Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 44 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 0 Skrivenih i 42 Gosta :: 2 Provajderi

laza, Mesrine

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 6:22 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 6:05 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 5:35 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 5:18 pm od Brave Heart

» Pušenje
Juče u 4:45 pm od laza

» Miško Plavi
Juče u 1:46 pm od Davidova

» Zanimljivi članci, video snimci...
Juče u 1:34 pm od Davidova

» Djordje Balašević
Juče u 1:32 pm od Davidova

» Smrt Praljka
Juče u 1:25 am od Davidova

» Milan Mladenović na mapama ex-YU
Juče u 1:01 am od Davidova

» Riblja Čorba
Juče u 12:55 am od Davidova

» Nove godine
Juče u 12:44 am od Davidova

» Trešerana deluks
Juče u 12:31 am od Sky

https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

STRELAC - opšte karakteristike

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

STRELAC - opšte karakteristike

Počalji od sanjalica taj Sre Apr 07, 2010 11:54 pm

STRELAC

(23. novembar - 21. decembar )

Strelac vlada devetom kućom, koja se odnosi na filozofiju, religiju, duhovna is va druga daleka putovanja (inostransvo i slično). Ovim zodijačkim sazveždjem vlada Jupiter, planeta otmenih i dubokim priroda. On donosi pravednost, plemenitost, izražene etičke vrednosti, pa možemo reći da su osnovna interesovanja Strelca neraskidivo upućena upravo na ove oblasti života. Njega ne interesuje površnost i svet pojavnog, nego isključivo ono suštinsko što izmiče pojavnom, ono stalno iza nestalnosti empirije, čulima neregistrovano. Zato Strelci razmišljaju o svemu šta ih okružuje, ne primajući ništa kao faktičku datost. Ovo su prirode otvorene za najširi spektar mogućnosti. Ne nameću svoju volju, ali isto tako ne vole da im drugi guše slobodnu volju. Hrabro se suočavaju s problemima, prilazeći im s više aspekata, zainteresovani su i otvoreni za tudja razmišljanja, ali odluke ipak donose sami. Antitradicionalisti i nekonformisti, bore se za svoje ideale, ali ne tako agresivno kao Ovnovi i Lavovi. Strelci su suptilniji, iznijansiranija i tiša vatra, pa bolje vladaju sobom. Život je za njih otvoren poligon na kome se odigravaju razlčite bitke. Iako su veoma moralni, ne osudjuju druge i ne zgražavaju se nad sasvim drugačijim izborima. Dovoljno su široki da bi pojmili sve. Pošto su veliki optimisti ne misle da je jedna izgubljena bitka kraj rata. Oni će uvek ići dalje. Nisu analitični poput Device, pre bi se moglo reći da su usmereni na opšte i globalne probleme. Toliko su vedri da su im strani svaki pesimizam i povlačenje. Monotonija i rutina svakodnevnog života ne idu uz njih. Kao rodonačelnici optimizma, uvek iz sebe crpe dovoljno snage za sledeći potez. Do svojih ideala stižu nakon što isprobavaju mnogobrojne, često medjusobno suprostavljene životne puteve. Njima svojstven duhovni nemir tera ih da isteraju više opcija pre nego što se odluče za najprijhvaljiviju. U društvu se ističu svojom neposrednošću i veselošću, no ponekad mogu biti netaktični. Naravno, Strelac vas vas nikad neće namerno uvrediti. Ako mu skrenete pažnju to da su njegove primedbe ili šale preterane, iznenadiće se ali će razmišljati o vašim rečima. On nije bezobziran poput Ovan. Ne zadržava se predugo s nekim u razgovoru, iz straha da mu nešto ne promakne. Strelčevi su veliki putnici, često menjaju sredinu u kojoj žive, da bi neočekivano otišli iz nove sredine čim ona izgubi čar novine, odnosno kada je upoznaju. Testiraju svoje mogućnosti prilagodjavanja s neskrivenom radoznalošću i žarom. Ne povlače se pred opasnostima, zato što su spremni da rizikuju. Ne podnose agresivnost i namernu grubost. Ne drže do definisanih autoriteta, a pri jakim aflikacijama Jupitera bune se protiv svega i svakoga, sporeći se čak i sa samim sobom. Ali, ne smemo nikako zaboraviti da su iskreno upućeni na traženje istinskih vrednosti i visokih načela. Ovi rodjeni filozofi zbog stalne zapitanosti dugo zadržavaju mladalačku intelegenciju. Ako ih namerno izazivate, reagovaće nepredvidjeno i naprasito, mada po prirodi izbegavaju svadju. Milosrdni su, štite slabe, ne očekujući da za to zahvalnost. Osveta je strana ovim prefinjenim prirodama koje odbijaju da prepoznaju neprijatelja. Onoliko koliko su usmereni na opštu porblematiku. Strelci su isto toliko rasejani u odnosu na svakodnevan, konkretan život, pa su izrazito nemarni. S obzirom na to da su veoma tolerantni, očekuju da okruženje u kome žive pokaže srazmeran stepen tolerancije u odnosu na njih. U suprotnom, odlaze. Viši tip Strelca urodjeno je otmen, „kraljevskog držanja“, rafiniranih manira. Ugrožen Jupiter donosi suprotne osobine, poput licemerja, isključivosti, slepog robovanja tradiciji, pridavanja značaja „spoljašnjem“ sjaju, nesposobnostt da se čuvaju tajne dugih ljudi, sklonost ka preteranom hedonizmu, samoživosti... Težnja ka nezavisnosti dolazi do izražaja kada je u pitanju posao. Strelci su poznati po tome što poslovne probleme rešavaju krajnje originalno. Dobro utabane staze, koje npr., koristi Devica, ne zanimaju ove nezavisne istraživače. Njihov stav jeste da svako ima svoj put. Na kritiku reaguju dobronamerno, uvažavajući suprotna mišljenja, ali nikad neće postati dobri rutinski radnici. Protiv monotonije svakodnevnih uobičajenih poslova bore se stalnim postavljanjem pitanja i razmišljanjem o drugim mogućnostima. Idealno obavljaju poslove koji imaju malo šanse za uspeh, zato što vole rizike. Najbolje rade kada je najteže, najgore - kada se baveposlovima koje već svi dobro znaju. Zbunjuju svojim kardinalnim greškama kada se dosadjuju. Instrukcije i savete koje drugi bezuslovno prihvataju, obavezno preispituju. Strelci neobično lako uspostavljaju veze sa osobama suprotnog pola. Komunikativni su i šarmantni, retko su nezapaženi. S njima nije teško živeti pod uslovom da volite uzbudjenja. Ako ste skloni mirnijim životnim varijantama, sigurno nisu vaš srećan izbor. Njihovo shvatanje ozbiljne veze, porodice i braka, zbog izrazite težnje ka slobodi pomalo je apatično. Vešto zadržavaju svoj svet za sebe, ne dozvoljavajući posesivnost i potpunu asimilaciju. No, ne treba zaboraviti da nikada neće pokušati da vas podrede i ukinu vašu samosvonost i slobodu. Mada je ovo znak „večitih neženja i devojaka“, mogu biti izvanredni bračni partneri, otvoreni za svaki tip dogovora i saradnje. Ne pokušavajte da ih zaustavite i promenite, prihvatite ih onakvim kakvi jesu, jer zauzvrat mnogo daju. Kao galantan, romantičan, uzbudljiv sagovornik, Strelac će se potruditi da vam pruži podršku, da savet i pažljivo vas sasluša kada vam je to najpotrebnije. Iznenadiće vas svojom iskrenom privrženošću, zato što u nastojanju da pronadje idealnu ljubav uspostavlja veći broj veza. Ali, ako se iskreno zaljubi i proceni da ste njegov pravi izbor, ostaje veran. Istinovljubljivvi i vrlo direktni u izražavanju svoje naklonosti, Strelčevi ponekad preteruju, pa postanu indiskretni. Kako su optimistični i vedri, deluju bezazleno, i samim tim ne izazivaju preteranu ljutnju kod onih koji su povredjeni njihovim ponašanjem. Sklonost flertu donosi im dodatne probleme, zato što ne umeju neke stvari da preseku na vreme. Nisu retki slučajevi kad zavedu, fasciniraju, uvide da ste se bezglavo zaljubili - i nestanu zato što nisu mislili tako ozbiljno. Nije na odmet zadržati odredjenu dozu obazrivosti u kontaktu sa Strelcem. Vedrina blagonaklono deluje na fizičko zdravlje, pa se može reći da su Strelčevi prilično zdravi, vitalni i izdržljivi. Ako su vć bolesni nisu spremni na predaju, i veruju u mogućnost izlečenja. Organske slabe tačke su: bedra, jetra, mišići (upale, grčevi i sl.), kao i sklonost prelomima.
sanjalica
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 602
Datum upisa : 11.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: STRELAC - opšte karakteristike

Počalji od ludo_913 taj Čet Apr 08, 2010 11:30 am

sanjalica ::
S obzirom na to da su veoma tolerantni, očekuju da okruženje u kome žive pokaže srazmeran stepen tolerancije u odnosu na njih. U suprotnom, odlaze. Viši tip Strelca urodjeno je otmen, „kraljevskog držanja“, rafiniranih manira. ... sklonost ka preteranom hedonizmu, samoživosti...
Njihovo shvatanje ozbiljne veze, porodice i braka, zbog izrazite težnje ka slobodi pomalo je apatično. Vešto zadržavaju svoj svet za sebe, ne dozvoljavajući posesivnost i potpunu asimilaciju. No, ne treba zaboraviti da nikada neće pokušati da vas podrede i ukinu vašu samosvonost i slobodu. Ne pokušavajte da ih zaustavite i promenite, prihvatite ih onakvim kakvi jesu, jer zauzvrat mnogo daju. Kao galantan, romantičan, uzbudljiv sagovornik, Strelac će se potruditi da vam pruži podršku, da savet i pažljivo vas sasluša kada vam je to najpotrebnije. Iznenadiće vas svojom iskrenom privrženošću, zato što u nastojanju da pronadje idealnu ljubav uspostavlja veći broj veza. Ali, ako se iskreno zaljubi i proceni da ste njegov pravi izbor, ostaje veran. Nije na odmet zadržati odredjenu dozu obazrivosti u kontaktu sa Strelcem.

Bas ovakav je moj Strelac, moj decko.
Ja sam Vaga i meni sve ovo smeta - ja volim da se opustim i uzivam u svojim osecanjima, a on ih krije ili ih jednostavno ne prihvata.
ludo_913
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1402
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 27

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dragana taj Pet Apr 09, 2010 10:11 am

Da ... to je uistinu strijelac ...
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anhelito taj Sub Apr 10, 2010 10:38 pm

ludo_913 ::
S obzirom na to da su veoma tolerantni, očekuju da okruženje u kome žive pokaže srazmeran stepen tolerancije u odnosu na njih. U suprotnom, odlaze. Viši tip Strelca urodjeno je otmen, „kraljevskog držanja“, rafiniranih manira. ... sklonost ka preteranom hedonizmu, samoživosti...
Njihovo shvatanje ozbiljne veze, porodice i braka, zbog izrazite težnje ka slobodi pomalo je apatično. Vešto zadržavaju svoj svet za sebe, ne dozvoljavajući posesivnost i potpunu asimilaciju. No, ne treba zaboraviti da nikada neće pokušati da vas podrede i ukinu vašu samosvonost i slobodu. Ne pokušavajte da ih zaustavite i promenite, prihvatite ih onakvim kakvi jesu, jer zauzvrat mnogo daju. Kao galantan, romantičan, uzbudljiv sagovornik, Strelac će se potruditi da vam pruži podršku, da savet i pažljivo vas sasluša kada vam je to najpotrebnije. Iznenadiće vas svojom iskrenom privrženošću, zato što u nastojanju da pronadje idealnu ljubav uspostavlja veći broj veza. Ali, ako se iskreno zaljubi i proceni da ste njegov pravi izbor, ostaje veran. Nije na odmet zadržati odredjenu dozu obazrivosti u kontaktu sa Strelcem.

Bas ovakav je moj Strelac, moj decko.
Ja sam Vaga i meni sve ovo smeta - ja volim da se opustim i uzivam u svojim osecanjima, a on ih krije ili ih jednostavno ne prihvata.

hehe nas dve smo iste, ja sam takodje vaga i takodje mi je decko strelac....nesto mi govori da imamo iste probleme u vezi sto se tice horoskopa hahah ::
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ludo_913 taj Ned Apr 11, 2010 12:18 pm

Strelčevi su baš glupi, zar ne [Only admins are allowed to see this image]
Ali su i taaaaako leeeepi [Only admins are allowed to see this image]
ludo_913
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anhelito taj Pon Apr 12, 2010 10:38 am

ludo_913 ::Strelčevi su baš glupi, zar ne [Only admins are allowed to see this image]
Ali su i taaaaako leeeepi [Only admins are allowed to see this image]

Jesu glupi su
Hm i nisu toliko slatki koliko zrace nekom pozitivnom energijom...to im vadi prosek

A sad da se uzbiljim malo...strelac je dobar znak ali je on je dobar ponajvise sebi, za druge pogotov kada je u vezi zna da bude jako tezak i neprilagodljiv, nije sa njima lako
Anhelito
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Barun taj Pon Apr 12, 2010 11:14 am

Ovaj moj strelac je neozbiljan.
Cim vidi i mrvicu ozbiljnosti, uplasi se, bukvalno i bezi.

Barun
Novi član
Novi član

Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Pon Apr 12, 2010 11:18 am

Auuuu, cure, al nakrpiste STRELCE, pa nismo valjda baš tako loši...???
sanjalica
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od RINGE taj Pon Apr 12, 2010 11:23 am

sanjalica ::Auuuu, cure, al nakrpiste STRELCE, pa nismo valjda baš tako loši...???

Ne moze nam niko nista, jaci smo od sudbine
Mogu samo da nas mrze, oni sto nas ne vole
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anhelito taj Pon Apr 12, 2010 11:50 am

sanjalica ::Auuuu, cure, al nakrpiste STRELCE, pa nismo valjda baš tako loši...???
Niste losi , super ste znak ali ste sami sebi sasvim dovoljni u tome se radi.

Ne moze nam niko nista, jaci smo od sudbine
Mogu samo da nas mrze, oni sto nas ne vole

Evo ga jedan strelac, upravo o ovome pricam, ovo sve govori :ble:
Anhelito
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ludo_913 taj Pon Apr 12, 2010 12:17 pm

Jaoooo, RINGE!
Sve je rekao, bas tako! [Only admins are allowed to see this image]
ludo_913
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od RINGE taj Pon Apr 12, 2010 12:55 pm

[Only admins are allowed to see this image]
RINGE
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Pon Apr 12, 2010 1:02 pm

Anhelito ::

Otkud ti to, pa mi smo veoma društvena bića, samo što ne odstupamo lako od svojih principa i volimo da kažemo istinu u lice, makar nas skupo koštala..... :: ::
sanjalica
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anhelito taj Pon Apr 12, 2010 1:10 pm

Anhelito ::

Otkud ti to, pa mi smo veoma društvena bića, samo što ne odstupamo lako od svojih principa i volimo da kažemo istinu u lice, makar nas skupo koštala..... :: ::

Da veoma ste drustvena bica to nisam osporila...sto se tice principa od njih ne odstupate nikad, a sto se tice istine i to je tacno dakle moje da ste dovoljni sami sebi se odnosi na to da se vi super zabavljate i sami sa sobom, idete po principu ako ti se svidja ceo paket igraces po mojim pravilima i bice sve super ako ti se ne svidja, nema veze mogu ja i bez tebe , mogu i sam meni lepo.

Da se ogradim ovo se odnosi na strelceve koje ja znam i to na muske strelceve, zenski strelci su mi jako zabavni i sa njima mi nikad nije dosadno. Very Happy

Sad ce da me napadnu muski strelcevi pa ce da kazu i sa nama je zabavno bla bla bla, mislim da je bolje da cutim
Anhelito
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Apr 12, 2010 1:17 pm

Anhelito :: Hm i nisu toliko slatki koliko zrace nekom pozitivnom energijom...to im vadi prosek

Poznavajući neke strelce rekla bih da je to tačno.

A sad da se uzbiljim malo...strelac je dobar znak ali je on je dobar ponajvise sebi, za druge pogotov kada je u vezi zna da bude jako tezak i neprilagodljiv, nije sa njima lako

affraid Ovo u mom slučaju (moj podznak) veruj na reč, nije tačno. Naime, krasi me, pa neka zvuči i samohvalisavo, hedonizam pa tako nikako nisam ponajviše dobra za sebe, naprotiv.

U vezi je bolje biti "težak" nego lak. Neprilagodljivost može biti samo odraz jakog integriteta ličnosti. A kako je nekima sa strelčevima, ko to zna? Kada im je stalo do veze, onda se i oni moraju prilagodjavati, teže, lakše zavisi ko se prilagodjava.

Da je samoća strelca uvek dominantna, onda bismo mogli govoriti o samotnjacima. Mislim da je to samo jedan deo koji je strelcu jako potreban.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Pon Apr 12, 2010 1:22 pm

Anhelito ::Da veoma ste drustvena bica to nisam osporila...sto se tice principa od njih ne odstupate nikad, a sto se tice istine i to je tacno dakle moje da ste dovoljni sami sebi se odnosi na to da se vi super zabavljate i sami sa sobom, idete po principu ako ti se svidja ceo paket igraces po mojim pravilima i bice sve super ako ti se ne svidja, nema veze mogu ja i bez tebe , mogu i sam meni lepo.

Question Question Question

Ima dosta istine u ovome, ali kad se iskreno zaljubimo ili pronađemo pravog prijatelja, veruj mi, onda smo nesebični i požrtvovani "do bola", umemo mi da cenimo prave vrednosti u čoveku., jel tako Ringe ?
sanjalica
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anhelito taj Pon Apr 12, 2010 1:40 pm

Napisala sam ceo post i puce mi net sad moram od pocetka

Ovo u mom slučaju (moj podznak) veruj na reč, nije tačno. Naime, krasi me, pa neka zvuči i samohvalisavo, hedonizam pa tako nikako nisam ponajviše dobra za sebe, naprotiv.
Ave ipak ti je to podnznak i strelcevi jesu hedonisti ali oni svoj hedonizam gledaju kao nesto dobro bez obzira da li to spadalo u okvire stetnog normalnog, drustveno prihvatljivog i td. sto opet dodjosmo do zakljucka da mnogo vole sebe.

Kada im je stalo do veze, onda se i oni moraju prilagodjavati, teže, lakše zavisi ko se prilagodjava.
Da prilagodjavaju se oni ali jako tesko, hteo ne hteo vise se ti njima prilagodzavas nego oni tebi, to su prosto pravila igre ako neko zeli sa njima da ostane u vezi. To je ona prica o celom paketu koju sam navela, mogu oni i da te saslusaju i da te razumeju i da prihvate savet ali njihova rec je poslednja i tu je kraj svake price.

Da je samoća strelca uvek dominantna, onda bismo mogli govoriti o samotnjacima. Mislim da je to samo jedan deo koji je strelcu jako potreban.
Ne mislim na samocu da ne budu ni sa kim bez igde ikoga, da se ne druze, nego vole samocu u svojoj glavi, sa svojim mislima sa svojim bicem.

Napisa ja citavu filozofiju o strelcevima kao da je to moj znak
Opet se ogradjujem to su moja iskustva sa muskim strelcevima
Anhelito
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Apr 12, 2010 2:05 pm

[quote="Anhelito"]

Avramova ::Ovo u mom slučaju (moj podznak) veruj na reč, nije tačno. Naime, krasi me, pa neka zvuči i samohvalisavo, hedonizam pa tako nikako nisam ponajviše dobra za sebe, naprotiv.

Kakva greška! Umesto "hedonista" mislila sam na potpuno različitu stvar "altruista". Eto šta može učiniti nesmotrenost. Nema logike ne biti za sebe a biti hedonista.

Ave ipak ti je to podnznak i strelcevi jesu hedonisti ali oni svoj hedonizam gledaju kao nesto dobro bez obzira da li to spadalo u okvire stetnog normalnog, drustveno prihvatljivog i td. sto opet dodjosmo do zakljucka da mnogo vole sebe.

Sada sam potpuno blokirana da bilo šta kažem a da budem sigurna da neću pogrešiti. Ipak, zaključak da strelčevi mnogo vole sebe se može odnositi na bilo koji znak, zar ne? Ko ne voli sebe? Ko voli da ga boli, da nema, da pati, da je tužan, da su oko njega tužni...? Niko i zato ne mislim da je to hedonizam, već prirodno i normalno stanje.

Hedonizam je "skup" i retko ko može biti zaista hedonista. Ako i jeste, a nema uslova za to, on samo neguje svoju slobodu i u njoj je pravi hedonista.

Da prilagodjavaju se oni ali jako tesko, hteo ne hteo vise se ti njima prilagodzavas nego oni tebi, to su prosto pravila igre ako neko zeli sa njima da ostane u vezi. To je ona prica o celom paketu koju sam navela, mogu oni i da te saslusaju i da te razumeju i da prihvate savet ali njihova rec je poslednja i tu je kraj svake price.

Zar je uvek tako bez obzira s kim je strelac bio u vezi?

Ne mislim na samocu da ne budu ni sa kim bez igde ikoga, da se ne druze, nego vole samocu u svojoj glavi, sa svojim mislima sa svojim bicem.

Ovo mi se čini sasvim tačno, mada često poželim baš takvu vrstu samoće, samo tišinu oko sebe i ništa više. Takvo stanje u kome se zapravo "dogovaram sama sa sobom" jako mi je potrebno i nakon tako sprovedene mentalne higijene, dogovora itd. moja duša postaje "pročišćena".
~~~~~~~~~~~~~~~

Koliko je bitno što sam podznak strelac, a rak znak?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ludo_913 taj Pon Apr 12, 2010 5:53 pm

Anhelito ::Da veoma ste drustvena bica to nisam osporila...sto se tice principa od njih ne odstupate nikad, a sto se tice istine i to je tacno dakle moje da ste dovoljni sami sebi se odnosi na to da se vi super zabavljate i sami sa sobom, idete po principu ako ti se svidja ceo paket igraces po mojim pravilima i bice sve super ako ti se ne svidja, nema veze mogu ja i bez tebe , mogu i sam meni lepo.

Da se ogradim ovo se odnosi na strelceve koje ja znam i to na muske strelceve, zenski strelci su mi jako zabavni i sa njima mi nikad nije dosadno. Very Happy

Sad ce da me napadnu muski strelcevi pa ce da kazu i sa nama je zabavno bla bla bla, mislim da je bolje da cutim

Jao, apsolutno, ali apsolutno opisuješ mog muškog strelca..
Da nismo mi sa istim tipom [Only admins are allowed to see this image]
ludo_913
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od RINGE taj Pon Apr 12, 2010 5:56 pm

moz nas poljubite gde sunce ne sija [Only admins are allowed to see this image]
RINGE
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ludo_913 taj Pon Apr 12, 2010 5:59 pm

RINGE ::moz nas poljubite gde sunce ne sija [Only admins are allowed to see this image]

More.. [Only admins are allowed to see this image]

Kao što je i sam rekao (moj dečko strelac) - ‚‚znam da će me ovo ponašanje koštati u budućnosti, ali jbg‚‚ - takvi ste, kakvi ste, kao što je i bilo koji drugi znak.
Ko sa vama može, svaka mu čast.
ludo_913
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole