Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 16 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 16 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Arabeska
Juče u 9:29 pm od Poli

» Neobična a lepa arhitektura
Juče u 9:22 pm od Poli

» Eksterijer
Juče u 9:03 pm od Poli

» Portreti - razne tehnike
Juče u 8:56 pm od Poli

» Phantasy Photos
Juče u 8:54 pm od Poli

» Fraktal art
Juče u 8:50 pm od Poli

» Origami
Juče u 8:45 pm od Poli

» Umjetnost od kane
Juče u 8:44 pm od Poli

» Tattoo art
Juče u 8:43 pm od Poli

» Kolaz
Juče u 8:31 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 8:21 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:47 pm od Brave Heart

» Koji internet radio slusate?
Juče u 7:17 pm od Храст

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Dobijaš dajući ?

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Dobijaš dajući ?

Počalji od Loreal taj Sub Feb 23, 2013 12:33 am

Jer si rekao da bi bio zahvalan... i tako pocesmo...

Loreal
Član
Član

Broj poruka : 3372
Datum upisa : 30.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Feb 23, 2013 1:16 am

Postoj sorta ljudi koji dobiju a uzvrate kao da su dobili šibom po kičmi, i sve nema veze sa materijalnim. Oni su loši ljudi, a ako nisu loši onda su glupi ili nešto treće, a zna se i šta.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Istina ex Natasha taj Sub Feb 23, 2013 3:39 am

Poklonila sam prijateljici 500 Eura da plati struju. Dva meseca su ona i cerka kod mene imale hranu besplatno. I poklone. Na primer, odlicnu pec na struju itd. itd. I jos novca. I za kolace kad traze. I deo mojih stvari.

Nazvase me jajarom i djubretom. I jos cuh kletve od kojih sam se zgrozila. Covek ih snimio sta pricaju i pustio da slusam:'Da Bog da svoju decu ne videla vise nikad. Da Bog da nikad srece ne imala" i jos da sam...ma svasta. Najgora osoba sto moze biti.

A sto? Nisam mogla da im dam moj laptop. Obecala sam moj lepi regal i dva kauca koja skoro nisu ni koriscena. Ali nisam dala laptop. Kako bi se cula sa decom u Australiju?

Sad mislim i da sam dala, opet bih bila djubre i jajara. A stvarno sam ih volela. Ne mogu da verujem jos uvek. Imam snimak. Cerka je ponekad slusala. Molila sam je da ne slusam. Ne mogu da izdrzim. Ljudi moji, zar je to moguce? Zasto, bre?

Istina ex Natasha
Član
Član

Broj poruka : 3754
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sub Feb 23, 2013 3:51 am

Natasha, ne budi sigurna da ti nisi ništa dobila. Možda je tvoj dobitak u gubitku nazovi prijatelja koji bi te crpeo ko zna koliko da se nisi zaustavila kod lap topa.

Nekada se dobitak "sakrije" i zato moramo malo "čeprkati", vešti ga uvek pronađu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Istina ex Natasha taj Sub Feb 23, 2013 10:14 am

Dobila sam i previse. ISTINU! Zamisli poznajem zenu od njene 5. godine. Komsinice. Igramo se. Idemo zajedno u setnju, u bioskop, u skolu. Posecujemo se, skoro svaki dan. Tako i kasnije, kad smo zavrsili skolu. Poceli da radimo. Udale se obadve. Opet smo se ponekad posecivale i ja isla u prodavnicu tekstila gde je radila, uvek kad se vracam sa mog posla da je vidim. Bila je dobra. Uvek mi ostavljala kada nesto lepo dodje. Posle se razvela i postala podstanar sa malim detetom. Jednom me uvredila kada je rekla, moje dete ima zivog oca i moze ga videti. A tvoj je umro, tvoji svog oca ne mogu videti. Ton kako je to rekla, zaboleo me.

Uvek sam isla da je posetim i odnesem nesto. Bile su jako siromasne. Setale smo sa decom zajedno i sedele u parku. Gledale kako se igraju devojcice...

Boze moj, koliko sam je volela! Sve sto se tice zakona i administracije sam radila za nju itd. Hrabrila je godinama i pomagala u svemu.

Zasto se pretvori u to sto se pretvori ne znam. Ma da sam dala ne znam sta, nikada ne zalim i dajem prosjacima po gradu od srca sa molitvom da im Bog pomogne da ne moraju da prose. Uvek imam srce i za psa lutalicu i za macku i za pticu. Necu ni na puza da stanem, sklonim ga na sigurno...Zasto je tako malo ljudi koji vole? Ne moraju cak biti ni zahvalni. Zasto mrze bez razloga i to ljude koji su im pomogli. I sada da dodju da traze hranu i vodu, dala bih.

Zaista je jako malo ljudi na ovom svetu. Mozda ja jesam.

Istina ex Natasha
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Sub Feb 23, 2013 10:35 am

U pitanju je obicna ljubomora...

digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12498
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Sub Feb 23, 2013 7:57 pm

dj te i kada je šaka koja treba da zme stisnuta,davanjem kao i oprostom penjete se, kao u nekoj igrici,još jedan nivo više.
početnici u igri davanja otpadaju već u prvom krugu,očekuju nešto za uzvrat a kada ne dobiju ništa pritisnu enter.

laza
Član
Član

Broj poruka : 12555
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Istina ex Natasha taj Sub Feb 23, 2013 11:03 pm

digitalmandrak ::U pitanju je obicna ljubomora...

I ja mislim da je to. Drugog razloga nema.

Istina ex Natasha
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Visnja taj Pet Mar 21, 2014 2:36 am

Dobijas dajuci? Neeee   

Visnja
Član
Član

Broj poruka : 345
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Prince taj Ned Jul 19, 2015 6:03 pm

Visnja ::Dobijas dajuci? Neeee   
E tako mi višnje slave nebeske tako je ...moje povjerenje izigrali ,odnosno slagali su me Srbi u 80 % slučajeva a drugi 20% .. pa vi sad zaključite kome treba da vjerujem

Prince
Član
Član

Broj poruka : 5432
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Prince taj Sub Avg 15, 2015 6:57 pm

Dragana ::Nemoj čekati da neko drugi započne. Na tebi je danas red da otvoriš   krug radosti. Ponekad je dovoljna mala iskra da zapali veliku vatru. Sa iskrom dobrote moglo bi se početi mijenjati svijet. Ljubav je jedino blago koje se umnožava dijeljenjem. To je jedini poklon koji se tim više uvećava  što se više troši. To je ujedno i jedino poduzetništvo u kojem se  upravo trošenjem više zarađuje. Poklanjaj to blago, razdijeli ga, razbacuj  na sve strane, do dna isprazni džepove i korpe, i sutra ćeš ga imati   još više nego što si ga imao juče.

B. Ferrero ; Priče  iz  pustinje

Smatrate  li  da  sreća  dolazi  sama  od  sebe ,  te  da    radost  i  ljubav  dobijamo  bez  ulaganja   sebe  ili   moramo   srdaćno  davati  kako  bismo  isto  primili  natrag  ?  Objasni  svoj  stav !
Sve se mora zaslužiti pa i sreća,radost i ljubav..
Ako izdajeta neke akte,usmeno govorite i sl ali se ne pridržavate što govorite i švrljate isto je kao kad uzmete u komšije brusilicu i kažete "ok tvoja je brusilica i vratiću je nekada ispravnu ili ne" ali se ne pridržavate svijih riječi.

Prince
Član
Član

Broj poruka : 5432
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 2:02 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2