Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 44 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 44 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Džudi i njeno pisanije
Danas u 1:58 am od Davidova

» Sanjanje ...
Danas u 1:29 am od Davidova

» Ћирилица
Danas u 1:07 am od Davidova

» Već viđeno (deja vu)
Danas u 1:05 am od Džudi

» Look dana
Danas u 12:55 am od Davidova

» Misli ili rečenice koje su vas dotakle
Danas u 12:41 am od Davidova

» Skupštinske rasprave
Juče u 11:49 pm od Davidova

» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 8:14 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 7:20 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 7:15 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 6:54 pm od Brave Heart

» Corax - slika današnjice
Juče u 5:33 pm od Brave Heart

» Da je novac - osoba kako bi ga opisali.. ?!
Sre Nov 22, 2017 10:15 pm od Davidova

https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Anđelina Džoli odstranila obe dojke

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Anđelina Džoli odstranila obe dojke

Počalji od Avramova taj Čet Maj 16, 2013 11:05 am

Svet se naveliko bavi hrabrom odlukom vrle glumice Anđeline Džoli.

Detaljnije

Kakav je vaš stav po ovom pitanju?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Anđelina Džoli odstranila obe dojke

Počalji od Enna taj Čet Maj 16, 2013 11:16 am

Dobro je to uradila, grudi će svakako imati, medicina je tu uradila sve, pa žene koje zadesi sudbina da moraju odstraniti dojku ili obe dojke ne treba da brinu- plastična hirurgija odradi sve kako valja.

PS

Kad ste poslednji put bile na ultrazvučnom pregledu jajnika?

Kada ste zadnji put izvršile samopregled dojki?

Ako i nismo svetska medicinska sila u hirurgiji, u preventivi ne zaostajemo uopšte, brinimo same o sebi, državi nije stalo, da se zna, nama do nas jeste.
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Čet Maj 16, 2013 11:25 am

Ne secam se kad sam bila na sve ove zenske pregleda...mozda prije deceniju, sto ce reci da sam necivilizovan gradjanin totalno... Smile
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Maj 16, 2013 11:33 am

Pod pretpostavkom da je istina, prvo što mi smeta jeste što je sve obelodanjeno. Drugo, svi znamo da takav hiruški poduhvat košta pa čak i pregled koji će ustanoviti postoji li rizik. Kada saberemo, oduzmemo i napravimo bilans dođemo do zaključka: ko ima da plati ima i garanciju da izbegne bolest, ko nema, neka je čeka.

Ipak, moje je mišljenje da smo svi mi rizična grupa i ne podržavam ovakav poduhvat.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Čet Maj 16, 2013 12:18 pm

Avramova ::Pod pretpostavkom da je istina, prvo što mi smeta jeste što je sve obelodanjeno. Drugo, svi znamo da takav hiruški poduhvat košta pa čak i pregled koji će ustanoviti postoji li rizik. Kada saberemo, oduzmemo i napravimo bilans dođemo do zaključka: ko ima da plati ima i garanciju da izbegne bolest, ko nema, neka je čeka.

Ipak, moje je mišljenje da smo svi mi rizična grupa i ne podržavam ovakav poduhvat.
Država je ta koja ne brine a treba da brine o preventivi po ovom pitanju. Ovakvi pregledi bi morali biti obavezni za žensku populaciju bar jednom u godini, a za rizične grupe u koje spada i A.Joli i više puta u godini. Žene umiru od ovakvih stvari, rak se može otkriti na vreme, preventiva(samopregled) ništa ne košta a može da spasi život ženi. Ultrazvuk košta sramno puno, tu treba država da se isprsi.

Marea , pregledaj se, nije teško. Very Happy

Andja je imala u porodici slučajeve raka, rodila je ako se ne varam troje dece, itekako spada u rizičnu grupu, nisu joj odsekli dojke već odstranili unutrašnjost, tkivo, -razumem zašto se odlučila na ovo. To što ima novac za ovaj podhvat je samo njena sreća, nije za osudu.
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Maj 16, 2013 12:28 pm

Samopregled ne samo dojki već i krvne slike, zuba i ostalog je osnovno što svaki čovek treba da redovno obavlja i ne bi trebalo biti predmet rasprave.

Eh, taj rak, samo da ga čovek nije udesio a sada bi preventivno delovao ali hirušikim putem. Gde su ostale vrste preventivnog delovanja?

Svakako da se mnogo toga ima zameriti državi.

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Leader70 taj Sre Jan 22, 2014 6:25 pm

Лијек за рак је давно откривен у Канади, међутим Канада не жели да га пусти у тржиште, јер је лијек врло јефтин и заснива се на метаболизму материја. Тако би Канада изгубила профит који добија продавајући разне суплементе и лажна средства која помажу лијечење, чиме само заваравају јадни народ. Нама требају професионални фармацеути, добро опремљене лабораторије, добре болнице и сва остала потребна средрства да бисмо напредовали. Тренутно смо пали у шаке мафијашким фармацеутских фирмама, управо зато што нико не схвата значај Хипократове заклетве. Када би се санкционисали они који је не поштују, било би једноставније, функционалније и више бисмо напредовали.

Leader70
Novi član
Novi član

Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.01.2014
Godina : 27

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Sep 18, 2016 12:04 am

Da ponovim reči dr Brojsa: "Još uvek više ljudi živi od raka nego što umire."

Leader70: Тренутно смо пали у шаке мафијашким фармацеутских фирмама, управо зато што нико не схвата значај Хипократове заклетве. Када би се санкционисали они који је не поштују, било би једноставније, функционалније и више бисмо напредовали.

Mislim da shvataju, ljudi su intertni, neupućeni i mogu reći mnogi skeptični u ostale oblike lečenja osim u zvaničnu medicinu. Sankcionisati one koji se ne pridržavanju Hipokratove zakletve nije isplativo. Tužno. Skoro genocid. 

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu