Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 30 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 30 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Patologija bosanskih muslimana

Strana 1 od 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Patologija bosanskih muslimana

Počalji od Batista taj Sub Jan 25, 2014 5:23 pm

Dzihadisti misle da mogu svrljati sta im padne na pamet i gdje im padne na pamet.

Višegrad: Uklonjena riječ “genocid” sa spomenika

http://www.banjaluka.com/vijesti/kratke-vijesti/2014/01/23/visegrad-uklonjena-rijec-genocid-sa-spomenika/

____________________________________________________________________________________
Kad pogledam s Jahorine bijele, Romanija nadohvat mi ruke.
Semberiju zagrlila Drina, pukla polja sve do Banjaluke.

Kud god idem u srcu te nosim, na kraj svijeta ti si meni bliska.
Tebi pjevam, tobom se ponosim, majko moja REPUBLIKO SRPSKA.

Batista
Global moderator
Global moderator

Broj poruka : 2268
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Re: Patologija bosanskih muslimana

Počalji od laza taj Sub Jan 25, 2014 5:27 pm

pitam se ...patologija ili trenutno narastajući fašizam medju delom muslimanske zajednice
razmišljam o istoriskim aspektima,prelistavam dešavanja i stalno mi se provlači teza da većinsko muslimansko stanovništvo ovih prostora nije ,,džihadski,, raspoloženo

laza
Član
Član

Broj poruka : 12545
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Sub Jan 25, 2014 5:31 pm

Isti djavo, taj fundamentalizam je podjednako i vjerski i nacionalni.

____________________________________________________________________________________

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Sub Jan 25, 2014 5:33 pm

Batista ::Isti djavo, taj fundamentalizam je podjednako i vjerski i nacionalni.

razume,pitam se samo u koliko procenata življa se usadio,da ne računamo ostrašćene zbog ličnog gubitka u fundamentaliste....dal me razumeš

laza
Član
Član

Broj poruka : 12545
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Sub Jan 25, 2014 5:44 pm

Nema to puno veze sa licnom tragedijom. Znam ljude koji su izgubili bliznjeg u ratu pa su "normalniji" od nekih koji su cijeli rat proveli u Minhenu sa porodicom. A i ginulo se i na drugoj strani. Na kraju krajeva 18 godina je proslo od rata, i ne moze to vise biti nikakav izgovor.
Kao odgovor na tvoje pitanje rekao bih da se u velikom broju populacije to usadilo. Mnogo vecem broju nego sto se to zaista vidi, jer iza svakog galamdzije stoje bar petorica ljudi koji isto misle samo o tome javno sute.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Time taj Sub Jan 25, 2014 6:00 pm

Mnogo vecem broju nego sto se to zaista vidi, jer iza svakog galamdzije stoje bar petorica ljudi koji isto misle samo o tome javno sute.

I vice versa, što će reći još nisam sreo bosanskog Srbina kod koga sam osetio ljubav prema Bošnjacima, da se izrazim tako u blažem obliku   

Time
Član
Član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Sub Jan 25, 2014 11:56 pm

Cini mi se da je genocid vise izgovorena rec nego Dobar dan... ili selam...

Toliko sumanuto koriste tu rec da se skroz izlizala...ocekujem da i kad neki frajer poludi pa pobije zenu i decu u kuci, da osvane naslov - genocid u porodici...

Lose su prosli u Visegradu, pre rata ih je zivelo 70%, danas mogu da se izbroje na prste jedne ruke... vodjena je borba na pocetku, SDA teritorijalci su krenuli u ofanzivu, umesao se i uzicki korpus, onaj ludi Murat Sabanovic je pretio da ce srusiti branu u potopiti ceo kraj... nasi kad su preuzeli grad, sprovedeno je etnicko ciscenje, Milan Lukic je radio sramotne stvari, zapalio kucu punu civila, u hotelu Vilina Vlas je silovano dosta muslimanki...

Obelezavanje zrtava i te tragedije razumem... ali sad bas svugde da uvaljuju genocid... to je uzasno losa politika... samo ce jos vise biti nepoverenja i mrznje...

Strelac
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Jan 26, 2014 8:08 pm

Bosnjacki fasizam opet na djelu...

Blokiran rad Doma naroda zbog bojkota bošnjačkih izaslanika

Predstavnici udruga koje okupljaju bošnjačke prognanike iz istočne Bosne su ultimativno zatražili od bošnjačkih zastupnika u Domu naroda da po svaku cijenu spriječe usvajanje novog zakona o prebivalištu, koji je ranije prihvatio Zastupnički dom

http://www.vecernji.ba/blokiran-rad-doma-naroda-zbog-bojkota-bosnjackih-izaslanika-917148

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Ned Jan 26, 2014 10:15 pm

Time ::
I vice versa, što će reći još nisam sreo bosanskog Srbina kod koga sam osetio ljubav prema Bošnjacima, da se izrazim tako u blažem obliku   
Ima jedan.   

Strelac ::Cini mi se da je genocid vise izgovorena rec nego Dobar dan... ili selam...

Toliko sumanuto koriste tu rec da se skroz izlizala...ocekujem da i kad neki frajer poludi pa pobije zenu i decu u kuci, da osvane naslov - genocid u porodici...

Lose su prosli u Visegradu, pre rata ih je zivelo 70%, danas mogu da se izbroje na prste jedne ruke... vodjena je borba na pocetku, SDA teritorijalci su krenuli u ofanzivu, umesao se i uzicki korpus, onaj ludi Murat Sabanovic je pretio da ce srusiti branu u potopiti ceo kraj... nasi kad su preuzeli grad, sprovedeno je etnicko ciscenje, Milan Lukic je radio sramotne stvari, zapalio kucu punu civila, u hotelu Vilina Vlas je silovano dosta muslimanki...

Obelezavanje zrtava i te tragedije razumem... ali sad bas svugde da uvaljuju genocid... to je uzasno losa politika... samo ce jos vise biti nepoverenja i mrznje...
Ma ja mislim da će na kraju i njima da prekurče svi ti "genocidi".

Nego, jel se sećaš kada su izginuli oni Draškovićevi ađutanti na ibarskoj magistrali, pa je Studio B svaki dan, po ceo jebeni dan ponavljao "kamion ubica, kamion ubica, kamion ubica, kamion ubica, kamion ubica......", dok na kraju 99% ljudi nije bilo u fazonu "ma marš bre u tri lepe materine više i ti i kamion i ubica!!".

Malo je glupo poređenje, ali koliko ih bombarduju sa tim genocidima, sasvim je moguće da se to čak i njima smuči, svima ostalima na planeti Zemlji se ta njihova kuknjava smučila odavno.

Carmello Šešelj
Član
Član

Broj poruka : 48
Datum upisa : 24.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Ned Jan 26, 2014 10:34 pm

Carmello Šešelj ::

Nego, jel se sećaš kada su izginuli oni Draškovićevi ađutanti na ibarskoj magistrali, pa je Studio B svaki dan, po ceo jebeni dan ponavljao "kamion ubica, kamion ubica, kamion ubica, kamion ubica, kamion ubica......", dok na kraju 99% ljudi nije bilo u fazonu "ma marš bre u tri lepe materine više i ti i kamion i ubica!!".

Malo je glupo poređenje, ali koliko ih bombarduju sa tim genocidima, sasvim je moguće da se to čak i njima smuči, svima ostalima na planeti Zemlji se ta njihova kuknjava smučila odavno.

Kako ne... pocetak oktobra 1999... SPO je drzao Studio B, i hebali su nam nanu naninu sa ponavljanjem toga... tu je i pocetak kraja SPO, trazili su pola mandata udruzene opozicije, Djindjic ih je pedalirao, posle nisu hteli ni da podrze Kostunicu protiv Slobe, vec su kandidovali Vojislava Snaucera Mihajlovica, i zamalo zbog te egzibicije da nam Cobe ostane na vlasti... da bi danas Draskovic bio pion americke vlade... smehotresna karijera zaista...

Nazalost, mislim da se Bosnjacima genocid nikad nece "smuciti"... imam utisak da sa protokom vremena sve vise i vise eksploatisu tu rec...a da bas nikad nisam procitao ili cuo nikoga da kaze - ljudi, aman zaman, dosta vise... kampanja je bila delotvorna, jer ma kako da im je kriminalna elita, sa genocidom ih totalno omame, sto ovi oberucke prihvate... sta god da se lose desi, rezon je - cuti, doziveli smo genocid, dobro je sto smo zivi... i zato mislim da ce kukumavcenje trajati dokle god imaju pljuvacke u grlu...

Planiraju desant na RS u vreme izbora na jesen, to su vec usavrsili na primeru izbora u Srebrenici, i popisa... platice mnogima da odu tamo i glasaju, ljudima koji uopste ne zive u RS, samo imaju prijavljenu fiktivnu adresu... sto bi ovaj zakon koji odbijaju da usvoje, onemogucio...

Ma...luda kuca...

Strelac
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Ned Jan 26, 2014 10:58 pm

Strelac ::

Kako ne... pocetak oktobra 1999... SPO je drzao Studio B, i hebali su nam nanu naninu sa ponavljanjem toga... tu je i pocetak kraja SPO, trazili su pola mandata udruzene opozicije, Djindjic ih je pedalirao, posle nisu hteli ni da podrze Kostunicu protiv Slobe, vec su kandidovali Vojislava Snaucera Mihajlovica, i zamalo zbog te egzibicije da nam Cobe ostane na vlasti... da bi danas Draskovic bio pion americke vlade... smehotresna karijera zaista...
Koliko god da nam je Milošević jebao majku, zamisli tek da je taj retard došao na vlast 1992. ili 1993.!? Mislim da bi najebali još gore, a ovo pričam kao neko ko je kao klinac bio na demonstracijama 9. marta.

Nazalost, mislim da se Bosnjacima genocid nikad nece "smuciti"... imam utisak da sa protokom vremena sve vise i vise eksploatisu tu rec...a da bas nikad nisam procitao ili cuo nikoga da kaze - ljudi, aman zaman, dosta vise... kampanja je bila delotvorna, jer ma kako da im je kriminalna elita, sa genocidom ih totalno omame, sto ovi oberucke prihvate... sta god da se lose desi, rezon je - cuti, doziveli smo genocid, dobro je sto smo zivi... i zato mislim da ce kukumavcenje trajati dokle god imaju pljuvacke u grlu...
Da, nažalost, mislim da si ipak u pravu.

Planiraju desant na RS u vreme izbora na jesen, to su vec usavrsili na primeru izbora u Srebrenici, i popisa... platice mnogima da odu tamo i glasaju, ljudima koji uopste ne zive u RS, samo imaju prijavljenu fiktivnu adresu... sto bi ovaj zakon koji odbijaju da usvoje, onemogucio...

Ma...luda kuca...
Ako i na sledećim izborima Srbi opet u Srebrenici budu izašli sa više kandidata, onda ko ih jebe... i treba da im musliman bude predsednik opštine iako su duplo brojniji.

Za druge opštine nisam upoznat da se desila situacija kao u Srebrenici.

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Jan 26, 2014 11:49 pm

Ako i na sledećim izborima Srbi opet u Srebrenici budu izašli sa više kandidata, onda ko ih jebe... i treba da im musliman bude predsednik opštine iako su duplo brojniji.

Za druge opštine nisam upoznat da se desila situacija kao u Srebrenici.

To su bili lokalni izbori, oni su tek 2016. Ove godine su parlamentarni tako da nisu vezani striktno za Srebrenicu.
Ne mozes nikome zabraniti da se kandiduje. Taj lik nije bio podrzan ni od jedne srpske stranke, samo je odjednom "pao sa Marsa" i pojavio se na listi. Prica se da su mu muslimani dali nesto brdo para za kampanju i da kupuje glasove. Posto ces tesko naci nekog Srbina koji ce glasati za muslimana cak i za pare, onda se islo na varijantu da se srpsko glasacko tijelo podjeli.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Pon Jan 27, 2014 12:00 am

Batista ::
To su bili lokalni izbori, oni su tek 2016. Ove godine su parlamentarni tako da nisu vezani striktno za Srebrenicu.
Ne mozes nikome zabraniti da se kandiduje. Taj lik nije bio podrzan ni od jedne srpske stranke, samo je odjednom "pao sa Marsa" i pojavio se na listi. Prica se da su mu muslimani dali nesto brdo para za kampanju i da kupuje glasove. Posto ces tesko naci nekog Srbina koji ce glasati za muslimana cak i za pare, onda se islo na varijantu da se srpsko glasacko tijelo podjeli.
Svejedno, ako sam ja znao da je loša ideja da Srbi u Srebrenici idu sa više kandidata na izborima, onda su to sigurno mnogo bolje znali Dodik i Bosić, pa su opet izašli svako sa svojim kandidatom (moguće da lupam i da nisu bile SNSD i SDS, nego neke druge stranke, ali svejedno.... nije u tome poenta), iako se inače obojica busaju u grudi kako su jedinstveni kada je u pitanju odnos prema dobrim bošnjanima i Sarajevu.

Nego, zanima me da li i za ovo misliš da je CIA-ino maslo?   

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Pon Jan 27, 2014 12:10 am

Svejedno, ako sam ja znao da je loša ideja da Srbi u Srebrenici idu sa više kandidata na izborima, onda su to sigurno mnogo bolje znali Dodik i Bosić, pa su opet izašli svako sa svojim kandidatom (moguće da lupam i da nisu bile SNSD i SDS, nego neke druge stranke, ali svejedno.... nije u tome poenta), iako se inače obojica busaju u grudi kako su jedinstveni kada je u pitanju odnos prema dobrim bošnjanima i Sarajevu.

Je li ti uopste citas sta ja pisem? Srbi u Srebrenici nisu isli sa vise kandidata. SDS i SNSD, kao i ostale srpske stranke su imali zajednickog kandidata. Ovaj lik o kome govorimo (zove se Radojica Ratkovac) je bio nezavisni kandidat.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Pon Jan 27, 2014 12:20 am

Batista ::
Je li ti uopste citas sta ja pisem? Srbi u Srebrenici nisu isli sa vise kandidata. SDS i SNSD, kao i ostale srpske stranke su imali zajednickog kandidata. Ovaj lik o kome govorimo (zove se Radojica Ratkovac) je bio nezavisni kandidat.
Čitam, ali iskreno, razumeo sam te da je taj nezavisni kandidat bio musliman koji je na kraju pobedio, moja greška.

Pa to je onda tek tragedija. Ko su ti idioti koji su glasali za tog Radojicu!?

I posle vi nama u Srbiji nešto zamerate kako smo budale, a vidi ovo jbt....

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Pon Jan 27, 2014 12:32 am

Čitam, ali iskreno, razumeo sam te da je taj nezavisni kandidat bio musliman koji je na kraju pobedio, moja greška.

Taj musliman sto je pobijedio (Camil Durakovic) se isto kandidovao kao nezavisni kandidat. Medjutim nezavisan je bio samo formalno, inace je blizak SDA. A i svakako bi pokupio sve muslimanske glasove jer je bio jedini musliman na listi.

Carmello Šešelj ::Pa to je onda tek tragedija. Ko su ti idioti koji su glasali za tog Radojicu!?

Ljubav srpskog naroda prema parama je uvijek bila neizmjerna.  Very Happy Bilo je tu jos malverzacija, masovnog prijavljivanja, itd. Duska Jurisic (novinarka iz Sarajeva) i muftija Zukorlic iz Novog Pazara su bili pred izbore prijavljeni u Srebrenici samo da bi glasali. Ljudi nemaju veze sa Srebrenicom.

Carmello Šešelj ::I posle vi nama u Srbiji nešto zamerate kako smo budale, a vidi ovo jbt....

Vi nemate muslimane a pravite jos gore izbore.  Very Happy

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Pon Jan 27, 2014 12:46 am

Ma u principu je nebitno ko je predsednik neke opštine, ali opet je to što se desilo u Srebrenici loš pokazatelj koliko može da se utiče na nas.

Koliko ti ulivaju poverenje ovi iz SDS-a? Pošto, koliko vidim,velike su šanse da osvoje vlast na sledećim izborima. Pitam za odnos prema eventualnim ustavnim promenama i nadležnostima RS-a, ne za ekonomski razvoj, pošto ne sumnjam da će biti jednako sposobni u ekonomiji i jednako pošteni kao i ova garnitura na vlasti sada.

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Pon Jan 27, 2014 12:59 am

Koliko ti ulivaju poverenje ovi iz SDS-a? Pošto, koliko vidim,velike su šanse da osvoje vlast na sledećim izborima. Pitam za odnos prema eventualnim ustavnim promenama i nadležnostima RS-a, ne za ekonomski razvoj, pošto ne sumnjam da će biti jednako sposobni u ekonomiji i jednako pošteni kao i ova garnitura na vlasti sada.

Slabo. Istina je procistili su malo stranku, ali izgleda da su opet krenuli starim stopama. Vratili Sarovica nazad, jednog notornog krimosa. 2006 kad su izgubili vlast usutili su se ko misevi. Vremenom su se ponovo razgalamili, ali jedno je lajanje iz opozicije a drugo iz vlasti.
Ja ne vjerujem da ce dobiti vlast posle ovih izbora. Koalicioni partneri su im slabi, da ne kazem nikakvi. Po svim anketama trenutne vladajuce stranke imaju vecinu. A i kad krene kampanja tu ide i teska artiljerija, mediji, predizborni mitinzi, socijalna davanja, povecanje plata.... Sve je to u rukama trenutne vlasti.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Pon Jan 27, 2014 1:09 am

Pa ja bih voleo da SNSD ostane na vlasti, ali opet ja sa strane sigurno nemam pravi uvid u situaciju tamo, jer kada pričam sa rodbinom u Šamcu, oni svi redom psuju mater Dodiku.

Kažu da je stanje katastrofa i da jedino u Banja Luci ima nekog života, a da je sve ostalo propast. 

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Pon Jan 27, 2014 1:16 am

Znas kako, yebu mu mater a glasace za njega, jer nemas za koga drugog. Od dva zla biraj manje.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Carmello Šešelj taj Pon Jan 27, 2014 1:17 am

Moguće, mada brat od tetke neće sigurno, pošto je član SDS-a.  Very Happy 

Carmello Šešelj
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Avg 03, 2014 8:13 pm

Plaćamo li RTV taksu za Cecin koncert uživo

http://www.nap.ba/vijest.php?id=3403

------------------------------------

Ne znam odakle idiotima ideja da oni treba da se pitaju koga cemo mi dovoditi da nam pjeva a koga ne.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vulin taj Ned Avg 03, 2014 8:20 pm

Izvini, tebra, samo da priupitam. Bavi li se iko patologijom bosanskih muslimanki? Mis'im, nema smisla da ih zapostavimo. Gre'ota.

Sevap bi bio da se i njih dohvatimo. U razgovoru, naravno.

Vulin
Član
Član

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Avg 03, 2014 8:25 pm

Otvoricemo temu i za njh.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vulin taj Ned Avg 03, 2014 8:28 pm

Vulin
Član
Član

Broj poruka : 7987