Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 38 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 38 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Natalne karte članova

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Natalne karte članova

Počalji od KirJanja taj Ned Apr 11, 2010 1:00 pm

Može. Pročitala sam da je za Kseniju Pajčin neki astrolog napisao da će joj se u Martu dogoditi nešto prelomno ali niko na to nije obraćao pažnju.
Ako te to interesuje najbolje je da se obratiš profesionalcu.
KirJanja
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1593
Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bass taj Ned Apr 11, 2010 2:07 pm

[Only admins are allowed to see this image]

Zašto je moja "najluđa"? [Only admins are allowed to see this image] Mene zanima da li ovo stvarno radi...
Bass
Radoznali član
Radoznali član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Ned Apr 11, 2010 2:42 pm

Šta će ovde biti kada je Bass postavio kartu?
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bass taj Ned Apr 11, 2010 3:37 pm

Katastrofa svetskih razmera. [Only admins are allowed to see this image]
Bass
Radoznali član
Radoznali član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hipi taj Ned Apr 11, 2010 4:06 pm

Ajde Janjo, da cujem [Only admins are allowed to see this image]

Hipi
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2044

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Ned Apr 11, 2010 10:05 pm

Pošto ćete vi dobiti nešto od mene, očekujem da ja dobijem zauzvrat nešto od vas. Želim da svako napiše najmanje 5 redova kakvo je njegovo mišljenje o astrologiji i zašto želi analizu natalne karte.
Ovo uvodim iz prostog razloga jer se na temama u Astrologiji ne diskutuje, niko ne pokazuje zainteresovanost. Vaša očekivanja prema meni su velika kao i vreme koje ja odvojim da pogledam karte (doduše ne treba ni za svaku kartu isto vremena, ali ipak je to moje vreme). Karte se gomilaju a nijedna tema nije ozbiljno načeta, čak nije pokazana ni osnovna zainteresovanost.
Dalje, pošto većina vas postavlja karte iz zabave, vi nemate realnu prestavu o svrsi ove teme. Svrha je da zajedno donosimo zaključke, a ne da se sve svali na grbu jedne osobe kao da sam ja više zainteresovana za vašu kartu od vas. Jesam li?
Znam da ima vas koji ne znate ništa - i u skladu s tim vaša očekivanja bi trebala da budu skromna, da imate razumevanje za mene koja nisam astrolog već učim astrologiju iz hobija.
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bass taj Pon Apr 12, 2010 1:06 am

KirJanja ::Pošto ćete vi dobiti nešto od mene, očekujem da ja dobijem zauzvrat nešto od vas. Želim da svako napiše najmanje 5 redova kakvo je njegovo mišljenje o astrologiji i zašto želi analizu natalne karte.

Fer ponuda.

Do sada, astrologija i ja se nismo slagali. Nemam ništa protiv, ali odbijam da joj poverujem. Ipak, bilo je momenata kada nisam mogao da poverujem svojim očima. Čitao sam stvari koje ni ja sam nisam znao da su tačne, a vezane su za mene. Nešto tajnovito postoji oko astrologije i rešio sam da joj pružim još jednu šansu. Takođe, radoznao sam, zanima me šta se može zaključiti iz mog datuma i mesta rođenja. Naravno, nemam niske namere. [Only admins are allowed to see this image]
Bass
Radoznali član
Radoznali član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Arwen Evenstar taj Pon Apr 12, 2010 1:27 am

Janja, ako te ne mrzi, mene jako interesuje sta mi se sprema u buducnosti...
Sta je i kako zapisano... pa ovo je moja karta..

Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Pon Apr 12, 2010 10:06 am

KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anhelito taj Pon Apr 12, 2010 10:19 am

KirJanja ::Pošto ćete vi dobiti nešto od mene, očekujem da ja dobijem zauzvrat nešto od vas. Želim da svako napiše najmanje 5 redova kakvo je njegovo mišljenje o astrologiji i zašto želi analizu natalne karte.
Ovo uvodim iz prostog razloga jer se na temama u Astrologiji ne diskutuje, niko ne pokazuje zainteresovanost. Vaša očekivanja prema meni su velika kao i vreme koje ja odvojim da pogledam karte (doduše ne treba ni za svaku kartu isto vremena, ali ipak je to moje vreme). Karte se gomilaju a nijedna tema nije ozbiljno načeta, čak nije pokazana ni osnovna zainteresovanost.
Dalje, pošto većina vas postavlja karte iz zabave, vi nemate realnu prestavu o svrsi ove teme. Svrha je da zajedno donosimo zaključke, a ne da se sve svali na grbu jedne osobe kao da sam ja više zainteresovana za vašu kartu od vas. Jesam li?
Znam da ima vas koji ne znate ništa - i u skladu s tim vaša očekivanja bi trebala da budu skromna, da imate razumevanje za mene koja nisam astrolog već učim astrologiju iz hobija.

Tacno, upravo sam pomislila u vreme kada sam postavila svoju natalnu kartu da ce poceti tema da se gomila i da neces stici da sve odradis ili da ces postaviti neka ogranicenja Smile
Posto moja mama kaze da bi se da je nisu pozurili ja rodial 14. oktobra a ne 12. uvek me je interesovalo sta bi bilo da je nisu pozurili i da li je ovaj datum i ta natalan karta stvarno ono sto ja predstvaljam. Definitivno pravim razliku izmedju astrologije kao nauke i horoskopa. Nasa planeta je samo jedna u nizu svih ostalih dakle mora postojati neko delovanje izmedju pa samim tim to deluje i na nas koji smo ziva bica na toj planeti. I to se sve sastoji od cinjenica e sad naravno zavisi od astrologa kako ce da prikaze te cinjenica.
Jkao sto sam spomenula sam pokusala da protumacim sta znace sve te kuce u ovom znaku onom znaku i tek tad videla koliko je astrologija jedna jako kompleksna i zahtevna nauka.
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hipi taj Pon Apr 12, 2010 6:20 pm

KirJanja ::

Janjo, sto se mene licno tice, nikako ne mozete ocekivati da donosim neke zakljucke prosto zato sto je ova karta za mene samo skup nekih krugova i linija [Only admins are allowed to see this image] I to, ovo se nalazi u tom znaku, toj kuci, tamo 'vamo...stvarno mi je to spansko selo [Only admins are allowed to see this image]

Ali iskreno, volela bih da znam bar ponesto. Uopste sto se tice astrologije, verujem da tu nesto postoji, kada citam karakteristike svog znaka mogu da se pronadjem, i verujem da to nije slucajno. Ili kad upoznam neku osobu, uocim neke njene karakteristike koje su bas tipicne za taj neki znak. Zanimljivo, bar meni.
Hipi
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Apr 12, 2010 8:57 pm

Astrologija je za mene enigma, imam i dozu skeptičnosti prema astrologiji. Želim sebi da razbijem tu dilemu, ako zvezde zaista mogu da predskažu budućnost ili smernice budućnosti, mogao bi se oslanjati na astrologe i olakšati neke prepreke koje me čekaju u životu. Mnogi velikani imali su svoje astrologe, doduše neznam koliko im je pomoglo, Hitler je imao tim astrologa, izgubio je rat i završio neslavno, mada možda mu je rečeno kako će završiti, mi to danas neznamo. Na osnovu izrade natalne karte mogao bi da kažem koliko je astrologija pouzdana i da li tu nešto zaista postoji.
Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Pon Apr 12, 2010 8:59 pm

Vera ovih ljudi zavisi od mene. Kako sam preko noći postala odjednom tako bitna? Question
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hipi taj Pon Apr 12, 2010 9:03 pm

Janjo, sejv d vorld [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
Hipi
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Pon Apr 12, 2010 9:06 pm

Osećam se kao Hrist, i ljudi su od njega očekivali čudo. Svi znamo kako je završio.
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bass taj Pon Apr 12, 2010 9:33 pm

KirJanja ::Osećam se kao Hrist, i ljudi su od njega očekivali čudo. Svi znamo kako je završio.

Samo želim da mi pokažeš ono što je tebe privuklo astrologiji. [Only admins are allowed to see this image]
Bass
Radoznali član
Radoznali član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Pon Apr 12, 2010 9:37 pm

Želiš da ti pokažem?

Rodiš se za to prosto... oduvek me je interesovalo onostrano. A i vas interesujete čim postavljate kartu, onaj koga to baš baš ne zanima njega na ovim stranicama nećete pronaći.
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bass taj Pon Apr 12, 2010 10:22 pm

KirJanja ::Želiš da ti pokažem?

Da, želim da mi pokažeš. [Only admins are allowed to see this image]

KirJanja ::Rodiš se za to prosto... oduvek me je interesovalo onostrano. A i vas interesujete čim postavljate kartu, onaj koga to baš baš ne zanima njega na ovim stranicama nećete pronaći.

Lepo si to primetila i u pravu si, barem što se mene tiče. [Only admins are allowed to see this image]
Bass
Radoznali član
Radoznali član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Plelicilnes taj Uto Apr 13, 2010 12:13 am

Ево ја да почнем, моје мишљење о астрологији...
Занимљиво ми је што је то стара наука, што су људи пре, веровали у звезде и живели како су им оне поручивале.
Зато што, сам увидела да има много истине, што из године у годину постајем прави преставник свог знака, а то не може бити случајност.
Пре неког времена ми је једна жена ( мајка од мог друга ) радила наталну карту, није ми баш лепе ствари рекла Сада ме занима, да ли ће се прича поклопити.. Какав ће ми бити живот, на коју стану ћу кренути, посао, љубав..
вероватно као и све Smile)
Plelicilnes
Novi član
Novi član

Broj poruka : 56
Datum upisa : 05.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Uto Apr 13, 2010 4:52 pm

Bole__Ser je razvukao slinu na pp i ja nisam imala ništa drugo no da njemu prvo protumačim natal. Smile

Prvo što astrolog primeti kada pogleda kartu je to kako su planete smeštene po znakovima i kućama. Kod tebe je ukupno 9 od 10 planeta smešteno u levu polovinu karte. Dakle, ti si jedan izraženi egosita, samoljubljiv, okrenut sebi i svom mišljenju u velikoj meri. Sebe posmatraš kao „no. 1“. Kod tebe je teško da se pokoravaš volji drugih ljudi.
Sunce u konjukciji sa asc ti te osobine još više pojačava, i to na 17 stepenu – stepen Lava. Zbog toga što je ovaj stepen kritičan kod zajedničkih znakova njegov uticaj je dodatno uvećan. Asc opisuje vizički izgled osobe i ja bih rekla da si ti sa asc u Devici iznad srednjeg rasta, ten žućkast, kosa smeđa, oči boje lešnika ili sive. Mala stopala, lepo oblikovana kao i šake, specifičan otežan hod. U mladosti verovatna vitkost, sa lakoćom si učio bez preteranog zalaganja, prisutno umeće govora, lingvističke sposobnosti, ali često si ciničan, hladan i zlopamtilo kada si povređen. Sklon si hedonizmu, formiranju loših navika, rekla bih da ti je vežbanje na kraj pameti a verovatno da imaš probleme sa varenjem, lošu cirkulaciju, gojiš se u predelu abdomena i podbratka. Ako nisi bolestan savetujem ti da tako i ostane jer ako se razboliš nedostajaće ti snage da se ispetljaš. Jeste da sunce u I kući naglašava vitalnost i dobro zdravlje, ali više ima negativnih pokazatelja u natalnoj po pitanju zdravlja. Kod tebe su merkurijanski kvaliteti naglašeni, najviše planeta imaš u vazdušnim znacima; ti si čovek od akcije, pre svega mentalne. Ako ti je život posvećen elektricitetu kao pozivu napravićeš uspeh. Ali verovatna su zanimanja koja imaju veze sa pisanjem, agent, posrednik između proizvođača i potrošača... Da li ti je bilo teško da se odlučiš čime ćeš se baviti? Sunce u kvadratu sa MC (jedan od roditelja, onaj koji je za tebe bio dominantan) ukazuje na sukob sa nekim od roditelja. Ali i sukob sa svim nadređenim, šefovima, direktorima, ti voliš da radiš po svom i ne obraćaš pažnju na dobronamerne savete i kritike. Kritičan si prema saradnicima i poslodavcu. Zbog svega ovoga na putu do uspeha nailazićeš na teškoće. Novčana situacija je promenljiva, javljaju se mnogi usponi i padovi, a ti to ne možeš da kontrolišeš. Postoje afiniteti prema okultnom, ali ako se tome okreneš okrenućeš se zbog lične koristi i dobiti, a ne zbog nesebičnih pobuda (kao ja). Ne verujem da si imao puno veza, a ne verujem da želiš da imaš decu – ili ne možeš, što ne čudi sa Jarcem na vrhu V kuće, i sa Sa koji je u detrimentu u Raku. Neprilike,proganjanja (Mesec u VII). U partnerskim odnosima sebi daješ veliku slobodu, težiš tajnim vezama, i moguće je poništenje braka na sudu jer ti sa aflikovanim Uranom u Vagi jednostavno ne možeš ostati veran jednoj osobi.

Za kraj napomenuću da ako se odlučiš na profesionalnu analizu, da astrologu spomeneš kritične stepene (ako ih on prvi ne prokomentariše). ASC na 17 stepenu, Mars na prvom i Uran na 26-om.
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Arwen Evenstar taj Čet Apr 15, 2010 9:33 am

Janjo, meni je veoma bitno da mi kažeš šta vidiš/čitaš/znaš gledajući ovu moju kartu.
Please

[Only admins are allowed to see this link]
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Čet Apr 15, 2010 10:43 am

. [Only admins are allowed to see this image]

Poslednji izmenio Lila dana Ned Apr 25, 2010 11:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Pet Apr 16, 2010 10:56 am

Sad bih i ja neku protekciju ovdje [Only admins are allowed to see this image] .

Lila
Ugledni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Pet Apr 16, 2010 11:02 am

Nije bila protekcija ako misliš na Boleta. On i plelicilnes su mi tražili da im napravim kartu pre nego što je ludo postavila njenu.
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Pet Apr 16, 2010 11:03 am

Ma nisam uopće na njih mislila. Stvarno sam se zezala [Only admins are allowed to see this image] .

Poslednji izmenio Lila dana Pet Apr 16, 2010 8:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Lila
Ugledni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći