Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 39 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 39 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Nepromenjljiva "vražija osećanja"

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Nepromenjljiva "vražija osećanja"

Počalji od Neki tip taj Sre Sep 19, 2012 2:10 pm

Avramova ::@Neki tip

Samo sam te upozorila kao što bih te upozorila da si se na tako neprimeren način obratio bilo kojoj članici foruma. Dakle, s tobom polemisati o ovim stvarima je jednako kao praviti pakt sa đavolom.
Ma nema ti mene sta da upozoravas, niti sam uvredio koga, niti rekao sta lose, sala.. a sada ako nemas smisla za humor Av.. ja ti zaista ne mogu pomoci..
Cudi me da zena koja je u zrelim godinama, se trza za gluposti... hm.. kao da ima malo i istine u ovom sto pisem..
Neki tip
Super član
Super član

Broj poruka : 5011
Datum upisa : 09.04.2011
Godina : 49

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Sep 19, 2012 2:11 pm

@Nt

Sada vidim da nemaš šta da mućneš. Smile

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Neki tip taj Sre Sep 19, 2012 2:13 pm

Avramova ::@Nt

Sada vidim da nemaš šta da mućneš. Smile

Nemam ja glavu... ali imam dusu i srce.. u razliku od drugih...koji gaze sve pred sobom..
Neki tip
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Sre Sep 19, 2012 3:26 pm

Sto se tice prijatelja, sticemo ih i gubimo sve dok zivimo. Ne smatram da je lose imati prijatelja koji se kasnije pretvorio u neprijatelja. Covjek tako raste, razvija se. Takodje mi je nejasna izjava da je mladja zena nezrela, neozbiljna bez samopouzdanja. Godine ne garantuju nikakvu zrelost a ni pamet. Sto se seksa tice, to iskljucivo i jedino zavisi od toga na kom nivou su emocije.
Duboko u sebi pomalo mislim, da je svaki prijatelj i potencijalni nerpijatelj. No, to me ne opterecuje. Shvatam da je to jedna te ista stvar koja ima dvije strane. Ocas se okrene. Tako da i neprijatelj ponekad biva prijatelj. Ne zato sto je neko glumio prijateljstvo vec zato sto se ljudi mijenjaju.
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Neki tip taj Sre Sep 19, 2012 3:44 pm

Godine ne garantuju nikakvu zrelost a ni pamet.

Itekako daju i zrelost i pamet a najvise iskustvo koje se ne moze ni zlatom platiti.. Sada u ovim godinama nikada ne bi pravio gluposti koje sam pravio kada sam imao 20 god.. Onda to znaci... sta??? Da sam pametniji..Smile
Neki tip
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Sre Sep 19, 2012 3:51 pm

Ja bih bas voljela da u ovim godinama(koje god da su Smile ), radim sve one "gluposti" kad sam imala hm 18 godina.
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Sre Sep 19, 2012 3:57 pm

I znam milion njih koji "polude" bas posle 40. I to mi je okey, ako se ne pretjeruje.
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Neki tip taj Sre Sep 19, 2012 4:01 pm

Najbolji seksualni život žene imaju u 40-tim godinama
Ko god da je rekao da život počinje u 40-toj verovatno je bio u pravu, a to posebno važi za žene i njihove seksualne aktivnosti

Nedavno britansko istraživanje pokazalo je da žene u 40-tim godinama imaju iskustva u krevetu bolja nego u bilo kojoj drugoj fazi života.

Ovo istraživanje takođe je potvrdilo da je više od četvrtine udatih žena imalo ljubavnu aferu sa drugim čovekom, dok je preljubu počinilo samo 18 odsto oženjenih muškaraca. ***Kakve žene muškarci ne vole?

U ovom istraživanju učestvovalo je više od 2 000 žena, a ono govori da su žene u 40-tim godinama manje svesne i zabrinute za svoj fizički izgled što kao rezultat daje veći nivo samopouzdanja u krevetu.

Čak 80 odsto njih reklo je da je sada više naklonjeno eksperimentisanju i avanturističkim podvizima u krevetu nego što su to bile u 20-tim godinama, dok je 60 odsto njih izjavilo da u 40-tim godinama ima više samopuzdanja.

Prema mišljenju stručnjaka, žene u ovom dobu dostižu vrhunac svoje seksualne zrelostii samopuzdanja, tačno znaju šta im je potrebno u krevetu i ne libe se da to zatraže.

S druge strane, čak petina žena u 30-tim godinama života kaže da se veoma često pretvaraju da su zadovoljne u krevetu, dok je istu stvar izjavilo samo 7 odsto žena starijih od 40 godina. Isto istraživanje pokazuje da 68 odsto žena u 40-tim tačno zna koja tehnika vođenja ljubavi im savršeno odgovara i više od polovine njih se ne ustručava da to zahteva od svog muškarca.

Žene u 40-tima su takođe sklone da brinu manje nego što su to činile u 20-tim ili 30-tim godinama, pa tako imaju i veću mogućnost da se adekvatno opuste u spavaćoj sobi.

Paradoksalno je da je čak 90 odsto žena tvrdilo da je vernost jedna od najvažnijih stvari u dugoročnim vezama jer je, podsetimo se, čak četvrtina njih izvršilo preljubu.

Samo pet odsto žena tvrdilo je da je najbolji seks u životu imalo sa svojim ljubavnikom, dok 58 odsto njih najviše uživa u seksu sa svojim mužem. ***Kada smemo da glumimo orgazam?

“Prava seksualna avantura zapravo počinje kada su deca malo starija ili napuste roditeljski dom, a žene dostižu nivo samopuzdanja koji im omogućava da u seksu uživaju više nego pre,” kaže Nikola Don, urednica Top Sante magazina koji je i sproveo ovo istraživanje. “Naš istraživanje jasno pokazuje da udate žene u 40-tim godinama imaju najbogatiji seksualni život. Tako je i zaključeno da osam do deset žena misli da društvo ili mlađi ljudi nemaju pozitivnu sliku o starijim ženama jer one su zapravo te koje imaju najbolji seks,”
I sto bi se ja onda zezao sa klinkama???Smile
Neki tip
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Sre Sep 19, 2012 4:11 pm

Pa ti si napisao gore da je jedino seks sa mladjom dobar, ali to je samo dva sata, tako nesto ako se ne varam. A ne varam se.
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Neki tip taj Sre Sep 19, 2012 4:19 pm

Marea ::Pa ti si napisao gore da je jedino seks sa mladjom dobar, ali to je samo dva sata, tako nesto ako se ne varam. A ne varam se.

evo sta sam rekao...
Seks sa mladjom mozda moze biti dobar.. ali to je sat ili dva. uzivanja. a sta je posle??

Ja nisam rekao da jedino seks sa mladjom zenom je dobar... nego da moze biti dobar.. ali sa starijom je jos bolji..Smile
Neki tip
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Sre Sep 19, 2012 4:24 pm

A pa tako kazi. Smile
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Sre Nov 28, 2012 1:10 pm

Iskreno, tema mi nije razumljiva. Bez ljutnje pomalo glupa, jer koja su to osecanja a da su vrazija a jos nepromenljiva??
Zapravo, vrazija osecanja postoje, ali to su sve momenti, koji kako dodju tako i prodju, pa s toga nepromenljiva nikako ne postoji, osim ako covjek "zatvori krug" i tu stane.,ali kako je covjek zivo bice, to bi bila "dobrovoljna smrt".
Marea
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vulin taj Sre Nov 28, 2012 1:24 pm

Burke s mesom i Jogurt.
(Jeb'o hi iPad.)
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma