Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 40 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 2 Skriven i 38 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Josip Broz Tito
Danas u 9:46 am od Klaudije

» Poruka gostima :-D
Juče u 11:12 pm od Miško

» Animacije u Photoshopu
Juče u 10:55 pm od Hypnosis_

» Čišćenje organizma
Juče u 10:49 pm od Miško

» Sreća
Juče u 10:01 pm od Miško

» Šta trenutno slušate?
Juče u 7:35 pm od Hypnosis_

» Koji internet radio slusate?
Juče u 7:16 pm od Avramova

» Fotografija dana
Juče u 6:11 pm od Avramova

» Neobični enterijeri
Juče u 5:28 pm od Poli

» Neobična a lepa arhitektura
Juče u 5:18 pm od Poli

» Umjetnost od kane
Juče u 5:03 pm od Poli

» Origami
Juče u 5:01 pm od Poli

» Paint it, Black
Juče u 4:59 pm od Poli

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Naprednjaci bi izbore...

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Prevremeni izbori?

63% 63% 
[ 5 ]
0% 0% 
[ 0 ]
37% 37% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Ukupno Glasova : 8

Naprednjaci bi izbore...

Počalji od Fristajlo taj Pet Apr 29, 2011 11:23 pm

Napredna stranka, Nikolić i Vučić, traže prevremene izbore, tvrdeći da bi oni bolje vršili vlast.
Podržavate li njihov zahtev, i zašto da, ili zašto ne?

Fristajlo
Član
Član

Broj poruka : 19651
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Naprednjaci bi izbore...

Počalji od SKYKING taj Sub Apr 30, 2011 9:09 pm

Da li moze samo meni da se omoguci da glasam vise puta kako bi dobili reprezentativan uzorak...?

Inace podrzavam zahtev za prevremene izbore. Ne verujem da treba objasnjavati zasto lazove treba najuriti Nisu ispunili ni jedno jedino obecanje. Kad neko uspe da mi objasni zasto je bitno da dobijemo taj status kandidata skidam mu kapu...

SKYKING
Član
Član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Sub Apr 30, 2011 9:39 pm

SKYKING
Ne verujem da treba objasnjavati zasto lazove treba najuriti Nisu ispunili ni jedno jedino obecanje.
To je samo uslovno tačno.
naime, postoje obećanja koja su dali nekom drugom,- svojim mentorima sa zapada. Ta obećanja su ispunili do kraja, i zato imaju njihovu punu podršku. Nisu oni potpuni lažovi, to je samo jedan deo njihove dvostruke igre i ličnosti, bar tebi ne bi trebalo to da bude skriveno...
Kad neko uspe da mi objasni zasto je bitno da dobijemo taj status kandidata skidam mu kapu...
Da bi se ova zemlja trajno i za sigurno onemogućila priklanjanju prirodnom savezništvu sa Rusijom i sledstveno tome- BRIKS-om, i anektirala od strane EU, sledstveno NATO-a.
U suštini, radi se o tome.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Sub Apr 30, 2011 10:34 pm

Borba za vlast i ništa više

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Sub Apr 30, 2011 11:07 pm

Veoma bih se iznenadio da nije tako, a odavno me ništa ne iznenađuje.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Maj 01, 2011 1:13 am

Ja mislim da su ga debelo zasrali sa ovim strajkom gladju and zedju...Patetika da ti se pri#ere

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Ned Maj 01, 2011 2:01 pm

digitalmandrak ::Ja mislim da su ga debelo zasrali sa ovim strajkom gladju and zedju...Patetika da ti se pri#ere

Al zato stiropor pod dupe da ne nazebe.

Nego,cujem da mu je stiropor savetovao bivsi americki ambasador,
ali navodno ne i strajk gladju.

Ne shvatam zasto bih birala neku polupismenu budalu a koja za savetnika uzima propalog
americkog ambasadora ( izbacen je iz stejt departmenta) da mu pravi rejting, a ovamo
treba da mrzim nemacke djake:))

Fraya
Član
Član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Maj 01, 2011 2:06 pm

Prevremeni izbori DA.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Pon Maj 02, 2011 10:33 am

Iskreno,ne mislim da ce izbori bilo sta da promene,osim lopovske garniture...Tako da mi je apsolutno svejedno...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SKYKING taj Pon Maj 02, 2011 11:00 am

SKYKING ::Da li moze samo meni da se omoguci da glasam vise puta kako bi dobili reprezentativan uzorak...? ...
Ljut sam....

Koji je to razlog da nema vanrednih izbora... Sta to mi cekamo? Jos jednu podvalu...

Kako se brzo zaboravlja i potiskuje u medijima prica sa potpisivanjem SSP negde u ovo doba pre cetiri godine. Tada je nas predsednik izvalio:
"Za mene je u SSP, pored otvaranja 200.000 novih radnih mesta u naredne četiri godine, posebno važno da se potvrđuje Rezolucija 1244, kao jedini osnov za očuvanje integriteta Srbije i na Kosovu i Metohiji", istakao je Tadić na Prvomajskoj konvenciji u organizaciji Ujedinjenih granskih sindkata "Nezavisnost".
Inace SSP je potpisan desetak dana pred izbore 11. maja i odmah zamrznut. To je bila samo neskrivena podrska DS da dodje na vlast i obmana naivnijeg dela birackog tela koje se primilo na "ulazak u EU'...
Tuzno da sada pokusavaju sa istim trikom da uslove odrzavanje izbora, spinuju i prikrivaju istinu ali sada samo vec dokazane budale mogu da im veruju...

SKYKING
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Pon Maj 02, 2011 11:44 am

digitalmandrak ::Iskreno,ne mislim da ce izbori bilo sta da promene,osim lopovske garniture...Tako da mi je apsolutno svejedno...

Bas tako Skyking.

A i ne shvatam zasto se ne objasni narodu da prevremni izbori imaju smisla ( a i
zakon to tako regilise) tek kada vladajuca koalicija izgubi vecinu u parlametnu.

A ova je za sada ima. Neka Kingmaker( Dacic) izadje iz vlade i eto prevremenih izbora.

Samo zato sto se Grobaru nadiglo da malo i on krade treba sada organizovati izbore?

U Srbiji je kod nepismenog i izludelog naroda sve moguce.

Covek gladuje 5 dana da bi dosao na vlast. Moja bi pokojna baba rekla "uzNi me Boze".

Grobar se plasi da se Seselj ne vrati pre nekakvih izbora pa mu onda ni strajk zedju
nece biti od pomoci Sa sve vladikama i patrijarhom.

Fraya
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Pon Maj 02, 2011 4:55 pm

Problem nisu izbori,. problem su biraci, na iborima glasa manje od pola biraca, tako oni koji formiraju vlast, moraju stvarat neprirodne koalicije,. udruzuju se kusi i repati, tako je vlast, boze me sacuvaj,. a oni biraci koji ne glasaju, kukaju,. a sami su krivi.....

sini_do
Član
Član

Broj poruka : 2633
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SKYKING taj Pon Maj 02, 2011 10:49 pm

Izbori ce biti odlagani sve dok ovce ponovo ne budu spremne...
Prica o statusu kandidata je lazno opravdanje.
BTW, nije tacno da bi samo naprdnjaci izbore... jasno je da Vlada, i pored rekonstrucije, nema legitimitet kao sto nema ni rezultate.
Price o nekim drugim lopovima i grobarima su samo bezanje od istine da se nesposobnim mora reci jedno... zbogom! Ili bi neko ponovo glasao za ovakve koalicije... Nista cudno... rekoh ja da ima dokazanih budala...

SKYKING
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pon Maj 02, 2011 11:21 pm

Budući da se, manje-više slažemo da u političkoj ponudi nema snage koju većinski vidimo kao neku koja bi popravila stanje- šta činiti?

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Maj 02, 2011 11:39 pm

Ja bih bila samostalni kandidat ali nisam rođena kod vas pa ne mogu. Smile

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Pon Maj 02, 2011 11:42 pm

SKYKING

Stoji to sto kazes...Ali ja trenutno ne vidim da bi ovi sto laju i reze na ove druge kao kucici oko koske bilo sta uradili osim sto bi poskidali ove sa funkcija i na te funkcije namestili svoje ljude...Ovde je bolestan sistem i samo poimanje vlasti...Od uvodjenja visepartijskog sistema pa sve do danas. Iskreno,malo mi je dok#urcilo da biram manje zlo,jer"ce da se vrati Dzons". Tako da cu na sledecim izborima najverovatnije da glasam za Cak Norisa ili Sofronija Leghorna....

Budući da se, manje-više slažemo da u političkoj ponudi nema snage koju većinski vidimo kao neku koja bi popravila stanje- šta činiti?

Da platimo Japancima da nam vode drzavu,sto rece neko na jednom forumu...Posto je ocigledno da nam ne ide

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pon Maj 02, 2011 11:57 pm

digitalmandrak ::
Posto je ocigledno da nam ne ide
Napravio si korak u dobrom pravcu. Vremenom, shvatićeš šta treba učiniti...

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cleopatra taj Uto Maj 03, 2011 12:03 am

Avramova ::Prevremeni izbori DA.
Jos jedno DA.

Jeste potez ocajnika, ali se zaista i nalazimo u ocajnoj situaciji. Ovo je prvi put u mom zivotu da razumem tog Nikolica.

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...

Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3451
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Maj 03, 2011 12:06 am

Cleopatra :: Ovo je prvi put u mom zivotu da razumem tog Nikolica.

Ma ja razumem ljude i sebe ponajviše. Plaši me samo da će biti reprize jer ne vidim nikog kvalitetnog u ponudi.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Uto Maj 03, 2011 12:16 am

Fri

Shvatam ja sta treba ciniti,ali ne mislim da su i ovi sto vode drzavu i ovi sto bi da je vode bilo kakav faktor u ovoj drzavi...Jer,da se ne zamajavamo,ko drzi kesu taj drzi i vlast(postoje i oni koji drze mocugu,i njih treba da uzmemo u obzir,ali da se za sada,ogranicimo na ove sa kesom). Dakle,pitanje je ko u ovoj drzavi drzi kesu(mada svi znamo odgovor na pitanje)

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Uto Maj 03, 2011 12:58 am

digitalmandrak ::Dakle,pitanje je ko u ovoj drzavi drzi kesu(mada svi znamo odgovor na pitanje)
Ako već znamo odgovor, to pitanje nije ni potrebno.
A kakvo pitanje treba da postavimo?

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Maj 03, 2011 1:20 am

Fristajlo :: A kakvo pitanje treba da postavimo?

Evo, mene interesuje ko bi se našao na izbornim listama?

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Uto Maj 03, 2011 1:52 am

Ako već znamo odgovor, to pitanje nije ni potrebno.
A kakvo pitanje treba da postavimo?

Da li su stranke i partije oko kojih se koljemo uopste bitni igraci,posto se sistem vec godinama ne menja...I da li su izbori pravi nacin da se dodje do promene ili treba raspaliti po lopinama koje daju pare da bi ovi prvi glumili neku vlast...I da li u ovoj drzavi postoji neko ko ima mooda da zagrize i prekine ovo vrzino kolo?

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Uto Maj 03, 2011 11:34 pm

digitalmandrak ::I da li u ovoj drzavi postoji neko ko ima mooda da zagrize i prekine ovo vrzino kolo?
Postoji, ali- zašto bi? Ovaj narod poslednjih decenija trguje svojim vođama kao na pijaci. Čim se neko i pobuni protiv lopovluka i uzurpacija, mešanja svih i svakakvih u politiku zemlje, biva uhapšen ili izručen, a narod ćuti?
kad je Milošević hapšen, da bi se izručio (!!!?) haškom tribunalu, što je bez presedana u istoriji, bez obzira na bilo čije mišljenje o njemu, ko je došao da se buni protiv toga? Par stotina penzionera...
Razjedinjenost naroda, frakcionašenje oko osnovnih pitanja koja nas muče, neistrajnost i nedoslednost su stvorile situaciju da oni koji umeju i oni koji mogu- neće. Jer, niko nije budala da rizikuje sve, jer narod neće da rizikuje ni malo.
Oko 90 % naroda je decidno protiv gej- parade; onaj momak iz "Obraza" ili "Dveri", nisam siguran, zaglavi dve godine zatvora, od ovog "legitimnog" režima, jer je stisnuo petlju da se tome aktivno usprotivi. Opet, na stranu, šta ko misli o njegovom načinu.
......
Ne valja narod, prijatelju. Imamo vlast taman takvu, kakvu zaslužujemo.
Bolji ljudi će se naći boljima, nas jedva i ovi zapadoše; sve ovo vreme je jedan isti dan, 6. oktobar. I nije da niko nije upozoravao. Pogledaj opet onaj abdikacioni govor, pažljivo slušaj šta reče onaj koji je kriv za sve, čak i mrtav. Bez uvrede, ali- možda to pokrene brvna iz očiju zaslepljenih; e, kada se to desi, možda se i nađe neko dovoljno nepromišljen da preuzme rizik i pokrene stvari. Dok god traju trućanja o tome kako je Sloba kriv za polom Srbije- niko se tog zadatka neće prihvatiti, osim budale, a takvih nam više ne treba.
Avramova

Ako pažljivo pročitaš ovo što sam pisao Digiju, shvatićeš da sam odgovorio i tebi.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Sre Maj 04, 2011 4:05 pm

Avramova ::
Fristajlo :: A kakvo pitanje treba da postavimo?

Naci ce se Seselj

I Natasa Kandic predvidja njegov skori povratak, a verovatno i ovaj sto gladuje i zeli
prevremene izbore.

Ratni zločini | sreda 4.05.2011 | 15:28
Kandić: Iznenađena sam
Izvor: Beta
Beograd -- Direktorka Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić izjavila je da je iznenađena odlukom sudskog veća Tribunala u Hagu da ne oslobodi lidera radikala.

Iznenađena (FoNet, arhiva)Kandić je agenciji Beta rekla da je predsedavajući sudija Žan-Klod Antoneti tokom suđenja govorio da nema dovoljno dokaza.

Ona je rekla da je zbog toga za nju iznenađenje da je upravo Antoneti taj koji objavljuje da je izvedeno dovoljno dokaza koji ukazuju da su optužbe dokazane.

Po njenoj oceni, Šešelj će se, umesto iznošenja dokaza u svoju odbranu, odlučiti za završnu reč i pokazati da nema uvažavanja za proceduru i sudsko veće, uz ponovljanje da je to politički sud.

"Krenuće u političku zavrsnu reč što opet može da dovede do situacije da se suđenje vrlo brzo završi i da njegova kazna ne bude 20, 30 godina nego kazna koja mu može već u junu ili u skorije vreme omogućiti da bude na slobodi", navela je ona.

Prema njenim rečima, ako Šešelj ide na završnu reč, vrlo brzo može doći do presude.

Tribunal u Nagu je danas u potpunosti odbio zahtev za oslobađanje optuženog Vojislava Šešelja, ocenivši da je u nedavno okončanom
dokaznom postupku tužilaštvo izvelo dovoljno dokaza za svih devet tačaka optužnice za zločine u Hrvatskoj, Vojvodini i BiH 1991-93.

Prema odluci koju je pročitao predsedavajući sudija Antoneti, pretresnom veću je predstavljeno dovoljno dokaza da su "dobrovoljci
Srpske radikalne stranke i Srpskog četničkog pokreta počinili zločine navedene u optužnici".

Fraya
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 3:08 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh