Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 35 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 1 Skrivenih i 34 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Kaktusi
Danas u 4:20 pm od Poli

» Dan Republike Srpske
Danas u 2:59 pm od Salex

» Verujete li u ljubav ?
Juče u 9:45 pm od Храст

» Smešne gif fotografije/animacije
Juče u 9:30 pm od Храст

» Smešne fotografije
Juče u 9:21 pm od Храст

» Dvorci i tvrđave
Juče u 7:54 pm od Poli

» Manastiri i crkve
Juče u 7:45 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 7:32 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:06 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 6:42 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 6:40 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 6:21 pm od Brave Heart

» Corax - slika današnjice
Juče u 5:56 pm od Brave Heart

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Ko vam se smučio?

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Ko vam se smučio?

Počalji od inspy taj Ned Maj 25, 2014 3:02 pm

ок, нека буде да нису били у проблему..свеједно су главна вертикала за ширење дезинформација како тренутној власти одговара.

inspy
Član
Član

Broj poruka : 3240
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Maj 25, 2014 3:27 pm

inspy ::ок, нека буде да нису били у проблему..свеједно су главна вертикала за ширење дезинформација како тренутној власти одговара.

U to ne sumnjam.  Very Happy 
Inace prica se da je Mitrovic ustupio Vucku Pink za njegovu propagandu, u zamjenu za oslobadjajucu presudu svom sinu.

____________________________________________________________________________________
Kad pogledam s Jahorine bijele, Romanija nadohvat mi ruke.
Semberiju zagrlila Drina, pukla polja sve do Banjaluke.

Kud god idem u srcu te nosim, na kraj svijeta ti si meni bliska.
Tebi pjevam, tobom se ponosim, majko moja REPUBLIKO SRPSKA.

Batista
Global moderator
Global moderator

Broj poruka : 2268
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Maj 25, 2014 4:07 pm

inspy ::Ма немам појма. Тужно и уједно ме обесхрабрује када људи из унутрашњости за које знам да су ок. сматрају Вучића за нешто позитивно што је Србији баш у овим тешким тренуцима неопходно.  Кривца за то на првом месту стављам лошу повезаност информацијама, телевизију, што старији не користе интернет,што једноставно не постоји мрежа путева...себе и ту малу екипу око себе, што се ни мало не ангажујем ако већ помало понекад размишљам о томе, а смета ми реакција, појма немам.

I mene isto, ali ja ne bih tako olako davao alibi takozvanim "obicnim" gradjanima zbog neupucenosti. Istina je da rezimski mediji vazdizu velikog vodju, ali dovoljno je samo uporediti uradjeno sa obecanim i sve ce im biti jasno. Neka sebi postave par pitanja:

- Da li su ponisteni Borkovi sporazumi?
- Da li smo prestali ispunjavati sve zelje iz EU?
- Da li je otvorena kancelarija za brze odgovore?
- Da li je i jedan tajkun osudjen na robiju i oduzeta mu nelegalno stecena imovina?
- Da li je stiglo 100 milijardi evra inveticija u Srbiju?

Sve su to pitanja na koja oni znaju odgovore. I ako pored svega toga narod da Vucicu podrsku, i to preko 50%, pa sta je onda drugo taj narod zasluzio nego da propadne.

____________________________________________________________________________________

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Pet Jul 11, 2014 1:02 am

Od kojekakvih bivših službenika kojekakvih službi,kupljenih urednika bez onog od labuda,od proslih redom svih,od knjižica i njihovih rodbina pa sve do ovih sadašnjih i jos pokoji sa strane...

Thabit
Član
Član

Broj poruka : 2476
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Pet Jul 11, 2014 11:30 am

Noletova svadba.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od naOpaka taj Pet Jul 11, 2014 12:14 pm

neko koga sam konachno sasvim shvatila

naOpaka
Član
Član

Broj poruka : 2895
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Jul 12, 2014 9:41 am

@Bati
Kakva novost pa još da se smuči. Odoh pogledati.

@naOpaka
Tako to uglavnom biva. Ili ti se smuči ili suprotno.

Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67327
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Time taj Sub Jul 12, 2014 10:29 am

Batista ::Noletova svadba.

Sto? Ja nisam ispratio taj dogadjaj i da mi nije koleginice smaracice ne bih ni znao da je bila.   

Time
Član
Član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johny Bravo taj Sub Jul 12, 2014 11:24 am

Time ::
Batista ::Noletova svadba.

Sto? Ja nisam ispratio taj dogadjaj i da mi nije koleginice smaracice ne bih ni znao da je bila.   
Brate preteruju više sa tom pričom o Đokoviću.Sva ta sranja u vezi medijske pompe oko Đokovića počinje da mi ide na qurac (tačnije počela je odavno).Država razjebana, ljudi ne mogu normalno da žive pa sad treba da se raduju Đokovićevim uspesima i popularnosti.Ako neko nešto javno zucne protiv Đokovića on je kao neki "izdajnik" i slična sranja. Đoković je Bog a mi ostali smo majmuni .......ma daj bre     

Johny Bravo
Banovan

Broj poruka : 5355
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Time taj Sub Jul 12, 2014 11:45 am

A da pljuckas po SPC ti se nije smucilo?   

Time
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johny Bravo taj Sub Jul 12, 2014 11:58 am

Time ::A da pljuckas po SPC ti se nije smucilo?   
Nazovimo stvari pravim imenom,ja koristim svoje građansko pravo da iznesem svoje kritičko mišljenje.To što si ti sad pokušao da mi podmetneš se stručno zove "zamena teza" i uči se na prvoj godini fakulteta društvenih nauka.
Što se tiče SPC i(li) bilo koje druge nisam ih ja terao da uskaču sebi u usta    

Johny Bravo
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sub Jul 12, 2014 12:39 pm

Pun mi kofer lazova, kukavica, prevaranata i foliranata   

furija
Član
Član

Broj poruka : 8031
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Jul 12, 2014 2:07 pm

Nekada kada su me pitali odakle sam dovoljno je bilo reći Jugoslavija, Tito. Takvo vreme bilo. Sada kažem Srbija, svi me gledaju bledo, dodam Novak a oni - ahaaaa Novak, ali i dalje ni reč.

Veliki je Novak!

Smučili su mi se isti oni koji su napunili furijin kofer.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Time taj Sub Jul 12, 2014 2:21 pm

Johny Bravo ::
Time ::A da pljuckas po SPC ti se nije smucilo?   
Nazovimo stvari pravim imenom,ja koristim svoje građansko pravo da iznesem svoje kritičko mišljenje.To što si ti sad pokušao da mi podmetneš se stručno zove "zamena teza" i uči se na prvoj godini fakulteta društvenih nauka.
Što se tiče SPC i(li) bilo koje druge nisam ih ja terao da uskaču sebi u usta    

Kakva zamena teza, okačio si neki pamfletić koji blati SPC   
§ 65
http://www.svetosavlje.org/biblioteka/zakoni/bracna-pravila-spc.htm
Венчање се не може извршити у ове дане: средом и петком сваке седмице; од почетка божићњег поста до 7/20 јануара; од почетка сиропусне до Томине недеље; за време петровског и госпојинског поста; на дан Усековања главе Св. Јована Крститеља и на Крстовдан.

Stvarno kako se pomenuti venčao u doba petrovskog posta? Da li je bilo crkveno venčanje?

Time
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Jul 12, 2014 2:29 pm

Ako dvoje stupe u administrativni brak (bez venčanja u crkvi), a kršteni su, začećem supruge oni postaju sjedinjeni u veri i brak je blagosloven od Gospoda.

U vreme posta se ne vrše venčanja u crkvi. Mnogi se venčaju u opštini a posle u crkvi i nevažno je koliki rok je protekao.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johny Bravo taj Sub Jul 12, 2014 2:56 pm

Time ,još jedanput,pošto ilustrovani primer očigledno ne razjašnjava mnogo situaciju.
Činjenica je da se mi kao nacija ,u globalu,ložimo na demagogiju i da smo skloni idolopoklonstvu.Ja sam na to alergičan a još više me iritira činjenica da se ništa ne preduzima radi redukovanja te pojave nego čak naprotiv sve čini da se ona još više stimuliše.Crkva tu između ostalih institucija igra značajnu ulogu.Sećaš li se možda pretprošlih izbora?Ko je dao Dačiću(Dačić je tada imao nešto oko 15% osvojenih glasova,što će reći da ga 85% birača ne želi )blagoslov za formiranje vlade"?" Nemoj mi reći da taj isti nije tražio nešto za uzvrat...samo šta? Veću medijsku zastupljenost?...itd itd.Irinej tvrdi da je Prajd najveće zlo koje preti Srbiji, a taj smrdljivi Prajd traje 1 dan!Kako onda dotični velemnik gleda na to što se na našim TV kanalima redovno propagira prostitucija i kič (Grand parada,Farma, i slična sranja? - to je sve kao nešto benigno?)?
Što se tiče Đokovića,kad ćemo već od ljudi da pravimo sebi idole ajd da prihvatim i ta pravila igre - meni su Majk Oldfild,Petri Lindroos,Tarja Turunen,Džejms Hetfild i Žofri Lovernj veće face od Đokovića...imaš li čime argumentovano da osporiš moj lični izbor ?
Ja sam kršten 2007-me i neko vreme sam išao u crkvu,e onda mi je prekipelo i rekao sam sebi da ću ssledeći put otići u crkvu na "Sveti Nikad!"
Zapitaj se ko su Ziloti i ko stoji iza političke organizacije "Dveri".....i nemoj samo opet da mi pričaš priču o "blaćenju" i da istovremeno negiraš moju tvrdnju o zameni teza.

Johny Bravo
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Sub Jul 12, 2014 3:22 pm

Veća faca je i Bin Laden, i Naser Orić, i Alija Izetbegović... Ali, kako za koga.. Nole je car po svakom pitanju, ako nekom smeta Srbin na prvoj poziciji, to je njegov problem... Ako neko voli neke strane face, i voli da navija za njih, to je njegova lična stvar, mentalni sklop...  Question     

sini_do
Član
Član

Broj poruka : 2633
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Jul 12, 2014 3:26 pm

Crkva je mesto gde se molim Bogu a ne sveštenim licima i ne vidim zašto bih zbog nekih sveštenika odustala od odlaska u ckrvu gde me ništa ne obavezuje osim da radim po ličnom osećaju.

Može da me fascinira Jovanka Orleanka ali me daleko više ushićuje Milunka Savić.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johny Bravo taj Sub Jul 12, 2014 3:34 pm

sini_do ::Veća faca je i Bin Laden, i Naser Orić, i Alija Izetbegović...  
To si ti rekao ,ne ja   

Što se tiče stranih faca koje sam naveo ,u pitanju su umetnici-muzičari ! Zašto bi meni sport trebao da bude zanimljiviji od muzike,izuzetak je Žofri Lovernj kapiten košarkaškog kluba Partizan.Uđi na njegov Twitter profil i pogledaj koliko ima obožavalaca iz Srbije.

Ajd još jednu zanimljivu informaciju da ti prosledim :da li ti je poznato da je pevač grupe Iron maiden istovremeno i pilot ,da je doktorirao istoriju,i bio profesionalni mačevalac.
Ali kao što kažeš i sam, izdajnički je s moje strane odati mu priznanje zato što on nije Srbin.

Interesantno je da u našoj zemlji i nakon pada titoizma vlada geslo "ko ne misli ovako taj kleveće i laže"

Johny Bravo
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Sub Jul 12, 2014 3:44 pm

Avramova ::Crkva je mesto gde se molim Bogu a ne sveštenim licima i ne vidim zašto bih zbog nekih sveštenika odustala od odlaska u ckrvu gde me ništa ne obavezuje osim da radim po ličnom osećaju.

Može da me fascinira Jovanka Orleanka ali me daleko više ushićuje Milunka Savić.
Ja ne idem u crkvu zbog vladike, koji je opoganio crkvu, trebao je biti izbačen iz crkve, ali on je dobio čin penzionisanog vladike... Tako opet "vladika", ja ne mogu ići u crkvu ako je on vladika... Ja verujem u boga, i odan sam njemu, ali nikad prihvatit neču trulež i mafiju u crkvi, jer duša moja čistoti teži....

sini_do
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Jul 12, 2014 3:53 pm

@sini_
Razumem te ali ne razumem kako vladika može da opogani crkvu, šta je sa vernicima koji su zaista vernici iako to ni za koga ne možemo sa sigurnošću tvrditi?

U crkvi se ne obazirem ni na koga osim mislima na Boga.

Vernici su delom odgovorni za mnogo toga što se dešava među sveštenstvom s kojima mogu biti često u kontaktu, a od toga sve kreće po zlu.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Sub Jul 12, 2014 4:00 pm

Avramova ::@sini_
Razumem te ali ne razumem kako vladika može da opogani crkvu, šta je sa vernicima koji su zaista vernici iako to ni za koga ne možemo sa sigurnošću tvrditi?

U crkvi se ne obazirem ni na koga osim mislima na Boga.

Vernici su delom odgovorni za mnogo toga što se dešava među sveštenstvom s kojima mogu biti često u kontaktu, a od toga sve kreće po zlu.
Može da opogani, on je opoganio crkvu što niko u istoriji nije, on je sad penzionisani vladika, i kad imaš kontakt sa njim, trebaš mu poljubit ruku jer on je vladika... Tako nemam reči....   

sini_do
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Jul 12, 2014 4:31 pm

Čula sam šta se dešavalo i dešava ali što bi pogani vladika meni diktirao odlazak u crkvu, to mene interesuje? I zašto mu moram poljubiti ruku? Niko me još nije ukorio što to ne činim.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Time taj Sub Jul 12, 2014 4:39 pm

Johny Bravo ::Time ,još jedanput,pošto ilustrovani primer očigledno ne razjašnjava mnogo situaciju.
Činjenica je da se mi kao nacija ,u globalu,ložimo na demagogiju i da smo skloni idolopoklonstvu.Ja sam na to alergičan a još više me iritira činjenica da se ništa ne preduzima radi redukovanja te pojave nego čak naprotiv sve čini da se ona još više stimuliše.Crkva tu između ostalih institucija igra značajnu ulogu.Sećaš li se možda pretprošlih izbora?Ko je dao Dačiću(Dačić je tada imao nešto oko 15% osvojenih glasova,što će reći da ga 85% birača ne želi )blagoslov za formiranje vlade"?" Nemoj mi reći da taj isti nije tražio nešto za uzvrat...samo šta? Veću medijsku zastupljenost?...itd itd.Irinej tvrdi da je Prajd najveće zlo koje preti Srbiji, a taj smrdljivi Prajd traje 1 dan!Kako onda dotični velemnik gleda na to što se na našim TV kanalima redovno propagira prostitucija i kič (Grand parada,Farma, i slična sranja? - to je sve kao nešto benigno?)?
Što se tiče Đokovića,kad ćemo već od ljudi da pravimo sebi idole ajd da prihvatim i ta pravila igre - meni su Majk Oldfild,Petri Lindroos,Tarja Turunen,Džejms Hetfild i Žofri Lovernj veće face od Đokovića...imaš li čime argumentovano da osporiš moj lični izbor ?
Ja sam kršten 2007-me i neko vreme sam išao u crkvu,e onda mi je prekipelo i rekao sam sebi da ću ssledeći put otići u crkvu na "Sveti Nikad!"
Zapitaj se ko su Ziloti i ko stoji iza političke organizacije "Dveri".....i nemoj samo opet da mi pričaš priču o "blaćenju" i da istovremeno negiraš moju tvrdnju o zameni teza.

Osećam ogorčenje i bes, samo ne znam zašto upućuješ meni samo zato što sam pitao.
Ko su ziloti i Dveri me lično mnogo ne interesuje, ali hajde napiši u nekoj temi da još ponešto naučim, kad već pominješ.
Lično više volim Đokovića iz razloga što je naš nego te koje si pobrojao, a uopšte nemam nameru da tebi argumentovano osporavam tvoj lični izbor, ne znam čemu toliko gorčine i srdžbe upućene meni?   
Nemam pojma da je Dačića neko blagosiljao tj. ne sećam se, ali mogu da izguglam   
Po mom mišljenju SP Crkva je mnogo veća institucija, od ljudi koji rade u njoj i za nju, koja je mnogo učinila da se očuva srpski nacionalni identitet kroz vekove, e sad možda tebi smeta SPC posebice.  Question  
O loženju na demagogiju i ružičastom smeću se slažem, a kult ličnosti je prava stvar za Srbe, samo nam još fali i pravi čovek   

Time
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Sub Jul 12, 2014 5:01 pm

Avramova ::Čula sam šta se dešavalo i dešava ali što bi pogani vladika meni diktirao odlazak u crkvu, to mene interesuje? I zašto mu moram poljubiti ruku? Niko me još nije ukorio što to ne činim.
Ako si član crkve onda  moraš poštovat zakone ( kanone ) crkve.. Po tom zakonu svaki kontakt sa vladikom, rukovanje sa ljubljenjem  ruke...  Smile Ja poštujem crkvu, ona je veoma važna institucija, ali moraju se uvest zakoni, obaveze, i posledice za službenike crkve....

sini_do
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 4:35 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh