Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 41 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 41 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Novac je moć, a moć je sve!
Danas u 9:33 am od Храст

» Zašto činimo dobro?
Danas u 9:16 am od Храст

» Moj izbor
Danas u 12:07 am od Layla

» Depeche Mode
Juče u 11:59 pm od Layla

» Lične fotografije
Juče u 11:47 pm od Layla

» Misli nas "malih"
Juče u 10:44 pm od laza

» Misli velikih
Juče u 8:55 pm od Храст

» Arabeska
Juče u 5:34 pm od Poli

» Phantasy Photos
Juče u 5:30 pm od Poli

» Tattoo art
Juče u 5:29 pm od Poli

» Fraktal art
Juče u 5:27 pm od Poli

» Portreti - razne tehnike
Juče u 5:25 pm od Poli

» Vitraž
Juče u 5:23 pm od Poli

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Proza članova Ideja foruma

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Proza članova Ideja foruma

Počalji od Anica taj Ned Jul 24, 2011 1:44 pm

Sjećam se, srce je htjelo eksplodirati u ekstazi osjećaja koji su ga plavili, a duh, izabrao je stih da pokuša, samo da pokuša sam sebi objasniti te novootkrivene ponore i strasti. Pisala sam njemu, i činilo se tada da njegovo ime zvuči kao čisto i vječno, da miriše, kao ljubav što miriše, da snove skriva. Uz njega vrijeme je stajalo, ili ponekad, tek ponekad teklo sramežljivo kao izvor ispod šume, tiho, meko, nečujno. I nekako, ... :heart:

Anica
Član
Član

Broj poruka : 429
Datum upisa : 02.04.2011
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Nov 24, 2015 7:53 pm

Ti imaš onu iskru u oku koja me zaslepi,zbog koje u svima vidim tebe.Ti imaš onaj rezak, čvrsti korak koji odzvanja koji nadjača druge korake.Ti imaš onaj smeh koji tugu tera,dušu greje,srcu godi.Ti imaš sve što volim,sve o čemu maštam.
Ja,ja sam drugačiji,ja sam običan,nemam ništa slično,ja samo imam san,jedan san,sanjam da imam tebe.

laza
Član
Član

Broj poruka : 12546
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Nov 24, 2015 7:56 pm

Moji rani radovi....

Idem ulicom tvojom,sve je isto.Ista svetiljka treperi,komšijski pas skakuće uz ogradu i vrti repom,lipe isto mirišu kao i onda kada smo zagrljeni išli ispod njih,kada smo jedno drugome šaputali nežne reči.Sve je isto kao one večeri kada sam te prvi put poljubio,od uzbudjenja zadrhtao,od sreće poželeo viknuti iz sve snage.
Sve je isto samo nas u ulici nema,ne čuju se odjeci koraka naših,tišina je,ne čuje se tvoj smeh.Ipak,ništa isto nije,samo liči,sve je samo bleda senka kojoj fale boje,boje ljubavi naše da oboje ulicu tvoju.Ništa nije isto,bez tebe ništa nije ,bez tebe ni ja isti nisam,ništa isto nije.

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Uto Nov 24, 2015 7:58 pm

Čekam te,poput svetionika put da ti pokažem,čekam te poput maslačka kome vetar treba da bi se rasuo po poljani,čekam te poput muškarca koji čeka ženu koju voli.Vredna čekanja,vredna umiranja,vredna življenja,da,vredna.Ti si žena zbog koje sve definicije padaju,zbog koje sva pravila postaju nevažna,ti si žena koja piše,koja kreira,koja stvara svet oko sebe.Ti si žena oko koje planete požele da se zavrte,tii žena sa koje sunce zrake skidalo ne bi,ti si,ti si ljubav moja.
Čekam te ljubavi moja,čekaću i kada vertrovi pokušaju da me sruše,kada sneg i zima zalede telo moje,čekaću te ljubavi moja.Jedan poljubac tvoj,dodir tvoj jedan usnana mekih čekaću dok živim.

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Čet Apr 28, 2016 10:17 pm

A kiša i dalje pada,hladno je iako je leto,pada i sliva mi se niz kosu, niz lice.Kako je kod tebe,kako je tebi,pitam a znam da me ne čuješ.Daleko si,hiljade kilometara su izmedju nas,ne vidiš ti ovu kišu,ne vidiš me pokislog mokrog kako bez cilja idem ulicama grada.Ja i potoci pokraj trotoara,samo mi,idemo a gde,ne znam.
Kažeš,doći ću,čekaj me,kažeš mi neće mnogo dana proći a naći ćeš mi se u zagrljaju.Rekoh ti,čekam te anđele,rekoh i eto,čekam.Poput brodolomnika koji pogledom željno traži obalu,poput žednog kome se izvori prividjaju čekam tebe.
A kiša i dalje pada,kao da zna,kao da je svesna da mi jedino ona može sakriti suze kada u sumrak podjem kući,kada shvatim da danas nećeš doći,kada pomislim,doći će sutra,pomislim a ni sam u to ne verujem. Pomislim jer moram,bez te nade život mi smisla ne bi imao.Ugasim li tu nadu ugasiću sebe,poput lampe kada se ugasi,oko mene zavladaće tama.Dođi,dođi svetlosti života moga,dođi dok ove moje ruke imaju snage da te zagrle,dok još u srcu imam topline,dođi,trebaš mi.
A kiša i dalje pada,kažu počeće i sneg
Laza

laza
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 1:12 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole