Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 43 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 0 Skrivenih i 41 Gosta :: 2 Provajderi

laza, Mesrine

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 6:22 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 6:05 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 5:35 pm od Brave Heart

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 5:18 pm od Brave Heart

» Pušenje
Juče u 4:45 pm od laza

» Miško Plavi
Juče u 1:46 pm od Davidova

» Zanimljivi članci, video snimci...
Juče u 1:34 pm od Davidova

» Djordje Balašević
Juče u 1:32 pm od Davidova

» Smrt Praljka
Juče u 1:25 am od Davidova

» Milan Mladenović na mapama ex-YU
Juče u 1:01 am od Davidova

» Riblja Čorba
Juče u 12:55 am od Davidova

» Nove godine
Juče u 12:44 am od Davidova

» Trešerana deluks
Juče u 12:31 am od Sky

https://s30.postimg.org/9t5o9ultt/weather2umbrella.jpg
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Da li ste za monarhiju?

Strana 3 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Da li ste za monarhiju?

Počalji od Fristajlo taj Pon Jul 19, 2010 9:51 pm

Zbog jednog kralja, ni dan danas ne valja; faraon prvo sredio, a onda dodatno uprskao, a feudalci završili "posao"...
Sad bi ponovo, u krug?

Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sub-Ad taj Pon Jul 19, 2010 10:00 pm

А нисам ваљда за Пешчаник и Чеду Прашка

With faith in God, for King and Fatherland
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Jul 19, 2010 10:26 pm

Zamišljam:

I nije tako loše da tačno u 17.00 sati cela Srbija pije čaj sa kraljicom. Kakav kolektivni užitak! A onda... fabrike rade li rade, svi zadovoljni, plate na europskom nivou, kultura se popela za trista lestvica, školstvo se reformisalo pa se uveo predmet "bonton" jer se u kraljevini valja lepo vladati.

Doneti zakoni o kulturnom ponašanju (300 novih amandmana, 300 lestvica). Pljuvanje po ulici kažnjivo, na licu mesta 5.000 dindži ili odmah aps na 24 sata pa ti vidi bato.

Na svakom ćošku čistač obuće. Pešaci se kreću desnom stranom. Nema rupa na trotoarima a o kolovozu da ne govorim. Odvodna kanalizacija šljaka ko luda.

Sve fasade kao suncem okupane, parkovi travnati, drveće potkresano, cvetne aleje iskrojene pod konac.

Nema više šarenih autobusa, nema sušenja veša po terasama, nema skupljača stare hartije, smeće se razvrstava u nekoliko namenski odredjenih kontejnera.

Parkirališta besprekorna, kola još besprekornija, narodne kuhinje obogatile meni, domovi za siročad opremljeni, za starčad takodje.

Klinike zdravlja blješte od čistoće, sterilnosti i ljubaznosti. Domovi zdravlja penzionere stavljaju u prioritet pa ovi više nemaju šansu da kao dokoni cvrkuću satima dok neko ne može da stoji jer ga obara virus zbog oslabljenog imuniteta usled loše ishrane. Ali ne, vratih se greškom u sadašnjost. Toga ne bi bilo jer bi se svi kraljevski hranili.

Zaboravih nešto jako važno: kraljevski balovi. E, zbog toga mi se sve više dopada ideja o kraljevini. U nadi da bi kraljevstvo znalo ko je za bal a ko za vašar, u meni bi se stvorila nada da bi prvi bal u kraljevini Srbiji bio bez gospodični koje sada čine našu elitu.

O onim krucijalnim stvarima ne bih, ali ima ko bi mogao, u kome je želja za kraljevinom uveliko ukorenjena. Kod mene je tek začeta što ne znači i da će se primiti.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69583
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pon Jul 19, 2010 10:32 pm

Fraya ::
Ja rekoh,kad se sve sredi,a pod tim podrazumijevam skidanje ovakvih valsti i kod vas i kod nas,i slanje u zatvor svih koji su se bezakonito obogatili...
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6609
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Jul 19, 2010 10:33 pm

Nevjerovatno kako smo mi Srbi protiv nečega "našeg".
Hajde sad prst na čelo, ovo je Evropa i Balkan, pa je bilo ratova napretek, i svašta nešto. Debeli amerikanac bi dao pola Amerike da ima monarhiju bilo kakvu, jer monarhija je dio istorije jednog naroda, njegov početak bio loš ili dobar ali je istorija...šta oni imaju?... izmišljenu istoriju.
A mi se svoga odričemo...da je najgori na svijetu on je NAŠ, da ne zna nijednu iječ srpskog jezika on je NAŠ. Ljudi, pa oni bledunjavi Englezi su ponosni na svog Henrija koji je zbog vlastitog kurvanluka poubijao sve svoje predhodne žene i stalno ženio ljubavnice. Ali oni su svjesni da je to njihova istorija a mi moramo biti svjesni sa su Karađorđevići naša istorija. Mogli su pretci činiti greške ali ne treba prema jednome gledati sve. Dokle odbijati svoje od sebe. Treba regulisati sve fino ali dajte malo ako ničeg drugog onda patriotizma i ljudskosti.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Pon Jul 19, 2010 10:39 pm

Bravo
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Jul 19, 2010 10:46 pm

Orhideja :: A mi se svoga odričemo...da je najgori na svijetu on je NAŠ, da ne zna nijednu iječ srpskog jezika on je NAŠ.

Zar nismo utvrdili da je proteran i da ga je baš briga za svoj jezik. A šta ako se on nas odrekao i dalje se odriče, i šta ako on ne smatra da smo mi njegovi? Nije dovljno biti nečiji na papiru već i na delu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pon Jul 19, 2010 10:48 pm

Orhideja ::Nevjerovatno kako smo mi Srbi protiv nečega "našeg".
Hajde sad prst na čelo, ovo je Evropa i Balkan, pa je bilo ratova napretek, i svašta nešto. Debeli amerikanac bi dao pola Amerike da ima monarhiju bilo kakvu, jer monarhija je dio istorije jednog naroda, njegov početak bio loš ili dobar ali je istorija...šta oni imaju?... izmišljenu istoriju.
A mi se svoga odričemo...da je najgori na svijetu on je NAŠ, da ne zna nijednu iječ srpskog jezika on je NAŠ. Ljudi, pa oni bledunjavi Englezi su ponosni na svog Henrija koji je zbog vlastitog kurvanluka poubijao sve svoje predhodne žene i stalno ženio ljubavnice. Ali oni su svjesni da je to njihova istorija a mi moramo biti svjesni sa su Karađorđevići naša istorija. Mogli su pretci činiti greške ali ne treba prema jednome gledati sve. Dokle odbijati svoje od sebe. Treba regulisati sve fino ali dajte malo ako ničeg drugog onda patriotizma i ljudskosti.
Druže..Nema što ...To je to ...
Johnny-Azra
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pon Jul 19, 2010 10:54 pm

Avramova ::
Nebitno je jeli se on odrekao nas ..Bitno je ,kao što reče Orhideja,da su dio naše istorije,i nebi trebalo da se toga dijela odričemo,jer kad bi se njih odrekli,odrekli bi se cjelokpune istorije koja se vezuje za ime Karađorđevića...
Johnny-Azra
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Jul 19, 2010 11:08 pm

Zar nismo utvrdili da je proteran i da ga je baš briga za svoj jezik. A šta ako se on nas odrekao i dalje se odriče, i šta ako on ne smatra da smo mi njegovi? Nije dovljno biti nečiji na papiru već i na delu.
Sve stoji, znaš da kad nešto gledam, gledam iz svih uglova i njihovog i svog a gornji post je napisan iz mog ugla, kad sam rekla da je proteran i da možda na njihovom mjestu ni ja ne bih učila jezik onda sam bila u njihovom uglu, razumiješ me uostalom.
Ja shvatam da ni oni ne znaju kako da se ponašaju sad nakon toliko godina, došle su nove generacije, nova politika, oni po prvi put, sudeći po nekim drugim stvarima ne bih rekla da nas se odriču ali nisu sigurni ni u reakciju naroda pa ma šta da kažu...a oči naroda gledaju. Malo je to teška situacija za sve i njih i narod a politika se vodi mimo njih. Mislim da je ovo još samo ispipavanje pulsa kod svih.
Ali kao osoba stojim iza riječi gore napisanih, svega se odričemo a zašto, za čiji ćeif, ko nam diktira, ko upravlja.

Ruska tajna služba je godinama tražila Anastaziju Romanov i njene pretke ako ih ima a zašto, nisu je tražili da je ubiju tražili su je jer je jedina koja je ostala živa od carske porodice. To je istorija ali njihova.

Rim je star, koliko vojski je prošlo kroz njega, da su nakon svake vojske rušili pa ponovo zidali Rima ne bi ni bilo, niti bi bilo toliko toga za pogledati kad se ode a sve je to istorija ali njihova.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdoktor taj Pon Jul 19, 2010 11:09 pm

Johnny-Azra ::
Nebitno je jeli se on odrekao nas ..Bitno je ,kao što reče Orhideja,da su dio naše istorije,i nebi trebalo da se toga dijela odričemo,jer kad bi se njih odrekli,odrekli bi se cjelokpune istorije koja se vezuje za ime Karađorđevića...

Ovde se ne radi samo o odricanju istorije koja je vezana za tu dinastiju, vec za sve dinastije pre njih. Odricanje od cele srpske istorije, sto smo vec jednom uradili u proteklih 60 godina. Ocigledno da nekima to nije dovoljno.
drdoktor
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sub-Ad taj Pon Jul 19, 2010 11:11 pm

Срби су такав народ, хајде што неки нису за монархију али што многи од њих више воле хракнути по њој него се хљеба најести. Невезано за учеснике на теми, говорим уопштено. Ако ниси за монархију, не мораш барем пљувати по њој јер дио је српског насљеђа. Чудна смо сорта. Хрвати би нпр. све дали да се могу позвати на монархистичко насљеђе а барем њих 90% би гузице дали само да Срби не поврате монархију јер би падали у кому на сам помен Краљевине Србије и српског Краља. 
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pon Jul 19, 2010 11:14 pm

.da je najgori na svijetu on je NAŠ
Ok, važi.
Hajde da to pokažemo prvo delom; da ova država dodeli pravni tim koji će da plaća onima u Hagu.
Da objasni, zašto tako nije radila kad smo otpravili jednog predsednika, ispostavilo se- na gubilište. Da se setimo da su i ona dvojica, koje traže da pogube (presudili su im odavno) takođe naši; taj model ponašanja, draga moja, rezervisan je za one sa dovoljno moći da budu tako bezobrazni, ne i za nas. Mi naše moramo da isporučimo, kad nam ih zatraže.
Karađorđevići su to znali. Kad su došli Nemci, u pratnji svoje svite zvane "Wehrmacht", začinjeni sa "SS" i "Gestapo"-om, pokupili su se i otišli. Ta i takva odluka je logična, ali je imala i cenu. Faktura im je isporučena '45.-e, a ti bi bar trebalo da znaš da se po fakturama ne brlja naknadno. Znali su šta rade; ostavili su narod na cedilu, u okupiranoj zemlji, spasavajući svoje živote; to bi trebalo da im je dosta- mnogi nisu ni to sačuvali, za to vreme. Izgubili su manje od drugih, koje su bili dužni da brane. Napravili su izbor, koji je bio takav kakav je, i od tad, ne mogu biti toliko naši, kao što neki pokušavaju da opcrtaju.
Av, odličan post, ovo gore; slikovitije ne može...

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Pon Jul 19, 2010 11:20 pm

Karađorđevići su to znali. Kad su došli Nemci, u pratnji svoje svite
zvane "Wehrmacht", začinjeni sa "SS" i "Gestapo"-om, pokupili su se i
otišli. Ta i takva odluka je logična, ali je imala i cenu. Faktura im je
isporučena '45.-e, a ti bi bar trebalo da znaš da se po fakturama ne
brlja naknadno. Znali su šta rade; ostavili su narod na cedilu, u
okupiranoj zemlji, spasavajući svoje živote; to bi trebalo da im je
dosta- mnogi nisu ni to sačuvali, za to vreme. Izgubili su manje od
drugih, koje su bili dužni da brane. Napravili su izbor, koji je bio
takav kakav je, i od tad, ne mogu biti toliko naši, kao
što neki pokušavaju da opcrtaju.
Av, odličan post, ovo gore; slikovitije ne može...

Ovo bi i imalo neke logike da na tlu okupirane drzave nisu postojale jedinice regularne vojske priznate od saveznika i ministar vojske licno...

Daleko od alkohola,u zagrljaju karaktera....
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Jul 19, 2010 11:22 pm

drdoktor :: Ovde se ne radi samo o odricanju istorije koja je vezana za tu dinastiju, vec za sve dinastije pre njih. Odricanje od cele srpske istorije, sto smo vec jednom uradili u proteklih 60 godina. Ocigledno da nekima to nije dovoljno.

Jesam li ja igde porekla ili se odrekla naše kraljevske istorije? Čak je nisam ni pljuvala kako Sub-Ad kaže (ne zna mene, nego uopšteno, valjda).

Ako ne treba i zaista ne treba da se odričemo ničega što je naše, zašto to pravilo ne važi i za komunističko vreme u kome smo i mi živeli, narodnooslobodilačku borbu i sve to posleratno vreme kada se stvaralo više nego ikada. Tu se baca ljaga na sve što nije četničko, Dražino itd. a da li s pravom, e... to je već diskutabilno.

Ni ovde se ne izjašnjavam jer ne poznajem pouzdane izvore, ali sve uzimam s rezervom, kako jedne, tako i druge, pa i kraljevo raspoloženje.

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdoktor taj Pon Jul 19, 2010 11:26 pm

zašto to pravilo ne važi i za komunističko vreme u kome smo i mi živeli, narodnooslobodilačku borbu i sve to posleratno vreme kada se stvaralo više nego ikada. Tu se baca ljaga na sve što nije četničko, Dražino itd. a da li s pravom, e... to je već diskutabilno.

Ni ovde se ne izjašnjavam jer ne poznajem pouzdane izvore, ali sve uzimam s rezervom, kako jedne, tako i druge, pa i kraljevo raspoloženje.

Zato sto je sve laz, a kao laz se i rasprsilo i jos uvek ne mozemo da se oporavimo.
drdoktor
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Pon Jul 19, 2010 11:29 pm

još ne videh ni jedan suvisli razlog koji opravdava postojanje republike a negira povratak monarhije.
bitno je da se mi srbi sami pokoljemo i povadimo oči oko nečega što bi normalnimnarodima bilo za ponos.
vraćanje tradiciji,ispravljanje istorijske nepravde,hvatanje koraka sa modernim evropskim monarhijama,stvaranje prijateljskih odnosa sa njima,korišćenje takvih veza za lobiranje u korist srbije.

Prva srpska kraljevina (Kraljevina Duklja) 1077 - 1142
Prva srpska kraljevina stvorena je u Zeti za vreme Mihaila Vojislavljevića 1077. godine.
Druga srpska kraljevina (Kraljevina Raška) (1217 - 1345;1365 - 1371)
Druga srpska kraljevina stvorena je u Raškoj za vreme Stefana Prvovenčanog 1217. godine.
Treća srpska kraljevina (Kraljevina Bosna) (1377 - 1463)
Treća srpska kraljevina nastala je 1377. godine kada se u manastiru Mileševa nad moštima svetog Save za kralja ovenčao Tvrtko Kotromanić.
Četvrta srpska kraljevina (Kraljevina Srbija) (1882 - 1918)
Četvrta srpska kraljevina stvorena je u Srbiji 1882. godine kada se za kralja proglasio Milan Obrenović.

neko reče srbija ima kratku istoriju monarhizma....
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13626
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 52

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sub-Ad taj Pon Jul 19, 2010 11:31 pm

Avramova ::. Tu se baca ljaga na sve što nije četničko, Dražino itd. a da li s pravom, e... to je već diskutabilno. 

Откуд ти то? Ако неко о Равногорском покрету још има чип који му је уградио Вељко Булајић, онда нека занемари те 4 године рата јер српски монархизам се не може збити у те 4 ратне године и посматрати се кроз призму 50 година Вељкове чистионице српских мозгова. Кажем Вељко а мислим на Титу и Партију чији је и Вељко био шегрт.
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Jul 19, 2010 11:34 pm

drdoktor :: Zato sto je sve laz, a kao laz se i rasprsilo i jos uvek ne mozemo da se oporavimo.

Nešto jeste laž slažem se, dok je nešto neoboriva činjenica koju čak i oni (koju su uživali u tom "lažnom" vremenu) odbacuju kao laž i to je ono odricanje o kome sam pisala.

Ne odriče se samo od nekoga, već i od nečega.

Πάντα ῥεῖ
Avramova
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Pon Jul 19, 2010 11:36 pm

Европске монархије у Британији, Шведској, Холандији, Данској, Шпанији... цветају и изгледа да уживају велику подршку народа. Разог томе је да се монархије сматрају извором стабилности, националног идентитета и историјског континуитета. То обезбедјује стабилност свим сегментима друштва. Имате, на пример, социал-демократе у Шведској, социјалисте у Британији и Холандији, за које би нормално мислили да не подржавају монархију, али они то чине. Монархија им даје снажан осећај националног идентитета и одредјен однос према прошлости, историји и будућности земље. Друго, у монархији имате шефа државе, односно монарха, који није политичка личност, већ лидер који је изнад и изван политике и политичког деловања. Многи мисле да је то одлично решење јер доприноси стабилности земље у погледу често конторверзног питања шефа државе.

Проф. др. Радослав Стојановић,

Када је у Енглеској монархија била збачена у 17. веку, на власт је дошао Кромвел који је постао много већи тиранин од претходних краљева. Онда су Енглези одлучили да скину Кромвела и да поново успоставе монархију, али су је ограничили уставом и парламентом, како монарх не би могао да се претвори у диктатора. Дакле, Енглези су поставили краља као брану да опасни људи, попут Кромвела, не дођу на власт, а код нас, нажалост, таквих људи има веома много. Наравно, ја не мислим да је монархија безгрешна, да не може да се извитопери, све је то могуће, али та опасност може да се избегне, ако се направи систем.

Србија и српски народ имају, да тако кажем, једну велику патњу, а то је питање идентитета. У свим народима који прођу кроз грађански рат врло дуго постоји расцеп који је створен тим ратом. То је врло озбиљан расцеп, јер је настао на проливеној крви. Једини начин да се он савлада је такозвано национално помирење коме су прибегавали и други народи. Једноставно се неким симболом или уставним текстом прогласи да више нема деобе, да су сви који су погинули, пали за интерес државе у којој сви живимо, само што су различито видели тај интерес. То је урадио Франко, то је урадио Линколн после грађанског рата Југа и Севера у Америци, ево, и у Русији се Дан Октобарске револуције више тако не зове, него се зове Дан праштања и помирења. Ја мислим да би у нашем случају повратак монархије, која је срушена у грађанском рату, био не само симболичан гест помирења, него и потврда да је грађански рат прошао, да се све вратило на пређашње стање, да је српски народ, који је и данас - хтели ми то да признамо или не - још увек подељен на партизански и четнички, повратио свој идентитет.

laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Pon Jul 19, 2010 11:37 pm

hajde da naučimo nešto....
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fristajlo taj Pon Jul 19, 2010 11:40 pm

digitalmandrak ::
Ovo bi i imalo neke logike da na tlu okupirane drzave nisu postojale jedinice regularne vojske priznate od saveznika i ministar vojske licno...
I tako ćemo sad da se vrtimo u krug...
Ti isti saveznici su to priznanje povukli, priklonili se saradnji a Brozom i njegovim jedinicama- a te regularne jedinice sa monistrom vojnim pustili niz vodu; dakle, pogrešna adresa za žalbe, vidi ti to sa Čerčilom, Ruzveltom i Staljinom...
Koliko jasnije to može biti?

Fristajlo
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdoktor taj Pon Jul 19, 2010 11:44 pm

Fristajlo ::
I tako ćemo sad da se vrtimo u krug...
Ti isti saveznici su to priznanje povukli, priklonili se saradnji a Brozom i njegovim jedinicama- a te regularne jedinice sa monistrom vojnim pustili niz vodu; dakle, pogrešna adresa za žalbe, vidi ti to sa Čerčilom, Ruzveltom i Staljinom...
Koliko jasnije to može biti?

Tada je krenu drugi po redu masakr nad Srbima, odmah posle Jasenovca koji je ucinjen od strane komunista. To je cinjenica.
drdoktor
Profi član
Profi član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Jul 19, 2010 11:48 pm

Ako ne treba i zaista ne treba da se odričemo ničega što je naše, zašto to pravilo ne važi i za komunističko vreme u kome smo i mi živeli, narodnooslobodilačku borbu i sve to posleratno vreme kada se stvaralo više nego ikada. Tu se baca ljaga na sve što nije četničko, Dražino itd. a da li s pravom, e... to je već diskutabilno.
Zašto se odreći dijela naše istorije? Bilo kako bilo i partizani su taj dio. Ne možemo generalno reći za njih da nisu valjali a da su četnici bili ok. Postoje pisani dokumenti o svemu, i tu i tamo bilo je loših momaka, samo što mi ovde generalizujemo a to ne ide a u svemu tome zaboravljamo na poštovanje onih koji su život dali za ovo parče zemlje na kome stojimo.
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Pon Jul 19, 2010 11:49 pm

kakve to veze ima sa monarhijom.....
ljudi moji pa mi samo genijalan narod....

Европске монархије у Британији, Шведској, Холандији, Данској, Шпанији... цветају и изгледа да уживају велику подршку народа. Разог томе је да се монархије сматрају извором стабилности, националног идентитета и историјског континуитета.

samo o ovoj rečenici tri dana treba da razmišljaju oni koji su protiv.
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Sledeći