepostojanjem Bošnjaka i bosanskog jezika, onda je to otvoreni uvod u novi rat, u novo klanje, novi genocid, jer je ta nacija, koja u stvari ne postoji, opet u zanosu, ludilu i transu uništenja onih oko sebe koji, za razliku od njih, postoje.
Srbi ne mogu postojati ako ne unište susjede. To njihovo ludilo je stvarnost njihovih susjeda. Hrvatski tutleki su prihvatili filozofiju „pa i mi ćemo prigrabiti gdje što stignemo“, i opet će se pridružiti orgijama divljanja protiv „Hrvata muslimanske vjere“.
Kad Srbin padne u zanos onda se, sudeći po dobro poznatoj i zabilježenoj povijesti, njihovim susjedima krvca lije, glave i udovi se sijeku, oči se kopaju, nejač se siluje a zemlja i imovina pljačka. Srbina je tako njegova majka odgojila, generacijama, stoljećima, a pop blagosiljao, iako Srbin ne ide u crkvu, osim prije no što ide klati susjede. Taj se zanos pretvorio u kolektivno ludilo i trans jer je to Srbinu potrebno da se može pogledati u ogledalo. Kroz to divljanje naroda bez korijena je pravoslavna crkva pala u jarugu i tamo joj je i mjesto.

Ali u tom ogledalu, kad se Srbin pogleda, njega nema. Nema naroda, nema jezika, nema prošlosti, nema zemlje i imovine, jer je sve to ukradeno od susjeda. Srbin mora biti u zanosu, ludilu i transu inače bi poludio i pao u trans kad bi shvatio da on, u stvari, ne postoji kao takav kojeg si on, generacijama, zamišlja, i kao takav kojeg je njegova majka, stoljećima, uvjeravala da je on vladar cijelog okruženja.

Majko srpska, odgoj ti nevalja! Crkvo srpska, prestani služiti đavolu i počni služiti Bogu!

U srpskom zanosu, ludilu, transu, svo su oni „veliki autoriteti“, bilo u jeziku, kojeg nemaju, bilo u povijesti, koje nemaju. Oni su „poznati filolozi i lingvisti“ koji govore jezikom ukradenim, srbiziranim i posrbljenim bosanskim jezikom. Zato to i proizilazi iz njihovog transa, da „nema bosanskog jezika!“ (Ivan Klajn).

Taj Ivan, čije je porijeklo upitno, mora do smrti ustrajati u svojoj kolotečini da „nema bosanskog jezika“ jer mu je, generacijski, povijesno, i filološki neprihvatljivo da je njegov jezik posrbljeni bosanski jezik. Zato se je i Bošnjake stoljećima mučki ubijalo i klalo, jer se je njih posvojavalo kao „Srbe krive vjere“. Hrvati, u ovome, nisu ništa bolji, jedino svojataju Bošnjake kao „Hrvate muslimanske vjere“.

To transnacionalno ludilo dvaju naroda koji su od nekuda kapnuli, kažu, u sedmom stoljeću na Balkan, i koji su prihvatili kršćanstvo i hrišćanstvo i to pretvorili u vjersku i nacionalnu mržnju, protiv starosjedioca, Bošnjaka, se očituje danas u nastavku tog generacijskog uništenja starosjedioca koji govore bosanskim jezikom.

Moj djed po ocu, Ivan (kršćansko ime po Ivanu Krstitelju) je dao jednom od sinova, mom stricu, ime bosanskog bana Kulina. Kulin ban je u svoje doba bio Bosanac, Bošnjan, Bošnjanin, koji je govorio bosanskim jezikom i pisao bosanskim pismom. To je bilo kad su Bošnjani -pravoslavci i katolici prihvatili nametnute nacije po crkvenim vladarima, a onda oteli od Bošnjana, Bošnjaka, bosanski jezik i prometnuli ga u svoju filološku baštinu. Sjećam se kad su majci i ocu dolazili Bošnjaci, u Rijeku, i kad se je govorilo o jeziku, i kad je jedan rekao - u doba kad je hrvatsko-srpski odnosno srpsko-hrvatski bio jedini službeni jezik - „najčišći hrvatski se govori u Brčkom i okolini“.

To su govorili oni kojima je jezik strahovlade bio nešto što nikad nije postojalo, dakle, taj trans je imao odjeka i utjecaja i daleko i široko izvan Bosne.

Taj „najčišći hrvatski“, o kojem je taj Bošnjak govorio, jer se onda nije smjelo niti pomisliti izgovoriti riječi da „postoji bosanski jezik“, je pravi, čisti, izvorni bosanski jezik iz kojeg su umjetno izvedeni i hrvatski i srpski. To je povijesna, jezična, jezička i filološka činjenica.

Ne postoji ni srpski, niti hrvatski, nego postoji samo bosanski jezik, a kojeg su Srbi i Hrvati oteli i iskrivili.

Iz rada mog djeda Ivana, iz ljudi kojima se je on okružio, iz ljudi kojima su se majka i otac okružili - sve Bošnjaci, većinom muslimanske vjere - meni je postalo jasno da smo mi, Milićevići, stoljećima bili pohrvaćivani Bošnjaci. Stoljećima smo govorili bosanskim jezikom koji je onda postao hrvato-srbiziran nakon Drugog svjetskog rata a danas pohrvaćen i posrbljen.

Kad se nekome grozi nepostojanjem, kao što srpska nazovi akademija (SANU) grozi, opet, nepostojanjem Bošnjaka i bosanskog jezika, onda je to otvoreni uvod u novi rat, u novo klanje, novi genocid, jer je ta nacija, koja u stvari ne postoji, opet u zanosu, ludilu i transu uništenja onih oko sebe koji, za razliku od njih, postoje.

Srbi ne mogu postojati ako ne unište susjede. To njihovo ludilo je stvarnost njihovih susjeda. Hrvatski tutleki su prihvatili filozofiju „pa i mi ćemo prigrabiti gdje što stignemo“, i opet će se pridružiti orgijama divljanja protiv „Hrvata muslimanske vjere“.

Za vrijeme zadnjeg genocida Bošnjaka, 1992.-1995. godine, Srbi i Cionisti - poput Ivana Klajna - su skrenuli svjetsku pažnju na Kongo i Ruandu (srpski plaćenici su, uz Britansko-Holandsko-Bursko-Francuske robovlasničke „Executive Outcomes“, započeli genocid u Ruandi) i onda na proizvodnju filma „Šindlerova lista“(Stephen Spielberg), i to u jeku genocida. To ništa nije bilo slučajno. Cionisti su Holokaust pretvorili u temelje nove genocidne naseobine u Palestini godine 1948. i nisu smjeli dozvoliti da im netko drugi, pedeset godina kasnije, u Europi, polaže autorska prava na njihovo svojatanje svjetske titule žrtava genocida u Holokaustu, na osnovi kojeg su napravili jedan od dva najuspješnija poslovna poteza koje je itko napravio u povijesti čovječanstva.

Retorika Srba u njihovom zanosu, ludilu i transu je danas na razini one iz godine 1992.

To je razlog zašto je „veliki autoritet lingvistike“ Ivan Klajn posegao za upotrebom otrcanih pravnih tehnikalija kojima, u svom transom zanešenom i zaluđenom mozgu, kojim nije u stanju razlučiti svoje korijene – ja 'l Srbin, ja’l Židov, ja’l Cionist, proba pobiti postojanje povijesti, sadašnjosti, budućnosti i stvarnosti Bošnjaka i bosanskog jezika.

Nije čudo da je SANU odvukla cijeli srpski narod u jarugu. Tamo je i srpska crkva i Ivan Klajn. I stoljeća srpskih majki koje su odgajale sinove u mržnji i pripremale ih za klanje susjeda.

Godinama je jedna Mara silazila s Pala s konjem i raznosila mlijeko po Sarajevu. Moja je baka, u Skenderiji, bila predplaćena na njeno mlijeko. Ja sam, svako ljeto, svaki dan, godinama, silazio s posudama da mi Mara ulije mlijeko. Mlijeko je bilo svježe, nema šta. Ali Mari je mlijeko bilo izgovor da dozna sve o svakome u svakom kućanstvu, u Skenderiji i u drugim ulicama Sarajeva. Mara je pripremala svoju listu koju su njeni sinovi onda nosili blagosiljati popovima kad je došlo vrijeme novom genocidu.

Jedna od mojih tetaka, ukrajinsko-engleskog porijekla, inače ljuta Hercegovka, je rekla jednog dana 1979. godine: “Srbi u Zadru pripremaju liste“.

Jednog dana, kad smo otac i ja bili sami u stanu, negdje u mojim gimnazijskim danima (1965-1969) je iznenada došao u posjet predsjednik Titovog kabineta, imenom Tomislav (ne sjećam se prezimena) u pratnji troje ogromnih sigurnjaka. Jedan od njih mi je turio tristo dinara u ruku i rekao: “Idi u kino“. Ja sam otišao u kino i kad sam se vratio, otac ništa nije govorio o toj posjeti, nego godinama kasnije. Tomislav mu je došao reći da smo svi mi bili na Rankovićevoj listi.

Lista se danas opet priprema za Bošnjake i to se poklapa sa odvlačenjem pažnje svijeta na druge strane.

Kako to da ISIL, kojemu bi po normativu „islamskog fundamentalizma“ pravi i jedini cilj trebala biti cionistička genocidna izgradnja u Palestini, uništava, umjesto toga, tamo neke povijesne spomenike?

Kako to da izbjeglice iz muslimanskih zemalja ne bježe u Saudijsku Arabiju - koja je od Kanade, prošle godine, kupila 800 vojnih transportera koje im Njemačka nije htjela prodati - a koja je najbliže, koja je iste vjere i koja je najveća privredna sila u arapskom svijetu i u tom okruženju?

Svijet je, opet, zauzet i obuzet drugim događanjima i ne gleda dalje od nosa.

Zatiranje Bošnjaka, Bosne i bosanskog jezika prelazi, opet, iz riječi u novo zlodjelo.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Sre Okt 21, 2015 8:14 pm

Ako treba drugo mišljenje,da potvrdi,imaš ga,slažem se.Ima ovde patoligije...odoh za pečat.

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Sre Okt 21, 2015 10:02 pm

Moze li neko da mi objasni kako se igra na ovoj temi, i ko prvi zmuri...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Okt 21, 2015 10:14 pm

Mislim da će to najbolje da objasni Idejan.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Sre Okt 21, 2015 10:19 pm

Znaci, braca preko Drine prva zmire... Doooobr-o... Da znam...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Okt 21, 2015 10:23 pm

Odavno on žmiri.

Jaoj, kada dođe Batista, ima uši da nam počupa.

Poslednji izmenio Avramova dana Sre Okt 21, 2015 10:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Sre Okt 21, 2015 10:26 pm

Nece... Znam ja Baticu, dobar je ko lebac... Nego mi je glupo da se raspravljam bez brata u Hristu Dekija... Nekad je bio gotivan lik a onda je nacisto prsao... Jbt., sta Balkan ucini od coveka...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Okt 21, 2015 10:59 pm

Nemoj tako, čovek je iz Amerike što znači da je mogao samo napredovati. Ali da ne pričamo o nekome ko nije prisutan a i nije on tema.

Što bi poručnik rekao, oprosti mi katren.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Čet Okt 22, 2015 2:50 am

Bujrum Vukota.

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Čet Okt 22, 2015 3:53 am

kako volite zvati ljude u Bosni, nepatoloski-jesu li to patoloski muslimani, Bosnjaci, Bosanci, patolosko mijesani, Srbi, Hrvati.....

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Čet Okt 22, 2015 2:10 pm

Djes' Deki, brate...
Citam, ne verujem...
Dok ti shvatis da je Balkan crna rupa bez dna, bices odavno zreo za arheoloska iskopavanja, a i svi mi zajedno...
Kosti ce nam otupeti a Balkan se ni za milimetar nece promeniti, uvek ce u njemu sve biti isto... Tuga Bozija...
Velike istine, velike lazi, ma velike stvari u svakom slucaju... Neznani junaci, ili tako nekako... Sto manji prostor, vece beznadje...
Kad covek nema buducnost, on se okrece proslosti...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 6:59 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh