Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 17 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 17 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 8:30 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 8:11 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 7:15 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:05 pm od Brave Heart

» Sloboda ...
Juče u 5:50 pm od Davidova

» Corax - slika današnjice
Juče u 5:34 pm od Brave Heart

» Sveta Gora
Juče u 5:32 pm od Davidova

» Biografije glumaca
Juče u 5:04 pm od Davidova

» Vesti iz oblasti klasične muzike...
Čet Jan 18, 2018 8:27 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Sre Jan 17, 2018 8:32 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Sre Jan 17, 2018 8:20 pm od Brave Heart

» Šta trenutno slušate?
Sre Jan 17, 2018 6:14 pm od andjeo01

» INTERVJU
Uto Jan 16, 2018 9:35 pm od Davidova

https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Duga veza : Ljubav ili Navika?

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Duga veza : Ljubav ili Navika?

Počalji od Lila taj Sub Feb 12, 2011 7:22 pm

Gledaj, imaš 22 i tek stičeš iskustvo, ne grizi se i ne budi tužna jer u ovim godinama su ti greške dozvoljene, ma šta svijet rekao na to!
a znam i da volim svog decka, samo se po nekada pitam koliko i na koji nacin zapravo ga volim ako su mi cesto potrebna "osvezenja"
Počeli ste sa 18, dakle vrlo rano za ozbiljnu vezu .Možda ga voliš puno i na pravi način, možda se smirite kad 'odrastete' oboje, a možda je ljubav istrošena. To samo ti zaista znaš.
da zelis stalno da si pored njega.
Ovo nije navika, već žudnja.

I mala, drž se, ma zagrlila bih te sad
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica taj Sub Feb 12, 2011 7:42 pm

kazu da se razliciti privlace a isti pronalaze.
A s obzirom da sam susta suprotnost od svog decka a sa ovim potpuno ista bez obzira sto je tu dosta tih "losih" osobina. mislim da sam se zbog toga toliko "zatreskala" u njega i on u mene.
Ne znam kako bi se osecala kada bi izgubila svog decka ali toliko puta sam svrljala i ostavljala momke i cak i ne pomislim na njih, kao da nista nije ni bilo. A ovaj ajooj nemogu vec 4 dana da se oporavim i to sto sam kratko imala nesto sa njim. sve se tako brzo desilo.
Priznajem da bi volela samo da mu cujem glas s jedne strane a sa druge nervira me sve ovo sto me muci..nisam navikla da me ljubav muci, tako da sam pocela i da ga psujem jer je svuda oko mene, sta god da radim. nemogu da ucim a imam ispite. Ali uspecu da ga zaboravim, mogu ja to!

Hvala Avramova ! Hvala Lila za savete !!

ninica
Novi član
Novi član

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Sub Feb 12, 2011 11:33 pm

ninica ::hmm,, najveci problem je sto smo mi jaaaaakooo slicni da ne kazem isti. Cesto imam osvezenja u vezi, nisam neko ko smatra da ako si sa nekim da ne smes da radis neke stvari..
Tebi u toj vezi nešto fali, i zato ti trebaju osvježenja. Ovde govori moje iskustvo, znači imala sam 22 godine i bila u vezi a gledala sa strane ali samo u drugom gradu
ja volim da uzivam u zivotu a znam i da volim svog decka, samo se po nekada pitam koliko i na koji nacin zapravo ga volim ako su mi cesto potrebna "osvezenja" .
Voliš ti njega i svjesna da je on suviše dobar prema tebi i da poslije takvog nećeš naći ( i ovo je iskustvo) poradi malo na sexu, rekla bih da ti je to sa momkom nužno zlo a ustvari uživaš i treba ti neko ko je muško u vezi a ne kao tvoj koji pazi da te ne povrijedi.
a ovaj drugi je sve samo ne divan. on kaze da kada pogleda mene vidi sebe i da zbog toga necemo uspeti i da zeli makar da budemo prijatelji a ja znam da od toga nema nista jer jednostavno ne mozemo da budemo prijatelji.
Ovaj drugi ti je trenutno zanimljiv i imaš sa njim dobar sex, to te pali i drži, tu nema ništa više.
i tako sam izmedju dvojice : jednog kome sam navika i drugog koji me voli izabrala onog koji me voli i s kim sam vec u duzoj vezi.
Nećeš moči dugo tako, pripazi se, čisto zbog sebe i ničeg drugog.
Nisam odolela pitala sam ga da mi definise sta njemu znaci navika i rekao je - kada ti se neko uvuce pod kozu i moras da mu cujes glas, da ste u kontaktu da znas da je tu negde, da zelis stalno da si pored njega. E to mi je rekao. On tako definise naviku I takodje - da nemoze bez mene a nemoze sa mnom...da mlada sam, imam tek 22 .
Isto bih ti i sama rekla da sam muško. Navika...pazi...volim da te čujem, volim te u krevetu ali ne planiram ništa extra s tobom (najčešći i najlakši izgovor...nećemo uspjeti)...to je to, ti imaš momka (zna li on)on je u potrazi za nečim ni sam ne zna za čim ali mu vaša trenutna veza savršeno odgovara.
Imaš 22 godine ja sam ih imala, sve što sam napisala pisala sam iz ličnih iskustava, kad se prevali 25 na neke stvari gledaš drugačije i skontaš greške. Ne ponavljaj tuđe, sa 22 svijet je ružičast, kasnije ćeš skontati boje, čuvaj tog momka i pamet u glavicu kad švrljaš.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica taj Sub Feb 12, 2011 11:54 pm

Pa svrljam i ja u drugom gradu.. ja sam u Novom Sadu, on je u Nisu Smile verovatno zato izmedju ostalog i svrljam.. a sto se tice sexa sa njim verujem da bolji sex sa drugim necu imati nikada. ovaj drugi je dobar takodje u sexu ali moj decko je najbolji pa mozda jedan od razloga sto smo ovoliko zajedno je upravo fenomenalan sex.
ovaj drugi sto kaze necemo uspeti me je posle dve nedelje zaprosio niodkuda eto odjednom, zna da imam momka, zeleo je da raskinem sa njim, par dana mi je samo to pricao. E onda kada smo se bolje upoznali rekao da mu se svidjam takva kakva jesam ali da ne bi uspeli jer smo slicni po pitanju veza i prevara i da bi voleo da bar ostanemo "cudni"drugovi ako vec ne mozemo da imamo vezu. i tako ja sam to prekinula kao ono bolje pre nego kasnije.
Mislim da je i on zbunjen i da ne zna sta zeli niti da definise sta oseca prema meni i ako je stariji od mene, proso mnogo vise od mene u zivotu, imao vise cura, veza .. i takoo
I tako je sve to komplikovano i ne vredi mozda vise pricati o tome.

ninica
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Feb 13, 2011 12:36 am

Orho, svaka ti zlatna

ali da ne bi uspeli jer smo slicni po pitanju veza i prevara i da bi voleo da bar ostanemo "cudni"drugovi ako vec ne mozemo da imamo vezu. i tako ja sam to prekinula kao ono bolje pre nego kasnije.
Možda zato što ste oboje guze koje vole sigurnost sa jedne i uzbuđenje sa druge strane? Mislim da je to razlog, a gle, svi bi to htjeli, a sad pitanje dokle će ići. Super ti je što je u drugom gradu, tako su puuuno manje šanse da se sazna. Prođi to, ako te još vuče, ako ne, ne bojim se ja za tebe, naći ćeš nekog trećeg ::

"cudni"drugovi

Ja bih tebi toliko stvari sada napisala i posavjetovala te, ali ne smijem na javno, možda na pp?

nemogu da ucim a imam ispite.
Ovo je zapravo najveći problem. Probaj praviti 'mentalne blokade', to pali dosta, koliko god ti smiješno zvuči, isprobano je. Zamisli crnilo potpuno na nekoliko sekundi, ma minuta, nebitno , blokiraj sve utjecaje izvana i koncentriraj se na knjigu. Nemoj da ti faks pati radi ljubavnih zavrzlama kojih će biti još stotine.
Lila
Ugledni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica taj Ned Feb 13, 2011 12:43 am

pa ja bi volela da cujem savete, uvek rado slusam tudja iskustva da ne bi ucila na svojim greskama i udarala glavom pogotovu kada dozivim nesto prvi put, nesto sto mi je nepoznato. neznam sta je to pp?

ninica
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Feb 13, 2011 12:47 am

Privatne poruke, u gornjem desnom uglu ikonica Very Happy
Kad budem imala vremena, napisat ću ti nešto, vjerujem da ti mogu dosta pomoći
Lila
Ugledni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Feb 13, 2011 12:49 am

ninica ::Pa svrljam i ja ..

A zašto švrljaš?

...a sto se tice sexa sa njim verujem da bolji sex sa drugim necu imati nikada, ovaj drugi je dobar takodje u sexu ali moj decko je najbolji. pa mozda jedan od razloga sto smo ovoliko zajedno je upravo fenomenalan sex.

Mislim da ti nikada nećeš imati problema u vezama.

Ništa tu nije komplikovano, prosto ko pasulj (bez uvrede molim). Kada ti sex bude na nekom drugom, trećem mestu a ne na prvom, sve će biti manje komplikovano ali i bolje.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Feb 13, 2011 12:51 am

Av, u njenim godinama i nije začudno da seks bude pri vrhu liste prioriteta. Ne prvi, ali svakako vrlo važan... Bez strasti nema ništa.
Lila
Ugledni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Feb 13, 2011 12:58 am

@Lila

Njene godine je ne opravdavaju da joj sex bude prima. Imala sam i ja 20 godina. Ni tada a ni sada NIKADA me ne bi privukao muškarac koji bi u meni prvo video priliku za dobar sex. To sledi na kraju i onda traje...

Poslednji izmenio Avramova dana Ned Feb 13, 2011 3:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Feb 13, 2011 1:01 am

NIKADA me ne bi privukao muškarac koji bi u meni prvo video priliku za dobar sex
Ma nisam ja na to mislila, mislila sam u smislu, dvoje ljudi u 20ima, koji se jako dobro razumiju, imaju osjećaja jedno za drugo, imaju kemiju... Dobitna kombinacija, i naravno da im je seks bitan, i da žele uživati jedno u drugom. Nisam mislila na ove jednokratne prilike za seks jer to ni nije pravi seks.
Lila
Ugledni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica taj Ned Feb 13, 2011 1:09 am

Vazi Lila :-) !! hvala!
hmm pa mislim da je sex bitan svima.. svaka rasprava se zavrsi u krevetu.. puno puta sam procitala da je promena u sexu nekome spasila brak koji je posatao monotonija..
nije to sex kao ono obicno nesto samo tek tako sex. postoji i vodjenje ljubavi gde ljudi iskazuju svoje emocije u toku tog cina.
ne mislim ja na sex kao ono "razmena tecnosti" da se tako prosto izrazim
i ko smatra da sex nije bitan u vezi taj i nema bas neki sex ( to na osnovu nekoliko primera znam)

negde sam procitala da postoji 6 vrsta hemije (knjiga nekog psihologa vezana za ljubav napisana na osnovu istrazivanja odnosa izmedju partnera) i kada postoje izmedju vas sve 6 vrste onda je to ono pravo.
e medju tih 6 hemijama je i dobar sex. i te hemije nisu poredjane koja je bitnija manje koja vise vec su SVE na istom nivou, ne postoji prvo, drugo, trece mesto.
bitan je dobar sex, razumevanje, sigurnost.....
Poenta je da smatram da je sex i to ne bilo koji vec DOBAR sex veoma vazan za vezu.:-)))

ninica
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Feb 13, 2011 1:12 am

Lila :: Nisam mislila na ove jednokratne prilike za seks jer to ni nije pravi seks.

Ako govorimo o seksu, njega može svako doživeti čak i sa nepoznatim i naravno, ukoliko je spreman na tako nešto.

Ne bih tu spominjala godine kao prednost. Seks je jednako važan u svim godinama, dokle god čovek ima aktivno čulo za njega. Štaviše, u dvadesetim on i nije "pravi seks".

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica taj Ned Feb 13, 2011 1:14 am

mislim da bi trebalo da se otvori nova tema na forumu - SEX.
ocigledno je upravo stavljen akcenat na sex. :-)

ninica
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Feb 13, 2011 1:21 am

@ninica

Slobodno otovori temu ukoliko već ista ili slična ne postoji i započni priču. Imaš moju podršku.

Poslednji izmenio Avramova dana Ned Feb 13, 2011 1:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica taj Ned Feb 13, 2011 1:26 am

NIKADA me ne bi privukao muškarac koji bi u meni prvo video priliku za dobar sex. To sledi na kraju i onda traje...

Izvini sto pitam - a na kom kraju sledi to? definisi mi kraj ako zelis.

Videla sam da Lila ima 23 godina, tebi ne pise koliko ti je godina ali bih volela da znam pa, ako zelis reci.

ninica
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Feb 13, 2011 1:45 am

ninica ::

Početak je susret prilikom koga te neko zainteresuje i ti njega.
Zatim sledi upoznavanje. Ono će trajati na takav način kakvi ste vas dvoje po mnogo čemu.
Kada ste se dobro upoznali, a u medjuvremenu ste otkrili i da vas partner počinje lagano i seksualno privlačiti, dolazi i do tog fatalnog spajanja a onda će da traje. Koliko, to već nema veze sa seksom ili ima, kako gde, nemam statistiku za tu stvar. Svakako da je vrlo bitan segment u zajednici ali ne i primaran niti odlučujući. Konačno, mnogo toga je lepše od samog seksa a ima veze sa fizičkim kontaktom.

Dovoljno sam zrela da mogu pisati o promašajima dvadesetogodišnjaka na ovoj temi.

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Ned Feb 13, 2011 12:15 pm

ninica ::Pa svrljam i ja u drugom gradu.. ja sam u Novom Sadu, on je u Nisu verovatno zato izmedju ostalog i svrljam.. a sto se tice sexa sa njim verujem da bolji sex sa drugim necu imati nikada.
Kad je tako onda budi pažljiva u švljanju. Razjasnila si dosta stvari.
ovaj drugi je dobar takodje u sexu ali moj decko je najbolji pa mozda jedan od razloga sto smo ovoliko zajedno je upravo fenomenalan sex.
Trenutačne potrebe to se tako zove a o ostatku na pp.
ovaj drugi sto kaze necemo uspeti me je posle dve nedelje zaprosio niodkuda eto odjednom, zna da imam momka, zeleo je da raskinem sa njim, par dana mi je samo to pricao. E onda kada smo se bolje upoznali rekao da mu se svidjam takva kakva jesam ali da ne bi uspeli jer smo slicni po pitanju veza i prevara i da bi voleo da bar ostanemo "cudni"drugovi ako vec ne mozemo da imamo vezu.
Ja sam zaprošena sat vremena nakon upoznavanja bez ijednog fizičkog kontakta sem rukovanja pri upoznavanju, ali to je nešto o čemu ja ne želim pričati. Čudni prijatelji...to su prijatelji koji jedno drugom ne predstavljaju obavezu već kad im se prohtije popiju koje piće, ispričaju se i završe u krevetu. Nakon toga svako nastavlja svoj život.
i tako ja sam to prekinula kao ono bolje pre nego kasnije.
Mislim da nisi, kopka te to i to te zainteresovalo. Fizički si prekinula ali misli ti lebde.
Mislim da je i on zbunjen i da ne zna sta zeli niti da definise sta oseca prema meni i ako je stariji od mene, proso mnogo vise od mene u zivotu, imao vise cura, veza .. i takoo
Mila moja...muškarac uvijek ali uvijek zna šta želi. Što prije to shvatiš bolje za tebe.
Vrijedi pričati.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Feb 13, 2011 1:30 pm

Orhideja :: Mila moja...muškarac uvijek ali uvijek zna šta želi.

Da li zaista zna ili se takvim predstavlja za razliku od žena koje znaju biti otvorenije što je često greška ako se otvore prema nekom pogrešnom?

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica taj Ned Feb 13, 2011 2:43 pm

Pa nisam ni ja imalo jos nista sa njim (mislim na sex) kada me je zaprosio. tada smo samo pricali telofonom, porukama, videli se par puta i onda se je desilo to sto se desilo tako ne planirano, spontano.
znao je on sta zeli, zna on da zeli mene ali zna i da imam decka i da smo slicni i da kako on kaze ne bi islo. j
Jos uvek zeli da bude samnom, danas me je bukvalono ubio nekom pesmom ne znam sto mi vise to radi.

ninica
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Feb 13, 2011 3:05 pm

ninica ::Pa nisam ni ja imalo jos nista sa njim (mislim na sex) ...

A o kome ovde pišeš:

ninica ::Ja imam jedno pitanjce.. u dilemi sam.. kako shvatiti reci muskarca koji vam posle nekih mesec dana poznanstva, razmene neznosti, dobrog sexa, medjusobnih razgovora u svemu i svacemu kaze ti si moja navika!

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica taj Ned Feb 13, 2011 4:50 pm

:-) sve vreme za jednu istu osobu. Koga sam upoznala i u toku mesec dana imala sve gore navedenog.
Koji me je zaprosio,
Rekao da ne moze bez mene a nemoze sa mnom,
Definisao me kao naviku, mozda sto nikada nije doziveo ljubav a mozda je i stvarno navika ili kako kaze Lila Zudnja.

I koji zeli da bude sa mnom. (makar kao drug).

Sa kojim sam prekinula jer nije nikuda vodilo.

Ali me je zanimalo kako razumeti reci muskarca sa kojima si imala nesto lepo I koji ti na kraju kaze da si mu navilka.
to je cela prica.

ninica
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Feb 13, 2011 7:00 pm

ovo da te zaprosio je vic sa njegove strane, nadam se da to shvaćaš
mislim izvini ,ali to je budalaština
nego, da te upitam nešto što mi je interesantno u tvojoj priči. kažeš, tvoj 'regularni' dečko je savršen u krevetu, kemija i to sve 5, a ti švrljaš?
obično se švrlja radi dodatnih uzbuđenja, sticanja 'iskustva' sa strane i u biti slobodnijeg pristupa seksu uslijed novopečene strasti.. zato mi je malo čudno da ti uz savršeno zadovoljstvo vlastitim krevetom, uskačeš u drugi? što zapravo tražiš? jel ti kod 'zakonitog' onda emocija nedostaje?
Ili samo voliš skupinu
Lila
Ugledni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Feb 13, 2011 7:14 pm

A ja bih rekao da vas Ninica malo....

Fristajlo
Legendarni član