Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 67 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 2 Skriven i 63 Gosta :: 1 Provajder

Brave Heart, Miško70

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Islam je najbolja religija...

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Islam je najbolja religija...

Počalji od Mesrine taj Čet Okt 11, 2012 6:52 pm

Nešto danas razmišljam o religijama, njihovim pravilima i zapovestima...
I shvatih... Islam je najbolja religija, zbog toga što tamo žene nemaju nikakva prava...
I to onaj "hard core" Islam, kao, recimo, u Iranu...
Tamo se zna ko vozi traktor, a ko otvara kapiju...
Žene ne pokazuju svoje telo "na izvolte" drugim muškarcima, nego poštuju sebe zbog toga što su žene. Samim tim, imaju poštovanje i od muškaraca.
Da je ovako u celom svetu, drugačije bi izgledao život na planeti. Od kako su žene dobile svoja "prava", svet je otišao tamo gde ne treba.
Jer kad ženi dozvoliš da ima ista prava kao muškarac, ona odmah želi više, pobesni i želi da ima veća prava od muškog roda, da nadjača, da pobedi i bude iznad. Ne samu u krevetu, nego uopšte...
Zato je Islam majka, jer on ne dozvoljava ženama da pobesne i upropaste sve što je stvarano vekovima...
Žene treba da slušaju, nikako da razmišljaju, jer je naučno dokazano da imaju manji mozak od muškaraca...
Šta vi mislite o tome? Da li je globalni Islam rešenje svih problema u današnjem društvu?

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  

Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8521
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Re: Islam je najbolja religija...

Počalji od Cleopatra taj Čet Okt 11, 2012 9:30 pm

Mesrine ::Žene treba da slušaju, nikako da razmišljaju, jer je naučno dokazano da imaju manji mozak od muškaraca...
Jer svaka koja porazmisli shvatice da si ti jedan nebitnic.
Inace ono sto ne znas, a toga je dosta, no izmedju ostalog nauka je rekla da muskarci koriste samo jednu hemisferu, a zene obe. :ble:
Zbog toga i jesu toliko nadmocne nad tobom sirocicem, pa te i nerviraju.
A ti sa svojom gomilom zelatinaste mase u glavi, mozes samo da se slikas. Embarassed

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...

Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3451
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od naOpaka taj Čet Okt 11, 2012 9:32 pm

Mesrine ::Nešto danas razmišljam o religijama, njihovim pravilima i zapovestima...
I shvatih... Islam je najbolja religija, zbog toga što tamo žene nemaju nikakva prava...
I to onaj "hard core" Islam, kao, recimo, u Iranu...
Tamo se zna ko vozi traktor, a ko otvara kapiju...
Žene ne pokazuju svoje telo "na izvolte" drugim muškarcima, nego poštuju sebe zbog toga što su žene. Samim tim, imaju poštovanje i od muškaraca.
Da je ovako u celom svetu, drugačije bi izgledao život na planeti. Od kako su žene dobile svoja "prava", svet je otišao tamo gde ne treba.
Jer kad ženi dozvoliš da ima ista prava kao muškarac, ona odmah želi više, pobesni i želi da ima veća prava od muškog roda, da nadjača, da pobedi i bude iznad. Ne samu u krevetu, nego uopšte...
Zato je Islam majka, jer on ne dozvoljava ženama da pobesne i upropaste sve što je stvarano vekovima...
Žene treba da slušaju, nikako da razmišljaju, jer je naučno dokazano da imaju manji mozak od muškaraca...
Šta vi mislite o tome? Da li je globalni Islam rešenje svih problema u današnjem društvu?

sudeci po vecini tvojih postova, msm da bi ti bilo sasvim toplo i ushushkano na gej paradi

naOpaka
Član
Član

Broj poruka : 2895
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cleopatra taj Čet Okt 11, 2012 9:38 pm

U njemu vazduh trepti kao da nebo gori, sprema se oluja...

Um je samo sluga strasti...

Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3451
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Čet Okt 11, 2012 10:08 pm

Kleopatkice, ne kudi konja koga nisi jahala...
Zašto obraćaš pažLju na ja, ako sam tol`ko nebitan?
Nedo*ebanu naOpakLu, neću ni da komentarišem... affraid

A sada pesma samo za sve dame sa Ideja Forum-a...

Učite od vaših mušharaca. Ako nemate takvog , nađite ga, a onda učite od njega...

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od naOpaka taj Čet Okt 11, 2012 10:15 pm

Mesrine ::Kleopatkice, ne kudi konja koga nisi jahala...

Učite od vaših mušharaca. Ako nemate takvog , nađite ga, a onda učite od njega...

prokomentarisao si u svom stilu, nedojebano , nemo' se stidish

naOpaka
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Čet Okt 11, 2012 10:17 pm

naOpaka ::
Mesrine ::Kleopatkice, ne kudi konja koga nisi jahala...

prokomentarisao si u svom stilu, nedojebano , nemo' se stidish

Nisi se, valjda, zbog mene "vratila"?! affraid
Ako jesi... E neka si mi reklaaaa...

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od naOpaka taj Čet Okt 11, 2012 10:19 pm

ljupko je kad ti se ego i josh neka sitnica dize na logovane again korisnika-ce :
e kad bih ja tebi rekla, a svakom prema zaslugama, ne bi ti ni crna mrlja iz crvuljka potekla :

naOpaka
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Čet Okt 11, 2012 10:20 pm

Khm,khm...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od naOpaka taj Čet Okt 11, 2012 10:21 pm

ok, ja necem vishe :
ionako ne vidim kakve veze tema ima sa postovima postavljacha iste ...

naOpaka
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Čet Okt 11, 2012 10:23 pm

naOpaka ::ljupko je kad ti se ego i josh neka sitnica dize na logovane again korisnika-ce :
e kad bih ja tebi rekla, a svakom prema zaslugama, ne bi ti ni crna mrlja iz crvuljka potekla :

Deder, reci, samo polako sa rečima, vidiš valjda da je digitalnipAndrak na gotovs... affraid

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Čet Okt 11, 2012 10:41 pm

Има неких преференција у Месриновом ставу; молим, наставите...

Fristajlo
Član
Član

Broj poruka : 19651
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Okt 12, 2012 2:24 am

Islam jeste ponudio najbolje rjesenje za zene i za muskarce i jeste najbolja religija od svih religija

evo sta kaze :
http://www.youtube.com/watch?v=34ntDEFXcyA&feature=related

Idejan
Član
Član

Broj poruka : 5563
Datum upisa : 21.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Okt 12, 2012 3:17 am

Lepo izgleda Johnny, ništa se nije promenio, čak ni uozbiljio.

Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67328
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Okt 12, 2012 3:22 am

tesko je te komentaristi-rekao bi Johhny.

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Okt 12, 2012 3:28 am

Meni je on najjasniji kad peva ali mu se ne može sporiti pamet.

Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67328
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Okt 12, 2012 3:32 am

i ja kada pisem djela drugaciji sam nego ovako, ovako sam smeten

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Pet Okt 12, 2012 3:34 am

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Sub Okt 13, 2012 1:40 pm

Zaboravljeno pismo seljaka iz Podravine
Druže Tito, svaka žena koja ostavi muža, vodi prostituciju i živi na tuđi račun zaslužuje smrt
FOTO: "Dnevnik.hr"
Druže Tito, svaka žena koja ostavi muža, vodi prostituciju i živi na tuđi račun zaslužuje smrt

Internetom kruži pismo na kojem stoji da je iz arhive Josipa Broza Tita, a potpisao ga je Ivan Ciganović 15. srpnja 1946. godine. On se Titu požalio na svoju suprugu koja ga je ostavila. S obzirom na težinu "nedjela" koje je prema njegovom sudu počinila, on za sve slične žene Titu predlaže zakon koji bi odbjeglim nevjestama odredio smrtnu kaznu.
"15. lipnja 1946. odbjegla je od mene tajno moja zakonita i ljubljena žena Ciganović Mara r. 1915. god. u svijet s namjerom da vodi prostituciju i živi na tuđi račun. Mojem gospodarstvu prijeti rasulo i katastrofa, jer nema tko da vodi kućanstvo, tko će krpati, prati, kuhati i na polju pomagati. A moram da uzdržavam i majku staru 72 godine i jedno dijete, ratno siroče", piše Ivan Titu.
"Uvijek sam govorio ženi: 'Draga ženo, nemoj da me ostaviš, radije me ubij, nego da odeš u skitnju.' Ali eto otišla je lakoumnica i ovako me sada polagano ubija teška sudbina. Podnio sam redarstvenu potragu, ali to ide jako polagano i pitanje kada će je pronaći i uhapsiti! No ja se ne dam uništiti pritisku takve saboterke kakve je moja lakoumna žena. I ja hoću da živim dostojno i pošteno demokratski, kao i većina dobrih ljudi. Molim vas stoga da poradite u vladi, da žurno izađe i da se u cijeloj Jugoslaviji javno objavi zakon o zaštiti bračnog života kako slijedi:
1. Svaka udata žena, koja ostavi svog muža, i ode u svijet, kažnjava se smrću.
2. Svaka udata žena, koja živi u svijetu, bilo gdje u kakvoj službi, ima da se iskaže pismenim odobrenjem potpisanim po njenom mužu, da joj on odobrava služenje. Takvo odobrenje imade biti potpisano po mužu pred dvojicom svjedoka i potvrđeno po mjesnoj vlasti.
3. Svaka osoba, koja bi zadržala kod sebe tuđu ženu bez takvog muževog odobrenja ili bi je skrivala te je ne bi prijavila policiji kažnjava se smrću.
4. Svako krivotvorenje takvog odobrenja kažnjava se smrću.
5. Po objavi ovog zakona imade svaka udata, da si u roku od 8 dana ishodi takovo odobrenje od svog muža.
6. Ovo sve vrijedi i za muža, ako bi ostavio ženu otišao u svijet u nepovrat.
"Ovim veoma važnim i hitnim zakonom bit će pogođeno u ahilovu petu svaka prostitutka i saboterka, obiteljski život bit će izgrađen na čvrstim temeljima, nestat će užasnog kriminala i života na tuđi račun", predložio je Ivan Titu, a prenosi "Dnevnik.hr".

Internetom kruži pismo na kojem stoji da je iz arhive Josipa Broza Tita, a potpisao ga je Ivan Ciganović 15. srpnja 1946. godine. On se Titu požalio na svoju suprugu koja ga je ostavila. S obzirom na težinu "nedjela" koje je prema njegovom sudu počinila, on za sve slične žene Titu predlaže zakon koji bi odbjeglim nevjestama odredio smrtnu kaznu.

"15. lipnja 1946. odbjegla je od mene tajno moja zakonita i ljubljena žena Ciganović Mara r. 1915. god. u svijet s namjerom da vodi prostituciju i živi na tuđi račun. Mojem gospodarstvu prijeti rasulo i katastrofa, jer nema tko da vodi kućanstvo, tko će krpati, prati, kuhati i na polju pomagati. A moram da uzdržavam i majku staru 72 godine i jedno dijete, ratno siroče", piše Ivan Titu.

"Uvijek sam govorio ženi: 'Draga ženo, nemoj da me ostaviš, radije me ubij, nego da odeš u skitnju.' Ali eto otišla je lakoumnica i ovako me sada polagano ubija teška sudbina. Podnio sam redarstvenu potragu, ali to ide jako polagano i pitanje kada će je pronaći i uhapsiti! No ja se ne dam uništiti pritisku takve saboterke kakve je moja lakoumna žena. I ja hoću da živim dostojno i pošteno demokratski, kao i većina dobrih ljudi. Molim vas stoga da poradite u vladi, da žurno izađe i da se u cijeloj Jugoslaviji javno objavi zakon o zaštiti bračnog života kako slijedi:

1. Svaka udata žena, koja ostavi svog muža, i ode u svijet, kažnjava se smrću.

2. Svaka udata žena, koja živi u svijetu, bilo gdje u kakvoj službi, ima da se iskaže pismenim odobrenjem potpisanim po njenom mužu, da joj on odobrava služenje. Takvo odobrenje imade biti potpisano po mužu pred dvojicom svjedoka i potvrđeno po mjesnoj vlasti.

3. Svaka osoba, koja bi zadržala kod sebe tuđu ženu bez takvog muževog odobrenja ili bi je skrivala te je ne bi prijavila policiji kažnjava se smrću.

4. Svako krivotvorenje takvog odobrenja kažnjava se smrću.

5. Po objavi ovog zakona imade svaka udata, da si u roku od 8 dana ishodi takovo odobrenje od svog muža.

6. Ovo sve vrijedi i za muža, ako bi ostavio ženu otišao u svijet u nepovrat.

"Ovim veoma važnim i hitnim zakonom bit će pogođeno u ahilovu petu svaka prostitutka i saboterka, obiteljski život bit će izgrađen na čvrstim temeljima, nestat će užasnog kriminala i života na tuđi račun", predložio je Ivan Titu, a prenosi "Dnevnik.hr".

Komentari na članak (2)
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove AVAZ.ba. AVAZ.BA zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara AVAZ.BA nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.
Biberovic Nijaz
eh da je taj zakon usvojen bilo bih bas tako "zivot bih bio izgradjen na cvrtim temeljima a nestalo bih danasnje prostitucije i uzansnog kriminala koji ide s tim " a javna je tajna da velika vecina zena bar u zapadnoj evropi rode jedno ili dvoje djece i poslije zive na tudj racun odnosno zive ili na drzavni ili na racun bivseg muza ... Smile )))
prije 17 minuta

Zikr Et
ovaj Ivan Ciganović se zalag'o za šerijat, a nije ni bio svjestan toga xD
prije 9 minuta

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Sub Okt 13, 2012 1:48 pm

Johnny je samo ogorcen, on gotovo sve govori ironicno. Uostalom ne vidim razloga da neko mrzi Islam a niti da ga zove najboljom religijom.

Marea
Član
Član

Broj poruka : 12493
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Ned Okt 14, 2012 2:29 pm

sredina dzade

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Ned Okt 14, 2012 2:32 pm

Da, upravo. Uostalom kao i sve.

Marea
Član
Član

Broj poruka : 12493
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Ned Okt 14, 2012 2:34 pm

Da, ni dol ni gor, sve gledas pomalo sa strane ali najbolje je nikako iako treba biti na oprezi da te ne ufate, i gor i dol.

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Ned Okt 14, 2012 2:44 pm

Ne da je najbolja religija,nego bolje nije ni bilo. Mnogo žena na jednog muškarca,još,pritom,nemaju prava da se prave pametne,jer nisu. Nego samo slušaju kako im se kaže... Milina...
Islam Rules...

Mesrine
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Idejan taj Ned Okt 14, 2012 2:48 pm

Najjednostavniji, izuzetno cista kultura.

Idejan
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 9:18 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh