Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 13 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 13 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Arabeska
Juče u 9:29 pm od Poli

» Neobična a lepa arhitektura
Juče u 9:22 pm od Poli

» Eksterijer
Juče u 9:03 pm od Poli

» Portreti - razne tehnike
Juče u 8:56 pm od Poli

» Phantasy Photos
Juče u 8:54 pm od Poli

» Fraktal art
Juče u 8:50 pm od Poli

» Origami
Juče u 8:45 pm od Poli

» Umjetnost od kane
Juče u 8:44 pm od Poli

» Tattoo art
Juče u 8:43 pm od Poli

» Kolaz
Juče u 8:31 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 8:21 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:47 pm od Brave Heart

» Koji internet radio slusate?
Juče u 7:17 pm od Храст

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Ivana Žigon

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Ivana Žigon

Počalji od Fristajlo taj Ned Dec 19, 2010 2:22 pm

Upravo sam gledao TV intervju na RTS novinarke vesne Dedić sa Ivanom Žigon, sjajnom glumicom, o kojoj ne bih govorio u tom smeru, već o tome koliko je dugo i zašto na ledu od ovog "proevropskog " režima, samo zato jer je vrlo angažovana oko Kosmeta, ali i zbog njenih veza sa Moskvom, na koje se u Beogradu gleda popreko.
Vremenom, postaviću i nešto o njenim glumačkim i humanitarnim angažmanima, a sada prepuštam ostalima da se uključe u ovu priču, koja nadrasta priču o jednoj glumici, jer je ona, pre svega, osoba, na koju se treba ugledati...

Fristajlo
Član
Član

Broj poruka : 19651
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Ivana Žigon

Počalji od Avramova taj Uto Dec 21, 2010 2:04 pm

Nisam upućena u ovaj slučaj ali bih volela znati i mislim da je to važno, u kom smislu Ivana Žigon ostvaruje vezu sa Moskvom?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Uto Dec 21, 2010 6:34 pm

Ona je vrlo angažovana oko prikupljanja sredstava za decu sa Kosmeta, u saradnji Crkava, čak je dobila i neki orden od ruskog patrijarha. No, nije mi toliko to interesantno, koliko sam fenomen jedne glumice, svakako vrsne(ko je imao priliku da vidi njenu ulogu u Narodnom, u predstavi "Idiota", znaće o čemu govorim) koja je u ovo vreme apsolutnog oportunizma izabrala moral i istinu bez obzira na cenu- i koju plaća time što je izopštena iz društva, jer zastupa jeretičke misli o Srbima, o zapadu, o Pravoslavlju, o svetu u kome živimo. Eto, zato i stavih ovo na političke teme, jer se, očito, o tome i radi. Njena uloga u tome nadrasta humanističke akcije u kojima učestvuje, ona je uzela na sebe da "širi reč", videvši da ćute oni, koji su za to mnogo pozvaniji. Ugled, koji ona ima u Rusiji, verovatno je veći i uticajniji od bilo čijeg u Srbiji i iz Srbije, a to se krije.
Ovu temu pokrećem i kao vid priznanja za njen trud i postupke, jer nismo svi digli ruke od svega- ima nas koji to što ona radi i poštujemo.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Dec 21, 2010 10:22 pm

Nastasja Filipovna bi mogla da se zbliži sa Beogradom više nego sa Moskvom. Očigledno da joj misija ne ide a i ne radi za ruski već za svoj narod pa je i logično da je i čuju ovde. Ako se već latila tog poduhvata, neka ima za cilj da je čuje ovaj narod a ne ruski.

Još uvek mi je sve to prilično nejasno. Question

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Uto Dec 21, 2010 10:34 pm

Avramova :: Ako se već latila tog poduhvata, neka ima za cilj da je čuje ovaj narod a ne ruski.

Upravo se o tome i radi- ovde ne žele da je čuju, opstruirana je od svih medija kao niko do sad. Sve vreme to i govorim- postoji čitava zavera da joj se ne daje prostor za prezentovanje te agende. Neko se mnogo plaši da je narod čuje; koliko će to uspevati, videćemo. Mislim da dolazi vreme kad će narod tražiti da čuje šta to ona ima da kaže; no, o tome malo kasnije...

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Dec 21, 2010 11:12 pm

Ma šta ima da je čuju mediji, neka izadje na trg i neka je čuje narod.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Sre Dec 22, 2010 12:05 am

Nije ona Vuk ili njemu slični, da se dernja i laže sa nekog balkona. To o čemu ona govori je za mirne i normalne ljude, ako je takvih preostalo, a ne za napaljenu masu, koja bi da na ulici kreira politiku jedne ozbiljne države. Skupa je njena reč za običan puk, treba malo i misliti; to su priče za um, ne za srce.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Ned Dec 26, 2010 5:25 pm

Donekle mi je poznat njen rad ali baš kao humane osobe, znam za Orden od Ruske patrijaršije ali nisam znala da je popreko gledaju tamošnje vlasti. Znam da je velika vjernica i da je često u Pećkoj patrijaršiji da mnogo radi za djecu na Kosmetu. Njen rad i djelo su dobro poznati ove ali samo onima koje zanima Kosmet. Mediji jako malo prenose.

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Dec 26, 2010 6:13 pm

Orhideja ::Donekle mi je poznat njen rad ali baš kao humane osobe, znam za Orden od Ruske patrijaršije ali nisam znala da je popreko gledaju tamošnje vlasti. Znam da je velika vjernica i da je često u Pećkoj patrijaršiji da mnogo radi za djecu na Kosmetu. Njen rad i djelo su dobro poznati ove ali samo onima koje zanima Kosmet. Mediji jako malo prenose.
Zvanični Beograd nema oči da je vidi, jer je opasna po njihov koncept; naziva stvari svojim imenima i kvari sliku o bezgrešnosti evropskog puta Srbije, ukazuje na dvoličnost režima.
U Rusiji je veoma cene, a budući da moć i uticaj Rusije rapidno raste, režim se plaši tog njenog ugleda.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 5:57 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: