Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 24 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 24 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Sloboda ...
Danas u 1:22 am od Davidova

» Džudi i njeno pisanije
Danas u 1:05 am od Džudi

» Bekstvo od realnosti
Danas u 1:01 am od Davidova

» Preporučite film
Danas u 12:46 am od Davidova

» Preporuči mi pjesmu
Juče u 11:52 pm od Johnny-Azra

» Čudni su putevi gospodnji...
Juče u 11:37 pm od Mesrine

» Poklanjam ti pjesmu...
Juče u 11:36 pm od Davidova

» Misao
Juče u 11:19 pm od Davidova

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 8:56 pm od Brave Heart

» Peščanik - analiza dnevnih događanja
Juče u 8:31 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 8:30 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 8:25 pm od Brave Heart

» Moje otkriće
Juče u 8:06 pm od Johnny-Azra

http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s1.postimg.org/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://s28.postimg.org/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
http://https://s23.postimg.org/jq15wtlp7/vostok.png
https://s26.postimg.org/vwdqtqr5l/biogen_DVA.png
https://s26.postimg.org/4ohd5ry7t/Art_CENTAR-header.png
https://s23.postimg.org/tipvwi28r/ruska_kultura_u_srbiji.png
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Молим за помоћ

Strana 11 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Молим за помоћ

Počalji od Avramova taj Pon Jan 10, 2011 11:58 am

Orhideja ::
Avramova :: Zbog čega bi se osećala krivom?
jer je već "zauzet"čovjek.

Dobro si stavila navodnike. Ako je "zauzet", ne znači da čitav život treba da bude "zauzet". Zašto postoje razvodi brakova, raskidi veza, a naročito ako su deca već poodrasla?

Ljubav se desila, zbog čega bežati od nje?
Kako biti siguran da je ljubav a ne njegov hir i malo želje za promjenom? Ona je bila udovica i bila je slobodna,željela je malo ljubavi a on?

Natasha je navela da ju je molio da ne odlazi, dakle to nije bio njegov hir.

Kako je čovek nastavio život sa ženom? Kako je Natasha nastavila svoj život?
Nataša je otišla jako daleko i to znamo. On je vjerovatno još u braku a u tajnoj vezi sa još nekom Natašom.

To je samo pretpostavka i kao što pretpostavka može biti i da je patio i da i dalje pati.

I konačno, ko je tu ostao zadovoljan?
Nataša je zadovoljna, a on je bio ono što je bio i prije nje. Razumijem Natašu i njen stav a tuđe suze su pretežak teret za nositi i kad tad stignu.

Kakve su to suze? Suze nad samim sobom, sujeta i ništa više. Ako ga je volela, onda ga je morala pustiti da sam odluči o svom životu a naročito kada je ljubav u pitanju.

Kada volimo onda se radujemo sreći onoga koga volimo. To jeste teško i retko ko može, ali samo tako možemo govoriti o pravoj, iskrenoj i istinskoj ljubavi. Sve ostalo je samoljublje.

Poznajem ljude koji su bili saglasni da razvedu brak. Neposredno pre sudskog razvoda ona je upoznala drugog, bila je srećna. Suprug, može se reći već bivši, učinio je sve da tu vezu osujeti i uspeo je. Šta je time postigao. Razveo je brak i pokvario njen osećaj sreće. Znam, sada se može reći, da je ljubav bila jaka, ona bi se i održala. Jeste se održala ljubav, ali ne i veza. Bilo je i patnje a onda je vreme učinilo svoje.

Naravno, njegova žena jer ga je zadržala kao da je predmet a ne čovek sa osećanjima.
Ona je njegova žena i majka njegove djece ako mu se ne dopada slobodan je razvesti se i tražiti sreću drugdje.

Upravo mu se nije dopalo i želeo je razvesti se. Ko to može nekome da kroji život do te mere da ga sputava u svom izboru? Niko i nikoga.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Istina ex Natasha taj Ned Jan 16, 2011 1:14 am

Dragi moji, citam komentare i opet cu se ukljuciti. On je meni rekao da je pred razvodom i da je predao zahtev. Ja sam verovala. Ziveli su odvojeno. Mene je komsinica izdala da dolazim kod njega njegovoj zeni. Jednog jutra, bila je nedelja, on mi je rekao da dodjem kod njega oko 10 sati ujutru. Ponela sam mu dorucak i posla. Komsinica /Olga/ je znala da idem. To sam joj rekla jer smo ziveli u vojnom stanu, vrata do vrata, i pile kafu ujutru zajedno. On mi je rekao:'Ako nisam unutra, ti udji i sacekaj". Mozda cu biti kod komsije na kafi. Bila su i tu vrata do vrata, vojni stanovi. Kada sam usla, ona me cekala i bila je kao besna zver. Udarala me je pesnicama po glavi i nazivala kurvom. Nekako sam izletela napolje i sapela se na stepenicama. Otisla sam kod prijateljice Sneze. Bila van sebe od ponizenja, zalosti i stresa. Imala sam povrede na celu. Srce mi je lupalo i nisam mogla da pricam. Prijateljica mi donela vodu, secer i sedativ. Nisam rekla sta je bilo. Kada sam se smirila, otisla sam kuci. Srecom, moja majka nije nista primetila. Uvece je neko zvonio na vrata. Bio je ON. Kaze, gledao je kroz spijunku komsijskog stana kako sam ja izasla napolje. Posle se on vratio u garsonjeru i zena je vikala;' Pokvarenjace!. I dan danas mislim da je ovo sve bila namestaljka. Da nije ni bilo rec o razvodu. Da je on hteo zenu da napravi ljubomornom. Nije mogao da ima seks. Lecio se od alkoholizma ranije. Imao je dosta avantura po gradu. Mene je snimao na kasetu i dao zeni da slusa sta pricam. Covek se zvao Radovan Filipovic, potpukovnik. Sada je sigurno u penziji. Zena se zvala Marina. Cerka Bisera je imala svoj butik u Beogradu. Cerka je pretila da ako nas opet vidi zajedno da ce doci u Pozegu sa pistoljem i ubiti i oca i mene. Nece dozvoliti da on zivi sa drugom zenom. Sve u svemu, ko je ovde koga voleo? Ko je izvukao 'deblji kraj'? I sada, posle toliko godina, place mi se kada se ovog setim. Bila sam majka dveju malih devojcica. Udovica od svoje 29. godine. On je bio dosta stariji od mene. Moj problem je sto sam uvek bila cistog srca i dobre duse. Desilo se to 5 godina posto mi je muz umro. Tako sam zelela da imam ljubav i porodicu ponovo...
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3765
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Jan 16, 2011 11:55 am

Natasha :: Sve u svemu, ko je ovde koga voleo? Ko je izvukao 'deblji kraj'? I sada, posle toliko godina, place mi se kada se ovog setim. Bila sam majka dveju malih devojcica. Udovica od svoje 29. godine. On je bio dosta stariji od mene. Moj problem je sto sam uvek bila cistog srca i dobre duse. Desilo se to 5 godina posto mi je muz umro. Tako sam zelela da imam ljubav i porodicu ponovo...

Sasvim iskreno a nadam se i objektivno, iz mog ugla gledanja, ti si jedina čista, jedina si volela i jedina možeš biti mirna.

Podvučena rečenica u citatu je suvišna, to ne može biti problem, naprotiv, ali ja znam da si stekla i mudrost kao prednost a ona dolazi godinama.

Ne daj se nikome i nikada ne dopusti da iko odlučuje o tvom životu jer ti si njegov vlasnik i jedina imaš pravo da raspolažeš

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 16, 2011 3:14 pm

Natasha :: Ko je izvukao 'deblji kraj'?
Prilično je očigledno.
Čestitam na hrabrosti i iskrenosti, i jedino što ti mogu reći je da si iz cele te situacije jedina izašla čista, i da to treba da ti bude uteha i zaključak. Budi srećna što si prošla sa par bubotki i uvreda; zamisli da si sa takvim skotom zasnovala zajednicu? Dušu bi ti pojeo.
Velika je prednost biti čist pred sobom; za svet- šta te briga. Uvek ima nekih kojima se ne dopadaš, ma kakva da si. Gledaj da se dopadaš sebi, tako što nikom zlo ne nanosiš.
Sasvim dovoljno.

Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Apr 28, 2011 1:26 am

Poštovani članovi,

Ovu temu je otvorila članica Evgenija, a vi imate pravo da to isto učinite na ovom podforumu gde ćete izneti vaš problem i gde će se pisati isključivo o njemu.

Ukoliko su problemi druge prirode, to učinite na odgovarajućim podforumima.

Hvala na razumevanju!

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cvjeticanin taj Čet Apr 28, 2011 8:00 pm

Pročitao sam šta je uvažena dama napisala,i iskreno mene bi bilo sramota napisati na forumu da rasturam brakove,a kamoli tako nešto zaista učiniti..Vidim da ima svu podršku na forumu.Primjetih da su i drugi pisali o svom, a moj problem ma kakav bio zapeo je za oko nekima .
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3751
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Apr 28, 2011 8:09 pm

@cvjeticanin

Mislim da nema potrebe da pišemo o problemima članice Evgenije na takav način. Time što sam napisala u postu iznad vašeg, samo sam htela da vas uputim na mogućnost da otvorite vašu temu na kojoj će se diskutovati SAMO o vašem problemu ali na temi koja tretira tu oblast. Mislim da je to više nego korektno s moje strane.

Nadam se razumevanju!

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Čet Apr 28, 2011 8:37 pm

Evgenija ::Нисам видела да постоји ова тема и добро је да постоји јер имам проблем који не могу решити.
Већ три године сам у вези са ожењеним човеком.
Он тврди како је у току развод али никако да дође до развода.
Мени време пролази још мало паћу постати баба девојка а хоћу и да родим макар двоје деце.
Шта да радим, да ли да му условим или да одем код њега кући и све кажем његовој жени.
Она је чула за нас и каже да ће ми се осветити а овај мој каже да то она само прича.

Како бисте ви поступили?
Јако ми смета ова ситуација а волим га много и он мене.
Заборавила сам да кажем да је старији од мене мало више од 10. година.
Neke zene su stvarno naivne,. svaki ozenjen covjek je pred razvodom,. to je sablon prica za naivne,. jer on ce biti pred razvodom cio zivot,. ali razvest se nece nikad,. a naivna zena mu sluzi kao razonoda i animir dama,. zato dame koje zele da formiraju porodicu, nek nadju slobodnog muskaraca,. jer ce ostarit cekajuci razvod, a kad ostare,. mukarac ce naci drugu naivnu animir damu, naravno mladju i lepsu, pa ce opet bit pred razvodom,. sta bi takvi mukarci,.. da nema naivnih dama,.. cuj pred razvodom..ha..ha..ha...
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2644
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Apr 28, 2011 8:45 pm

@sini_do

Nisi ispratio temu do kraja. Naša Evgenija već živi sa njim i čeka bebu. Znači, nije prevarena. Čekamo je da nam javi šta se u međuvremenu dešavalo tačnije šta će roditi jer nas je obavestila da su dvojke. Valjda nisam zaboravila.

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nova clanica taj Čet Apr 28, 2011 9:30 pm

A da ja bacim pasulj.. Smile
Nova clanica
Radoznali član
Radoznali član

Broj poruka : 208
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od No_koment taj Čet Apr 28, 2011 10:15 pm

Avramova ::@sini_do

Nisi ispratio temu do kraja. Naša Evgenija već živi sa njim i čeka bebu. Znači, nije prevarena. Čekamo je da nam javi šta se u međuvremenu dešavalo tačnije šta će roditi jer nas je obavestila da su dvojke. Valjda nisam zaboravila.

Pročitao od A-Š. U vezi Evgenije mogu da kažem samo jedno: No_koment! :albino:
No_koment
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1036
Datum upisa : 24.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Santa Maria della Salute taj Pet Apr 29, 2011 10:37 pm

Procitala sam manje vise celu temu i uz sve uvazavanje clanice Evgenije prilicno sam se zabavila i nasmejala. Jos koja stranica i ovo bi mogla biti jako simpaticna serija. ::
Podrzavam svaciju odluku koja nikoga nece obavezati osim onoga ko ju je doneo.
Santa Maria della Salute
Radoznali član
Radoznali član

Broj poruka : 127
Datum upisa : 21.04.2011
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Facebook

Počalji od Istina ex Natasha taj Čet Avg 25, 2011 12:16 pm

Nakupim na Facebook preko 350 'prijatelja'. 'Apetit' mi porastao, hocu jos!!! I odjednom, stize poruka, negde iz Irske, od nekog sto tamo cisti stale sa konjima /Shone O'Sulliven/: "Do I know fucking you? Stop stalking me weirdo!' . U prevodu: 'Da li ja tebe znam j...na? Prestani da me pratis, cudoviste!'. E, to me bas skroz ohladilo. 'bem ti Facebook...Pokusam da se iskljucim i nikako ne ide. Sta cu sad? Mozda ja i jesam cudak, ne znam kako da prevedem rec 'stalker', ali znam sta znaci na Engleskom. Koliko mi se cini, ja progonim i pratim njega? Sad sam skroz zbunjena i osecam se kao g...o. Treba mi tacan odgovor ko sam ja i sta nije u redu sa mnom. Ili sa cistacem konjskih g....a. Izvinite na izrazima. Recite mi Istinu o meni? :twisted:
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vidra taj Čet Avg 25, 2011 12:26 pm

a sto ti njemu ne posaljes istu takvu poruku?
evo momci neka ti pomognu sa 'adekvatnim' izrazima... oni su za to majstori...

mozes da mu posaljes onu slatku pesmicu od Lily Alen 'Fuck You'...
xexexe...

stalking mu dodje nesto kao uhodjenje, spijuniranje...
a vidi sta recnikm kaze : stalking horse - konj iza koga se lovac prikrada divljaci; maska, izgovor...

'bem ti Facebook...Pokusam da se iskljucim i nikako ne ide. Sta cu sad?
Kako mislis da se iskljucis? Da se izlogujes ili da ne budes vise na fb?

Koliko mi se cini, ja progonim i pratim njega? A mozda i pratim pa ne znam. Sad sam skroz zbunjena i osecam se kao g...o. Treba mi tacan odgovor ko sam ja i sta nije u redu sa mnom. Ili sa cistacem konjskih g....a. Izvinite na izrazima. Recite mi Istinu o meni?
Jesi li ti primetila da je on uvek negde tu u blizini...
Koliko mi se cini na fb vidis one koje zelis...
i, uostalom, sta te boli uvo sta ko misli o tebi. Jbg, ne mozemo se svakome dopasti, to je prosto prirodno, i ne znaci da si losa osoba, ako se sa nekim ne gadjas na talasnoj duzini .
Kako moja koleginica rece, zajednistvo je postovanje i uklapanje razlicitosti.

Poslednji izmenio Vidra dana Čet Avg 25, 2011 2:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miško taj Čet Avg 25, 2011 1:47 pm

Nataša, mislim da na Facebooku možeš da odstraniš ili ignorišeš prijatelja, a ako ta mogućnost ne postoji onda izbriši sve njegove objave na tvom zidu kao i tvoje na njegovom. Ne komuniciraj sa njim; totalna ignoracija. I biće sve Ok. Malo me čudi, zašto uznemoirenost zbog tog "čistača konjskog đubreta" i ovako pitanje "Reci te mi istinu o meni".
Ako ti nešto znači moje mišljenje ono je sledeća - Ti si sasvim uredu osoba u svakom pogledu.
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1957
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Ned Avg 28, 2011 6:43 pm

Nataša, nauči samo jedno: ne reaguj na prvu loptu i drži svoje dostojanstvo, tad te više niko neće moći uvrijediti.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nije pomoc

Počalji od Istina ex Natasha taj Čet Sep 01, 2011 2:06 pm

nego pitanje. Kakva je razlika izmedju zastave Republike Srpske :twisted: i Srbije?
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Čet Sep 01, 2011 3:08 pm

Natasha ::nego pitanje. Kakva je razlika izmedju zastave Republike Srpske :twisted: i Srbije?
Razlika je ta da zastava Republike srbske nema grb na sebi,. ostalo je isto.....
sini_do
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dragana taj Ned Sep 04, 2011 11:13 am

sini_do ::
Evgenija ::Нисам видела да постоји ова тема и добро је да постоји јер имам проблем који не могу решити.
Већ три године сам у вези са ожењеним човеком.
Он тврди како је у току развод али никако да дође до развода.
Мени време пролази још мало паћу постати баба девојка а хоћу и да родим макар двоје деце.
Шта да радим, да ли да му условим или да одем код њега кући и све кажем његовој жени.
Она је чула за нас и каже да ће ми се осветити а овај мој каже да то она само прича.

Како бисте ви поступили?
Јако ми смета ова ситуација а волим га много и он мене.
Заборавила сам да кажем да је старији од мене мало више од 10. година.
Neke zene su stvarno naivne,. svaki ozenjen covjek je pred razvodom,. to je sablon prica za naivne,. jer on ce biti pred razvodom cio zivot,. ali razvest se nece nikad,. a naivna zena mu sluzi kao razonoda i animir dama,. zato dame koje zele da formiraju porodicu, nek nadju slobodnog muskaraca,. jer ce ostarit cekajuci razvod, a kad ostare,. mukarac ce naci drugu naivnu animir damu, naravno mladju i lepsu, pa ce opet bit pred razvodom,. sta bi takvi mukarci,.. da nema naivnih dama,.. cuj pred razvodom..ha..ha..ha...

Točno i upravo tako ! Lijepo je pročitati pametno razmišljanje .
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dragana taj Ned Sep 04, 2011 11:26 am

Natasha :: Nakupim na Facebook preko 350 'prijatelja'. 'Apetit' mi porastao, hocu jos!!! I odjednom, stize poruka, negde iz Irske, od nekog sto tamo cisti stale sa konjima /Shone O'Sulliven/: "Do I know fucking you? Stop stalking me weirdo!' . U prevodu: 'Da li ja tebe znam j...na? Prestani da me pratis, cudoviste!'. E, to me bas skroz ohladilo. 'bem ti Facebook...Pokusam da se iskljucim i nikako ne ide. Sta cu sad? Mozda ja i jesam cudak, ne znam kako da prevedem rec 'stalker', ali znam sta znaci na Engleskom. Koliko mi se cini, ja progonim i pratim njega? Sad sam skroz zbunjena i osecam se kao g...o. Treba mi tacan odgovor ko sam ja i sta nije u redu sa mnom. Ili sa cistacem konjskih g....a. Izvinite na izrazima. Recite mi Istinu o meni? :twisted:

Nakupila si previše ljudi . Jasno ti je da svi , nisu prijatelji . Svi nisu , čak ni poznanici . I upravo zbog toga , od nepoznatih ljudi koje prihvaćaš ( a ne bi trebala ) , možeš zbilja i očekivati neočekivano . Od prijatelja / dobronamjernih ljudi , nećeš doživjeti nelagode .
Mislim da se zbog ružnih i neprimjerenih pisanih poruka nema potrebe uzrujavati i brinuti . Nema potrebe odgovarati na poruke takvoga sadržaja . Tako ćeš samo nevažno pretvoriti u važno . To je samo jedna bezvrijedna i loša osoba koja je vjerojatno već mnogima učinila isto . Na FB , prihvaćaj samo tebi drage osobe . Tomu FB i služi . Reguliraj postavke tako što ćeš se ograditi od pristupa neznanaca .
Zbog čega ti je porastao ,, apetit ,, za ,, još bezuvijetno mnogo osoba ,, , odgovor potraži u sebi . Kronična dosada , nedostatak nečega ... Ako bolje razmisliš , naći ćeš odgovor . Nekoliko iskrenih ljudi u životu , svakako je bolji izbor od mnoštvo bilo kakvih ljudi ...
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pon Avg 06, 2012 12:17 pm

Imam jedan veeeeliiiiikiiii problem,pa ako biste mogli da mi pomognete...
Mnogo mi se sviđa jedna mala-plava,akp joj je verovati na reč. Iako ne znam kako izgleda,ona se meni sviđa mnogo,da ne kažem godža...
Svašta pokušavam,ali ne ide...
Hoće li neko da nađe za shodno,te pojasni jednom zaljubljenom Mesrinu,kako da zbari ovu lutkicu?
Unapred hvala...

Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8680
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Pon Avg 06, 2012 2:54 pm

Ta lutkica se bari veoma lako, pod uslovom da joj pridjes na pravi nacin.... bez foliranja, bez lazi i sablonskih prica... jer pametna je veoma, i samo iskren covjek i pametan, naravno i plenit, moze joj pric... Pod uslovom da joj se svidis i da te zeli... A foliranje, i laz, kod nje ne prolazi, jer veoma je pametna i racionalna.... Ja licno znam, kako joj prici, jer znam dusu njenu... A mislim iskreno, da nemas sanse kod nje....
sini_do
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Avg 06, 2012 2:59 pm

Sini, ubi merak Mesrineu. Moram ga hitno utešiti, uliti mu nadu, Šta ako padne u depresiju ne daj bože? Šta onda?
Mesrine, moj prvi savet - hitno nauči da sviraš mandolinu.

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Pon Avg 06, 2012 3:07 pm

Nece on past u depresiju, to je stari vuk, a i ofarban je u sve boje...
sini_do
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miško taj Pon Avg 06, 2012 4:12 pm

Mesrine,
Sini_do nije u pravu kada kaže da nemaš šanse kod nje.Šanse su uvek dokle postoji želja. Moj savet je: kupi neko besno motorče(Honda,Yamaha..)naravno sportsko, nabaciu neku zlatnu verigu; kožna jakna; obavezno neke kožne (nalik na kaubojske,na njima nora nešto da se sija) čizme; ofarbaj kosu u crno;(ako si ćelav , kupi crnu periku);pazi na trend i pravo do nje. Pod prozorom joj zapevaj .. jednu što davno nije čula .Srce joj omekšaj i sačekaj da ti padne u naručje...

Poslednji put izmenio Miško dana Uto Avg 07, 2012 10:57 am, izmenio ukupno 2 puta
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1957
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh