Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 26 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 26 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Sloboda ...
Danas u 1:22 am od Davidova

» Džudi i njeno pisanije
Danas u 1:05 am od Džudi

» Bekstvo od realnosti
Danas u 1:01 am od Davidova

» Preporučite film
Danas u 12:46 am od Davidova

» Preporuči mi pjesmu
Juče u 11:52 pm od Johnny-Azra

» Čudni su putevi gospodnji...
Juče u 11:37 pm od Mesrine

» Poklanjam ti pjesmu...
Juče u 11:36 pm od Davidova

» Misao
Juče u 11:19 pm od Davidova

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 8:56 pm od Brave Heart

» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 8:31 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 8:30 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 8:25 pm od Brave Heart

» Moje otkriće
Juče u 8:06 pm od Johnny-Azra

http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s1.postimg.org/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://s28.postimg.org/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s26.postimg.org/vwdqtqr5l/biogen_DVA.png
https://s26.postimg.org/4ohd5ry7t/Art_CENTAR-header.png
https://s23.postimg.org/tipvwi28r/ruska_kultura_u_srbiji.png
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Молим за помоћ

Strana 3 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Молим за помоћ

Počalji od Anhelito taj Pon Dec 06, 2010 11:01 pm

Orhi ona nece da rodi sebi dete, ona hoce da rodi sebi i njemu, ona trazi jedinstvo,porodicu.
Da je htela da rodi samo sebi onda ne bi bila u vezi sa ozenjenim muskarcem tri godine i cekala da se razvede. WTF
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Dec 06, 2010 11:08 pm

Anhelito ::Orhi ona nece da rodi sebi dete, ona hoce da rodi sebi i njemu, ona trazi jedinstvo,porodicu.
Da je htela da rodi samo sebi onda ne bi bila u vezi sa ozenjenim muskarcem tri godine i cekala da se razvede. WTF
Mila, Orhi govori iz iskustva jer ima dijete, imala sam i muža i koja korist? Misliš nije selo pričalo, ma zabole me, da sam bila pametna ne bih se ni udala, rodila bih sebi dijete i ja i dijete i gora zelena.
Vjeruj mi da sam se pokajala za svaki minut svog zajedničkog života sa njim. Sad sam srećna.
Ja zato Evgeniji govorim da sam srećna zbog nje. Malo muškaraca želi obavezu kao što je dijete i to pravdaju sa materijalnim stvarima, cure se emancipovale pa i one biraju na kraju se više nema za koga udati. Daj malo otvorite oči i pogledajte situaciju u zemlji, kod mene je 16 žena na 1 muškarca, alo bre, rat je pokazao svoj danak. U Srbiji ako se ne varam 7 na 1 muškarca, pa ti sad budi jedina, malo morgen.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anhelito taj Pon Dec 06, 2010 11:13 pm

Orhi znam da imas dete i znam tvoju pricu i upravo tako nesto je na mestu, bio pogresan brak, krenulo lose, los muz, ostalo ti nesto predivno a to je to dete koje imas i treba da budes srecna.
Ali ovde je u pitanju totalno druga stvar, pogledaj postove Evgenije sa pocetka, pogledaj njenu pricu, oces da kazes da je u toj prici sve u redu? Ne bih rekla.

Anhelito
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vrdalama taj Pon Dec 06, 2010 11:14 pm

Evgenija ::
Не знам зашто сам ја друга, ваљда сам прва,а прва је она која је вољена. та сам ја..
Десило сенешто што ће ме ускоро натерати да направим други корак.
Други корак ће бити да ћу га ставити пред свршен чин.
Остала сам у другом стању. Срећна сам.. Нисам му ништа рекла..
Сада је на њему да одлучи. Мени не смета да родим и без брака.
Можда је тако најбоље.

Хвала вам на саветима, корисни су.

Kako sam srecaaaaaaaaan sto si u drugom stanju mila devojcice..... Mama te nije ucila o koriscenju kontracepcije? Desilo se da zaboravis na tu lekciju....Joj,joooooj...kako si ti nevaljala devojcica....
Neka draga,samo ti njega stavi pred svrsen cin....Ako sad ne odluci ,nece nikad...>Samo da bi odlucio ti treba i da mu kazes da je u drugom stanju....Jadan covek i ne zna....
Naravno da ne treba da ti smeta da rodis i bez braka...Ne bi bila ni prva ,a ni poslednja....
Vrdalama
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3138
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Dec 06, 2010 11:17 pm

Orhideja :: U Srbiji ako se ne varam 7 na 1 muškarca, pa ti sad budi jedina, malo morgen.

☀ Sećate li se pesme Korni grupe "... kakav je takav je, ščepaj ga ne daj ga, jer je muškarac". :: Pesma glupa do bola, a u to vreme muškarci nisu bili deficitarni, što bi sada značilo "daj šta daš". A da nije tome doprineo i novi talas gej populacije a ne samo rat. Question

Izvinjavam se Evgeniji na digresiji koju, inače, u potpunosti podržavam, mislim Evgeniju. Samo rodi!

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Dec 06, 2010 11:25 pm

Anhelito ::Orhi znam da imas dete i znam tvoju pricu i upravo tako nesto je na mestu, bio pogresan brak, krenulo lose, los muz, ostalo ti nesto predivno a to je to dete koje imas i treba da budes srecna.
Ali ovde je u pitanju totalno druga stvar, pogledaj postove Evgenije sa pocetka, pogledaj njenu pricu, oces da kazes da je u toj prici sve u redu? Ne bih rekla.

Anđele, čitala sam je od početka, nisam pristalica takvih veza ali hajde desilo se. Pisala sam već ovde i jasno rekla da ona nema šta pričati sa njegovom ženom to je njegova stvar.
Hoću reći, ne znam i nije me briga koliko ima godina ali po pisanju nije djevojčica već zrela mlada žena i ima prava da rodi sa mužem ili bez njega, neka joj je sa srećom.
Hajde budi otvorena ako je mlada žena u tridesetim koga će sresti, možda još nekog ko joj neće ni priznati da je oženjen. Dajte budimo realni. Muškarac koji se razvede a da predhodno nije sreo drugu ženu veoma teško če se odlučiti na ponovni brak.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Evgenija taj Pon Dec 06, 2010 11:27 pm

Vrdalama ::Kako sam srecaaaaaaaaan sto si u drugom stanju mila devojcice..... Mama te nije ucila o koriscenju kontracepcije? Desilo se da zaboravis na tu lekciju....Joj,joooooj...kako si ti nevaljala devojcica....
Neka draga,samo ti njega stavi pred svrsen cin....Ako sad ne odluci ,nece nikad...>Samo da bi odlucio ti treba i da mu kazes da je u drugom stanju....Jadan covek i ne zna....
Naravno da ne treba da ti smeta da rodis i bez braka...Ne bi bila ni prva ,a ni poslednja....

Ти ниси фер!!!
Написала сам да сам баба девојка..прочитај први пост.
Никада нкисам користила средства за контрацепцију у поседњој вези.
Чудила сам се како то да никако не остајем у другом стању и зато сам се и плашила и срећна сам што сам коначно трудна.
Шта тебе радује?? Можда се спрдаш па мислиш да хоћу да га наватам на бебу.
Лоше си ме прооценио..
Неће он морати да се мучи.. чекам само да или не и одох својим путем.
Неко ме пита имам ли средства да га издржавам..
Била би будала да се упуштам у авантуру рађања а да нисам ситуирана.
Сада сам сигурна да је трудноћа у питању, баш данас су стигли резултати па нисам стигла да му саопштим.
Немам страха ни од чега па ни од његовог непристанка.

Evgenija
Novi član
Novi član

Broj poruka : 96
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vrdalama taj Pon Dec 06, 2010 11:30 pm

Evgenija ::Јако сам срећна!!
Нема ту ризика иако знам да је тешко ако не одлучи да будемо заједно..
Тешко је због детета али сам спремна да не осети недостатак оца.
Трудићу се а можда ће ипак решити у корист детета и вероватно своју корист.
Најважније ми је што сам ја сада мирна, волим што сам трудна.
Шта је ту на коцки?
Лош отац или без оца.. исто је.
Нећу говорити унапред али знам да га нећу дирати уколико одлучи да не будемо заједно.
Немам мало година да могу бирати.. Прекид би био ризик и коцка.

Ti si se vec poTRUDILA tako da si sa svoje strane uradila prilicno....
Zasto sada razmisljas o tome je li on los ili dobar otac? Zar se o tome ne razmislja malo unapred?
Naravno da nisi u godinama kada mozes birati....Samo napred...Ima jos ozenjenih na ovome svetu....
Vrdalama
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Dec 06, 2010 11:31 pm

Ти ниси фер!!!
Чудила сам се како то да никако не остајем у другом стању и зато сам се и плашила и срећна сам што сам коначно трудна.
Лоше си ме прооценио..
Сада сам сигурна да је трудноћа у питању, баш данас су стигли резултати па нисам стигла да му саопштим.

Što se pravdaš, rodi dijete i uživaj, pristao ne pristao da bude sa tobom imaš dijete, briga te za sve ostalo. Uživaj i ne daj se.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Dec 06, 2010 11:34 pm

Vrdalama ::
Zasto sada razmisljas o tome je li on los ili dobar otac? Zar se o tome ne razmislja malo unapred?
Naravno da nisi u godinama kada mozes birati....Samo napred...Ima jos ozenjenih na ovome svetu....
Vrdalo ne zezaj djevojku.
Jesi li ti 100% siguran da negdje ne postoji žena koja hrani tvoje dijete a ti pojma nemaš i da postoji i nikad nećeš ni saznati. Mi smo sigurne, stomak raste 9 mjeseci a vi se rasipate svukuda. Šta sad? Možeš li biti 100% siguran.
Ne osuđuj.
Ev ne slušaj ga, lupeta
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Snowflake taj Pon Dec 06, 2010 11:35 pm

Не знам зашто сам ја друга, ваљда сам прва,а прва је она која је вољена. та сам ја..
Druga si dok god on s njom provodi Nove godine, rodjendane i ostale znacajne i manje znacajne datume... bar ja to tako dozivljavam

Немам мало година да могу бирати.. Прекид би био ризик и коцка.
Potpuno razumno.
Snowflake
Radoznali član
Radoznali član

Broj poruka : 423
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vrdalama taj Pon Dec 06, 2010 11:35 pm

Ти ниси фер!!!
Лоше си ме прооценио..

Koliko se ja secam prosle nedelje si se u najvece ovde na forumu pripremala da iz istih stopa odes i da sa njim resis hoce li se razvoditi ili ne....A danas, jos uvek cekas da krenes da mu saopstis tu sitnicu da si trudna...najverovatnije si zelela da prvo sa nama ovde podelis tu vest, pa da onda krenes kod njega puna nasih saveta....

Sve u svemu zelim ti puno srece u zivotu...trebace ti....

Vrdalama
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Evgenija taj Pon Dec 06, 2010 11:38 pm

Шта ти имаш против мене??
Ако ти кажем да три године не користим контрацепцију значи да он зна за то.. отворени смо у свему.
Знао је он да се то може десити..није користио кондом а није ни предлагао заштиту.
Не знам ја какав ко може бити отац,.. то не зна ни он док не дође у ту ситуациију и није ме брига...
Рекла сам и тако ће бити..Ја сам задовољна.
Било би најбоље да будемо скупа али ако неће.. нећу га терати.
Дете ће носити моје презиме!!

Врдалама, ти си мало љут..можда си ти био у сличној ситуацији па изврдао неку баба девојку..
Evgenija
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vrdalama taj Pon Dec 06, 2010 11:42 pm

Orhideja ::
Vrdalo ne zezaj djevojku.
Jesi li ti 100% siguran da negdje ne postoji žena koja hrani tvoje dijete a ti pojma nemaš i da postoji i nikad nećeš ni saznati. Mi smo sigurne, stomak raste 9 mjeseci a vi se rasipate svukuda. Šta sad? Možeš li biti 100% siguran.
Ne osuđuj.
Ev ne slušaj ga, lupeta

Orhideja darling....ne da sam ozbiljan,nego odavno nisam bio ozbiljniji u pisanju postova.....Uopste ne zezam "devojku"....

Da siguran sam 100% da ne postoji takva zena koja hrani moje dete,a da ja to ne znam...Mislim da se ponasam krajnje odgovorno kada su te stvari u pitanju,a ticu se potomaka...Ako ih zelim, onda naravno da znam da je moja partnerka u drugom stanju...A ako se ne zeli onda nema kako ti kazes "rasipanja"...
.A u pravu si da stomak raste 9 meseci.....To valjda i nasa drugarica Evgenija zna....ako nije pobegla sa casa biologije kada se to ucilo....

Ev ne slusaj me....lupetam
Vrdalama
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anhelito taj Pon Dec 06, 2010 11:42 pm

Hajde budi otvorena ako je mlada žena u tridesetim koga će sresti, možda još nekog ko joj neće ni priznati da je oženjen. Dajte budimo realni. Muškarac koji se razvede a da predhodno nije sreo drugu ženu veoma teško če se odlučiti na ponovni brak.

Orhi, razumem te sta pricas i slazem se sa tobom ali to su sad price uzmimo manje zlo od dva ponudjena, e pa ne ide tako sa zivotom. Mislim sta sad, da nabrajamo gore price da bi videli nesto dobro u Evgeninoj.

Неће он морати да се мучи.. чекам само да или не и одох својим путем

Zar si tri godine patila sto je ozenjen i cekala da ostavi zenu da bi sad rekla ovu recenicu???
Gde je bilo takvo razmisljanje 25. novembra kada si nam se obratila za pomoc, gde je bilo takvo razmisljanje kada si saznala da je ozenjen?
Anhelito
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Evgenija taj Pon Dec 06, 2010 11:45 pm

Vrdalama :: Koliko se ja secam prosle nedelje si se u najvece ovde na forumu pripremala da iz istih stopa odes i da sa njim resis hoce li se razvoditi ili ne....A danas, jos uvek cekas da krenes da mu saopstis tu sitnicu da si trudna...najverovatnije si zelela da prvo sa nama ovde podelis tu vest, pa da onda krenes kod njega puna nasih saveta....

Sve u svemu zelim ti puno srece u zivotu...trebace ti....

Какав си ти то човек!!
Код тебе је све или сиво или црно.
Имаш ли распоред часова за живот?
Гадан кантар носиш у руци..
Ако никада ниси доживео изненађења, неизвесностт, не знаш шта си пропустио.. зато тако сурово пишеш..
Evgenija
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Snowflake taj Pon Dec 06, 2010 11:46 pm

Ovaj vrdalama je izgleda neki bezgresan, maltene k'o da je iz manastira utek'o
Snowflake
Radoznali član
Radoznali član

Broj poruka : 423
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vrdalama taj Pon Dec 06, 2010 11:47 pm

Шта ти имаш против мене??

Не знам ја какав ко може бити отац,.. то не зна ни он док не дође у ту ситуациију и није ме брига...

Врдалама, ти си мало љут..можда си ти био у сличној ситуацији па изврдао неку баба девојку..

Zar ti ne rece da on ima decu u tom braku? I ne zna ni on,a ni ti kakav je otac...A tri godine ste zajedno....

Lepo...Mozda i nije neki....

Gde me nadje iz prve....Jedno 25 baba-devojaka sam izvrdao....Sve one koje su htele da me rastave od zene,tako sto su zatrudnele bez mog znanja....
Vrdalama
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Dec 06, 2010 11:47 pm

Vrdalo dušo moja, tolika ljetovanja, toliko djevojaka jao......... koliko bi dijete sad bilo? Jesi još uvijek siguran ili negdje u njemačkoj raste klinjo koji je samo tamnokos na ćaleta?
Kad sam rekla stomak raste 9 mjeseci onda sam mislila mi kad rađamo tačno znamo kad rađamo a rasipači hm...
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vrdalama taj Pon Dec 06, 2010 11:52 pm

Какав си ти то човек!!
Код тебе је све или сиво или црно.
Имаш ли распоред часова за живот?
Гадан кантар носиш у руци..
Ако никада ниси доживео изненађења, неизвесностт, не знаш шта си пропустио.. зато тако сурово пишеш..

Kakva si ti to zena!!!
Srecom kod tebe je sve obojeno duginim bojama
Nemam raspored casova za zivot,ali ako nesto resim ,to i uradim
Nekad je dobro imati kantar u ruci,ne bojati se pogledati u njega,pa na koju god stranu da prevagne
Ne,nikada nisam doziveo iznenadjenja,neizvesnost i najverovatnije ti se zato cini da surovo pisem....
Vrdalama
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vrdalama taj Pon Dec 06, 2010 11:53 pm

Snowflake ::Ovaj vrdalama je izgleda neki bezgresan, maltene k'o da je iz manastira utek'o

Ma jos sam u manastiru
Vrdalama
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vrdalama taj Pon Dec 06, 2010 11:54 pm

Orhideja ::Vrdalo dušo moja, tolika ljetovanja, toliko djevojaka jao......... koliko bi dijete sad bilo? Jesi još uvijek siguran ili negdje u njemačkoj raste klinjo koji je samo tamnokos na ćaleta?
Kad sam rekla stomak raste 9 mjeseci onda sam mislila mi kad rađamo tačno znamo kad rađamo a rasipači hm...
Htedoh nesto u mom stilu da napisem...ali ne....Orhideja,nismo ti i ja tema ove razmene misljenja,zar ne?
Vrdalama
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Dec 07, 2010 12:01 am

Vrdalama :: Zar ti ne rece da on ima decu u tom braku? I ne zna ni on,a ni ti kakav je otac...A tri godine ste zajedno....

I nije ti neka analitika. Ljudi se menjaju. Zbog čega se razvode brakovi posle 20 i više godina trajanja? Često se razdvoje a da se nisu dovoljno upoznali. To je valjda jasno jer je prirodno.

U različitim situacijama se nećemo isto ponašati pa tako pretpostavljam ni Evgenijin čovek, da tako kažem. Kaže da su njegova deca već odrasla, znači da je on zreo čovek i kakva je garancija da će imati strpljenje da mu kmeči dete kraj kreveta u sred noći.

Nikada muškarac ne može znati da li je žena zatrudnela ili ne.

Nije lepo nekoga obeshrabrivati mada vidim da ti to baš i ne polazi za rukom.

Sempre dito! :twisted:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vrdalama taj Uto Dec 07, 2010 12:07 am

Avramova ::
I nije ti neka analitika. Ljudi se menjaju. Zbog čega se razvode brakovi posle 20 i više godina trajanja? Često se razdvoje a da se nisu dovoljno upoznali. To je valjda jasno jer je prirodno.

U različitim situacijama se nećemo isto ponašati pa tako pretpostavljam ni Evgenijin čovek, da tako kažem. Kaže da su njegova deca već odrasla, znači da je on zreo čovek i kakva je garancija da će imati strpljenje da mu kmeči dete kraj kreveta u sred noći.

Nikada muškarac ne može znati da li je žena zatrudnela ili ne.

Nije lepo nekoga obeshrabrivati mada vidim da ti to baš i ne polazi za rukom.

E,da...Nikoga ne zelim da obeshrabrim...Ne znam kako si ti to zakljucila...Samo pokusavam da pazljivo propratim sve sto se pise na ovu temu....A to nije obeshrabrivanje....

Sempre dito! :twisted:

I nisu ti neki argumenti....Bas zbog toga sto se ljudi menjaju....I sto se u razlicitim situacijama razlicito ponasamo....Ali situacija kada imamo dete ne moze mnogo da se razlikuje od situacije kada ponovo dobijemo dete...pa i kad ta deca odrastu i mi opet dobijemo dete mislim da je situacija vrlo slicna Smile

Razlika moze da postoji u nasem shvatanju te situacije...

Da,u pravu si....privilegija zene je da zna da li je zatrudnela ili ne....Privilegija muskarca je da se od toga sacuva ,ako ne zeli da ona ostane trudna... :skriven:
E,da... Ne zelim ja nikoga da obeshrabrim. Ne znam po cemu si ti to zakljucila....Ja samo pazljivo pratim i citam temu i postove....I pisem....To se zove obeshrabrivanje?

Poslednji izmenio Vrdalama dana Uto Dec 07, 2010 12:11 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Vrdalama
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Evgenija taj Uto Dec 07, 2010 12:09 am

Snowflake ::Ovaj vrdalama je izgleda neki bezgresan, maltene k'o da je iz manastira utek'o

Ma jos sam u manastiru

Зато пишеш као да читам анђела.
Значи да си невин.. сада се не чудим што ништа не знаш о зачећу..
Evgenija
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh