Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 40 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 40 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Islamizacija Evrope

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Islamizacija Evrope

Počalji od RINGE taj Čet Sep 16, 2010 3:11 pm

Da bi se kultura održala dulje od 25 godina mora postojati određena stopa
fertiliteta od 2.11 djece po obitelji.
Sve ispod toga i društvo će nestati.
Gledano kroz povijest nijedna kultura se nije spasila nakon što joj je
stopa rodnosti pala na 1.9.
Stopu od 1.3 je nemoguće preokrenuti jer bi trebalo 80 - 100 godina da se
sama ispravi, a nema ekonomskog modela koji bi održavao društvo kroz to
vrijeme.
Drugim riječima, od 2 para roditelja,svaki par ima jedno dijete, i ako
svako to dijete dobije jedno dijete, bit će 4 puta manje djece engo baka i
djedova.
Ako se samo 1 milijun djece rodi 2010. teško je imati 2 milijuna odraslih
koji će ući u svijet 2030. Kako se populacija smanjuje tako će i društvo i
kultura lagano nestajati.
Stopa rodnosti u Francuskoj je 1.8
Engleska 1.6
Grčka 1.3
Njemačka 1.3
Italija 1.2
Španjolska 1.1
31 zemlja EU ima stopu rodnosti sve skupa 1.38
Povijest nam govori da je ove stope nemoguće preokreniti.Kroz nekoliko
godina Europa kakvu mi zanmo prestat će postojati.Ali populacija Europe se
ne smanjuje.ZAšto? ISLAMSKA IMIGRACIJA!
Od svog populacijskog rasta Europe od 1990. 90% je islamska emigracija.
Francuska, dakle, ima stopu fertiliteta 1.8 promila , a muslimani u
Francuskoj 8.1.
Južna francuska povijesno gledano jedna od regija s najviše crkvi u svijetu
sad ima više džamija nego crkvi.30% stanovništa ispod 20 godina su
muslimani.
U većim gradovima poput Nice, Marseillesa, Parisa taj broj je narastao na
45%.
Do 2027 godine1 od 5 Francuza bit će musliman.
U samo 39 godina Francuska će biti islamska republika.
U zadnjih 30 godina u Velikoj Britaniji broj muslimana narastao je sa 8200
na 2,5
milijuna.To je povećanje od 30 puta!!!!U VB sad ima preko 1000 džamija,
mnoge od njih su bivše crkve.
U Nizozemskoj 50%novorođenčadi su muslimanskog podrijetla, i za 15 godina
pola stanovništva Nizozemske bit će muslimani.
U Rusiji ima 23 milijuna muslimana. Svaki 5. Rus je musliman.Za nekoliko
godina 40% ruske vojske bit će muslimani.

U Belgiji 25% novorođenčadi su muslimani.Belgijska vlada je ustanovila da
će 1/3 sve djece rođene u Europi biti muslimanske vjeroispovjesti za samo
15 godina.

Njemačka vlada prva je o tome javno prozborila."Pad (njemačke) populacije
više se ne može zaustaviti.Tendencija pada se više ne može zaustaviti.
Njemačka će biti muslimanska zemlja do 2050.godine.

Libijski vođa Muamar Gadaffi je izjavio:"Postoje znakovi da će alah
osigurati pobjedu nad Europom bez mačeva, pušaka, bez osvajanja. Ne trebamo
teroriste, ne trebamo bombaše samoubojice. 50 milijuna muslimana (u Europi)
će je petvoriti u muslimanski kontinent kroz sljedećih nekoliko
desetljeća."
Sad ih ima 52 miljiuna(podaci iz 2007.godine!), za 20 godina taj broj će se
udvostručiti na 104 milijuna.

Katolička Crkva je nedavno objavila da ju je islam nadmašio brojem
registriranih vjernika.Za 5-7 godina islam će biti dominantna religija na
svijetu.

Svijet u kojem mi živimo nije onaj u kojem će naša djeca i unuci živjeti.
Zvuči patetično, ali je tako!
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

Re: Islamizacija Evrope

Počalji od Fristajlo taj Čet Sep 16, 2010 9:29 pm

Da, izgleda da je tako...
Osim, ako se ti evropski narodi ne odluče na ono, čemu su skloni- fizičkoj likvidaciji muslimana. Ne potcenjujmo zver u čoveku, koja je samo uspavana.
Nije mrtva.

Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od RINGE taj Čet Sep 16, 2010 9:32 pm

Bas sam danas pricao o tome da je jedini spas zapadne civilizacije da ukoliko zeli da ostane dominantna da se pod hitno fizicki obracuna sa neistomisljnicima. Vreme ne radi za njih. Posle svake velike ekonomske krize sledi veliki rat, sudeci po krizi ovo ce biti nesto sto ne zelimo da vidimo.
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Čet Sep 16, 2010 9:40 pm

To je prirodan ishod i rasplet situacije. Bogati i sterilni zapad se uzda u tehnologiju, siromašni i plodni Islam u brojnost. nemam baš vedre prognoze.

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pet Sep 17, 2010 9:47 pm

Crkve teže ka ujedinjenju i to samo zato što je trenutno muslimama jako puno, najviše plaši fundamentalisti oni kojima je svejedno sve jer on ide u raj itd...
Crkveni vjerodostojnici su apsolutno svjesni situacije a ona ne miriše na dobro već odavno.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Pet Sep 17, 2010 10:00 pm

Ja sam uvjereni pacifista, i nadam se da do spomenutog rata neće doći, ali sa druge strane smatram da su se muslimani u Europi suviše 'proširili', i ponašaju se kao da je 'njihova'. Nedavno je bila polemika oko gradnje minareta u Amsterdamu, koji su idejni tvorci zamislili kao najvišu građevinu u gradu, što je suludo i predstavljalo bi kulturnu devastaciju tog grada, naravno, zabranjeno im je. Baš me zanima kako bi bilo kada bi napr u Emiratima odlučili graditi neki kršćanski hram kao najistaknutiji, mislim da bi i pomisao povukla drakonske kazne ( i to one šerijatske, proste, ne kazne generalno). Također sam suglasna sa zabranom nošenja nikaba na javnim mjestima u Europi, jer je jednostavno degradirajuće, neprirodno, a u zadnje vrijeme ima i opasnu konotaciju. Ako žele živjeti u Europi, savršeno su dobrodošli, ali moraju prihvatiti neke norme koje vrijede u ovom društvenom krugu, jer su njihove domicilne jednostavno neprihvatljive za nas.
Inače, čitajući ove podatke, sad mi je Sarkozyeva agresivna politika spram muslimana savršeno razumljiva, a i u Nizozemskoj koja je spomenuta je na izborima velik uspjeh postigao radikalni desničar koji je vodio otvorenu anti-islamsku kampanju. Nisam mislila da ću ovo prevaliti preko usta, ali i sami smo si krivi, muslimanska žena ima manje-više jednu 'misiju' u životu - rađa i podiže djecu,ni sa ovih prostora ne znam ni jednu muslimansku obitelj sa samo jednim djetetom, dok mi 'zapadnjakinje' imamo malo drugačije ambicije i životni stil, rađanje nam je nekako vrlo nisko na listi prioriteta jer uglavnom razmišljamo 'lokalno' . Eto reče i ostade živa.
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pet Sep 17, 2010 11:53 pm

Lila ::Ja sam uvjereni pacifista
............. Eto reče i ostade živa.
Eto, to je taj problem sa slobodama...
Očas se to izvitoperi u neku zloupotrebu, i svi smo "tolerantni prema ovome ili onome, dok ne počne da bode oči ono šta se iza previše liberalizma skriva- nečija zadnja namera.
Sarkozijev potez je samo prvi u nizu takvih, koji će uskoro biti povučeni. Narod mu to nije uzeo za zlo; sve ankete provedene posle te odluke ukazuju na osetan rast podrške njemu i njegovom kabinetu posle toga, jer je manje više svim belim Francuzima dosta imigranata, i radi su da im vide leđa. To je prosta činjenica, ma koliko se nekima ne dopadala, jer ruši tek usvojeni koncept o kosmičkoj pravdi za sve u EU; a Sarkozi je samo shvatio šta će mu dati vetar u leđa, i radi ono što se od njega prećutno traži. Dolazi vreme otrežnjenja, a koliko će biti bolno- videćemo... A što se tiče pretnji iz Brisela, na tome će i ostati; lanuli su, jer je takav red, ali, neće preduzeti više ništa.

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Sub Sep 18, 2010 11:38 pm

Angela u Njemačkoj dozvoljava gradnju još hiljadu džamija?
Kakva je to politika i koliko je para kapnulo.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Sub Sep 18, 2010 11:41 pm

To su Nemci. Samo iz krajnjosti u krajnjost, nikad ne znaju meru. Sad će da im puste da ih grade, a onda će da preokrenu pamet, i zna se šta onda biva...

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Sep 19, 2010 4:56 pm

Ovo sam vam željela pokazati... Nema striktno veze sa temom, ali je zgodno

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/mama-mama-vidi-ninju-hrvoje-zaboga/part/1

Lila
Ugledni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Sep 19, 2010 5:43 pm

“To je česta zabluda zapadnjačkog svijeta kako se islamske žene nesmiju šminkati ni izazovno oblačiti. Malo njih zna kako i ženapokrivena burkom smije nositi zavodljivu odjeću. Štoviše, to je ipoželjno, ali bitno je samo da to čini kod kuće, za svoga supruga. Eto,islamska je žena pokrivena na ulici, ali zavodljiva u svom domu,zapadnjačka je pak otkrivena na cesti, a kod kuće najčešće sjedi ustaroj trenirci i pamučnom donjem rublju”, upoznaje nas ovaislamologinja s tipičnim predrasudama prema kulturi i običajimaislamskoga svijeta.
Ovaj njen komentar je simpatičan, duhovit i veoma tačan... Inteligentna ideja.

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Sep 19, 2010 6:40 pm

Ideja za što? Zar insinuiraš da bismo mi trebale zakrabuljene van pa onda u sexy uniformice za po kući ?
Lila
Ugledni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Ned Sep 19, 2010 7:06 pm

Pa bilo bi lepo...
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Sep 19, 2010 8:40 pm

Ma, mislim na ideju da vide reakcije sveta na ulicama Zagreba; a ovo što si ti pomislila, pa- i nije tako loše...

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lila taj Ned Sep 19, 2010 8:45 pm

Je, ideja im bila super, i pokazala da je napr Zgb potpuno nespreman i za jednu damu u burki, a kamoli neko šire prihvaćanje.
A ovo šta sam ja pomislila - ma bolestan si, kaj da zavodim starce/brata/cimericu To je za ove sreĆno vezane.
Lila
Ugledni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Sep 19, 2010 8:58 pm

Ni jedan grad u Evropi nije spreman na to, samo se ovi sa zapada foliraju; biće tu sve više problema.

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od preporod taj Ned Jan 16, 2011 1:57 pm

Fristajlo ::Da, izgleda da je tako...
Osim, ako se ti evropski narodi ne odluče na ono, čemu su skloni- fizičkoj likvidaciji muslimana. Ne potcenjujmo zver u čoveku, koja je samo uspavana.
Nije mrtva.

Znate li da u Engleskoj 5000 god. konvretira na islam, isto tako u Nemackoj,Holandiji...
preporod
Novi član
Novi član

Broj poruka : 15
Datum upisa : 16.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od preporod taj Ned Jan 16, 2011 2:56 pm

Zasto se bojite islamizacije a ne bojite se satanizacije...?
preporod
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 16, 2011 3:07 pm

preporod ::Zasto se bojite islamizacije a ne bojite se satanizacije...?
Iz istog razloga iz koga se muslimani boje "hrišćanizacije", a svi vernici ateizma.

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od preporod taj Ned Jan 16, 2011 3:13 pm

Zasto bi se bojali hriscanizacije kad to i nije aktuelno, kriscanstvo gubi moc, ako mislis religiozno gledano a ako gledas politicki ili idejno i to se dovodi u pitanje.
preporod
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 16, 2011 3:18 pm

preporod ::Zasto bi se bojali hriscanizacije kad to i nije aktuelno, kriscanstvo gubi moc, ako mislis religiozno gledano a ako gledas politicki ili idejno i to se dovodi u pitanje.
OK; a zašto se ti, kao musliman, ne bi priklonio ateizmu? I mi ateisti, možemo se pohvaliti ekspanzijom, kao i Islam, a pri tom ne propisujem nikakve radikalne mere prevaspitavanja? I zašto misliš da bi šene sa zapada, koje su se vekovima borile za jednakost, sada trebalo da prihvate Islam, u kome će ići 3 do 5 metara iza svog gospodara, rađati mu čopor dece, i da ne nabrajam dalje (verujem da tebi ne moram da objašnjavam šerijat)?

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od preporod taj Ned Jan 16, 2011 3:26 pm

to je satanisticko razmisljane sa puno lazi, zasto zene koje prime islam ne misle tako a ustvari vidim odmah da nemas znanja o islamu, jedino to sto ti mediji serviraju a ti dobro znas kada nesto sto ti nepase od starane medija ondaa znas dobro osuditi medije kako se bave lazima i propagandom...
preporod
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 16, 2011 3:32 pm

preporod ::to je satanisticko razmisljane sa puno lazi, zasto zene koje prime islam ne misle tako a ustvari vidim odmah da nemas znanja o islamu, jedino to sto ti mediji serviraju a ti dobro znas kada nesto sto ti nepase od starane medija ondaa znas dobro osuditi medije kako se bave lazima i propagandom...
Ne ljuti se odmah, nisam ja protiv Islama- samo ti dajem odgovore koje možeš čuti danas, bez izuzetka. Činjenica je da je svet preplašen od "agresivnosti" Islama, jer ceo zapad bruji od propagande protiv muslimana; znam ja odakle vetar duva, i ja tu nisam problem, već zemlje i narodi zapadne hemisfere, i ti to znaš.
Mada, ipak si izbegao odgovor na moje pitanje- što se ti ne bi priklonio ateizmu? Mošeš valjda da shvatiš to da ja imam pravo na svoju ideju kao i ti na svoju? Zašto ja da se odreknem svoje, a ne ti svoje? Zašto je tvoja istina superiorna u odnosu na moju?

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od preporod taj Ned Jan 16, 2011 4:40 pm

Fristajlo ::
preporod ::to je satanisticko razmisljane sa puno lazi, zasto zene koje prime islam ne misle tako a ustvari vidim odmah da nemas znanja o islamu, jedino to sto ti mediji serviraju a ti dobro znas kada nesto sto ti nepase od starane medija ondaa znas dobro osuditi medije kako se bave lazima i propagandom...
Ne ljuti se odmah, nisam ja protiv Islama- samo ti dajem odgovore koje možeš čuti danas, bez izuzetka. Činjenica je da je svet preplašen od "agresivnosti" Islama, jer ceo zapad bruji od propagande protiv muslimana; znam ja odakle vetar duva, i ja tu nisam problem, već zemlje i narodi zapadne hemisfere, i ti to znaš.
Mada, ipak si izbegao odgovor na moje pitanje- što se ti ne bi priklonio ateizmu? Mošeš valjda da shvatiš to da ja imam pravo na svoju ideju kao i ti na svoju? Zašto ja da se odreknem svoje, a ne ti svoje? Zašto je tvoja istina superiorna u odnosu na moju?

Ne ljutim se ni malo, kada sam se sa jednim srbinom "pravoslavnim" dopisivao tolikome izpsovao izvredjao i majku i sestru i Muhameda i Allaha ma nema sto nije vredjao i psovao na najmizerniji nacin a ja neznam cime sam ga izazvao osim argumentacijom a i na kraju sam mu rekao da ga je Milosevic napravio takvog. Ja mu ni malo nisam uzvratio na isti nacin. Onako kako se on izrazavao nebih rekao da je normalan.
A sad to sto ti kazes da je zapad preplasen citiram tebe "agresivni islam" oces mi reci ko je tu agresivan?. Ti dobro znas koga zapad ne zeli , tojest ko im stoji naput
Svetom vladaju nevidljivi ljudi ti n jih ne poznajes i kako oni stvaraju kapital.
To su ratovi, kamate, krize,osiguravajuce korporacije,zlato nafta,krediti sve sto islam zabranjuje.
U stvari ti dobijes sliku da su oni humanitarni i dobri dok su drugi zli.
Posle pada komunizma morali su da izmisle neprijatelja i pogresili su, sada nebi o tome dok malo ne upoznas islam,samo cuti reci da su zapoceli svoju propast.
A sada tvoje pitanje. ATEIZAM? Normalno da mije tesko objasniti neke stvari na ovakav nacin mislim na pisanje textova, al pokusacu.
Evo ovak. Prvo nemogu naci smisao nasiih zivota na zemlji a da se ne upitam da nem neko nece suditi za nasa dela ili nedela, znam da tije tesko shvatiti sa tvoje tacke gledista i verovati u nesto sto se nevidi a to je Bog, Allah je ostavio coveku da sam odlucuje kojim ce putem krenuti naravno dao mu je razum i knjigu,obdarioga razumom, sto to nije stvar sa zivotinjama.
A covek je takkav.ohol uvek spreman da raspravlja u Kuranu Allah kaze i kada bi videli Allaha opet bi oni poricali i govorili ovo je carolija tj. varka.
Drugo. Zar nevidis u kom se pravcu krece ovaj svet, pogledaj svet oko sebe pogledaj nase sestre ,zene ,majke,omladinu, brakove i td.itd.
Znas li kolko je zena rodilo dece i podmetnulo coveku tj. muzu svome? Zena vise nije zena nego...()
Nisam ti rekao da zivim na zapadu tj na severu, neki dan ovde oslobodio sud oca za silovanje svoga deteta(sina) jer pravosudje dekriminalizuje tekve cinove tj nesmatra se vise kaznjivim da crkva vencava iste polove , da jedan covek na radio slusam neki dan kaze da mu nije vazno skim muje zena provodi noc kad nije sa njime i puno toga sto tvoj razum nemoze da shvati, pretpostavljam.
Dozvolimi de ti uputim jedan islamski pozdrav .
ESELLAMUALEJKUM
Ravnopravnost, Jednakost!!! to je dooobra izmisljotina za unistavanje braka
preporod
Novi član
Novi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Ned Jan 16, 2011 5:09 pm

preporod

A sad to sto ti kazes da je zapad preplasen citiram tebe "agresivni islam" oces mi reci ko je tu agresivan?

Ma, jasno; muslimanski narodi strašno trpe od SAD i NATO, i to mi svi ovde znamo. Intimno, mnogi ljudi u Srbiji imaju simpatija čak i za Bin-Ladenov pokret, potpuno shvatajući da je to posledica, a da je uzrok neviđena presija koju zapad sprovodi nad nekoliko država, u pokušaju da otmu naftu.

Svetom vladaju nevidljivi ljudi ti n jih ne poznajes i kako oni stvaraju kapital.
I Srbi trpe od istih, to ti stojim; pljačkaju oni na mnogo mesta, ne samo po muslimanskom svetu. Pljačkaju i po svojim državama, a kamo li po svetu...

Posle pada komunizma morali su da izmisle neprijatelja i pogresili su, sada nebi o tome dok malo ne upoznas islam,samo cuti reci da su zapoceli svoju propast.
Verujem; čak i navijam za vas.
No, problem je u tome što ne pravite jasnu razliku između nas i njih, i često ste vrlo neprijateljski raspoloženi prema pravoslavnima, budistima, ateistima, onako- u paketu. Bilo bi mnogo lakše, a i mudrije, da se tu malo porazmislite. Nisu vam svi neprijatelji, a tako ih proizvodite...
A sada tvoje pitanje. ATEIZAM?
Prvo nemogu naci smisao nasiih zivota na zemlji a da se ne upitam da nem neko nece suditi za nasa dela ili nedela, znam da tije tesko shvatiti sa tvoje tacke gledista
To što ti ne možeš, ne znači da ne mogu drugi; meni je nezamislivo to tvoje stanovište, recimo. No, ja ne uzimam sebi za pravo da verne bilo kakvom prisilom uvodim u ateizam, a priznaćeš- toga ima kod Muhamedovih sledbenika. Zato su ljudi odbojni prema Islamu, imaju osnova za strah. I sam znaš kakve su se "vojske" kitile islamskim obeležjima, i širile "božju reč", i ovde, na Balkanu. Tako se ljudi ne mogu zadobiti.
Zar nevidis u kom se pravcu krece ovaj svet
Vidim, i takođe sam zgranut; no, nisam uveren da je Islam jedini put, kojim se može poći.
neki dan ovde oslobodio sud oca za silovanje svoga deteta
Poludeo svet; dekadencija, trulež...

ESELLAMUALEJKUM
Ravnopravnost, Jednakost!!! to je dooobra izmisljotina za unistavanje braka
Pozdrav i tebi, i svrati, kad god- ugodno je s tobom razgovarati; ne moramo se u svemu složiti, a li se barem možemo bolje razumeti.
A ovo što si rekao "protiv" jednakosti- čekaj samo da vidi ženski deo foruma- nadrljao si!

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: