Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 41 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 1 Skrivenih i 38 Gosta :: 1 Provajder

Electronique Terminator, Храст

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Monika Beluči: Biću Srpkinja u ratnom filmu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Monika Beluči: Biću Srpkinja u ratnom filmu

Počalji od Avramova taj Čet Jan 24, 2013 10:47 pm

Mokra Gora - Monika Beluči otkrila je da uči srpski jezik za potrebe filma, radnog naslova “Ljubav i rat”, čije snimanje počinje u maju.

Naima, proslavljena glumica igraće Srpkinju u novom filmu proslavljenog srpskog režisera Emira Kusturice.

- Tačno je, Emir i ja smo se dogovorili. Postaću Srpkinja u ratnom filmu čija se radnja dešava na ovim prostorima. Radni naslov filma je “Ljubav i rat”. Paralelno sa ratnom, dešava se i ljubavna priča. Znam da će biti puno nasilja ali i poetike, i čistih emocija – rekla je ona.

Poznata glumica istakla je da je gledala sve Emirove filmove, da pratim sve što u životu radi proslavljeni režiser, a „Dom za vješanje” je jedno od najznačajnijih ostvarenja svjetske kinematografije.

- Više referenci da ulogu prihvatim nije bilo potrebno, radujem se prvom danu snimanja – rekla je Monika Beluči.
U Italiji sam završila osnovnu i srednju školu, pa fakultet, dodala je glumica.

-  Italijanka sam u potpunosti, sada ću se naći u koži Srpkinje i to će biti još jedna velika avantura za moj identitet. Počinjem da učim vaš jezik. Glumci inače imaju dobar sluh za jezike, jedino izbjegavam da pjevam na bilo kom jeziku, iz poštovanja prema pravim pjevačima – rekla je filmska diva.

Dalje...

Poslednji izmenio Avramova dana Uto Okt 06, 2015 9:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67327
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Monika Beluči: Biću Srpkinja u ratnom filmu

Počalji od Marea taj Čet Jan 24, 2013 10:58 pm

Moram samo sa kazem da sam je vidjela prije godinu dana, u jednom trznom centru, i gotovo da je nenormalno koliko je zena normalna., i graderoba i ponasanje...ovo kazem u odnosu na one nase tamo "zvezdice" koje navodno paparazzo slika na pijaci, a sve unaprijed dogovoreno..

Marea
Član
Član

Broj poruka : 12493
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu