Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 30 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 30 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Tri Kurve Vavilona ...

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Tri Kurve Vavilona ...

Počalji od Mesrine taj Sub Feb 23, 2013 3:40 am

Prva od njih ,a samim tim i najstarija kurva-devica ,bila je Semiramida, kraljica Vavilona.
Ona je prva u nizu ,koja se pominje kao "devica" koja je rodila božijeg sina Tamuza.
Navodno je začela sa duhom Nimroda ,vladara Vavilona.
Bila je veoma okrutna ,bavila se je mračnim magijama ,žrtvovanjem dece i.t.d.

Druga po redu je njen plagijat iz Egipta ,takozvana Ajsis ( Izida ).
Njen dever je pokidao na komade njenog muža,ali ga ova sastavlja iz delova i sa njim dobija sina.
Rodila je sina Horusa na isti način kao i prethodnica ,s ` tim što je njen suprug bio Bog Oziris.
Kao i prethodnica , ona je boginja žrtvovanja ,jedna od najpoštovanijih u Starom Egiptu.
Njen sin Horus je žrtvovan ,ali posle tri dana je vaskrsao. Najpoznatiji je po svome oku, "Oko Horusa" ,najrasprostranjeniji simbol u tajnim društvima.

Treća kurva "devica" je takozvana Devica Marija ,koja je najpoštovanija u rimo-katoličkoj crkvi.
Ona je u ovom verskom sistemu ,bitnija i od samog Isusa, pošto je ona ta koja "ubeđuje" svog sina, da bude blag prema dušama umrlih,te da ih pošalje u Raj ,a ne u Čistilište ,ili Pakao.
Ona je ,ustvari ,plagijat prethodne dve.
Takozvana Devica Marija ,je ustvari Kleopatra VII ,koja je sebe za života proglasila reinkarnacijom Izide.
Ona, takođe ,rađa sina Isusa ( Cezariona - Ptolomeja XV ) ,koji je žrtvovan i posle tri dana vaskrsao.
Otac ovog "čistog" začeća je Cezar ,koji sebe za života ( a kasnije i Senat ) proglašava Bogom.
Drugim rečima ,ista priča koja se ponavlja iznova i iznova.
Vera Vatikana je utemeljena na liku ove "device" ,tako da su oni Crkva ove kurve-device ,a nikako Isusa,kao sina Božijeg.
Znači ista žena ,sa drugim nazivima.
Evo nekih slika ove "device":

Semiramida ,koja neodoljivo potseća na Kip Slobode.

Ovo je Izida, a na sledećoj slici je prikazan njen znak. Ovaj znak danas koriste mnoge javne ličnosti ,pokazujući na taj način odanost ovoj kurvi ,kao i svoju pripadnost.
Potsvesno usađuju ovaj znak masama, jer je to oznaka buduće jedne religije ,koju oni planiraju da ustoliče u svetu.
Trenutno im je trn u oku ruski predsednik Putin , Ruska Pravoslavna Crkva,kao i Ruska Masonerija,na čelu sa Medvedevim.

Znak obožavanja Kurve "device".

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  

Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8521
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Re: Tri Kurve Vavilona ...

Počalji od digitalmandrak taj Sub Feb 23, 2013 9:47 am

Mesrine,sad si sam sebe nadmasio...Od svih teorija koje sam u zivotu cuo ova je definitivno vrh...

Takozvana Devica Marija ,je ustvari Kleopatra VII ,koja je sebe za života proglasila reinkarnacijom Izide.

Ne znam da li da se smejem ili da placem...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Sub Feb 23, 2013 3:06 pm

Ni jedno ni drugo ,Digi... Srolaj ,brate ,srolaaaaaj...

____________________________________________________________________________________

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Sub Feb 23, 2013 9:21 pm

Ma lako cemo za rolanje,nego mi objasni to za Presvetu Bogorodicu...I po cemu je ona to kurva i takozvana "devica"...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Sub Feb 23, 2013 9:47 pm

Za`ebi me s` onim "Presveta Bogorodica" , počinješ da ličiš na Katolika. affraid
Zato što je gore pomenuta ,ustvari , Kleopatra VII ,poslednji "faraon" iz dinastije Ptolomeja,a ne Marija od( Betanije ) Bitinije.
Ova pomenuta Marija ,je žena svoga ujaka Josifa od Aramateje ,veoma bogatog rođaka Kleopatre ( Josif od Judeje ).
Marija Magdalena ( Selena ) - Isusova polu-sestra, a kasnije i supruga- ,Toma ,Jakov i Isus ( Cerzarion ),su deca Kleopatre . Jedina je razlika ta ,što je otac Isusa Cezar , o ovo ostalo troje, Marko Aurelije.
Kada je Oktavijan pobedio Aurelija ,ovaj izvršava samoubistvo ,a isto tako i Kleopatra.
Oktavijan uzima njihovu decu na svoj dvor ,osim Isusa ,koga je Kleopatra sklonila na Tibet, jer je znala da će ga Oktavijan ubiti ,pošto je pravi naslednik Rima.
Tamo ga odvode Josif njegov "otac" ( koji je bio ekstremno bogati trgovac) i njegova "majka" Marija, jer je Kleopatra njima poverila na čuvanje Cezariona.
Istorija kaže ,da je on "ubijen" u 13. godini života ,dok Biblija opisuje "njegov" život do 13. godine ,a onda nastaje prekid do 30. kad se vraća u Aleksandriju ,odakle i potiče.
Isus je obučavan od strane budustičkih monaha ,tako da se principi Budizma mogu videti u Hrišćanstvu.
Njegovo oteto kraljevstvo je Rim,a ne na nebu.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Sub Feb 23, 2013 9:59 pm

Za`ebi me s` onim "Presveta Bogorodica" , počinješ da ličiš na Katolika. affraid

A da li ti je mozda palo napamet da i mi pravoslavni Presvetu Bogorodicu zovemo Presveta Bogorodica?

Sto se ostalog tice,pobrkao si i vremenske periode u kojima su navedeni ziveli i babe ,zabe...Samo ti jos marsovci fale...Kad si ubacio budiste,sta fali da ubacis i marsovce

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Feb 23, 2013 10:03 pm

digitalmandrak :: .Kad si ubacio budiste,sta fali da ubacis i marsovce

Sada če čika Mesrinko da ubaci i ostale susjede Zemlje planete. Nema veze koje pa makar i Srbe + Idejan + xy.

Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67327
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Sub Feb 23, 2013 10:13 pm

Digi ,ti možeš da veruješ u šta `oćeš ,ja sam ti rek`o kako jeste.
Ja znam da je to bolno,za one koji veruju ,ali istina zna da bude bolna. Tako je i mene bolelo,kad su mi otvarali oči ,a moj um se ,takođe,otvarao.
Upućen sam u šta i koga veruju Pravoslavci ,jer sam i ja nekada verovao u to isto ( tako me je učilo društvo oko mene ,dok se nisam zapitao,da li je to društvo u pravu,ili su i njega lagali ).
Ne kažem da Boga nema,samo kažem da pomenuti likovi u Bibliji ,nisu ništa više, a ni manje ,božija deca od tebe i mene.
Ovako je izgledala Isusova žena-sestra ,koja mu je rodila dvoje dece. Još jednog Isu i Tamaru.

Ovde se vidi kako je u drugom stanju ,kad se malo bolje zagleda.
Ovo je poklon Francuskih Masona ,svojoj braći Amerikancima i nema nikakve veze sa slobodom.
A ovo masonski natpis koji tamo stoji:

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vulin taj Sub Feb 23, 2013 11:17 pm

Mesrine ::...Tako je i mene bolelo,kad su mi otvarali oči...

Vulin
Član
Član

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Sub Feb 23, 2013 11:23 pm

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Feb 24, 2013 12:31 am

Vidi,Mesrine,aj mi daj tu literaturu i tu organizaciju,grupu gradjana ili kako se vec nazivaju koja ti je,kako kazes,otvorila oci...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned Feb 24, 2013 12:46 am

Sam sam tražio ,Digi i našao. Nije u pitanju nikakva organizacija ,od njih ,nikakve koristi.
Pojedinci su u pitanju ,ljudi kojima verujem.
Naravno ,samo saveti. Što se tiče istine ,gurui nam nisu potrebni.
Ona je tu samo je trebamo tražiti.,Daje se na poklon,kao i sve što vredi.
Cena istine se ne može odrediti, zato je besplatna.
Traži i naći ćeš, ali moraš pristupati svemu otvorenog uma,bez predrasuda.
Kao da si se danas rodio . Neispisana knjiga ,na kojoj tek treba da se piše.
Budi sam svoj pisac.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Feb 24, 2013 12:53 am

Dobro,aj mi daj jedan naslov,jednog autora sa kojima se bas ono slazes...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned Feb 24, 2013 12:55 am

Izvoli Digi ,ali nemoj da se vežeš samo za njega ,postaće ti Guru.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Feb 24, 2013 1:21 am

Ma nece,no frks...Postoji samo jedan problem,a to je da sam prilican tutuban sto se tice engleskog...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vulin taj Ned Feb 24, 2013 1:29 am

Nemoj da te brine engleski. Mislim, više bi trebalo da te zabrine "blaga umna poremećenost" gospodina Džidua. (Srpski rečeno - kompletan ludak.)

Iskreno se nadam da ćeš preskočiti "autorsku prezentaciju" pomenutog gospodina.

Vulin
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned Feb 24, 2013 1:36 am

A ti si Vuline ,psihijatar?
Čovek je bio genije ,koji je imao šta da kaže. Naravno,takve uvek,takvi kao ti ,proglase ludacima. A nije problem u njima.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vulin taj Ned Feb 24, 2013 1:47 am

Nije on bio genije. On je bio budala zato što se deklarisao kao teozof. Pobogu, Mesrine, razmisli o teozofiji, i reci da li pametan čovek može da stane iza takvih principa.

Vulin
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned Feb 24, 2013 1:57 am

Ovo nije tema o teozofiji i izjašnjavanju , Vuline ,i dalje stojim iza toga ,da je čovek imao šta da kaže.
To kako se je on deklarisao u mladosti ,najmanje je bitno. Kasnije se nije izjašnjavao kao teozof, tako da mu tu grešku neću pripisati,jer se ljudi uče dok su živi.
Možda se i ti i ja danas deklarišemo kao nešto ,o čemu ćemo za nekoliko godina imati negativan stav.
Ta grupisanja po načinu razmišljanja i ostalo , po meni ,nikako ne piju vodu ,jer ne postoje dva čovaka koja razmišljaju isto.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vulin taj Ned Feb 24, 2013 2:15 am

Mesrine, meni si izuzetno drag sagovornik zato što uvek usereš diskusiju argumentima tipa "grupisanja po načinu razmišljanja i ostalo"...
Pobogu, pa grupe i postoje da pokažu istovetnost ili sličnost mišljenja. Inače ne bi ni postojale.
A "piju vodu", jer bi se u suprotnom i tvoji Masoni kao grupa razišli.

Poenta je da navodiš "autoritete" izuzetno sumnjivog kredibiliteta, pa još teozofe. Nemam reči. Mislim, taj "autoritet" nije poslednjih dvadeset godina svog života pominjao kako veruje u misticizam, okultizam, magiju, pičke materine, pa mu sad to nećemo uzeti za zlo.
'Ajde daj nekog drugog.

Vulin
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned Feb 24, 2013 2:19 am

Masoni su mnogo više tvoji ,nego moji, Vuline.
Ja sam ti više ,nekako ,za Da Vinčija, Njutna, ,Frensisa Bejkona ,tebi poznatijeg kao Šekspira, Teslu ,pa na kraju i Krišnamurtija.
Ali pošto si ti psihijatar ,verovaću ti na reč.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Feb 24, 2013 12:23 pm

Nemoj da te brine engleski. Mislim, više bi trebalo da te zabrine "blaga umna poremećenost" gospodina Džidua. (Srpski rečeno - kompletan ludak.)

Iskreno se nadam da ćeš preskočiti "autorsku prezentaciju" pomenutog gospodina.

Samo zelim da saznam odakle je Mesrine dosao do podataka za ovu teoriju koju je postavio...I da procitam to o budistima koji su obucavali Hristosa...To su neki novi momenti Smile

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Peni Vajs taj Čet Mar 21, 2013 1:24 pm

to se zove paranoja. affraid
naravno da postoje paralele izmedju mitova i religija jer sve su to simbolizmom izrazena duhovna iskustva. prvi deo ok. izida, semiramida (o toj bas ne znam narocito puno procitacu) devica marija..veroatno ih ima jos . ali kako si povezao ove kako ti kazes kurve vavilonske sa cuvenim rogovima? nidje veze....
i da ..zbog cega mislis da simbolizam radanja bozijeg deteta putem device, sto nije nista drugo do nacin bozanskog delovanja, iskonsko zlo?

Peni Vajs
Član
Član

Broj poruka : 149
Datum upisa : 14.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Čet Mar 21, 2013 1:27 pm

Zini da ti kažem ,seljanko ...

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Peni Vajs taj Čet Mar 21, 2013 1:30 pm

hilarious.

Peni Vajs
Član