Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 45 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 1 Skrivenih i 43 Gosta :: 2 Provajderi

Miško

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Arabeska
Juče u 9:29 pm od Poli

» Neobična a lepa arhitektura
Juče u 9:22 pm od Poli

» Eksterijer
Juče u 9:03 pm od Poli

» Portreti - razne tehnike
Juče u 8:56 pm od Poli

» Phantasy Photos
Juče u 8:54 pm od Poli

» Fraktal art
Juče u 8:50 pm od Poli

» Origami
Juče u 8:45 pm od Poli

» Umjetnost od kane
Juče u 8:44 pm od Poli

» Tattoo art
Juče u 8:43 pm od Poli

» Kolaz
Juče u 8:31 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 8:21 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:47 pm od Brave Heart

» Koji internet radio slusate?
Juče u 7:17 pm od Храст

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Srbija u Evropskoj uniji - za ili protiv

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Srbija u Evropskoj uniji - za ili protiv

Počalji od Fristajlo taj Ned Mar 27, 2011 10:36 pm

Ovi su muljali nešto sa automobilima; navukli narod, a onda pokupili lovu i zbrisali. Klasičan piramidalni projekat. A bilo je mnogih, kao i danas.

Fristajlo
Član
Član

Broj poruka : 19651
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Ned Mar 27, 2011 10:42 pm

Koliko je dobro biti država u EU?

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Mar 27, 2011 11:15 pm

Slično kao i u Savetu bezbednosti. Ako si jedna od država sa pravom veta- super je, a ako si mali i zavisiš od volje velikih- samo šteta. Malo kome, osim nekoliko najmoćnijih država je tu dobro, a čak i Nemačka ima primedbe, jer "neće" da finansira državne deficite drugih. Istina je da svi hoće prolaz na tržišta, saobraćajne i privredne koridore i povlastice, a niko neće obaveze koje to vuče. Krupni kapital je zloupotrebio države za svoj interes, a to sad finansiraju države, koje izdržva narod, a ne krupni kapital. Isto zlo kao i svuda.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miško taj Pon Mar 28, 2011 12:18 am

EU je neko udruženje evropskih država po američkom upustvu ... NaTo ultimat. Iole razuman čovek može skužit' da je za narod tu malo koristi.. ali po običaju želimo ono što mislimo da če da nas čini srećnim ... al' i sreća može biti teturava.

Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1852
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SKYKING taj Pon Mar 28, 2011 10:58 am

Da ne bude ono... cutanje znaci odobravanje...
Moram jasno i glasno da kazem da sam veliki borac za prava opatica da abortiraju pa tek onda antiglobalista i protivnik evroatlanskih integracija...
Isto tako, opsednut sam grandioznim projektom koji su zapoceli Crveni Kmeri...
Koliko vremena treba nasim seldzucima da se aklimatizuju u EU je svima ocito pa sam zbog toga da svako ostane u svom selu... Valja to i Evropi i nama.
A onaj papa iz hitler....

SKYKING
Član
Član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Pon Mar 28, 2011 12:36 pm

SKYKING ::Da ne bude ono... cutanje znaci odobravanje...
Moram jasno i glasno da kazem da sam veliki borac za prava opatica da abortiraju pa tek onda antiglobalista i protivnik evroatlanskih integracija...
Isto tako, opsednut sam grandioznim projektom koji su zapoceli Crveni Kmeri...
Koliko vremena treba nasim seldzucima da se aklimatizuju u EU je svima ocito pa sam zbog toga da svako ostane u svom selu... Valja to i Evropi i nama.
A onaj papa iz hitler....

Da li sloboda abortusa treba da vazi i za kaludjerice iz Peci ili
samo za katolicke opatice?

A ovo sa Ratzingerom zaista je ruzno, a i besmisleno.
Dochim da si u (s)vezi sa Vojtilom pisao isti shit jer je ocigledno
za tebe samo mrtav katolik, dobar katolik.

Da sam neki faktor na ovom forumu, jednostavno bih izbrisala ovaj tvoj
post jer ipak nije ni na meni, ni na tebi da o poglavarima nekih crkvi
pisemo takve nebuloze.

Mozda administratori pogledaju ovaj tvoj post jer svaki forum
mora da ima neke repere ( a ovo nisu ni Dveri ni Obraz) sta se sme,.
a sta ne sme jer na ovom forumu ima i vernika katolicke veroispovesti.

Ja ovaj forum smatram i cenim zbog svoje liberalnosti i tolerancije,
zato i piskaram ovde. Ovako,ne mere.

Fraya
Član
Član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SKYKING taj Pon Mar 28, 2011 3:55 pm

Ko je pomenuo kaludjerice...!? Ja sam bio jasan kada sam rekao opatice... Nije bitno kom redu pripadaju!
Kakve veze imaju kaludjerice iz Peci sa pomenutim. Da li je u ovoj zemlji dozvoljen abortus!? Jeste, ako Vi gospodjo mozda niste znali.
U Vatikanu i okolini ste bili pa znate za sta se tamo bori prosvecen liberalan svet. Za pravo zene da sama donese odluku da li zeli da abortira.
Mrtav katolik... Bolesno, otkuda takve bolesne konstrukcije! Sta je sa Vama gospodjo...!?To sto je vama nesto mozda "ocigledno" je vas problem ali nemate pravo da se igrate sa tudjim recima.
Funkciju pape "obnasa" covek koji je bio clan hitlerove omladine i to je cinjenica... Ili vi mozda mozete da nam pruzite neka druga saznanja...
BTW, vernici katolicke veroispovesti ce mi sigurno pomoci da vam pojasnim neke stvari...

SKYKING
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SKYKING taj Uto Mar 29, 2011 8:25 am

Sta li sam ono hteo da kazem??? Zaboravih...

SKYKING
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Uto Mar 29, 2011 11:11 am

SKYKING ::Ko je pomenuo kaludjerice...!? Ja sam bio jasan kada sam rekao opatice... Nije bitno kom redu pripadaju!
Kakve veze imaju kaludjerice iz Peci sa pomenutim. Da li je u ovoj zemlji dozvoljen abortus!? Jeste, ako Vi gospodjo mozda niste znali.
U Vatikanu i okolini ste bili pa znate za sta se tamo bori prosvecen liberalan svet. Za pravo zene da sama donese odluku da li zeli da abortira.
Mrtav katolik... Bolesno, otkuda takve bolesne konstrukcije! Sta je sa Vama gospodjo...!?To sto je vama nesto mozda "ocigledno" je vas problem ali nemate pravo da se igrate sa tudjim recima.
Funkciju pape "obnasa" covek koji je bio clan hitlerove omladine i to je cinjenica... Ili vi mozda mozete da nam pruzite neka druga saznanja...
BTW, vernici katolicke veroispovesti ce mi sigurno pomoci da vam pojasnim neke stvari...

Aj budi iskren pa priznaj da si se besmisleno zaleteo u ovu pricu.
Tema je EU, abortusi su u EU dozvoljeni (manje ,vise),u EU su drzave sekularne
pa je tema oko Vatikana i abortusa izlisna. Znam da je Vatikan protiv abortusa,
SPC jos zesci protivnik, pri cemu je Srbija perjanica u Evropi po broju abortusa.
Ratzinger je rodjen 1927,znaci da je bio jos dete kada je svako morao u Hitlerjugend,
roditelji ( duboko religiozna porodica) dva puta su odbijali da njihova deca ulaze u tu
strukovnu formaciju, ali je nekada morao i on, uostalom isti slucaj kao i sa pionirskim
maramama. Ne postoji fotografija na kojoj je Ratzinger drzao kalasnjikov u ruci,if
ju nou wot aj min.

Nisi razumeo zasto sam pomenula kaludjerice bas iz Pecke Patrijarsije,ali mlad si,
kasce ti se samo. A mozda i ja napisem nesto na topiku o Borisu Tadicu.

Fraya
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nova clanica taj Uto Mar 29, 2011 11:14 am

SKYKING ::Sta li sam ono hteo da kazem??? Zaboravih...

I ja... a bash je bilo mocno...

Nova clanica
Član
Član

Broj poruka : 208
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Uto Mar 29, 2011 11:21 am

Za sve ono što se tiče vjerskih pitanja imate temu religija.

Mene zanima nešto drugo a Fraya je ta koja mi može odgovoriti. Kako EU gleda na male poljoprivrednike, tj.one koji rade i imaju redovna mjesečna primanja i usput žele da proizvode hranu samo za sebe. Šta sa pečenjem rakije i klanjem svinja i pilića jer dolaze neke priče da je to zabranjeno i da mora stručno lice da to obavi u klaonici a alkohol (proizvodnja pa i za lično) je zabranjena.

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Uto Mar 29, 2011 11:45 am

Orhideja ::Za sve ono što se tiče vjerskih pitanja imate temu religija.

Mene zanima nešto drugo a Fraya je ta koja mi može odgovoriti. Kako EU gleda na male poljoprivrednike, tj.one koji rade i imaju redovna mjesečna primanja i usput žele da proizvode hranu samo za sebe. Šta sa pečenjem rakije i klanjem svinja i pilića jer dolaze neke priče da je to zabranjeno i da mora stručno lice da to obavi u klaonici a alkohol (proizvodnja pa i za lično) je zabranjena.

E odlicno Orhideja, da se manemo religijje i da predjemo na rakiju

Ti mali poljoprivrednici u EU ne postoje, a razlog je jednostavan.

Ne moze niko da radi od 9 do 17.00 h i da usput ima farmu svinja ili hektare psenice.
Doduse ,moguce je i da je izvodljivo,ali ja ne znam za takve slucajeve.

Ne sme niko da kolje u sopstvenoj reziji i sama rec klanje je zabranjena i bas zbog
tog uzasnog cina "klanja" zelim da Srbija sto pre preuzme zakone i obicaje koji
su propisani EU propisima. Zivotinja mora prvo da se uspava ( onaj pistolj u glavu,
ali je to i kod nas u klanicama tako) i onda sledi to "klanje". Uvek mora veterinar da udari
stambilj da je meso u redu.

Rakija je jako zanimljiva prica.

Elem, pri ulasku u EU mora svaki domacin da prijavi kolicinu rakije koju je do sada
pekao, i to tako ostaje, znaci nema dodatnog pecenja. Isto vazi ( u mediteranskim
krajevima) i za maslinovo ulje. U Hrvatskoj su ljudi masovno kupovali maslinjake
da bi to prijavili i naravno dobijali subvencije iz EU.

U Nemackoj ( ako se ne varam isto je i u Francuskoj i Italiji,Austriji) "licenca"
za pecenje rakije se nasledjuje od oca. Znaci da mozes da peces rakiju samo
ako je to tradicija u familiji. Ako se jednom izgubi, onda je za uvek izgubljena.

Prema tome, rakijasi kod nas ne treba da se uzbudjuju da ce im neko oduzeti pravo na pecenje
rakije.

Ulazak Srbije u EU najvise prednosti i privilegija ( mislim u prvoj liniji na finasijske)
doneo bi seljacima, a to bi za potrosaca znacilo da bi recimo litar mleka u tretrapaku
placao 50 centi u samoposluzi, a ne 80 ili 90 kako je sada.

To vazi i za mnoge druge proizvode,kao sto je recimo maslinovo ulje ( ali i suncokret),
buter koji je EU duplo,pa cak i troduplo jeftiniji nego u Srbiji, ali recimo i vino ( koje ja
rado pijem, a vidim da je u Srbiji to isto vino barem 50-60% skuplje nego ovde), ali i
pivo koje kosta 30-40 centi ( svejedno da li je limenka ili boca od 500 ml)..
Vazi to i za kozmetiku,higijenske artikle i jos kojesta.A da, zaboravih dobru cokoladu

Fraya
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Uto Mar 29, 2011 12:27 pm

Za Srbiju je EU majka samo sto se tice agrara.

Nase maline i visnje vec su decenijama shlager u konditorskoj industriji.
Znaci samo voce,povrce i zdravo,ekoloski gajeno meso.
Pilici,svinje i goveda koja ne zive u nekim stalama,nego kljuckaju
po bunjistu, slobodno se krecu i idu na ispashu.

Fraya
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pet Sep 16, 2011 5:29 pm

I?
Kome je još do ulaska u EU, sad, kad se i ona polako raspada, kad samo čekamo kad će Grčku da šutnu napolje, čim osmisle kako da naplate "dugove"?
I posle Merkelove, i Dežera, Vestervelea i Eštonove?

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Pet Sep 16, 2011 5:48 pm

Citam danas u novinama da je komesar EU Ginter Etinger podrzao predlog da se u Briselu zastave zemalja koje su upale u duznicku krizu spuste na pola koplja...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Pet Sep 16, 2011 7:46 pm

Prvo EU nema nikakvu buducnost, nema sanse da moze opstat u ovom obliku, a nije ni planirano da opstane...... Za nas je velika steta, sto smo uopste usli u tu pricu, sve se svelo na prilagodjavanje zbog pred pristupnih fondova, jer vlast nema odgovor na resavanje ekonomskog sistema.... Posledica takvog pristupa je to, da nam je poljoprivreda unistena, a i industrija je na koljenima.... A u isto vreme strani proizvodi su preplavili zemlju, meso koje je bilo zaledjeno 10 godina u EU, u nasim mesnicama se plasira kao konzumno, iako se moze koristit samo za preradu.... Na pijacama se prodaje pasulj iz Pakistana, Indije,.... luk iz Kine... itd...itd....... Za Srbiju bi bio interes da udje u Rusku federaciju, tad bi bio ekonomski bum....... Ovako vlast je namirena od pred pritupnih fondova i od uvoznog lobija,. a narod tone u propast, bez ikakve perspektive......

sini_do
Član
Član

Broj poruka : 2633
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SKYKING taj Pet Okt 07, 2011 5:34 pm

Eh nema Fraye... Logicno. Zivot u EU... to vi je bajka...

Ovih dana me raspametilo opamecivanje jednog sludjenog dela nasih produkata kopulacije, prosto receno populacije.
To su oni sto su kokodakali 2008. kako je SSP cudo nevidjeno i da ce da nam svane kada ga potpisemo. Potpisasmo... i tako ovi dobise izbore.... Narod mislio da je to ulazak u EU.
A SSP se jos.... ratifikuje, i ko zna koliko godina jos treba pa da stupi na snagu. Pre neki dan ga ratifikovala Irska. Bravooooo! Kud ces lepsu vest za fanatike.
Evrofanatici koji potpuno isti, po svojoj sludjenosti, sa islamskim fanaticima su za divno cudo poceli da se opasuljavaju. Cudno zar ne.
Pomogla im je EU iz sve snage da shvate tri proste. Ej... Canak... mora da je Vojtehovska... nema ko drugi.

Ja licno moram da se zahvalim Madjarima koji se bore za prava svojih Honvedova te ce blokirati ovo oko ulaska Srbije u EU. Hvala vam do neba.
Podrzavam retro izdanje austrobugarske monarhije sve dok ide Srbiji u prilog....
Treba da se obnove da ima ko da nam placa ratne stete. Nisu vise socijalisticka drzava kao FNRJ pa da im se oprasta...

SKYKING
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vulin taj Pet Okt 07, 2011 7:16 pm

Ne znam šta za vas znači EU, ali mene je 1986. godine fascinirala odluka o uvođenju zajedničke evropske valute. Jebi ga, to veče, kad sam čuo pomenuto na TV-u, B.V. i ja smo preslušavali novu ploču (alo deco, slušaj 'vamo. Ploču, ej!) Pitera Gebrijela, i sećam se k'o danas - dobro sam se zamislio nad tom idejom - posebno zbog neke priče o mogućnosti ukidanja državnih granica Da ne bude zabune, imao sam šesnaest godina - dečkić, ali do tad sam s porodicom već proputovao skoro pola Evrope (pokojni otac bio manijak za putovanja), imao sam poznanika, prijatelja, i dopisnih prijatelja od Londona do Atine. E sad, probajte da skontate moju zbunjenost mogućnošću da gomila zemalja nekakvom odlukom budu kao jedna. Ovde nikako ne smetnuti sa uma vreme i mesto mog odrastanja. Još sam to veče čuo da odluka o zajedničkoj valuti treba da stupi na snagu početkom 1991. godine. Ovde obavezno uzeti u obzir da je to obnarodovao debeli Kol. Sad, treba uzeti u obzir i odluku Bundestaga od pre par dana o onih 221 milijardi € pomoći Grčkoj. Ako ste dobro sabrali, rezultat je jasan: skoro 30 (trideset godina, jebo te) Švabe grade EU, ili kako je Fristajlo (ne prvi) rekao - Četvrti rajh; već 20 godina brane € od Japana, Kine, Amera i sebe samih; i imaju pripremljene planove za narednih 20 godina EU - sa sve Srbijicom u članstvu (ono, jes da je predviđeno 2020-e, ali šta hoćete, na brzinu se ni koze ne prc...), i Azerbejdžanom (Ej bre, Azerbejdžan?!?) 2025-e.
I sad nek' mi kaže neko da Nemačka neće na sve moguće načine braniti svoje čedo! Toliko o propadanju Evropske unije.

E sad, EU je grupa ljudi koji sede u kafani. Jedan od njih pije pivo, vrlo je ozbiljan, disciplinovan, strog, taj odlazi kući onog trenutka kad sat pokaže kraj radnog vremena, jedini problem mu je podjebavanje ostalih što ne voli crnce, Turke, Srbe... Drugi pije vino, zajebant je, zavodnik, bar on misli da jeste, 'vata konobaricu za dupe, smeta mu što ga zajebavaju zbog Arapa...
Treći je plav, hladan, nezainteresovan, pije rakuji koju su mu prošvercovali bok te pita od kud, boli ga uvo što mu upravo u tom trenutku ženu jebe neki crnpurasti ljančester, on misli na to kako je prethodni dan bio kul kad je sinu pederu čestitao na novom momku...
Četvrti je crnomanjasti lelemud, upravo stigao sa plaže, još mokar poručio Uzo, namiguje konobarici, a osmehuje se što je dobro karao nekog mladog turistu....
Peti se na ulazu u kafanu upravo svađa sa nekim tamnoputim likovima, ne dozvoljava im da uđu, vraća ih nazad, kao jebi ga momci ne može, šta koji kurac....
.....
I sad, Srbija u liku čiče sa šajkačom na glavi (pa, kako...) i opancima na nogama, koji prilazi pita jel' može da se pridruži. Eeee, i počinje... - Jeli, brate, a imaš ti kintu za ovo planinarenje? - Ma može, al' da dovedeš i ženu (grok, grok)! - Nije problem, sedi. - E, video sam ti ćerku, dovedi i nju (GROK!) Samo 12? Ma, druže, nije to "samo", to je "već"! - Prijatelju, ja ću da ih ubedim da možeš za naš sto, al' onaj traktor šro prodaješ... ma doteraj ga, kupiću ga ja, al' da mi daš popust, vidi kol'ko treba da ih ubeđujem. - Ćaao, pa što nisi doveo i sina, baš je, mis'im ono, sladak!....
I da se čudiš, i da se krstiš... A bogami i svađaju se međusobno - al' nema k'o kod nas, pesnica, na zemlju, pa kolenom na prsa. Nekako su mirni. I svi kažu dobar dan. Jes' da često procede kroz zube; meni kad bi tako kaz'o - jeb'o bi mu ja mamu, al' bar kažu. I ne guraju se...

I šta sad?

Ja bih ih sve pljunuo, okrenuo se i otišao.

Ili bih dalje bih išao kod njih na posao, i dalje bih svako veće pružao ruku da mi daju pare koje sam zaradio, uzimao ih, deci bih i dalje prepričavao kako je lepo u njihovoj kafani.

Al' ne bih pokušavao da sednem s njima za isti sto.

Vulin
Član
Član

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pet Okt 07, 2011 7:21 pm

Vulin ::Ne znam šta za vas znači EU...
Jasno, slikovito i tačno... Sad samo da ovo dobro shvate "zaljubljeni" u ceo taj zavodljivi koncept....

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Okt 07, 2011 7:21 pm

digitalmandrak ::Citam danas u novinama da je komesar EU Ginter Etinger podrzao predlog da se u Briselu zastave zemalja koje su upale u duznicku krizu spuste na pola koplja...

Meni je ovo jako vickasto. :

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 07, 2011 7:27 pm

I z ai protiv, ima to svojih prednosti i mana. Jedno je sigurno da kod nas nikako ne valja, treba nešto menjati, odnosno sve raditi ko svet...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Grom taj Pet Okt 07, 2011 8:03 pm

Po meni ova tema bi mogla u arhivu. EU ce se hvala Bogu raspasti pa necemo ni moci da ulazimo tamo gde nema ulaza...u se i u svoje kljuse

Grom
Član
Član

Broj poruka : 248
Datum upisa : 04.10.2011
Godina : 71

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pet Okt 07, 2011 8:07 pm

Po meni, mogla je i pre nekoliko godina; no, ipak je još rano, barem do izbora...

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SKYKING taj Sub Okt 08, 2011 8:23 am

Ne u arhivu...
Zakonom smo obavezni na ravnopravnost... Ako mogu teme o pederima mogu i o ovim fanaticima.
Gde mi normalni da izrazimo svoje stavove...!?
U nekoj NVO, u kvizu Zdravo Evropo, u nekoj tamo agendi... evropskom servisu svih gradjana evropske Srbije... Trt Milojka...

SKYKING
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Sub Okt 08, 2011 12:00 pm

Nikad nisi pravilno shvatio ideju "Evropa zdaj", Skaj...
Moraš pažljivije da gledaš Maju Divac u njenim TV-esejima, promiče ti suština...

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 12:08 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh