Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 28 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 0 Skrivenih i 26 Gosta :: 2 Provajderi

Klaudije, laza

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Ukidanje vojne obaveze-jos jedna u nizu gluposti...

Počalji od Thabit taj Uto Okt 11, 2016 2:20 pm

Ma ima nego šta..ima para i uvek ih je bilo i biće,samo da je prdonjama i njihovim familijama manja potreba da uzimaju šta nije njihovo.A i to im je džaba,kao ispali su iz Nušićevog..
I treba uvesti vojnu obavezu pa tri meseca tri meseca,inače ginuće pojma nemajući kako se ne gine.

Thabit
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2501
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Uto Okt 11, 2016 2:57 pm

Amin... Smile
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Okt 11, 2016 3:12 pm

digitalmandrak ::Ako drzava ima para da finansira sodomitsku paradu,da spicka 20 miliona evra za nepotrebne izbore zbog ego manijaka koji nam,nazalost,vodi drzavu(da ne nabrajam dalje),naslo bi se para i za tri obroka dnevno za vojnike na osluzenju vojnog roka...Na kraju krajeva,ne mora vojni rok da traje  godinu dana,moze i tri meseca da se deca nauce da koriste osnovno pesadijsko naoruzanje,za ostalu ozbiljniju tehniku brinuce se profesionalci...

Ovo je i moje mišljenje.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Okt 11, 2016 3:13 pm

digitalmandrak ::Amin... Smile

Amin na Amin.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johny Bravo taj Uto Okt 11, 2016 3:16 pm

Ruku na srce naša vojska je jedino za to i sposobna ,da odbrani derpe-lezbo družinu od pijanih huligana.

@ Thabit
društveno-politički stav ti je sasvim na mestu ,negooo....vidim da si počeo koristiti termin "prdonja" počinje da mi se dopada tvoj književni stil
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5355
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Uto Okt 11, 2016 3:26 pm

Popićemo piva jednom ja ti kažem sve uz košer ako treba,a ti da zoveš nemo' da si..

Thabit
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Okt 11, 2016 3:31 pm

Amin i ja kažem ali Aminovao bih da imamo bolnice u koji se za zahvat na srcu ne zakazuje do 2024 (video ja papir),kada bi imali novac da lečimo decu a ne da umiru zato što država ,,nema,, novca da ih pošalje na adekvatne klinike ,sve bih aminovao pa i redovni vojni rok od maksimum 6 meseci,dovoljno je.Ovako,ne aminujem da imamo ,,glinene golubove,, neuhranjene,bez opreme,bez nafte u bornim vozilima,bez tople garderobe.Prvo to da se reši pa deca u uniforme.
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13617
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 52

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Uto Okt 11, 2016 3:43 pm

laza ::Amin i ja kažem ali Aminovao bih da imamo bolnice u koji se za zahvat na srcu ne zakazuje do 2024 (video ja papir),kada bi imali novac da lečimo decu a ne da umiru zato što država ,,nema,, novca da ih pošalje na adekvatne klinike ,sve bih aminovao pa i redovni vojni rok od maksimum 6 meseci,dovoljno je.Ovako,ne aminujem da imamo ,,glinene golubove,, neuhranjene,bez opreme,bez nafte u bornim vozilima,bez tople garderobe.Prvo to da se reši pa deca u uniforme.
Taman tako ali da bi to i tako bilo treba početi sa onim šta se prvo uništilo-vojska,prvo i najvažnije da deca ne ginu nesposobna da prežive,a ginuće i niko ih pitati neće..Veliki sistemi zavise od vojske,od velikih sistema se finansira javna potrošnja,a ostalo dolazi samo po sebi..Biološka masa nama treba,a to bez mladih ne ide nikako.

Thabit
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Okt 11, 2016 3:51 pm

Ma samo da lopurde vrate što su oteli i da se zustavi praksa elegantne otimačine, sigurna sam da bi se više od pola problema rešilo (ono što navodi laza). Samo kako, kako povratiti oteto i zaustaviti dalje otimanje?!

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Uto Okt 11, 2016 4:06 pm

'Oni' se boje vojske i uvek su se toga plašili..od Tita i penzionisanja vojnog kadra sa 30 godina života preko Miloševića i 'demokrata' do ovih danas,kako da ih nazovem ni sam ne znam..U pravu je Laza ali od male privrede koja nikome ne treba,ne treba očekivati nešto dobro državi,nema smisla..Jedino veliki sistemi rade posao,a ovi i to hoće da utrape..

Thabit
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Okt 11, 2016 4:20 pm

Avramova ::Ma samo da lopurde vrate što su oteli i da se zustavi praksa elegantne otimačine, sigurna sam da bi se više od pola problema rešilo (ono što navodi laza). Samo kako, kako povratiti oteto i zaustaviti dalje otimanje?!

Nikako....

Nikada nisam bio pesimista i ovoi zjavljujem čiste svesti,nikada i nikako.Primer je Bogoljub Karić,60 MIL Evra ukrao,proces se obustavlja zbog zastarelosti i eto njega na proleće ovde,još će i da se kandiduje i bude ozbiljan politički igrač.
Zato kažem da nama sledećih 300 godina nema boljitka.Potpisujem ovu izjavu pri čistoj svesti i zdravoj pameti,hleb će nama da bude maksimum,ko ima madst biće srednji stalež a pošteni akademski gradjani imaće i za alevu papriku.
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Uto Okt 11, 2016 4:38 pm

Slažem se sa ovim..ni za 300 godina..Kako?Poštujući zakone koji ne važe za kastu?Pravosuđem?
Nema srednjeg staleža,nema radničke slobodne klase..
Vojske su se plašili i plaše se još uvek.Plašili se i veliki,vojska je rasturila sfrj nedelanjem po nacionalnoj osnovi(mada me čude Srbi)..

Thabit
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Uto Okt 11, 2016 4:41 pm

Iako je bio daleeeko od velikih dana i 5.oktobar se nije desio dok vojska nije rekla nas to ne zanima..jga.

Thabit
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Okt 11, 2016 4:49 pm

Možda je van teme ali oprostićete mi...vredno je...

laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johny Bravo taj Pon Okt 17, 2016 11:31 pm

laza ::Možda je van teme ali oprostićete mi...vredno je...

Ovo nije van teme ovo je van svake pameti.
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5355
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Uto Dec 13, 2016 3:24 am

Ko ne hrani svoju vojsku hranice tudju.
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Makarije taj Ned Jan 15, 2017 10:01 am

Tema o vraćanju obaveze služenja vojnog roka će uskoro biti ozbiljno analizirana od strane MO, kako čitam po nekim novinama.
Za sada, 63.padobranska ima ideju da primi 15-ak ljudi na redovno služenje, što je svakako pionirski poduhvat. Za sada, za njih nema mesta zbog popunjenosti od strane plaćenog sastava.
Makarije
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1379
Datum upisa : 13.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Iceman taj Ned Jan 15, 2017 11:59 am

laza ::
Avramova ::Ma samo da lopurde vrate što su oteli i da se zustavi praksa elegantne otimačine, sigurna sam da bi se više od pola problema rešilo (ono što navodi laza). Samo kako, kako povratiti oteto i zaustaviti dalje otimanje?!

Nikako....

Nikada nisam bio pesimista i ovoi zjavljujem čiste svesti,nikada i nikako.Primer je Bogoljub Karić,60 MIL Evra  ukrao,proces se obustavlja zbog zastarelosti i eto njega na proleće ovde,još će i da se kandiduje i bude ozbiljan politički igrač.
Zato kažem da nama sledećih 300 godina nema boljitka.Potpisujem ovu izjavu pri čistoj svesti i zdravoj pameti,hleb će nama da bude maksimum,ko ima madst biće srednji stalež a pošteni akademski gradjani imaće i za alevu papriku.

Sve je istina. Avramova zovi lazu da se vrne.

Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andjeo01 taj Ned Okt 22, 2017 9:41 pm

Neki tip ::Naravno da se ne zezamo...

San Marino.. ima vojsku 12 vojnika pa sta im fali...Moye da kupi pola Srbije.. dira li ih neko?? Naravno da ne...

Koji idiotski primjer ti iznosis...San Marino...???ocito d a nemas pojma o stvarima z a koje zelis d a komentarises,

andjeo01
Radoznali član
Radoznali član

Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Davidova taj Pon Okt 23, 2017 2:29 am

Iceman ::
laza ::

Nikako....

Nikada nisam bio pesimista i ovoi zjavljujem čiste svesti,nikada i nikako.Primer je Bogoljub Karić,60 MIL Evra  ukrao,proces se obustavlja zbog zastarelosti i eto njega na proleće ovde,još će i da se kandiduje i bude ozbiljan politički igrač.

Sve je istina. Avramova zovi lazu da se vrne.
Šta lazu, laza je tu, a gde si ti? Vrći se!

Πάντα ῥεῖ
Davidova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1193
Datum upisa : 18.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Sub Okt 28, 2017 6:32 pm

Najsiromasniji u Evropi,trecina dece nema tri obroka dnevno,rekordna nezaposlenost,mladi odlaze ,napustaju Srbiju,SMS-om finansiramo lecenje dece ...smemo li mi,imamo li pravo da pricamo o bilo cemu,sve smo unistili,srozali,obesmislili,gde je nase dno,koja je to donja granica.
Kakva vojska,rat,odbrana....
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu