Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 12 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 12 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Arabeska
Juče u 9:29 pm od Poli

» Neobična a lepa arhitektura
Juče u 9:22 pm od Poli

» Eksterijer
Juče u 9:03 pm od Poli

» Portreti - razne tehnike
Juče u 8:56 pm od Poli

» Phantasy Photos
Juče u 8:54 pm od Poli

» Fraktal art
Juče u 8:50 pm od Poli

» Origami
Juče u 8:45 pm od Poli

» Umjetnost od kane
Juče u 8:44 pm od Poli

» Tattoo art
Juče u 8:43 pm od Poli

» Kolaz
Juče u 8:31 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 8:21 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:47 pm od Brave Heart

» Koji internet radio slusate?
Juče u 7:17 pm od Храст

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

"Ja sam svoj zadatak ispunio Srbije vise nema"

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: "Ja sam svoj zadatak ispunio Srbije vise nema"

Počalji od L2 taj Sre Avg 04, 2010 11:18 am

Dragi mladicu da ti odgovori baka.Pijem kafu ,otvorih komp. i zapade mi za oko ova tema ,preciznije tvoj odgovor, jer BAKU jos uvek nije izdalo PAMCENJE pa se nesto setila da je juce nesto tu piskarala i da ces se sigurno javiti.
Dakle pijuckam i razmisljam na isti nacin na koji sam i pisala tekst .Je li to kod tebe ironija ili sarkazam.Kazu ironija je dama, a sarkazam ..k… Nisi kao sto su neki bili brutalan pa mi nesto zao da te jako odalamim ( to mi pravo valjda daju godine ).Pa cu zato da te pitam onako prijateljski : zasto ne repliciras ozbiljno i manes se tih niskih strasti.Budi dakle gospodin.Meni bi se ,naprimer, takav vise dopao-naravno ja sam baka pa je to irelevantno.Zato cu biti jasnija .Forumu bi se ,mislim , vise tako dopao,jer koliko sam videla omiljen si cim te niko do sada nije debelo nagazio .

Srdacan pozdrav
Ja sam gradanka Srbije i Holandije.Sebe i svoju pripadnost nikada ne bih izdala.A sada pravi brzo jednu kafu da je zajedno popijemo .Pust..politiku ( mislim tako ostro ) .Onako laganice moze.

Poslednji izmenio L2 dana Sre Avg 04, 2010 2:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

L2
Član
Član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 64

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Sre Avg 04, 2010 12:44 pm

shondononda ::

Ti ne umes da se zezas jer bi i za zezanje covek trebalo da ima barem
malo smisla za humor.
.Prema tome, dosadan si,ponavljas se,replike
se sastoje od dva besmislena smajlija i tri nesuvisle reci.

Jednostavno ne umes da napises ni dve proste recnice,za slozene valjda
i ne razumes sta su.

Postavljas neke klipove i slike koje kopiras sa nekiih sturmfrontova, a koje nikoga
i ne zanimajuu. Vidjene vec toliko puta pa su i ofucane.

Fraya
Član
Član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od shondononda taj Sre Avg 04, 2010 12:49 pm

L2 ::pa mi nesto zao da te jako odalamim ( to mi pravo valjda daju godine ).

draga bako,kakve su to reci -odalamiti- affraid
mozda je ipak iz tebe progovorio milosrdni andjeo ili
onaj eminentni ekspert koji rehabilituje ustaski pokret i prica o velikosrpskoj agresiji

shondononda
Član
Član

Broj poruka : 591
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od L2 taj Sre Avg 04, 2010 1:57 pm

shondononda ::draga bako,kakve su to reci -odalamiti- affraid
mozda je ipak iz tebe progovorio milosrdni andjeo ili
onaj eminentni ekspert koji rehabilituje ustaski pokret i prica o velikosrpskoj agresiji

Hvala na epitetu eminentni strucnjak.Jesam i ne stidim se toga.A znam,za razliku od tebe,i da se stidim.Nije tesko biti sarkastican,ironican, zloban,podrugljiv .. i ja to mogu.I to cinim sa stilom jer ne volim primitivizam i siromastvo duha - jer sam osoba od stila.Ti si odlucio da potpuno ogolis svoju licnost.Lepo.Dajes bez okolisenja na znanje ko si i sta si pa bi sada trebali da se hvatamo u kostac sa tobom a ne temom . .Ako mislis da ti takav( ja ti necu deliti epitete niti cu te politicki diskvalifikovati ) imas MORALNO pravo da kompetentno pricas o bilo cemu ,o politici pogotovo,grdno se varas.Nacin na koji si temu uopste postavio govori o tebi sve.Niti si strucan,niti se kao licnost podoban da raspravljas o ovako ozbiljnim stvarima.
Interesantno je to da su forumasi lagano presli preko svega toga i zapoceli diskusiju.Ali tebi nije do diskusije o temi.Ovo je za tebe prostor za ispucavanje tvojih naboja ( najbolje znas koji su ) i lincovanje neistomisljenika. Nije tebi lako i mogu samo da te zalim i zalim te Sad Kada se malo otreznis i smiris javi se .Ohladi ti se kafa. Vidis kako se ja brinem za tebe Ccccccccccc Kako si nezahvalan ,i stvarno treba neko da te odalami.Sta ces ja sam kao stara garda za vaspitno popravne starog tipa.

L2
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Sre Avg 04, 2010 3:14 pm

O, falim te Boze , da si mu konacno skresala sve u brk Htedoh da te ja "zastupam" u misiji, al ti si bre pametna zena pa sam znala da ces se javiti.

Naslov topika je vec sam po sebi besmislen jer se koristi proslo vreme,
a Tadic je jos uvek predsednik Srbije i kako stvari stoje bice jos dugo

Prema tome, mozemo o njemu i njegovim(ne)uspelim misijama i politici da govorimo tek kada ode u vecna lovista..

Fraya
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od L2 taj Sre Avg 04, 2010 3:27 pm

Fraya ::O, falim te Boze , da si mu konacno skresala sve u brk Htedoh da te ja "zastupam" u misiji, al ti si bre pametna zena pa sam znala da ces se javiti.

Naslov topika je vec sam po sebi besmislen jer se koristi proslo vreme,
a Tadic je jos uvek predsednik Srbije i kako stvari stoje bice jos dugo

Prema tome, mozemo o njemu i njegovim(ne)uspelim misijama i politici da govorimo tek kada ode u vecna lovista..

Ti mene bas nasmeja jutros.I tebi hvala.Ja sam ti dva dana pred put, u frci nevidenoj ..a vidi cim se bavim.Bila bih najsretnija kada bi nas drug popio sa nama kafu jer nema razloga da se trujemo poganim recima i ostalim- da se ne ponavljam.U pitanju je Frajo EKOLOGIJA. :ventilator: Treba nam malo cistog vazduha na ovom forumu.Bilo bi nam svima lepse ,zar ne ..
Hajde drug kada budes odgovarao : prvo duboko udahni, promisli malo, ili broj do tri ili vec sta drugo i pozeli nam dobar dan i prihvati bre ovu kafu.Lako cemo mi za Tadica, valja nama ovde ziveti na forumu. :cheers:

L2
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Sre Avg 04, 2010 4:02 pm

Molim članove da se drže teme a ne ličnog prepucavanja i vrijeđanja.
Imate tri stranice ali svega par postova koji se odnose na temu.
Svaki sledeći post koji se ne bude držao teme biće obrisan.

Hvala na razumijevanju.

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Sre Avg 04, 2010 5:16 pm

Istomišljenika kao što je Šondononda sam se naslušao po kafanama i vulkanizerskim radnjama, pa ne moram i ovde. Ukoliko nema sposobnost da na kultivisan način izloži svoje kritike Tadićeve politike i dela, ne bi bilo loše da se i ne javlja; ličnih frustracija projektovanih kroz serije uvreda iznetih preko pseudoduhovitosti naslušasmo se poslednjih godina, i ne vidim smisao u daljem trpljenju takvog ponašanja, jer ovo nije dnevni boravak za lečenje sujete ozlojeđenih nacionalista, već malo drugačija ustanova.
Šondononda, ili se saberi i shvati da je politička struktura koju preferiraš izgubila trku, ili svoj način žaljenja za tim praktikuj negde drugde. Može da ti se ne dopada moj metod i da ga smatraš kako god ti volja, ali se uzdrži od komentara kakve si iznosio o tome. Vređanjem i sarkazmom postižeš kontraefekat i samo miniraš svoj politički "vjeruju"; ako ti to nije jasno, onda imaš problem sa elementarnim shvatanjem ljudske prirode... Ljudi će verovati boljima, a ne ljućima i sklonijima vređanju, ma kako bili u pravu. Tebe dok čitam, ne stičem utisak da si bolji, nego da si bezobrazan.
Ukoliko nisi sposoban da svoje argumente iznosiš na civilizovan i kulturno prihvatljiv način, ma iz kog razloga, ne vidim ni potrebu ni način za dalje učestvovanje na političkim temama ovog foruma.
Ravnaj se po tome, bilo ti jasno ili ne.
Tadić?
Političar oskudnih kapaciteta, uronjen u sopstvenu zabludu o veličini i bitnosti. Čovek koji je izračunao da je imidž dovoljan, da je sigurno i mudro, da "mir i EU nemaju alternativu", jer su mu tako rekli mentori sa zapada i iz zemlje, koji takođe rade za zapad. Tragična figura savremene politike Srbije, kao Nedić za vreme II sv. rata. Kad okupacija popusti, sudbina će mu biti slična, kao i Nedićeva. Njegova krivica ograničena je u njegovu zabludu, a nesposobnost da to uvidi je olakšavajuća okolnost, na koju će se možda i pozivati, kada za to dođe vreme. No, da li će to biti i dovoljno, pokazaće vreme...

Fristajlo
Član
Član

Broj poruka : 19651
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Divlja taj Čet Avg 05, 2010 10:34 am

Fristajlo ::
Tadić?
Političar oskudnih kapaciteta, uronjen u sopstvenu zabludu o veličini i bitnosti. Čovek koji je izračunao da je imidž dovoljan, da je sigurno i mudro, da "mir i EU nemaju alternativu", jer su mu tako rekli mentori sa zapada i iz zemlje, koji takođe rade za zapad. Tragična figura savremene politike Srbije, kao Nedić za vreme II sv. rata. Kad okupacija popusti, sudbina će mu biti slična, kao i Nedićeva. Njegova krivica ograničena je u njegovu zabludu, a nesposobnost da to uvidi je olakšavajuća okolnost, na koju će se možda i pozivati, kada za to dođe vreme. No, da li će to biti i dovoljno, pokazaće vreme...

Nedic i Tadic? Hm Fri,da ne preterujes?

Banjica u Beogradu, progoni, teror, vojske po drumovima Srbije danas, kad je Tadic predsednik?
Bice da nije tako.

Da to nije ipak opis devedesetih godina i tadasnjih pljunutih ''Nedica'' koji su bili faktor mira i stabilnosti na Balkanu?

Da je Tadic osrednji, pa mogu se sloziti sa tobom. Ali, da treba da odgovara za neku svoju krivicu, valjda sto je pobedio na izborima, i kako ce se braniti ''kad za to dodje vreme'' ne znam, sta ti to pa znaci?

Opet neka revolucija na pomolu? :spava: Ko ce je pokrenuti, ti i tvoji?

PS
Svaka cast na predhodnom postu! :toto:

Divlja
Član
Član

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Čet Avg 05, 2010 12:38 pm

"Divlja"

Banjica u Beogradu, progoni, teror, vojske po drumovima Srbije danas, kad je Tadic predsednik?
Bice da nije tako.
Suštinska razlika ne postoji, rezultati su slični. Nema samo Gestapoa, pokretom otpora se bavi domaća policija- hapsi i izručuje u Hag...

Da to nije ipak opis devedesetih godina i tadasnjih pljunutih ''Nedica'' koji su bili faktor mira i stabilnosti na Balkanu?
Ne, nije; nemoj to, mnogo je ižvakana ta fora...

Da je Tadic osrednji, pa mogu se sloziti sa tobom. Ali, da treba da odgovara za neku svoju krivicu, valjda sto je pobedio na izborima, i kako ce se braniti ''kad za to dodje vreme'' ne znam, sta ti to pa znaci?
Znači da je njegova politika doživela poraz u praksi; rezultati su jadni, loši i izvesno je da je to proizvelo i akumuliralo ogromno nezadovoljstvo u sve većem delu naroda. Izneverene su nade iz oktobra 2000.-te, za koje su neki od nas i tada znali koliko su puste. To retko prođe nekažnjeno. Ja se ovde i sada bavim analizom.

Opet neka revolucija na pomolu? Ko ce je pokrenuti, ti i tvoji?
Jeftino ti je i ovo; ko su to moji? Kakve sam ja to organizacije član, de, obavesti me? Ili je to "Kolundžija" sindrom, okrenemo sve ka paranoji, pa tako odlažemo neodložno? Batali ove trikove, ne može to sa mnom.

Tadić bi, ako ima još neke pameti u njegovoj glavi, trebalo da da ostavku i potpuno se povuče iz politike. Mnogo toga je upropastio, još kao ministar odbrane, i ostavkom bi skinuo sa sebe veliki deo krivice za katastrofalno stanje u državi; mogao bi da se vadi i na časno povlačenje. Svakim danom nastavljanja ove agonije samo dokazuje da glupost i nesposobnost idu ruku pod ruku sa zlom namerom.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Čet Avg 05, 2010 2:06 pm

Fristajlo ::[

Tadić bi, ako ima još neke pameti u njegovoj glavi, trebalo da da ostavku i potpuno se povuče iz politike. Mnogo toga je upropastio, još kao ministar odbrane, i ostavkom bi skinuo sa sebe veliki deo krivice za katastrofalno stanje u državi; mogao bi da se vadi i na časno povlačenje. Svakim danom nastavljanja ove agonije samo dokazuje da glupost i nesposobnost idu ruku pod ruku sa zlom namerom.

Vi uzasno mesate ( doduse to je bracni par Markovic/Milosaevic uveo u igru)
funkciju predsednika drzave i predsednika vlade ili vecinu u skupstini.

Kakve veze ima Tadic sa ministarstvima,sa Dinkicem/Krkobabicem?
Hocu reci i da se povuce, sta bi bilo?
Nista.

Fraya
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od L2 taj Čet Avg 05, 2010 2:32 pm

Fraya ::
Fristajlo ::[

Nista.

Pretpostavljam da mislis na ovo : tekst iz jula 2004 godine

" Iz izvora poslovično zatvorene Svetske banke teško je bilo saznati sve detalje razgovora, ali se ipak moglo čuti da je Tadiću jasno rečeno da će Banka i ubuduće stajati iza demokratskog i ekonomskog razvoja Srbije. Glavni preduslov za to su politička stabilnost u zemlji i jačanje vladavine zakona. U Banci su svesni da ispunjenje tih preduslova u najvećoj meri ne zavisi od Tadića, nego od onih u čijim je rukama u ovom trenutku izvršna vlast u Srbiji, ali polažu nadu da bi novoizabrani predsednik Srbije, koga u Banci ocenjuje kako ozbiljnog i pragmatičnog političara, mogao presudno uticati na nastavak političkih i ekonomskih reformi zastalih još u martu 2003. godine, nakon ubistva predsednika Vlade Srbije Zorana Đinđića. "

L2
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Čet Avg 05, 2010 2:52 pm

Vas dve bi trebalo pre drugih da shvatite da je sva vlast, i predsednička i izvršna, u njegovim rukama. U Srbiji ni seljanke ne veruju da se onaj mučenik Cvetković išta pita; on je samo marioneta u Tadićevim rukama, kao i Tadić u nečijim. Vlada, sklepana kako je sklepana, radi samo šta joj se spolja naređuje, jer je i nastala na insistiranje spolja (setite se svih igara u vreme njenog formiranja, i obrta sa Dačićevim prelaskom u žuti tabor)...
Političke i ekonomske eforme nisu ništa drugo do pripremanje terena za potpuno neometan ulazak stranog upliva u kompletno nadgledanje Srbije i kontrolu nad njom. Tadić je simbol te predaje suvereniteta zemlje u ruke nekih spoljnih centara moći, u to ovde, u Srbiji, više niko i ne sumnja, samo što mnogi o tome mudro ćute.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fraya taj Čet Avg 05, 2010 3:31 pm

Pa valjda je to nasledio od svog prethodnika.Milosevic je bio taj
koji je na najbesrmaniji nacin izveceri u tajnosti od parlamentarne
napravio prezidijalnu (kao) demokratiju, a Tadic je to samo
jednostavno preuzeo.

Nego ,ko su ti spolja koji nemaju druga psola nego
24 sata,svaki dan, samo razmisljaju kako ce unistiti Srbiju
a da od toga nemaju nikakve vajde?
Neka sekta?

Fraya
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pet Avg 06, 2010 3:45 am

"Fraya"
Pa valjda je to nasledio od svog prethodnika.Milosevic je bio taj
koji je na najbesrmaniji nacin izveceri u tajnosti od parlamentarne
napravio prezidijalnu (kao) demokratiju, a Tadic je to samo
jednostavno preuzeo.
To je otežavajuća, a ne olakšavajuća okolnost, ako je tako; dakle, smisao kuknjave na Miloševića je bilo da se uzjaše na njegovo mesto? To eliminiše i poslednje tragove integriteta iz njihove politike.

Nego ,ko su ti spolja koji nemaju druga psola nego
24 sata,svaki dan, samo razmisljaju kako ce unistiti Srbiju
a da od toga nemaju nikakve vajde?
Neka sekta?
Nisu sekta, iako se tako ponašaju; uništenje Srbije je pokazna vežba, kako se provedu male države koje pokušaju da zadrže suverenitet- tome je služilo bombardovanje i sankcije, a dovršavaju posao sa ovakvim režimom. Inače, imaju oni i drugih poslova, a ovim se bave uzgredno, direktivama koje prosleđuju preko svojih ambasadora u Srbiji. Javna je tajna da se naše vlade od 2000.-te pa na dalje formiraju u američkoj ambasadi.

Fristajlo
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hogar_Strašni taj Pet Avg 06, 2010 5:04 am

Ne znam dokle ćemo se kriti iza Miloševića i ostalih iz tog vremena?
Na političkoj sceni Srbije ne vidim nikoga ko NEĆE ispuniti taj zadatak.
Question

Hogar_Strašni
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 06.08.2010
Godina : 56

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hogar_Strašni taj Pet Avg 06, 2010 5:05 am

Hogara za Predsednika.
:silent: :cyclops:

Hogar_Strašni
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 06.08.2010
Godina : 56

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Divlja taj Pet Avg 06, 2010 7:52 am

Fraya ::

Nista.
Ne mesaju, ne umeju drugacije da razmisljaju, prosto, u razmisljanjima su ostali na istom nivou kao kad je S.M.bio na vlasti. Smile
Ne zele znati da gospodin predsednik , maneken i bivsi vaterpolista nema zakonske ingerencije za bilo sta sto mu se stavlja na dusu, kao predsednik nema ovlascenja za bilo sta od onoga sto mu pripisuju u njegove odluke i tzv. krivicu.
Namera mi i nije bila da ovde branim Tadica. Jasno mi je da Tadica napadaju na nacin kao u pocetnom postu, oni kojima se ni peti oktobar, ni promene u vlasti, priblizavanje EU , menjanje politickog kursa iz pragmaticnih razloga, drugi politicki prioriteti, bar na papiru, ako nista drugo, sasvim mi je jasno da im se sve to uopste od pocetka ne dopada, zato je Tadic meta. On je na udaru jer je danas simbol svega toga, Djindjic je odstreljen, idemo dalje u cistoj pljuvacini. To je ta politika prozivke po kojoj su za sve krivi danasnja vlast i posebno oni u toj vlasti koji bar deklarativno pokazuju interes za ozbiljnim korenitim promenama u Srbiji koje plase mnoge ljude odavde jer politiku vide kao konstantnu rabotu, ne kao nesto sto se vodi u datim okolnostima na najbolji nacin. Politika je mogucnost, kompromis i sposobnost da za svoju zemlju i narod uradis nesto u okviru svojih mogucnosti, ne cestitki i zelja naroda, a prostora za to ''nesto'' je danas jako malo kad pomenemo Srbiju i njene prkockane sanse, sve propuste , promasaje koje sad treba nekako ispraviti. Tesko je to, nema kvalitetnih ljudi dovoljno u vlasti, opozicija je demagoska i traljava, spora, sa jedinom idejom da ona treba da vlada, program i nemaju, samo pustu zelju za vlascu. Politikom nam se bave tajkuni i profesori univerziteta bez obzira na to umeju li da razmisljaju ,rade, deluju u danasnjim svetskim politickim okolnostima dobro, kvalitetno i korisno za svoju zemlju. Ne da lupaju i busaju se u grudi vec da konkretno nesto cine u korist Srbije i njenog naroda. Sta ciniti posle potopa? Sve graditi novo. To se ne radi jer mnogi koce sistem. Zato treba imati samo malo dobre volje i svaliti sve na Tadiceva pleca, to je najlakse, jer on , Boze moj nije Kostunica dr.Vojislav.
''Kako smo se nadali, dobro smo se udali'' sa Tadicem. Moze to i gore, kad pogledam sve alternative gospodinu predsedniku.

Divlja
Član
Član

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 3:59 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh