Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 25 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 25 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Sloboda ...
Danas u 1:22 am od Davidova

» Džudi i njeno pisanije
Danas u 1:05 am od Džudi

» Bekstvo od realnosti
Danas u 1:01 am od Davidova

» Preporučite film
Danas u 12:46 am od Davidova

» Preporuči mi pjesmu
Juče u 11:52 pm od Johnny-Azra

» Čudni su putevi gospodnji...
Juče u 11:37 pm od Mesrine

» Poklanjam ti pjesmu...
Juče u 11:36 pm od Davidova

» Misao
Juče u 11:19 pm od Davidova

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 8:56 pm od Brave Heart

» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 8:31 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 8:30 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 8:25 pm od Brave Heart

» Moje otkriće
Juče u 8:06 pm od Johnny-Azra

http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s1.postimg.org/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://s28.postimg.org/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s26.postimg.org/vwdqtqr5l/biogen_DVA.png
https://s26.postimg.org/4ohd5ry7t/Art_CENTAR-header.png
https://s23.postimg.org/tipvwi28r/ruska_kultura_u_srbiji.png
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Iz malog mozga

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

24032011

Počalji 

Iz malog mozga

Vidim da su se po raznim novinčugama pojavile razne šuše koje pišu nešto i to zovu blog a oni su, ybte, blogeri. Rešio sam i ja da budem taj bloger. Au ybte...
Još nemam pojma šta to mora da ima neki tekst da bi bio blog ali ima onaj Google pa cu da naučim.
Za početak sam rešio da koristim i domaća slova... Sutra počinjem...

test ŠĐČĆŽ

Poslednji izmenio SKYKING dana Čet Mar 24, 2011 12:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Iz malog mozga :: Komentari

Počalji taj Čet Mar 24, 2011 11:49 am od Miško

Sve što možeš učiniti danas ne ostavljaj za sutra

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Mar 24, 2011 12:50 pm od SKYKING

Juče sam bio u KCS... To vam je Klinički centar Srbije...
Lep dan beše... Nema gužve, Putin ide tamo vamo, samo da pokaže da ga ovi naši temporary zvaničnici ne zanimaju...
Tamo sam, zamislite, bio učesnik u jednoj naučnoj studiji... Ne verujete mi...!? Nema veze...

Ta naučna studija... khm... to vam je, ono, kad se skupi gomila doktora pa ispituju do kojih granica majmun može da izdrži a da ne progovori na dupe...

Svi su bili jako ljubazni, znamo i zašto. Danas se takve studije doobro plaćaju... To plaća ona farmaceutska mafija koja nam voda doktore iz BGD, sa sve ženama ili svalerkama, po raznim kongresima a za to vreme oni u unutrašnjosti nemaju običnu gazu da obrade čmičak...
Shvatam ja njih... naviklo to da se grebe pa se otvorili kao neke u obližnjoj GAK... Dva do tri prsta najmanje...
Da skratim blog...
Proveriše da li koristim terapiju te i te firme i dobih test gde me ispitaše sve o zdravstvenim problemima prethodnih 6 nedelja, o osećanjima i još nekim psihološkim budalaštinama. Čim oni to broje u nedeljama jasno je za koga se radi...

Najveći problem za mene je bio da ne navedem nešto od pre 8 nedelja, jer njih to ne zanima... nisam hteo da batalim nesto u studiji, tj da ne shebem nauku...
Pošto, bogu hvala, nisam imao problema u tih 6 nedelja kao ni nekih osećanja... brzo sam to popunio.

Kada sam bio ljubazno pozvan i zamoljen da donesem otpusnu listu, bilo mi nagovešteno da se radi o nekom pracenju moga stanja posle intervencije od pre tri godine, prihvatio sam svojevoljno i sve sam to stoički izdržavao. Nauka je to.
Nije mi smetalo ni što nisu obezbedili stolicu da sednem i popunim testove nego sam premeštao polutke na radijatoru. Nekim drugim učesnicima poduhvata su bile potrebne naocare ali nije bilo pomoći. Ovo smatram preterivanjem jer su ljudi valjda videli da nevide...
Zato su Dr imali na tone olovaka. Neki i po deset komada u dzepu... Što vise šarenijih olovaka ispada veće zvanje... Neke doktorke su imale i neke debele... Nisam upućen u značenje takvih piškarala.
Kada sam izašao nauci i farmaceutskoj mafiji u susret nisam hteo ništa da komentarišem već što pre da odem na čist vazduh.
I, tada me mlada doktorka zamoli da mi izmeri obim struka. Šok...
Istog momenta je u meni proradio majmun iz početka moga bloga... Ovo verujete...
Posto pozivaju ljude koji su se lecili, a mi, iz ko zna kog razloga, ocekujemo da će nam uraditi bar neki pregled, barem merenje pritiska ili EKG, udruženi doktori su se dosetili da nam zamažu oči pa su nam izmerili obim struka... QQ

Nisam im rekao da sam bloger i da cu sve da objavim u mom blogu da se ne unerede u one razvrcane fotelje. Zato sam im rekao da je velika sramota to sto su spali na tako niske grane da providnim trikovima ubedjuju ljude da se eto neko brine za tok lečenja...
Ko li im je samo poklonio onaj santimetar...!?

No kad pogledam sve to sa lepše strane, milo mi je do neba
. Amerikanci imaju da se useru od muke kada vide ove naše rezultate. Njihove debele slotije mogu samo da sanjaju ovakve obime struka... Tek nešto malo smo jaci od Bijafre. Kako ide vreme rezultati će biti sve bolji.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Mar 24, 2011 9:22 pm od Fristajlo

Da tebe nije pregledala neka šnajderka, k'o onu mučenicu kad su moleri pregledali i "lečili" od frigidnosti?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Mar 24, 2011 11:35 pm od SKYKING

Molim Vas da se sa poštovanjem odnosite prema blogeru koji je učestvovao u naučnoj studiji "ko ima manji obim"

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Mar 25, 2011 12:40 am od Fristajlo

Ja to kao bloger blogeru...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pet Mar 25, 2011 10:32 am od SKYKING

Moj današnji blog će biti posvećen hrabroj vojsci USA koja je najveći broj svojih operacija dobrano USrAla...
Kad mogu oni sami da ga za$ery onda mogu i ja po njima... onako po malo

%#!)$XAS//#D)ČQ()$PKR=FJD=#

Sve sam Vam rekao... Kao mlad bloger trudio sam se da sve bude koncizno i uspeo sam u tome.

Misli su mi malo zbrkane ali... biće bolje u narednom blogu.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 10:23 am od SKYKING

Nastavak odmah sledi... Posebno zbog nekih koji su na forumu zbog istorije a ne zbog seksa...

Ovaj bloger je u nekom od svoji prethodnih blogova izneo tvrdnju da je hrabra Amerikanska vojska napravili podosta S#@N!@ u velikim operacijama u kojima je bila prinudjena da ucestvuje...

Da to malo prosirimo...
Prvo, zbog lakseg pracenja, moram da ponovim svoj stav koji sam izneo o njima u nekom od prethodnih blogova...
%#!)$XAS//#D)ČQ()$PKR=FJD=#
Mislim da nisam nista ispustio i kao sto vidite ostao sam principijelan i nisam promenio moje misljenje.

Jedina velika kopnena operacija amerikanaca, pa i Engleza u Evropi je bilo iskrcavanje u Normandiji. Cuvena bitka za Normandiju iliti D day poceo 6. juna 1044.

Prema planovima koje su pravili amerikanski generali, operacija iskrcavanja saveznika u Normandiji je trebala da bude jedna obicna setnja... Sav onaj cirkus sa dirizablima itd je pravljen za sopstvene potrebe tj za odrzavanje morala.
Sa komandantom nemackih snaga koje su drzale front, cuvenim feldmarsalom Romelom, i vodjom pobunjenika protiv Hitlera, je vec bio postignut sporazum o pridruzivanju...
Tako je general napustio komandno mesto i otisao u Nemacku na... zamislite, proslavu zeninog rodjendana, jedan dan pre desanta. Zakazao sastanak svih komandanata 7. armije na sam dan desanta.
Dogovor je ispostovao do krajnjih granica jer niko od komandanata nije bio na svom komandnom mestu i, prakticno, sve jedinice su bile bez komande...
To nema u holivudskim filmovima....

Pored toga saveznici su imali ogromnu nadmoc i u ljudstvu i u tehnici. Ako pogledamo samo vazduhoplovne snage bili su 15 puta nadmocniji a 5 puta u tenkovima... Na kraju se to isplatilo...

Kada sve to uzmemo u obzir, prema vojnim analiticarima, ali ne ovi nasim, saveznicke snage su trebale da predju put do Pariza za najvise tri dana i da za 6 do 7 dana izbiju na granicu sa Nemackom.

Medjutim, usrali su motku... Pri prvim puskaranjima su se usrali i tu stali. Nesposobnost i glupost je omogucila jednom moleru da Smeni Romela, izvrsi konsolidaciju svih snaga i zadrzi saveznike 20 dana u siroj zoni iskrcavanja.
Vec Tada su Amerikanci poceli price o smeni Montija jer je neko morao biti okrivljen sto ucvrscivanje mostobrana traje smesno dugo.
Detaljno su to i oni sami opisali, iz dana u dan, na sajtu http://www.dday-overlord.com/eng/battle_normandy.htm ali treba malo citati i izmedju redova

Posto se nije moglo dalje, moralo se ici na likvidaciju Hitlera... To se i pokusalo dve nedelje posle samog iskrcavanja. Pobuna je ugusena i napokon su saveznici morali da krenu na svoj "teski" put do Pariza koji je trajao skoro tri meseca... Oslobodili su ga 25. avgusta kada je gen von Scholtitz potpisao predaju.
Imali su prosecnu stopu napredovanja ispod 3 km dnevno...
Od mesta iskrcavanja, do granice sa Nemackom na potezu od 600km se ratovalo 6 meseci... ...
Kada se preracuna ispada da se ponovo napredovalo prosecnom "brzinom" 3km na dan... Impresivno, zar ne...!?
Cekalo se da Rusi obave glavni i najopasniji posao.
Poredjenja radi Rusi su u junu 1944 u Belorusiji napredovali oko 600km mesecno tj 20 km dnevno sa mnogo manjom prednoscu u zivoj sili i tehnici nanoseci znatno vece gubitke Nemcima.

Nemci su u Francuskoj imali gubitke od oko 150000 mrtvih i ranjenih a saveznici 135.000... Dovoljan pokazatelj kakvi su to strucnjaci

Koliko su samo filmova snimili o tom "zdruzenom poduhvatu", koliko romana, koliko blogova raznih blogera i raznih drugih propagandnih materijala je napravljeno da se sakrije jedna prosta istina... da su nesposobni i da se prikazu kao jedina nepobediva sila.
Umanjivanje udela drugih je necasno ali jedina mogucnost da se ostane u igri.

Zakljucak se sam namece! Citiracu jednog blogera... %#!)$XAS//#D)ČQ()$PKR=FJD=#

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 11:23 am od digitalmandrak

Umanjivanje udela drugih je necasno ali jedina mogucnost da se ostane u igri.
Na jednom amerikanskom sajtu posvecenom WW2 napravili su spisak 10 najkrvavijih bitaka u WW2....Ono sto je mene zaprepastilo je da su u taj spisak stavili bitku za Taravu ispred Staljingradske bitke...Mislim,stvarno...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 12:00 pm od SKYKING

Ja sam u ovom blogu prepričao jedan jedini članak u kome se Rusi osvrću na svoje saveznike u WWII. Oni nemaju osobinu da pred drugim narodima talambasaju o svojim žrtvama ali je dara izgleda prevršila meru pa se zadnje dve godine sve češće čuje da neće dopustiti prekrajanje istorije.
Izgubljen je Dan pobede i dobili smo Dan Evrope i meni to najvise govori ko i kakve vrednosti ima...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 12:18 pm od Fraya

SKYKING ::Nastavak odmah sledi... Posebno zbog nekih koji su na forumu zbog istorije a ne zbog seksa...
Aj dok se ne zaljubim jos u tebe ( nego mene seks ne zanima, samo romantika,
poezija i muzika pa se secaj DIS-a i Ducica ako otjes da od nas dvoje nesto bude)
i kod mene ce bidne " gde ja stadoh ,ti produzi", pa se javnem malo kasnije
(dok se priberem) oko molera i Romela, a narocito glede ovog iskrcavanja.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 1:34 pm od Fraya

Htedoh malo ozbiljnije da komuniciram,ali sa tobom to ne mogu, a
i ne zelim.

Hitler nije bio moler, a ni Romel glavni komandant u Normandiji
tako da njegov odlazak na zenin rodjendan nema nikakve veze
sa porazom Vermahta, a i cela ujdurma je od strane saveznika
bila vabanque akcija.

Kad nesto pises, procesljaj malo izvore,pogledaj pod
Gerd von Runstedt,prostudiraj malo konfuziju kod Vermahta
u to vreme, pa ce ti se i samo kasti.

Ovo sa molerom naravno ne mozes da razumes jer je taj
teren za tebe terra incognita.

Moler je neka iskvraena nemacka rec ( preuzeta od banatskih Shvaba)
a koja u srpskom znaci nekog zanatliju koga pozovemo da nam farba
duvare ( vish kako je srpski bolno siromasan jezik).

Inace u originalu je Maler, a to je uvek slikar i sa molovanjem duvara nema
nikakve veze, izuzev ako se radi o Mikelandjelu i drugim umetnicima
koji su molovali freske u srpskim manastirima.

Hitler je pokusavao da polozi prijemni ispit za likovnu akademiju
u Becu,nije uspeo, smatra se otuda i taj njegov frust.

Znaci, Hitler je neuspeo slikar, sto u krajnjoj liniji i nije
nista narocito. Ali je u Srbiji posprdno i beskrajno smesno
da neko bude moler,klonfer,shnajder,shloser. (Doduse ova zadnja dva
zanata postadose i casna od pojave Rankovica i Josipa na srpskom nebu).

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 1:42 pm od slavena

Hej.. ja samo da pitam , a gde je u stvari taj mali mozak?!

p.s.
plavusa , i zato molim malo vise razumevanja..

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 3:05 pm od SKYKING

Fraya ::Htedoh malo ozbiljnije da komuniciram,ali sa tobom to ne mogu, a
i ne zelim.
Istina je da ne mozes...tj nisi u stanju da iole ozbiljnije komuniciras i to je meni ocigledno a da ne zelis... e, to je divna vest. Postedeces me citanja neuspelih kalemljenja necega sto nisam rekao.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 3:10 pm od Miško

SKYKING ::Nastavak odmah sledi... Posebno zbog nekih koji su na forumu zbog istorije a ne zbog seksa...
Pardoniram,uz uvažavanje bloga i blogera ,moram primijetiti , da se ni u blogu nesmije
manipulirati mojim seksualnim opredelenjem na forumu :cheers:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 3:29 pm od SKYKING

Fraya ::
Aj dok se ne zaljubim jos u tebe ( nego mene seks ne zanima, samo romantika, poezija i muzika pa se secaj DIS-a i Ducica...
Pita kcerka oca sta je to ljubav...
Ljubav? Ljubav je, na primer, sresti bogatog gospodina koji te odvede u najluksuzniji hotel u Veneciji, koji te provoza gondolom, koji te odvede na večeru u jedan od restorana na Trgu Sv.Marka, koji ti kupi Mercedes po tvom izboru, stan u Parizu i vilu na Azurnoj obali, koji ti pokloni dijamantsku ogrlicu i zlatni prsten..., e, to je ljubav!"

"a gde su tu osećanja, želja, lupanje srca, prvi susret,
leptirići u stomaku, držanje za ruke, prvi poljubac, romantika, poezija...?"

"sva ta sranja su izmislili komunisti kako bi
jebali za džabe
!"

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 7:07 pm od Fristajlo

Što bi rek'o onaj moler- "ich bin fasciniert!!!" affraid Brate po blogu- samo naprej, v novo zmago!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Pon Mar 28, 2011 10:04 pm od Fraya

Jbga,nisam ni videla da je ovo blog na predmetnog

A ti Fri,ako si se vec nameracio da budes fasciniran,pa jos na
nemackom, onda ipak pogledaj kako se tacno pise

Nego *ebite ti i tvoj pajtos, ja cu kao onaj mlad macak koga su stariji
u februaru vodili da malo yebe,posle silnog smrzavanja, da kazem
da sam se lepo provela na blogu i sire, lepo mi je bilo, a vi izvolte

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Mar 29, 2011 8:02 am od SKYKING

slavena ::Hej.. ja samo da pitam , a gde je u stvari taj mali mozak?!
Trebao bi da je tamo negde iza mog velikog ali je to za mene terra incognita...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Mar 29, 2011 8:23 am od SKYKING

Obavestavam postovane citaoce moga bloga da ce ovaj bloger objaviti novi blog tek sutra u jutarnjim satima...
Tema ce biti malo intrigantna pa vas molim da nikako ne citate taj blog ako spadate u kategoriju lica pomenutih u naslovu samog bloga...
A naslov ce biti...
"Zasto su moralnim cistuncima uvek usrane gace"

Zahvaljujem se svima koji prate ovaj blog a posebno Frayi koja Vam je objasnila kako ja nemam pojma ko su bili moler, Romel a tek onaj treci...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Mar 29, 2011 9:13 am od digitalmandrak

Jel to bejahu oni sto u potaji uzivaju u mirisu svog puvanjka...Dok javno pricaju o ljubicicama

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Mar 29, 2011 9:21 am od SKYKING

Bejah i ja ubedjen u to ali se sada nesto promenilo... sada pricaju o ravnopravnosti, demokratiji a radnja koja prethodi je ista...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Uto Mar 29, 2011 11:07 pm od Fristajlo

Majku mu... sad neću zaspati, u iščetkivanju...
Jel' već jutro?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Sre Mar 30, 2011 1:35 pm od Fraya

Aj obrisah ovo tudje pismo, a necu vise ni zalaziti ovde.

Poslednji izmenio Fraya dana Čet Mar 31, 2011 11:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji taj Čet Mar 31, 2011 11:00 am od SKYKING

Najavio sam blog i napisao ga, ali je zbog same teme bio prepun nekih arhaicnih narodskih izraza...
Pošto sam se uplašio da ne povredim nečija osećanja a bogami i da će to malo ko razumeti... sve sam obrisao... Možete i sami zamisliti koliko je tu bilo...
Nisam ni trebao da se latim tako zahtevnog posla kada nisam sposoban da ga iznesem do kraja onako akademski bez vulgarnosti, pominjanja moralnih nakaza u gaćama itd

Inače moj stav o tim ljudima se mogao izraziti i kulturnije samo kroz jednu jedinu reč... prezir!
Izvinjavam se poštovaocima moga lika i bloga ,a posebno sebi, sto sam izneverio očekivanja.
Sad cu da odmorim malo od blogovanja.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu