Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 43 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 43 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Džudi i njeno pisanije
Danas u 1:58 am od Davidova

» Sanjanje ...
Danas u 1:29 am od Davidova

» Ћирилица
Danas u 1:07 am od Davidova

» Već viđeno (deja vu)
Danas u 1:05 am od Džudi

» Look dana
Danas u 12:55 am od Davidova

» Misli ili rečenice koje su vas dotakle
Danas u 12:41 am od Davidova

» Skupštinske rasprave
Juče u 11:49 pm od Davidova

» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 8:14 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 7:20 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 7:15 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 6:54 pm od Brave Heart

» Corax - slika današnjice
Juče u 5:33 pm od Brave Heart

» Da je novac - osoba kako bi ga opisali.. ?!
Sre Nov 22, 2017 10:15 pm od Davidova

https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Iz malog mozga

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

24032011

Počalji 

Iz malog mozga

Vidim da su se po raznim novinčugama pojavile razne šuše koje pišu nešto i to zovu blog a oni su, ybte, blogeri. Rešio sam i ja da budem taj bloger. Au ybte...
Još nemam pojma šta to mora da ima neki tekst da bi bio blog ali ima onaj Google pa cu da naučim.
Za početak sam rešio da koristim i domaća slova... Sutra počinjem...

test ŠĐČĆŽ

Poslednji izmenio SKYKING dana Čet Mar 24, 2011 12:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Iz malog mozga :: Komentari

Počalji taj Čet Mar 31, 2011 11:08 am od SKYKING

Vidim da se ovde prepisuju tudja pisma a i da Fraya ovaj put nije zalutala nego zna gde se nalazi!.
Ja tudja pisma retko čitam, pa nisam ni ovo, jer ne verujem da ima bilo kakve veze sa ... blogom...
Predlazem gospodji da otvori svoj blog, postane blogerka a ako uloži malo truda, kao ja, i svaki čas ulazi i izlazi sa bloga postaće i najčitaniji bloger na ovom forumu...
A o Djindjicu i podguznim muvama postoji tema... malo zamrla ali je bas zato trendy...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Mar 31, 2011 1:26 pm od Miško

Meni sarkastično, pa i u blogu nije strano ,uvek iz njega crpim pouku. Ponekad se i zabavljam . SKYKING tvoja sarkastičnost u postovima a i u blogu ima stil i smisao i to privlači pažnju.
Mislim da se sarkazmom svi poslužujemo,neki ga zaviju u svilu a neki toaletnim papirom.

p.s. moje mišljenje isključuje objektivnost u odnosu na druge.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Apr 03, 2011 11:42 pm od SKYKING

Zivnulo kod iluzioniste ali zamrlo na blogovima...
Mogo bi neki blog tipa...
kako sam spavao one noci kad je Beba preuzeo vlast...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Apr 26, 2011 11:36 am od SKYKING

Da nastavimo sa pracenjem civilizacijskih dostignuca tj blogovanjem!
Ponovo blogujemo
Gledam jutros u televizoru ponovo onaj muceni Borko... Onaj sto ga kao nesto tehnicki pregovara sa onima koji za nas ne postoje... Nije mu lako!
Pre neki dan odvali mucenik kako se sa "nama" tj njima moze pregovarat o svemu pa i podeli KiM bez obzira sto bi to znacilo nista manje nego...krsenje ustava. Valjda je tako rekla Sonja u Liht gacama...
E, ovi u televizoru stalno vrte jedan snimak kako Borko ulazi u neku zgradu, valjda u Briselu iliti Bruxellesssu, kako je to pisalo na mom starom radiJu...
Ulazi Borko i lepo se vide tri nekontrolisana pokreta dodirivanja nosa rukama. Skolski primer lose samokontrole tj reakcija organizima kojom se odaje nesigurnost.
Kada to vidim ja, jedan obican bloger u pokusaju, mozete misliti kako to tumace oni malo ozbiljnije ukljuceni u ovu problematiku... |Edita je protumacila da moze da se izdr izdere i malo pripreti...
Inace pre neki dan su se dogovarali Vuk i Borko sa predsednikom Tadicem kako ce dalje u tim pregovorima kojima se sve daje siptarima.. Malo je bio nezgodan momenat jer su okolo bili neki demonstranti, pa zandarmerija sa sve vrlim komandantom Batom Dikicem, koji bi trebao u zatvor ali bi to bila velika bruka i poslastica za opoziciju pa se malo odlaze...
Pojavila se i Zanka... Trazi jos glava... ali je to vec isuvise morbidno za jedan ovako bezbrizan i vedar blog do mog...
QQ Da nema i ona blog!?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Apr 26, 2011 8:30 pm od Fristajlo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Apr 28, 2011 2:13 pm od SKYKING

Poslednji put izmenio SKYKING dana Čet Apr 28, 2011 10:38 pm, izmenio ukupno 2 puta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Apr 28, 2011 11:04 pm od SKYKING

Bio Borko kod mene u televizoru juce pre podne... Imali su neki hearing tamo u Domu tj Skupstini.
Kao da sam vidovnjak, a ne bloger, pa sam ga se setio pre neki dan.
Lepo decko laze a jos bolje maze...
To Vam je sav moj komentar...
Samo da mi se i Zanka ne pojavi... O Sonji u Liht gacama da ne govorim...

Sada bih da se osvrnem na lik i odelo, sa sve crvenim cipelicama, visokopozicioniranog funkcionera katolicke crkve zvanog...papa...
Papa je trenutno jedan nazadan lik mada je u svojoj ranoj mladosti bio izrazito napredno dete... Hocu reci... bio je kao mali u trendu... Sledio je tada neke ideje koje su bile in a bogami i proslavile neke njegove prethodnike.
Danas, kada ga vidim na balkonu, poznajem ga po ziponu cudnom djavolastom pogledu koji samo potvrdjuje utisak da je nazadan. Ovo nazadan tumacite kako vam drago ali ja nisam pominjao deckice po semenistima, horovima itd. Papa je nazadan jer nema ni blog a sto je jos gore ni profil na Facebooku.
Moguce je da tvituje ali je to palam samo za elitisticke krugove...
Posto se blize neki cudni termini, neke beatifikacije, poseta crkvi u hrvata morao sam da se osvrnem i na ovog naslednika trona.
U mom osvrtu cu izneti jedan osvrt...
Mislim da ce i on postati svetac... samo pod jednim jedinim uslovom...
mora prvo da otegne papke u crvenim cipelicama.

Ybga, prirodan sled stvari.
Tada nece morati nikome nista da dokazuje a pogotovo to da je on svetac ili cudotvorac.
Bice dovoljno da nastavi politiku koju je primio u ranoj mladosti...

Ceo blog zbog ove recenice... Nije lako biti bloger...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Maj 05, 2011 12:18 am od SKYKING

Cuo sam neke novosti o papi... poprilcno benigno... Bar za mene novo...
Ima da blogujem do mile volje samo o njemu. Jedino nisam siguran da to blogovanje nekoga moze da zanima.
Posto sam ja ozbiljan bloger moram prvo da proverim neke stvari..
Prosto da covek ne poveruje u pricu o snabdevanju logora otrovnim gasovima kojima su ubijali jevreje...
Za nase kazu da su nastradali od promaje pa to nije bitno sa istorijskog stanovista.
A i onaj dim sto se pojavljuje iz Sikstinske kapele me sada asocira na dostignuca iz WWII, a ako malo promislim sve je to nastavak krstaskih ratova ...tako rece i Gadafi...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Maj 09, 2011 4:36 pm od SKYKING

Kakav pocetak dana...
Blog o papi ce da popriceka... Jedino ako papa iznenada ne odapne...(neku bulu) XA XA Aaa....
Prve vesti i... general Trifunovic... Dobija neke pare zbog vremena koje je proveo u zatvoru.
OK neka uzme, ako ima casti...
Ta tema vise nikoga ne tangira osim mozda pripadnike 32. korpusa ciji je on, na nesrecu, bio komandant. Presao bih i ja preko toga ali sam ostao zabezeknut kada sam video izjavu one kurvice drugorazrednih beogradskih kriminalaca, ups, ministarke pravde Snezane Malovic.
Doticna je izvalila....
"Da je bilo više genelara poput Trifunovića, koji je postupio ispravno jer su životi mladih ljudi vredniji od nečijih fikcija i pomračenog uma, ne bismo se u ovako stravičnim razmerama suočavali sa zločinima koji su počinjeni na svim stranama", naglasila je ministarka pravde. Malovićeva je uverena da će "istorija zabeležiti da Trifunović ničim nije ukaljao ugled i čast Srbije, kako je ocenio Miloševićev režim, već da je postupio kao častan i pošten čovek, vojnik i general.

Ostao sam bez teksta...
Po vrloj nam ministarki, bez obzira sa kime sve deli postelju, da je bilo vise generala poput Trifunovica hrvati bi dobili 711 tenkova, 367 oklopnih transportera 869 topova i ogromne ratne rezerve u celoj 5. vojnoj oblasti. Implicira da oni nisu imali fikcije i bili pomracenog uma kao sto su to normalno bili Srbi...
Da malo udahnem... Zbog blogovanja moram da slusam ovakva s#anja...
Bilo je i pisurije... hocu reci smejurije...
Vensan Dezer, valjda se tako zove...sa malom decom igra skolice u nekoj beogradskoj ulici... Proslavlja covek Dan Evrope... Jadno i smesno... Skupili decu skolskog uzrasta pa udri u politicku zloupotrebu dece... Nema veze...
Sve ce oni jadni uraditi da se zaboravi da je ta Evropa vecinski bila fasisticka i da minimalizuju ulogu zrtve.
Ima budala koji se na to primaju... dokazano!
Srecom na RTS poce prenos parade u Moskvi i zaigra mi srce na ono URAAAA... Malo se Lazanski nalupetao ali je to bio dozivljaj posle Malovicke i nepoznate uciteljice koja je izvela decu na ulicu....
U Moskvi svi znaju sta je Dan pobede...
Znaju to i u Evropi ali se prave blesavi i zele sto pre da zaborave....

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Maj 09, 2011 4:41 pm od Fraya

Steta da nisi malo vise napisao o toj paradi, a razumes se u te stvari.
Pusti bre Malovicku,Cecu (ili bese nisi nju nigde pominjao?)
tog Trifunovica i sta je i kako je bilo u bivsoj JNA.

Ne pada to u Evropi u ´zaborav ,nego ovi moji kancelari idu u Moskvu samo
kada je jubilej. Na 60 godina bio je Putinov pajtos Schröder, prosle
godine Merkelova. Ne brini, ovi koji su izgubili rat znaju i razumeju
simboliku. Ali ne preteruju u uvlacenju da ne kazem gde.

Nego,kako kod tebe?
Si vido.Djole opet pobediJo? ❤

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Maj 09, 2011 5:11 pm od SKYKING

Pustio bih ja nju tj Malovicku ali je ona svuda okolo...
Kad imamo takve ministre onda mos misliti kaki smo mi postali...
Djokovica sam pratio preko tel jer nemam ovde B92... Cestitam mu i nista vise... posto njih bas briga za mene i mene nije vise briga za Familiju....
Vaznije su neke druge stvari od tih jeftinih narodnih zabava...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Maj 09, 2011 5:27 pm od Fraya

SKYKING ::Pustio bih ja nju tj Malovicku ali je ona svuda okolo.....

Postoji neki vic,mozda i basna, ali sada ne mogu da se setim kako ide.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Maj 17, 2011 2:49 pm od Akhenaton

Frayo i ovo je iz malog mozga,tacnije supljine sa paucinom koju neko naziva mali mozak

Neki tip ::
Akhenaton ::Evo vam pa se ovde javite...cisti profesionalac...

http://www.facebook.com/pages/Kovacevic-Antiquities/142963932432389

ovo je cista reklama.. takodje je zabranjeno na forumu...!!!!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Maj 17, 2011 4:45 pm od Neki tip

Akhenaton
Frayo i ovo je iz malog mozga,tacnije supljine sa paucinom koju neko naziva mali mozak

Akhenaton.... pises li ti to svoju autobiografiju???!!!Smile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Maj 17, 2011 5:54 pm od Fristajlo

Svako sledeće lično prepucavanje prebacite na PP.
Sve što protumačim kao takvo, a nađem na forumskim temama, bez da se tiče teme na kojoj je- biće obrisano bez objašnjenja i obrazloženja, shodno diskrecionom pravu administratora foruma, ili moderacije.

Fristajlo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Maj 17, 2011 10:03 pm od SKYKING

Pusti nadobudne da se lece...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Maj 17, 2011 10:35 pm od Fristajlo

Ovo je forum, a ne kauč kod psihića.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Maj 22, 2011 8:13 am od SKYKING

Jos nekoliko dana pa se vracam za BGD...
Radujem se svetlima velegrada a raduje me i cinjenica da cu biti bliskiji sa nasim politicarima....
Imacu dosta vise vremena pa cu moci opusteno da uzivam dok posmatram performanse koje organizuju razne grupe gradjana...
Mladji nemaju pojma da smo mi imali NVO jos davnih sedamdesetih i da su se zvali GG tj grupa gradjana. I tada je to koristeno za maznjavanje para i zamazivanje prave svrhe postojanja. Nista nismo napredovali... Retrogradno...
Danasnji blog nema jednu temu jer jos nisam ni kafu popio pa mi se nije sve razbistrilo u malom mozgu.
Kucam ovo samo da vidim da li je bio smak sveta... Cini mi se da nije a mozda sam ja u nekom virtuelnom svetu... Najavljuju sledeci ako ovaj prezivimo jer neka katastrofa mora da postoji kao opcija. To je ocito jako korisno jer se narod time zamlacuje, plasi se i uglavnom... bude dobar... Bude smiren, blago otupljenih cula pa kao takav ne ugrozava elitisticke krugove. Stara fora koristena jos u proslim vekovima.... Mogu da prodju samo performansi
Jedini strah koji ja imam je ulazak u EU... To bi za nas bio smak sveta. Srecom, do toga ce doci kao sto je doslo i do ovoga najavljenog za danas..   

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Maj 22, 2011 10:01 am od Neki tip

Skyking
Kucam ovo samo da vidim da li je bio smak sveta...

Pitam se samo kako je onom Americkom gradjaninu koji je svu ustedjevinu i to 140.000 $ potrosio na marketinsku kampanju upozorenja da je smak Sveta izvestan 21.5.2011, Smile

Da sam na njegovom mestu voleo bi da se ne probudim sutradan..Smile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Maj 22, 2011 12:42 pm od digitalmandrak

Smak sveta je postao dogadjaj koji se,sada vec tradicionalno,odrzava na svake 3-4 godine.... Smile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Maj 22, 2011 3:30 pm od Fristajlo

Kako?
Zar kod vas nije bio?
Kod mene bio, ja vam se javljam iz pete dimenzije...
Ovde je super; nema naroda, samo mi- elita. Narod ima svoju petu dimenzijicu, i tamo je, kažu- malo gore.
Zovu je Srbija...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Maj 22, 2011 4:56 pm od Neki tip

Fri ima li zena u toj tvojoj petoj dimenziji...da li su bar malo bolje nego ove nase??...od ovih nasih mnogo glava boli.. bez njih je tesko a sa njima je jos teze..Smile.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Ned Maj 22, 2011 8:24 pm od digitalmandrak

Kod mene je smak sveta svaki put kad mesam pivo i vinjak ::

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Maj 23, 2011 12:32 am od Fristajlo

Neki tip ::Fri ima li zena u toj tvojoj petoj dimenziji...
Ovo je aseksualni nivo postojanja. Nema seksa, samo filozofija i kontemplacija, a tu i tamo neki se i poje*u...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Maj 23, 2011 12:33 am od Fristajlo

digitalmandrak ::Kod mene je smak sveta svaki put kad mesam pivo i vinjak
Mi ovde pijamo samo mleko...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu