Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 48 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 0 Skrivenih i 46 Gosta :: 2 Provajderi

laza, Tomtom

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Uklesano iznad vrata katedrale u Magdeburgu: "Spasi nas Boze kuge, gladi i Hrvata"

Strana 17 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Uklesano iznad vrata katedrale u Magdeburgu: "Spasi nas Boze kuge, gladi i Hrvata"

Počalji od Mesrine taj Pet Feb 22, 2013 9:56 am

Zar cepanje Papine slike od strane Sheaned O' Connor , nije dovoljan dokaz ?

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8726
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Re: Uklesano iznad vrata katedrale u Magdeburgu: "Spasi nas Boze kuge, gladi i Hrvata"

Počalji od Enna taj Pet Feb 22, 2013 10:14 am

Mesrine ::Zar cepanje Papine slike od strane Sheaned O' Connor , nije dovoljan dokaz ?

Jeste,prošlo bi i na sudu.

A papa dao ostavku i ode u penziju, vidiš ti to, ni Vatikan nije ono što je bio.
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pet Feb 22, 2013 10:23 am

Ja to vidim ,ali ti ne vidiš ,šta proizilazi iz toga. A da je dobro ,nije ...
Vatikan je Vatikan ,možda su samo danas malo prefinjeniji i rade to što rade sa više stila. Ali vuk dlaku menja ...

____________________________________________________________________________________
Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Pet Feb 22, 2013 10:25 am

I to stoji, da nam je ući u one njihove tajne biblioteke u podrumu hhehhe, i sve to što tamo kriju pročitati, no ne moramo, već znamo dovoljno i ovako. Možda da sve zapalimo, ala bi to lepa vatra bila!
Enna
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pet Feb 22, 2013 10:28 am

Ennice ,darlin` ,znanje ne treba spaliti ,nego dati ljudima na uvid. A tamo ima mnogo znanja ,koje su u krvi oteli i čuvaju samo za sebe.
Jer moć je znaje i istinu znati, a laž plasirati kao jedinu i nepromenjljivu istinu.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Pet Feb 22, 2013 10:35 am

Misliš da od toliko znanja može izaći nešto na dobro?

Otkud znaš da tamo svega toga ima, otkud ja znam? Čuli smo, čitali negde. znači, oni koji hoće da saznaju, saznaju. Koji neće,neće. Misliš da bi svet bio bolji ako bi se sve saznalo i objavilo? Možda a možda bi loši ljudi uzeli sve to znanje i manipulisali njim, kao što se i sada dešava na svetu. Nije samo u znanju moć,veća moć leži u osećanjima, u nama samima, baš sada ovog momenta.
Enna
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pet Feb 22, 2013 10:49 am

Ne da mislim ,nego sam siguran ,jer znanje je ono što oslobađa čoveka.
Pošto mi ne znamo, iz tog razloga ,mi nismo slobodni ,iako slepo verujemo da jesmo.
Kad bi svi ljudi znali ,to što krije Vatikan ,ti ljudi bi bili slobodni.
A sa slobodnim ljudima ,nema zezanja ...
Ili to ,ili da se pojave neka naša braća iz,recimo ,Orion sazvežđa i svojom pojavom oslobode čovečanstvo .
Ennice ,darlin` ,nisam ja taj koji je ubijao ljude u Južnoj Americi i po celom svetu i krao njihovo znanje ,nego Vatikan.
Misliš da oni to nisu sačuvali ?

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Pet Feb 22, 2013 10:51 am

Kad im papa poželi da ode u penziju prvi put u istoriji rimokatoličke crkve, izgleda da ima i tamo pri Vatikanu velikih glupaka što znaju znanje.
Enna
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Feb 22, 2013 10:55 am

Mesrine :: ?
Šta će ti ovaj smajli što se smije,ebo te on...Daj malo promijeni,promjene su zdrave...
Nego viđi,imamo mi malo bliže skrivalice Vatikana od južnoamerikanaca...I mi konja za trku imamo...Šta misliš o Vinčanskoj kulturi... Živio nacionalizam i nacionalni proizvodi...
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6609
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pet Feb 22, 2013 10:56 am

Ako na svet gledaš kao na pozornicu ,a na Vatikan kao na glumačku akademiju ,onda moraš da shvatiš da je u pitanju neka gluma i da se iza te "ostavke" krije nešto ,što je ustvari ,prava istina.
Preživeli smo smak sveta ,nadam se da ćemo i papinu ostavku ....

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pet Feb 22, 2013 10:58 am

Johnny-Azra ::
Mesrine :: ?
Šta će ti ovaj smajli što se smije,ebo te on...Daj malo promijeni,promjene su zdrave...
Nego viđi,imamo mi malo bliže skrivalice Vatikana od južnoamerikanaca...I mi konja za trku imamo...Šta misliš o Vinčanskoj kulturi... Živio nacionalizam i nacionalni proizvodi...

Dobre stvari ne treba menjati ,moj Džoni.
Kakva Vinčaska Kultura ? Vidi se da joj je kum bio neki neuki čovek.
To je Naša Kultura ...

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Feb 22, 2013 11:03 am

To je Naša Kultura
I atomska bomba Evrope...Sjećaš li se filma Balkanski Špijun kad Ilija Čvorović(Bata Stojković) kaže
-Ode Vinča u vazduh...
Johnny-Azra
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Pet Feb 22, 2013 11:05 am

E Bože neki ne znaju kad su Srbi stigli na Balkan, u Srbiju, može se reći da je vinčanska kultura svetska kultura, dakle NAŠA u tom smislu.

Nacionalizam u Vinči može da sedi u magarećoj klupi sa ovim smajlijem.
Enna
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pet Feb 22, 2013 11:11 am

Sećam se Džoni...
Sad nećete da mi verujete ,ali Vatikan je taj kome najmanje odgovara ,da se zna da smo mi oduvek bili na ovim prostorima. I da je jezuitska istorijska škola ,Berlin -Beč, ta koja određuje šta je "istorija" ,a šta ne.
Ali mi svi vrlo dobro znamo ,da je to naša kultura,da smo mi Lesandrovi Slavni ,a da Vede opisuju kako se prave leteći tanjiri ,kojima smo mi nekad leteli po kosmosu. Smile
Jer Hindusi u tim tekstovima pišu ,kako su se u planinama pojavili "Bogovi" ( misle na nas ) plavih očiju i kose ,Gospodari Neba.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Feb 22, 2013 11:20 am

E Bože neki ne znaju kad su Srbi stigli na Balkan
Znamo...6 vijek...Prc...Po zvaničnoj istoriji...

, u Srbiju, može se reći da je vinčanska kultura svetska kultura, dakle NAŠA u tom smislu.
Prvo naša pa svjetska...

Ovaj smajli je život...Nacvionlaizam je pokretač narodnih masa i radničkih klasa širom svijeta...
Johnny-Azra
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pet Feb 22, 2013 11:21 am

Enna ::
E Bože neki ne znaju kad su Srbi stigli na Balkan, u Srbiju, može se reći da je vinčanska kultura svetska kultura, dakle NAŠA u tom smislu.

Nije valjda da si progutala to ,da su Srbi došli od nekud?
To što neko zna odakle je i šta je , to nije nacionalizam, Ennice.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Pet Feb 22, 2013 11:23 am

Odakle si Mesi?

Nije valjda da misliš da si sa ove dosadne planete, nemoj da me razočaraš sada? affraid
Enna
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Feb 22, 2013 11:25 am

Sećam se Džoni...
I ja,davno to bijaše jer sam ja jedan od autora Mahabharate ali ćutim jer mi niko nebi vjerovao...
Sad nećete da mi verujete ,ali Vatikan je taj kome najmanje odgovara ,da se zna da smo mi oduvek bili na ovim prostorima. I da je jezuitska istorijska škola ,Berlin -Beč, ta koja određuje šta je "istorija" ,a šta ne.
Ma šta mi napriča čoveče...Nije vlajda da smo mi povezani sa Etrurcima...

Ali mi svi vrlo dobro znamo ,da je to naša kultura,da smo mi Lesandrovi Slavni ,a da Vede opisuju kako se prave leteći tanjiri ,kojima smo mi nekad leteli po kosmosu. Smile
Jer Hindusi u tim tekstovima pišu ,kako su se u planinama pojavili "Bogovi" ( misle na nas ) plavih očiju i kose ,Gospodari Neba.
Zato Đole pjeva..Krilima teškim,olovnim...Nisu tada znali za Aluminijum...
Johnny-Azra
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Feb 22, 2013 11:26 am

Enna ::Odakle si Mesi?

Nije valjda da misliš da si sa ove dosadne planete, nemoj da me razočaraš sada? affraid
Ma gledo čovek iz vasione i sve zapisoooooooooooo....
Johnny-Azra
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Feb 22, 2013 11:33 am

Fotografija snimljena 8763 godine 2.06.prije nove ere...Marka aparata KODAK proizvedena u vinči 8743 prije nove ere...Vinčani su imali jasnu sliku današnjih dana...
Johnny-Azra
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pet Feb 22, 2013 11:35 am

Enna ::Odakle si Mesi?

Tako su mi kazali ,a ja im verujem.

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Feb 22, 2013 12:05 pm

IGRALE SE DELIJE ,NA SRED ZEMLJE VINČANSKE...OLEEEEEEEEEEEEEEEE...
Samo što su tekst prepravili Vatiknaci mamu im j***m...
Johnny-Azra
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Pet Feb 22, 2013 12:07 pm

E ako ste vi normalni,Bog da me ubije.....
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Pet Feb 22, 2013 12:12 pm

Johnny-Azra ::
Fotografija snimljena 8763 godine 2.06.prije nove ere...Marka aparata KODAK proizvedena u vinči 8743 prije nove ere...Vinčani su imali jasnu sliku današnjih dana...

Ko su ovo dvoje u vodi?

Otac i Majka vičanke kulture?
Enna
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Feb 22, 2013 12:12 pm

Enna ::Odakle si Mesi
Devojano mlada
iz Srbije brale,
iz Kruševca gradaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa...
Jeeeeeeeeeeeeeeee....
Johnny-Azra
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu