Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 48 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 1 Skrivenih i 45 Gosta :: 2 Provajderi

Hypnosis_, laza

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Patologija bosanskih muslimana

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Patologija bosanskih muslimana

Počalji od laza taj Čet Okt 22, 2015 3:48 pm

Idejan ::kako volite zvati ljude u Bosni, nepatoloski-jesu li to patoloski muslimani, Bosnjaci, Bosanci, patolosko mijesani, Srbi, Hrvati.....
Ja ljude u Bosni zovem Huso,Milan,Mario,Zorica,Azra,Senada,Radovan,Alija,Stipe,Sanela,Mirjana.Tako ih ja zovem i kada se odazovu,mahnu mi,odemo do restorana na kafu ispričamo se, na rastanku izljubimo i pozdravimo do sledećeg susreta.

laza
Član
Član

Broj poruka : 12550
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Okt 22, 2015 4:07 pm

Teška vremena, prijatelju moj.
Ode u etar nešto više reči

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67335
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Okt 23, 2015 3:26 am

Milosrdan je car Lazar carice Milice draga.

Idejan
Član
Član

Broj poruka : 5563
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Okt 23, 2015 3:30 am

Vukota Brate moj, rupa je pregolema.

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Okt 23, 2015 4:08 am

Vukota brate, ne zeni se.....helem jednog dana, lijepog dana cu vam ispricati pricu pod naslovom Jebislava, o jednoj jebislavskoj zemlji koju je nezgodno i nezgrapno prevesti sa Jebislavija ali cu pisati o jebislavskom karakteru jebislavaca, dana danile ostaloj. Helem......

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Pet Okt 23, 2015 1:28 pm

Deki brate, Balkan je iluzija... Balkan ne postoji... Ne postoji ni zivot u njemu, to je neopisiva laz... Zivot je u coveku, ne na Balkanu, jer Balkan je rec, misaona imenica, ali ne i ziv covek...
Ono sto na Balkanu postoji to su otupele kosti i preorani grobovi koji progovaraju iz nas... Ali oni su prazni, iz njih je zivot odavno otekao... Balkan nije ceo covek, vec samo njegov mali deo, onaj koji je u njemu po rodjenju, ali sta je sa preostalim njegovim delovima... Ako ih uklopis u proslost i istoriju, tvoj zivot gubi smisao i svrhu...
Mrznja se ne urezuje u kosti, zato nemoj da se hranis mrznjom jer je ne mozes poneti sa sobom...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Okt 23, 2015 1:39 pm

Ne brate Vukota, ne hranim se niti koga hranim mrznjom, hranim se dobrotom i branim se s time i to je jedini cilj i jedina svrha. Ali brate Vukota ljudi Balkana i kad ih koljes to ne priznaju. Balkan je mrznja, lazna ljubav, lazni ljudi, lazno sve.

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Pet Okt 23, 2015 1:52 pm

Deki brate, ako na Balkanu povuces granicu, da li si tom istom granicom presekao coveka na pola... Povuces jednu zamisljenu liniju i vec si u svadji sa Bogom i ljudima, a granica je iluzija, misaona konstrukcija, nepostojece stanje stvari...
Ljudi i Balkan, i Balkan i ljudi... Mi prolazimo i nestajemo, on ostaje, nesvestan svih nasih sukoba, svadja i ratova... Balkan je iluzija, i tamnica i ljudima i Bogu, jedno ime koje izgleda vredi vise od zivota svih ljudi u njemu.. Ko ce to da shvati...
Poznajem ljude sa svih strana nesretnog nam Balkana, i gle cuda - nismo Balkanci vec obicni ljudi...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Okt 23, 2015 2:01 pm

upravo je to to brate Vukota.Cestitam ti na izrazu.
Ipak ne povukoh ja crte na Balkanu nego me Balkan zacrta

Sad su to obicni ljudi, prije su bili vrlo neobicni. I to mene gnjete brate Vukota. To kad te neko ko je gnjio gnjete.

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Pet Okt 23, 2015 2:12 pm

Verovatno ne govorimo o istim ljudima... Covek nije stvoren da prenosi mrznju s kolena na koleno...
Vreme prolazi i nestaje, ljudi se radjaju i umiru, ali iluzije ostaju, i sve vise lice na zive ljude od krvi i mesa... Izgleda da sto je neka iluzija veca, to vise pretenduje da postane ne samo istina, vec i ziv covek...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Pet Okt 23, 2015 6:22 pm

Vukota,ovih nekoliko tekstova tvojih ću rado citirati,nadam se da nećeš imati ništa protiv.Odavno niko nije napisao nešto što me ovako dotaklo,nešto gde se pronadjoh,nešto što je u meni a nemadoh znanja da ovako lepo prikažem.
Ceo život učim i drago mi je što sam ovde,na Ideji u tvojim tekstovima pronašao vrlo kvalitetane tekstove iz kojih bi uz mene mnogi mogli što šta naučiti.

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Pet Okt 23, 2015 8:17 pm

Citiraj, Lazo brate, kol'ko 'oces, samo nemoj da zaboravis da meni pripada 30% od svih ostvarenih prihoda...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Okt 23, 2015 11:32 pm

A ja, a ja? Znate li vi ko je vlasnik svih vaših reči? Zna se Knjigovaću sve postove, tiraž 1000 za početak mada verujem da će biti obnovljenih izdanja.

Šalim se lazo, ako se Vuki slaže samo citiraj ali navedi i njegov nik, mada ne sumnjam da to nisi nameravao. Very Happy

Tema: da ima patologije ima je, da je ima i kod drugih nacija ima je. Sada je samo pitanje gde je više zastupljena.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Pet Okt 23, 2015 11:37 pm

Ti kao ,, kolektor,, uzmi svoj procenat....

svuda je isto,kod budala ima patologije kod normalnih nema... baš stručno objasnih...

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Okt 23, 2015 11:47 pm

Moramo se držati teme, Tito je odavno umro pa ne moramo slediti njegovu čuvenu "ne moramo se držati zakona kao pijani plota." Niko kao Tito. Sećam se kako je dr Zoran Đinđić, Bog da mu dušu prosti, za skupštinskom govornicom održao lekciju članovima odbora. Ko smatra da je to foliranje... no comment.

Tema: lazo, biti budala nije isto što i biti patološki slučaj. To su dva različita pojma. Imamo na PSIHOEDUKACIJI fino objašnjene pojmove. Budale nema, nije evidentirana kao dijagnoza.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Sub Okt 24, 2015 3:10 pm

Dobro opisujes Srbe brate Vukota, nadam se jedino da i to sam ne dozivljavas, sto se tice autopsihologije, pa se meni tovari zlocin

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Sub Okt 24, 2015 4:32 pm

Deki brate, Drina ce jednoga dana presusiti, u to budi siguran... Postavlja se pitanje da li ce biti medju nama zivih da o tome nesto kazemo... I sta ti mislis, Deki brate, hoce li Drina moci da se iskupi za sve zablude i iluzije na ovim prostorima... Meni se cini da nece, jer cak i kada bi to mogla da ucini, nasao bi se neko dovoljno zaslepljen,  i uporan u svojoj zaslepljenosti da neko novo recno korito iskopa, posadi u njega sve sto mu na pamet padne i vrati nas u istu onu tacku u kojoj se i sada nalazimo...
Deki brate, ne znam sta drugo da ti kazem osim da si u velikoj zabludi... Ducic je rekao da nije najstrasnije ako se covek prevari u jednoj velikoj nadi, najstrasnije je ako nikakve nade u coveku nema...
Pozdrav, Deki brate, i batali mrznju, Bog ne uci coveka da mrzi ali coveku je od svega najmilije da radi protiv Boga i ljudi...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Okt 24, 2015 4:38 pm

Vukota :: Bog ne uci coveka da mrzi ali coveku je od svega najmilije da radi protiv Boga i ljudi...

Ili najlakše ako dozvoli da se klica mržnje razvija i razvije do tačke ključanja. Ovo se odnosi na sve koji pripadaju toj skupini koje god nacije ili vere bili. Ali, ima li u svemu tome vere? Ne, nema je.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Sub Okt 24, 2015 4:39 pm

tesko mi nositi tu anatemu Vukota brate pa se ni u kome slucaju ne slazem s tobom iako me zadivljuje tvoja izrazitost, moras brate znati da ja nisam postavljao Drinu. I jos me nesto zbunjuje Vukota brate, cudom se nisam mogao nacuditi dok te citah da postoji neko u drugoj filozofiji koji tako vjesto pise i zna o svemu, osim mene samog a da nije i sam ja. To ti je to Vukota brate.

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Sub Okt 24, 2015 4:50 pm

Mi smo, isto kao i Drina, tu gde jesmo, pitanje je ko ce od nas prvi isceznuti sa ovih prostora...
Za Drinu se bar zna sta ce iza nje ostati, ali sta ce ostati iza nas... I vise ce se o Drini pisati i govoriti nego o svima nama zajedno, u to budi siguran...
Kada Drina ne bi postojala, mi bismo je izmislili, i ta bi Drina opet bolje prosla od nas samih...
To ti je to, Deki brate, od mene... Ne znam sta bih ti vise rekao...
Izgleda da je to - to...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Okt 24, 2015 4:53 pm

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Sub Okt 24, 2015 5:02 pm

Jeste to to kako si rekao i nista drugo.Uglavnom uzasno. Drina ostaje da tece prema nama. Ja se jedino zalim sto sve nase drage stoje na pragovima kuca dok, Drina tece prema nama, su one nepokvasenih ociju i carapa.
Okrenimo se brate Vukota jedni od drugoga i ledja Drini.

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Okt 24, 2015 5:13 pm

Idejan ::tesko mi nositi tu anatemu Vukota brate pa se ni u kome slucaju ne slazem s tobom iako me zadivljuje tvoja izrazitost, moras brate znati da ja nisam postavljao Drinu. I jos me nesto zbunjuje Vukota brate, cudom se nisam mogao nacuditi dok te citah da postoji neko u drugoj filozofiji koji tako vjesto pise i zna o svemu, osim mene samog a da nije i sam ja. To ti je to Vukota brate.

A da nije ovo po malo ono iz teme... šta misliš?

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Sub Okt 24, 2015 5:15 pm

ovo je za te i za me, znas ono, sto propustismo, ti i ja.

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Okt 24, 2015 5:20 pm

Kakve veze ima to što ste napisali sa naslovom teme? Idejane, uozbiljite se, vidite kako Vukota razložno obrazlaže svoje stavove. Nikako da vas uhvatim ni za glavu ni za rep, još malo pa ću odustati.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 10:49 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh