Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 45 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 0 Skrivenih i 43 Gosta :: 2 Provajderi

laza, Mesrine

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 6:22 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 6:05 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 5:35 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 5:18 pm od Brave Heart

» Pušenje
Juče u 4:45 pm od laza

» Miško Plavi
Juče u 1:46 pm od Davidova

» Zanimljivi članci, video snimci...
Juče u 1:34 pm od Davidova

» Djordje Balašević
Juče u 1:32 pm od Davidova

» Smrt Praljka
Juče u 1:25 am od Davidova

» Milan Mladenović na mapama ex-YU
Juče u 1:01 am od Davidova

» Riblja Čorba
Juče u 12:55 am od Davidova

» Nove godine
Juče u 12:44 am od Davidova

» Trešerana deluks
Juče u 12:31 am od Sky

https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Natalne karte članova

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Natalne karte članova

Počalji od KirJanja taj Sre Apr 07, 2010 12:25 am

Ja sam za to da se bolje upoznamo. Ovde možete da postavite vaše natalne karte i da svi zainteresovani pokušamo da tumačimo. [Only admins are allowed to see this image]
KirJanja
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1593
Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Natalne karte članova

Počalji od RINGE taj Sre Apr 07, 2010 12:29 am

a gde da nadjem tu kartu?
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pjer taj Sre Apr 07, 2010 12:30 am

[Only admins are allowed to see this image]
pjer
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3816
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Sre Apr 07, 2010 12:36 am

Kartu možete da napravite na sajtu [Only admins are allowed to see this link] Mislim da nije potrebno da se registrujete (ja sam davno napravila nalog tako da se ne sećam više). Gore imate opciju Free Horockopes kliknete na to i dole ćete videti Chart Drawing, Ascendant. Unesete svoje podatke i napravite kartu.

Dobre je veličine pjer, ali ne vidim je celu? [Only admins are allowed to see this image] Zašto se ne vidi desni kraj karte?
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pjer taj Sre Apr 07, 2010 12:41 am

KirJanja ::Kartu možete da napravite na sajtu [Only admins are allowed to see this link] Mislim da nije potrebno da se registrujete (ja sam davno napravila nalog tako da se ne sećam više). Gore imate opciju Free Horockopes kliknete na to i dole ćete videti Chart Drawing, Ascendant. Unesete svoje podatke i napravite kartu.

Dobre je veličine pjer, ali ne vidim je celu? [Only admins are allowed to see this image] Zašto se ne vidi desni kraj karte?

poslao sam ti drugu...ako se i tu ne vidi..
.mozes ti da uradis..ako ti nije problem... [Only admins are allowed to see this image]
pjer
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Sre Apr 07, 2010 12:48 am

[Only admins are allowed to see this link]

Jedino ovako, postavljaćemo linkove.
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Sre Apr 07, 2010 12:59 am

Ti si u podznaku škorpija, asc ti je na II stepenu - stepen Bika. A vladar horoskopa Pluton je na stepenu škorpije. Pošto imaš Mars u I kući koja opisuje našu fizičku pojavu, rekla bih i zbog škorpijonske prirode da imaš markantne crte lica? Možda crne, čekinjaste obrve? Ali isto tako imaš Neptun u I kući, što bi možda značilo da si sklon gojenju, imaš mekše crte lica, možda se gojiš u predelu podbratka? Dve najbliže planete Plutonu su Sunce (muški princip) i Uran (on je sav ekscentričan, čudan, SVOJ). Uran se nalazi u svojoj prirodnoj kući i tu se dobro oseća.

Reci mi da li je nešto od ovoga tačno i šta nije? Da li te nešto posebno zanima?
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pjer taj Sre Apr 07, 2010 1:14 am

KirJanja ::Ti si u podznaku škorpija, asc ti je na II stepenu - stepen Bika. A vladar horoskopa Pluton je na stepenu škorpije. Pošto imaš Mars u I kući koja opisuje našu fizičku pojavu, rekla bih i zbog škorpijonske prirode da imaš markantne crte lica? Možda crne, čekinjaste obrve? Ali isto tako imaš Neptun u I kući, što bi možda značilo da si sklon gojenju, imaš mekše crte lica, možda se gojiš u predelu podbratka? Dve najbliže planete Plutonu su Sunce (muški princip) i Uran (on je sav ekscentričan, čudan, SVOJ). Uran se nalazi u svojoj prirodnoj kući i tu se dobro oseća.

Reci mi da li je nešto od ovoga tačno i šta nije? Da li te nešto posebno zanima?

heheh ne znam kako su te cekinjaste obrve....hehehh... nisu crne vise su smedje......i spojene...su...retko ko to ima....

pogodila si za gojenje..sve mi se lepi na podbradak i stomak....ali skidamo polako....

sta me interesuje......posao...da li ostajem ..ili gubim posao.....stambeno pitanje.....

mozda i neka ljubav sa strane...hehehe....posto sam ozenjen. [Only admins are allowed to see this image]
pjer
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Sre Apr 07, 2010 1:38 am

Marsovi tipovi imaju guste, spojene obrve. Ako ćemo da ignorišemo modernu astrologiju (po kojoj je Pluton vladar škorpije) i gledamo tradicionalnu tebi je onda Mars vladar horoskopa, još u prvoj kući, eto ti ispunjene simbolike.

Ne mogu da ti kažem da li ostaješ ili gubiš posao, ja nisam tog kalibra - još uvek. Ali mogu da bacim pogled na kartu što se uopšteno tiče posla. Za posao, radno mesto posmatra se VI kuća. Tebi je na vrhu VI kuće Ovan, vladar Mars u prvoj. Mars inače simboliše oružje, ali ne mora da znači da si vojno lice... Pošto prva kuća predstvalja ličnost a tebi je vladar VI u I ja bih to objasnila da posao kojim se ti baviš da ga voliš, ali na poslu sve zavisi od tvog raspoloženja i volje. Saturn u VI govori o tome da si ti krajnje ozbiljan u svom poslu, držiš se rokova, ambiciozan si. Možda si vegeterijanac ili imaš poseban režim ishrane zbog neke bolesti ili ličan izbor?
Rekla bih da si izuzetno obrazovan ili da bar poseduješ neku ličnu filozofiju, prirodnu inteligenciju, možda se baviš nekim javnim poslom? Ako nisi ugledan, ili ako te mnogi ne vole to je zbog toga što se trudiš da nametneš svoj stav. S tobom baš nije lako sarađivati. Možda moraš poseban trud da uložiš da bi zaradio? Mars kvadrat Jupiter.

Htela sam još ovo da dodam što se tiče žena. Privlače te zemljani tipovi, moguće da je ljubav vezana za karijeru. Ili si je upoznao na poslu. Voliš društvene, otvorene šarmantne...
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pjer taj Sre Apr 07, 2010 1:48 am

KirJanja ::Marsovi tipovi imaju guste, spojene obrve. Ako ćemo da ignorišemo modernu astrologiju (po kojoj je Pluton vladar škorpije) i gledamo tradicionalnu tebi je onda Mars vladar horoskopa, još u prvoj kući, eto ti ispunjene simbolike.

Ne mogu da ti kažem da li ostaješ ili gubiš posao, ja nisam tog kalibra - još uvek. Ali mogu da bacim pogled na kartu što se uopšteno tiče posla. Za posao, radno mesto posmatra se VI kuća. Tebi je na vrhu VI kuće Ovan, vladar Mars u prvoj. Mars inače simboliše oružje, ali ne mora da znači da si vojno lice... Pošto prva kuća predstvalja ličnost a tebi je vladar VI u I ja bih to objasnila da posao kojim se ti baviš da ga voliš, ali na poslu sve zavisi od tvog raspoloženja i volje. Saturn u VI govori o tome da si ti krajnje ozbiljan u svom poslu, držiš se rokova, ambiciozan si. Možda si vegeterijanac ili imaš poseban režim ishrane zbog neke bolesti ili ličan izbor?
Rekla bih da si izuzetno obrazovan ili da bar poseduješ neku ličnu filozofiju, prirodnu inteligenciju, možda se baviš nekim javnim poslom? Ako nisi ugledan, ili ako te mnogi ne vole to je zbog toga što se trudiš da nametneš svoj stav. S tobom baš nije lako sarađivati. Možda moraš poseban trud da uložiš da bi zaradio? Mars kvadrat Jupiter.

Htela sam još ovo da dodam što se tiče žena. Privlače te zemljani tipovi, moguće da je ljubav vezana za karijeru. Ili si je upoznao na poslu. Voliš društvene, otvorene šarmantne...

Bravo Janja..pogadjas...sve..i samo napred... [Only admins are allowed to see this image]
pjer
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Sre Apr 07, 2010 1:53 am

Samo jedna ispravka, ja ne pogađam. Astrologija je nauka odnosa, a ne pikado. Smile
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pjer taj Sre Apr 07, 2010 1:56 am

KirJanja ::Samo jedna ispravka, ja ne pogađam. Astrologija je nauka odnosa, a ne pikado. Smile

ok [Only admins are allowed to see this image]

Onda, dobro si savladala gradivo...cista 10-ka [Only admins are allowed to see this image]
pjer
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ludo_913 taj Sre Apr 07, 2010 10:09 am

Uh, ja cu postaviti natalnu kartu kada se vratim sa posla, sada nemam vremena da cackam po sajtovima, uvatice me gazda [Only admins are allowed to see this image]
ludo_913
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1402
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 27

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ludo_913 taj Sre Apr 07, 2010 5:42 pm

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]

Evo moje natalne karte
ludo_913
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Sub Apr 10, 2010 10:44 pm

Šta te konkretno zanima?
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anhelito taj Sub Apr 10, 2010 10:48 pm

hehe sto je kod mene cudno sve linijice na jednom mestu hehe...oduvek sam zelela da mi neko pogleda natalnu kartu, probala sam ja i sama to da tumacim ali ne uspevam, izgubim se u svemu Very Happy

evo je moja, postavicu link, tako je lakse

[Only admins are allowed to see this link]
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od inspy taj Sub Apr 10, 2010 11:16 pm

Janja
Šta te konkretno zanima?

pa onako generalno, jel mi lep horoskop?
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Sub Apr 10, 2010 11:24 pm

ludo_913, kod tebe su mogući gubici kroz finansije, tuđi novac, možda partnerov novac, tu budi pažljiva. što se samog novca tiče, više nego solidna zarada, s novcem si oprezna. Ja bih rekla da si na radnom mestu privlačna za suprotan pol (vladar VI u konj. sa MC), samo pazi da ti karijera ne uništi zdravlje. Moguća je ljubav sa šefom Smile ako se ne zaljubiš na radnom mestu moguće da ćeš se zaljubiti na putovanju (inostranstvu), da ti partner bude stranac.

ludo_913, detaljnije sam pogledala natalnu i moram sebe donekle da korigujem, posebno onu prvu rečenicu. Zašto sam rekla da su ti mogući gubitci kroz finansije? Jer ti je vladalac horoskopa u jednoj od dve najgore kuće. Ali isto tako mislim, pošto je Jupiter veliki benefik u osmoj kući koja označava partnerov novac, u trigonu sa Suncem, u trigonu sa Marsom koji ti predstavlja partnera, verovatni su ogromni novčani dobitci kroz brak. Ali Hiron, naša bolna tačka, ti je u osmoj kući (tuđi novac, seks, smrt), da li si ikada razmišljala o smrti malo dublje?

Vidiš, kada sam u tvoju kartu ubacila fiksne zvezde, ti imaš dve od četiri kraljevske zvezde, Antares na ASC Aldebaran na DC.
Aldebaran daje probleme u braku i snažan uticaj partnera na sudbinu, kao i opasnosti i sklonost nasilju. U osnovi donosi uspeh i čast, intelekt i finansije, mada je trajnost pod znakom pitanja. Jedna jako zanimljiva stvar je ta da Aldebaran ima prirodu Marsa a tebi je baš Mars na DC-u u konjukciji sa tom fiksnom zvezdom. Mars tvog partnera opisuje kao marljivu i agresivnu osobu.

Kod tebe je intelekt naglašen, Me u Devici u sedištu + Merkur je izašao pre Sunca tako da nije zasenjen od Sunca, zato ukazuje na oštriji, bolji intelekt nego kada Merkur prati svetlo.
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ludo_913 taj Ned Apr 11, 2010 12:17 pm

Znači, ljubavni odnosi mi nisu jača strana, kao ni finansijski, a bogami ni zdravstveni [Only admins are allowed to see this image]
ludo_913
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Ned Apr 11, 2010 12:21 pm

Ludo jesi ti luda? Nemoguće da si to tako shvatila.
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ludo_913 taj Ned Apr 11, 2010 12:24 pm

Pa, nisam daleko od nick-a [Only admins are allowed to see this image]
I pored opreznosti, postoji mogućnost da gubim svoj novac, ali s' druge strane, dobici stižu kroz brak.
Lepo, ali dok dođe do braka.. [Only admins are allowed to see this image]
I da, ovo oko smrti, definitivno nisam razumela baš najbolje.
ludo_913
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Ned Apr 11, 2010 12:29 pm

Znam da nisi razumela najbolje zato što nisam bila isuviše direktna. Hiron je naša slaba tačka, u VIII kući ispoljava se najgnusnije, :hehe: bol u detinjstvu, ili samoubistvo, ili što je kod tebe najverovatnije može muž da te ubije - ili on da bude ubijen.
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ludo_913 taj Ned Apr 11, 2010 12:46 pm

KirJanja ::... ili što je kod tebe najverovatnije može muž da te ubije - ili on da bude ubijen.

U, jbt, KirJanja, što to [Only admins are allowed to see this image]
Jel se vidi tu možda kog znaka će mi biti taj muž, što je sklon ubistvima [Only admins are allowed to see this image]
ludo_913
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KirJanja taj Ned Apr 11, 2010 12:52 pm

Zato što u prilog Hironu u VIII ide i Mars na DC u konjukciji sa izrazito negativnom fiksnom zvezdom Aldebaran-om. Ovo ti govorim zato što mislim da je bolje sprečiti nego riknuti. Ne treba da se opterećuješ, ali treba da pripaziš.

Ne mogu da se vide znaci muža, dece, očeva, majki...
KirJanja
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ludo_913 taj Ned Apr 11, 2010 12:55 pm

Slažem se, ali kako da znam na šta da pazim.
To ono, sutra, daleko bilo, kada vidim da imam posla sa nenormalnim, da bežim?
Ako vidim, doduše [Only admins are allowed to see this image]
A jel možda može da se vidi u kom dobu to može da se desi?
ludo_913
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći