Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 11 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 11 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Arabeska
Juče u 9:29 pm od Poli

» Neobična a lepa arhitektura
Juče u 9:22 pm od Poli

» Eksterijer
Juče u 9:03 pm od Poli

» Portreti - razne tehnike
Juče u 8:56 pm od Poli

» Phantasy Photos
Juče u 8:54 pm od Poli

» Fraktal art
Juče u 8:50 pm od Poli

» Origami
Juče u 8:45 pm od Poli

» Umjetnost od kane
Juče u 8:44 pm od Poli

» Tattoo art
Juče u 8:43 pm od Poli

» Kolaz
Juče u 8:31 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 8:21 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:47 pm od Brave Heart

» Koji internet radio slusate?
Juče u 7:17 pm od Храст

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Muškarci poručuju: Želimo alfa žene!

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Muškarci poručuju: Želimo alfa žene!

Počalji od Mojra taj Pon Feb 04, 2013 11:56 am

Dionis ::
Ponekad volimo a ponekad ne..Niti kad se pretera sa tim..

E,vidi ga sad....malo bi pa malo nebi.

A kad to?
Alfa zena s valjkom za krecenje ili s'nekom zestokom sexi opremom?
Mislim da kod Alfa zene nema sredine..To je zena koja voli da je prva i glavna u svemu,dominantna...ili je Vi mozda zamisljate drugacije?,bas me zanima Question

Mojra
Član
Član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dionis taj Pon Feb 11, 2013 1:02 am

Alfa zena s valjkom za krecenje ili s'nekom zestokom sexi opremom?
Nadam se da ces me cekati sa sexi opremom a ne valjkom Smile

Dionis
Član
Član

Broj poruka : 1171
Datum upisa : 02.08.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Sre Sep 25, 2013 7:05 pm

pošto sam napunio 48 godina prihvatam sem alfa žene i beta ženu.... ali očuvanu... 

laza
Član
Član

Broj poruka : 12555
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vukota taj Pon Dec 02, 2013 10:37 am

Potrebne radnice za rad u trecoj smeni...
Sifra: Ravnopravnost polova...
Kontakt osoba: Milunka...

Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Uto Dec 03, 2013 1:19 am

Alfa su vec provaljene... brzo postaju beta...

Hocemo gama zene, koje ispustaju gama zrake, nevidljive, koje ti prodiru kroz kozu, napadaju sve vitalne organe, lagano ubijaju dok toga nisi ni svestan... Smile

Strelac
Član
Član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Dec 03, 2013 1:25 am

A kada te "ubiju"?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Uto Dec 03, 2013 1:27 am

Onda, nema dalje...To je Ta...Very Happy 

Marea
Član
Član

Broj poruka : 12493
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Uto Dec 03, 2013 1:34 am

Kad te ubiju... onda odes na Kalenic pijacu, ima par tezgi gde prodaju papuce... raznih dezena... ima cak i mojih omiljenih zepica, sa rucnim radom napred...

Izaberes ekskluzivni primerak, i javno obznanis u novinama da si postao Mr. Papucic... a to prezime das graveru, da ti stoji i na ulaznim vratima Smile

Tako zavrsis i sa Alfa...ali sa Gama to traje malo duze... cak si u ubedjenju sve vreme da si ti glavni... jok, dok se okrenes, pametnica te je obrnula oko prsta i vezala za radijator Smile

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Dec 03, 2013 1:49 am

Opisao si neke a ja se nigde nisam pronašla i zato sam radosna.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Uto Dec 03, 2013 1:51 am

Tebe cemo Mico u Premium ponudu...

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Dec 03, 2013 1:57 am

Ne dam se sve da je i on premium ili više od toga! Tako sada mislim. Very Happy

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Uto Dec 03, 2013 1:58 am

ali sa Gama to traje malo duze
rekoh ja lijepo da je gama prava...Very Happy

Marea
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Uto Dec 03, 2013 1:59 am

Za nas je gama ubiboze... boga pitaj zasto pristajemo... za vas je prava, da pravija ne moze biti

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marea taj Uto Dec 03, 2013 2:05 am

hehe...i za Vas nije da je "kriva"...Very Happy 

Marea
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Dec 03, 2013 2:14 am

I šta uopšte znači "alfa" žene? Malo mi blesavo zvuči. Zar nije dovoljno samo "dobra žena" ako to u prevodu znači isto? Samo izmišljaju besne gliste. Čuj alfa žena, kao alfa vim za pranje sanitarija.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Sre Dec 04, 2013 12:18 am

Alfa zene...kao Alfa Romeo... elegantne, nezne, brze, nalickanog enterijera i eksterijera... italijanske zavodnice...

Generali i u kuci i u krevetu... idealne za muske slabice, radoholicare sto uvece ne mogu nista vise od cirkanja piva i gledanja fudbala, a na svaku zeninu naredbu odgovaraju - da draga... jel treba jos nesto...

Opasna sorta

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sre Dec 04, 2013 12:23 am

Totalno iskrivljeno shvatanje.... Da bi bio sa "jakom" zenom, muskarac mora biti pravi, pravcijati muskarac. Slabici traze jdnice da bi sami sebi izgledali jaci i vazniji nego sto jesu.

furija
Član
Član

Broj poruka : 8031
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Sre Dec 04, 2013 12:34 am

Pa za papucice Alfe su premija... nesto sto podsvesno traze, kao maminu sisu...

Alfa mi za zenu zvuci nedolicno... nije kompliment... nije ni za muskarca, osim ako se ne traze zivotinjski kvaliteti... 

Moje omiljene su one inteligentne, ali iz drugog plana, ne volim harambase... koje uvek moraju da su u centru paznje. Ne ni stidljive autsajdere... nego prava pogodjena mera, hrabra i inteligentna zena, sa svim svojim polnim i ljudskim kvalitetima...

Za nju reci da je Alfa...zvuci mi ko uvreda, ili nedostatak boljeg komplimenta...

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Dec 04, 2013 12:40 am

Strelac ::Alfa zene...kao Alfa Romeo... elegantne, nezne, brze, nalickanog enterijera i eksterijera... italijanske zavodnice...

Generali i u kuci i u krevetu... idealne za muske slabice, radoholicare sto uvece ne mogu nista vise od cirkanja piva i gledanja fudbala, a na svaku zeninu naredbu odgovaraju - da draga... jel treba jos nesto...

Opasna sorta
Za takve kakve si opisao i poslednje slovo grčkog pisma je "alfa". Neka famozna "alfa" žena bude "alfa" sa muškarcem a ne sa onima koji nose karirane papuče.

Ne zagovaram jer sam protivnik muškobanjastih žena bez obzira koliko mogu da tegle, da nose kuću, da odrade najvažniji deo posla, one su ipak samo ženstvene žene i pristaje im dobri muškarac.

I nemoj mi stajati na muku i farmerke, moram njih, a i ne idem da nekoga osvajam, to ću posle.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sre Dec 04, 2013 12:46 am

Primeti si da nisam koristila termin alfa ni za muskarca ni za zenu... No sustina je ista, odnosno - necemo se nikad sloziti oko ove teme. Papucici beze od jakih zena glavom bez obzira, nemaju oni tu petlju.

Zena koja je sposobna da prezivi bez muskarca (ne mora da bude ni muskobanjasta, ni nametljiva, ni glavna, nista od svega toga...) totalno je nepozeljna za muskarce. Oni se tu osecaju totalno beskorisnim i carolija nestaje... Pisala sam ranije o tome, ne secam se tacno sta i mrzi me sad da trazim.... Na kratko, moze biti zanimljiva, ali ubrzo proradi to musko prokletsvo i onda sve ode do djavola...

furija
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Sre Dec 04, 2013 12:55 am

Titula papucica mora negde da se zaradi... ne ide to sa bezanjem, to traje i traje...toliko da svi primete... neki muskarci jednostavno vole da ispunjavaju zenine hirove, mazohisticki gledajuci u nju kao u kraljicu...

Ovaj drugi pasus... mislis da muskarci samo traze slabe zene, i kad osete da su samostalne, i samodovoljen, da beze glavom bez obzira...

Ne slazem se oko toga... odnosno, ima raznih varijacija tu... jedno je biti samostalan u zivotu, imati svoj posao, primanja... po meni nije tu problem... vise nastaje nesaglasje ako se nema harmonije u emocijama, ili ako tu samostalnost stalno koristi kao argument - ma mogu ja i bez tebe...ako ne bude po mome...

Ima i raznih muskaraca...neki vole patrijahalne domacice, da brinu o kuci i deci... neki vole malo modernije... tesko je tu generalizovati...

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sre Dec 04, 2013 1:05 am

Muskarci, apsolutno i uvek, traze zene koje su u svemu slabije od njih. Dok sam zivela u iluzijama, mislila sam da se te neke razlicitosti nadopunjuju, ali posmatrajuci godinama svet oko sebe sam shvatila da to za muskarce skoro nikad ne vazi. Ako ne mogu da kazu da izdrzavaju zenu, onda bar moraju da dokazu da su pametniji, da im je familija bolja, da su .... bilo sta. Ako ni to ne ide, onda bar da su ober svaleri, makar im seme bile "ni orah im iz ruke ne uzeti". Nasuprot, zene su nekako naucene da treba da sagnu glavu i primaju udarce (ne mislim na fizicke, mada ni to nije retkost). Ako kojim slucajem zarade vise od njih, onda treba na svaka 3 minuta da se opravdavaju kako ih niko nije **** za te pare i slicno. Cast izuzetcima, ali izuzteci su, ipak, samo izuzetci...

A svaka je zena, bar u dubini duse zena, ona prava... Sto se vise trudi da ne povredi muskarca, to gori majmun ispadne. poucene tim iskustvom, neke zene postanu takve kako opisujes Strelac. Ali, uglavnom iz nuzde i straha da opet ne budu samlevene u paramparcad.

furija
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strelac taj Sre Dec 04, 2013 1:13 am

E, mojne se vredjamo Smile

Apsolutno je ekstremno...takvi muskarci kakve opisujes postoje... cak bi se mogli sloziti da su vecina... ali daleko od toga da su svi...

Posebna je tema prica o nasoj kulturi koja ne podnosi vezu u kojoj zena dominira u svemu, kako se muskarac u njoj oseca...

Ali ima sjajnih veza gde se upravo dvoje nadopunjuju, gde razliciti kvaliteti na razlicitim poljima dolaze do izrazaja, i da uz normalna sporenja oko sitnica sve funkcionise zdravo, i za primer drugima...

Za to je potrebno da su oboje zreli, da imaju zajednicke snove, i volju prema njima da idu... nije utopija, niti takva retkost kao sto se tebi cini...

Strelac
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sre Dec 04, 2013 1:23 am

Ne se vredjamo  divanimo.... Kazes da postoje i da bi se mogli sloziti da su vecina... a posle govoris da nisu retkost  
Ne negiram da postoji sve to sto kazes (i sama sam rekla da sam verovala da je to tako normalno) ali ako nista drugo, broj razvoda govori koliko je ta uskladjenost cesta. A brakovi koji opstaju, pa za vecinu koje dobro poznajem, ne bih mogla  da kazem da su u braku iz tih razlog koje navodis, vec iz raznoraznih... koji sve drugo jesu samo ne razumevanje i funkcionisanje na zdravim osnovama.
Ne se ljutis ko LJutica Bogdan  ne volim ja sto je to tako, niti dokazujem, naprosto ja tako to vidim ili mi se cini da je tako na osnovu uzorka (za posmatranje) koji mi je dostupan

furija
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Dec 04, 2013 1:26 am

furija ::Muskarci, apsolutno i uvek, traze zene koje su u svemu slabije od njih.
I nalaze one koje su zaista slabije a ne koje postaju slabije da bi udovoljile apetitu takvog izbirljivca.

Mislim da je suvšno govoriti šta se traži. Desi se ljubav pa tokom trajanja zajedničkog života pokazaće se ko je za šta pa, prema tome, brak će trajati kako god, ili neće trajati.

Moj ukus je da me muškarac doživljava pre svega kao majku-ženu baš kao što ću i ja njega doživljavati kao gazdu kuće s tim što ću ja gazdovati. Moje gazdovanje je ono kada kažemo "žena je stub kuće" što i jeste tako, dokazano.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 3:59 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu