Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 37 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 37 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Uklesano iznad vrata katedrale u Magdeburgu: "Spasi nas Boze kuge, gladi i Hrvata"

Strana 2 od 19 Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Uklesano iznad vrata katedrale u Magdeburgu: "Spasi nas Boze kuge, gladi i Hrvata"

Počalji od Enna taj Čet Feb 14, 2013 7:18 pm

Bole ::

Ej od malih nogu u crkvi ih uce da se sa Srbima ne treba druziti i da su oni gori od cigana........ (decu od 6 godina...).... Razlika u njihovoj mrznji je od neprijatnosti do neopisive mrznje prema srbima..... (govorim o Hrvatima koji su vernici katolicke crkve......).

Lupaš gluposti.

Nemaju pametnija posla već da u crkvi uče takve stvari.

U nalov si stavio ''Spasi nas....Hrvata'' ne ustaša, i onda krenuo sa šovinističkim tiradama o Hrvatima, jednom kažeš ''ustaše'' drugi put Hrvati, iz čega se vidi gde stavljaš znak jednakosti kad pričaš na ovu temu- između njih. Prosto mrziš Hrvate, daj lepo nam to reci, a ne ovde da ideš okolo ko Marica oko krivog...

Mislim da ti sve bolje ide od ovog šovinizma 'čedo''.
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Re: Uklesano iznad vrata katedrale u Magdeburgu: "Spasi nas Boze kuge, gladi i Hrvata"

Počalji od Mesrine taj Čet Feb 14, 2013 7:22 pm

Ennice ,darling ,ko ti drma kafez ?
Šta je vama danas ,na ovaj tako divan dan ,Sv. Valentina ?
`Oćete da se ponovi Čikago na taj isti dan 1929 -te ? affraid

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8725
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Čet Feb 14, 2013 7:24 pm

Ne volEm kad mi drmaju kavez ovakvim budalaštinama.

Š'a je bilo u Čikagu,pričaj... Jel' ima Hrvata u toj priči, jedu li malu decu?
Enna
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Feb 14, 2013 7:25 pm

Mislim da je Bole napravio par grešaka u kucanju, a inače sve vreme misli na ustaše.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Čet Feb 14, 2013 7:26 pm

Neki Lal Kapone,koji neje Krvat potepao neki čoveci ,`bem li ga. Kažu sednaja u neki Alfa RoNeo i sas Tomy D Gan , sve gi icepio ...

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Čet Feb 14, 2013 7:26 pm

Marea ::I hvala Bogu da je tako... Smile

Politika me ne zanima...Proslost je proslost., i to je to.

Maro tako je mislilo vecina onih koji su zavrsisli u Jasnovcu ili civila za vreme zadnjeg rata (na bilo cijoj strani).....

Ali ako je tako Maro, pa sto se opet majes po ovim temama......? Koji ti poremecaj imas.....?

Poremecaj da, bas tako..Smetaju mi informisani ljudi, bez svog "postojanja"..Eto zato, ali ne vjerujem da ces razumjeti sta sam ti kazala...
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Čet Feb 14, 2013 7:28 pm

Kome stai belisima ragaca-ca-ca-caaaa Marea ? Tu sei kvore mio . affraid

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Čet Feb 14, 2013 7:30 pm

...''Napravio par grešaka u kucanju,'' i par grešaka u mišljenju,i par grešaka u obraćanju forumašu pod nickom @paket.

Malo puno tih ''greškica'' pravi, možda treba da smanji unos gibanice u organizam?
Enna
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Čet Feb 14, 2013 7:31 pm

Ti će mu ka`eš ,šta će on da radi s` njegov orgazam ... affraid

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Čet Feb 14, 2013 7:35 pm

Neću, no brinem mu za visinu holesterola, da se ne razboli od svega, evo već vidim i simptome ima, temperatura kad se pomenu ''Hrvati'' tj ustaše,tj ustašehrvati,znoj ga obliva ,traži tekstove po netu......
Enna
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Feb 14, 2013 7:35 pm

Bila sam vrlo određena u odnosu na Boletovu grešku. Dalje od toga nisam komentarisala.

Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bole taj Čet Feb 14, 2013 7:35 pm

Enna ::

Ej od malih nogu u crkvi ih uce da se sa Srbima ne treba druziti i da su oni gori od cigana........ (decu od 6 godina...).... Razlika u njihovoj mrznji je od neprijatnosti do neopisive mrznje prema srbima..... (govorim o Hrvatima koji su vernici katolicke crkve......).

Lupaš gluposti.

Nemaju pametnija posla već da u crkvi uče takve stvari.

U nalov si stavio ''Spasi nas....Hrvata'' ne ustaša, i onda krenuo sa šovinističkim tiradama o Hrvatima, jednom kažeš ''ustaše'' drugi put Hrvati, iz čega se vidi gde stavljaš znak jednakosti kad pričaš na ovu temu- između njih. Prosto mrziš Hrvate, daj lepo nam to reci, a ne ovde da ideš okolo ko Marica oko krivog...

Mislim da ti sve bolje ide od ovog šovinizma 'čedo''.

Enna pa kad sve tako lepo shvatas sta zelis da postignes sa ovim postovima.... Jel imas sta dodati na ovo sto su Nemci pisali....?

Enna ovo za klince i crkvu mi je rekla klinka koja ide na veronauku i zivi u Hrvatskoj, cak mi je i pevala pesmice koje uce......
E sad ENA AKO LAZE DETE OD 6 GODINA onda i ja tebe lazem i izvini..... (Inace mi je rodjaka pa lazu i njeni roditelji...).....

Enna, tako ide naslov teksta pa nisam zeleo ja da ga menjam a i nebi prilicio onome sto zelim reci.... Inace da opet malo bolje znas proslost mozda bi i shvatila....

(Enna Ustase su samo produzena ruka Vatikana ili ti jezuita i njegovog reda Franciskanaca....) Oni su ubijali i katolicke svestenike koji nisu bili za njihov cilj a to je sirenje Vatikana na Istok.....

Ja ne mrzim Hrvate koji su normalni ljudi.... Imam nekoliko prijatelja Hrvata i to su jako fini i dobri ljudi ali nisu nikakvi vernici i prvi osudjuju ove Hrvate o kojima pricam..... Tako da opet gresis Enna....

Ali Enna i da mrzim i da ne mrzim Hrvate mislim da ovde nije tema to, ovde je tema ono sto su Hrvati ucinili po recima Nemaca....
Opet ti kazem da nisam Cetnik i da nebi nikad to bio.... Koji deo nisi razumela da pojasnim..... (kako bi izbegli daljo konfrontaciju....)

Bole
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4620
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Čet Feb 14, 2013 7:38 pm

Enna ::Neću, no brinem mu za visinu holesterola, da se ne razboli od svega, evo već vidim i simptome ima, temperatura kad se pomenu ''Hrvati'' tj ustaše,tj ustašehrvati,znoj ga obliva ,traži tekstove po netu......

Mislim da je krajnje vreme ,da isteramo onu Lilit iz tebe. Počela je ponovo da "talasa"...
Da dolazim ,il` će dođeš ? Nisam ustaša ,ne boj se . Neću te pojedem ,barem ne celu ... affraid

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bole taj Čet Feb 14, 2013 7:44 pm

Avramova ::Mislim da je Bole napravio par grešaka u kucanju, a inače sve vreme misli na ustaše.

Ave nisam napravio gresku vec nisam naglasio jer sam mislio da je to opste poznato.... Ali vidim da nije.....

Te zlocine nad civilima je pocinila vojska Hrvata koju su cinili Svestelici Franciskanci koej je mobilisala Katolicka crkva.....

Sve su te zlocine su radili nad civilima ili zarobljenicima..... Identicne stvari su radili gde god bi bili kao vojna formacija....... OD gusenja pobuna po Hrecegovini Krajini do pokolja po Macvi i posle u Drugom ratu samo su se nazvali Ustase.....

Identicene stvari su raduli.....

JA OVDE GOVORIM O UTICAJU VATIKANA NA HRVATE I DA IZA TOGA STOJI KATOLICKA CRKVA A HRVATI SU SAMO PRODUZENA RUKA VATIKANA.......

Enna, ako nesto ne shvatas nemoj odma suditi i 0presudjivati..... Nemas potrebe za time stvarno...... Dobronamerno pitaj i objasnicu ti rado ono sto mislim i znam i na osnovu cega to zakljucujem i sta mi mislim da je negativno a verujem da ces se i ti sa time sloziti..... Tako da ne moras pokusavati da se nadmudrujemo, nema potrebe za time.........

Bole
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Čet Feb 14, 2013 7:46 pm

Avramova ::Bila sam vrlo određena u odnosu na Boletovu grešku. Dalje od toga nisam komentarisala.

Bolje sto nisi , jer dalje nema...Mislim Boleee....cime se ti zanosis??
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bole taj Čet Feb 14, 2013 7:47 pm

Marea ::

Poremecaj da, bas tako..Smetaju mi informisani ljudi, bez svog "postojanja"..Eto zato, ali ne vjerujem da ces razumjeti sta sam ti kazala...

Maro ali ako ti neko smeta zbog cega ides na temo o kojoj jako malo znas....? Pa imas toliko tema na forumu gde si jako upucena i gde ti jako lepo ide.... Sta trazis na ovim temama...?
Bole
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Čet Feb 14, 2013 7:49 pm

Bole voli da sluša Nemce, to isteruje moju Lilit na čistinu, kuku ga njemu ako bude insistirao da se objašnjavamo, kad se mojoj Lilit pridruži i Eva ima da održimo antifašistički miting ovde na temi.

''Hrvati su samo produžena ruka Vatikana?'' Ponovo greškica u kuckanju.

Mesrine, znam da samo pretiš. affraid
Enna
Banovan
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bole taj Čet Feb 14, 2013 7:50 pm

Avramova ::Bila sam vrlo određena u odnosu na Boletovu grešku. Dalje od toga nisam komentarisala.

Maro zanosim se ja mnogima stvarima ali i sa ovim.... Maro opet te pitam zbog cega ides na temu o kojoj ne znas skoro nista i nemas nista pametno reci...?
Bole
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Čet Feb 14, 2013 7:55 pm

Maro ali ako ti neko smeta zbog cega ides na temo o kojoj jako malo znas....? Pa imas toliko tema na forumu gde si jako upucena i gde ti jako lepo ide.... Sta trazis na ovim temama...?

Volim da istrazujem.
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bole taj Čet Feb 14, 2013 7:57 pm

Enna ::Bole voli da sluša Nemce, to isteruje moju Lilit na čistinu, kuku ga njemu ako bude insistirao da se objašnjavamo, kad se mojoj Lilit pridruži i Eva ima da održimo antifašistički miting ovde na temi.

''Hrvati su samo produžena ruka Vatikana?'' Ponovo greškica u kuckanju.

Mesrine, znam da samo pretiš. affraid

Enna a da mi predjemo na temu ako nemas nista protiv.... Zbog cega mislis da bi ste me vas dve pokopale kad nemat mnogo poima o ovim temam..... Mozete da me nadjacate u prici ali ne i argumentima.....

A i ne razumem zbog cega mislis da u opste zelim da se nadmudrujem.... Ne primecujem nista da si rekla o temi vec protiv mene.......

Da Enna oni Hrvati koji su zavrbovani od Vatikana su ti o kojima pricam.... A njih je dosta u Hrvatskoj.......
Bole
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Čet Feb 14, 2013 7:57 pm

Maro zanosim se ja mnogima stvarima ali i sa ovim.... Maro opet te pitam zbog cega ides na temu o kojoj ne znas skoro nista i nemas nista pametno reci...?

A ti imas pametno reci na ovoj temi?
Super, zabluda je covjeku ponekad i prijatelj.
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bole taj Čet Feb 14, 2013 7:58 pm

Volim da istrazujem.

Maro ovo nije istrazivanje vec omalovazavanje teme i pokusaj da mene omalovazis.... Ti ne pominjes temu vec napadas mene da sa majem sa glupostima.....
Bole
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Čet Feb 14, 2013 7:59 pm

Pa Bole, kakva tema, takav i autor. Smile
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bole taj Čet Feb 14, 2013 8:02 pm

A ti imas pametno reci na ovoj temi?
Super, zabluda je covjeku ponekad i prijatelj.

Pa ako odbacis ono sto sam odgovarao jer st eme pokusali omalovaziti i iskazati da sam sovinista imao bih o temi reci ponesto......

Ako nista nastaviti sa Hrvatskim zlocinima nad civilnim stanovnistvom...... (kad kazem Hrvati kazem o grupo predvodjenim Katolickim svetenicima koji sebe nazivaju Hrvatima...... Ne mislim na Hrvate kao narod.....)....
Bole
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bole taj Čet Feb 14, 2013 8:04 pm

Marea ::Pa Bole, kakva tema, takav i autor. Smile

Tema je o Hrvatskim zlocinima nad civilnim stanovnistvom..... Meni je bitno da nije izmisljena a da li se tebi svidja to je vec drugo pitanje Maro.....

Ocigledno nema potrebe da te pitam ako vec ti se ne dopada , sta trazis na ovoj temi......?
Bole
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 19 Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu