Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 40 korisnika na forumu: 2 Registrovanih, 1 Skrivenih i 37 Gosta :: 1 Provajder

Electronique Terminator, Храст

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Rizik ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Rizik ...

Počalji od Dragana taj Sub Jul 03, 2010 10:17 am

Rizik ;

Smijati se ; rizik je , da ne ispadneš budala . Plakati je rizik , da ne ispadneš , sentimentalan. Posegnuti za drugim , rizik je uplitanja . Izložiti svoje osjećaje , rizik je otkriti svoje pravo Ja . Izložiti svoje ideje i snove pred svijetom rizik je da ih se izgubi . Voljeti nekoga , rizik je da ljubav ne bude uzvraćena . Živjeti je rizik umiranja . Pokušati znači , riskirati pogrešku .
Ali ... riskirati se mora . Jer najveća je opasnost , ništa ne riskirati . Čovjek koji ništa ne riskira , ne čini ništa , nema ništa , nije ništa i postaje ništa . Tko ništa ne riskira , možda će izbjeći patnju i bol , ali ne može ništa naučiti ni osjetiti , mijenjati se i rasti , ljubiti i živjeti .
On je skovan svojim stavovima , on je rob . On je proigrao svoju slobodu . Samo onaj koji se usudi , istinski je slobodan .

Živite li po toj filozofiji ? I u kojem smislu ?
Tebamo li uopće riskirati ? Bar ponekad ? U ljubavi , poslu ili drugim dijelovima života ?

Dragana
Član
Član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Rizik ...

Počalji od vrabac taj Ned Jul 11, 2010 8:40 pm

... Rizik je sastavni dio zivota .... Treba rizikovati, ali ne uvijek.

vrabac
Član
Član

Broj poruka : 74
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Ned Jul 11, 2010 11:48 pm

ako rizikuješ pogrešićeš ako ne rizikuješ pogrešićeš još više....
kako si upao u ovako glupu situaciju,o tome razmisli....

laza
Član
Član

Broj poruka : 12545
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cat09 taj Ned Jul 11, 2010 11:51 pm

Treba rizikovati pa šta bude. Ja sam inače sklona ne samo riziku nego i ponašanju na granici rizika. Hoću reći, uvek živim na ivici.

cat09
Član
Član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od RINGE taj Pon Jul 12, 2010 8:00 am

Ja zivim na marici :

RINGE
Član
Član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dragana taj Pon Jul 12, 2010 9:42 am

Točno ja da je sam život rizik ... U onom smislu da ne znamo što će uslijediti sutra , što u bilo kojem pogledu sutrašnji dan može donijeti ...
Ali ... činiti stvari a smatrati ih ispravnima nije rizik . Rizik je situacija u kojoj smo samim početkom svjesni u nesigurnost njenoga ishoda i opravdano sumnjamo u pozitivne posljedice .
Osobno , nisam osoba sklona rizicima i rizičnim ponašanjima . Činim korake dobro razmišljajući i promišljajući što one za mene znače i što mi mogu donijeti .

Dragana
Član
Član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Jul 26, 2010 11:38 pm

Dragana ::Rizik ;

Smijati se ; rizik je , da ne ispadneš budala . Plakati je rizik , da ne ispadneš , sentimentalan. Posegnuti za drugim , rizik je uplitanja . Izložiti svoje osjećaje , rizik je otkriti svoje pravo Ja . Izložiti svoje ideje i snove pred svijetom rizik je da ih se izgubi . Voljeti nekoga , rizik je da ljubav ne bude uzvraćena . Živjeti je rizik umiranja . Pokušati znači , riskirati pogrešku .
Ali ... riskirati se mora . Jer najveća je opasnost , ništa ne riskirati . Čovjek koji ništa ne riskira , ne čini ništa , nema ništa , nije ništa i postaje ništa . Tko ništa ne riskira , možda će izbjeći patnju i bol , ali ne može ništa naučiti ni osjetiti , mijenjati se i rasti , ljubiti i živjeti .
On je skovan svojim stavovima , on je rob . On je proigrao svoju slobodu . Samo onaj koji se usudi , istinski je slobodan .

Živite li po toj filozofiji ? I u kojem smislu ?
Tebamo li uopće riskirati ? Bar ponekad ? U ljubavi , poslu ili drugim dijelovima života ?

Super si ovo napisala. Što se mene tiče živim kao na oštrici noža. Stalno rizikujem " rizik se isplati "

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slavena taj Sre Jul 28, 2010 6:11 pm

Rizikovati znaci ziveti.Volim da zivim.
Sva mudrolija je u tih par reci stala.
Samo je pitanje ko je od nas koliko spreman da ulozi.Ulozi su ponekad previsoki ,pogubni ,ali ponekad se duplo isplate.Kao i u svakoj kocki.
Imas ili nemas srece.
Mada ,dok ne probas ,znati ne mozes.
Osoba sam koja vaze ,ali rizik mi je dobro poznat.
Very Happy

slavena
Član
Član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Sre Jul 28, 2010 6:39 pm

Ma ja zaista volim bez kondoma,ako je to pitanje.Rizik jeste,ali i zadovoljstvo neizmerno.

Debilko
Član
Član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 54

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slavena taj Sre Jul 28, 2010 6:46 pm

Debilko ::Ma ja zaista volim bez kondoma,ako je to pitanje.Rizik jeste,ali i zadovoljstvo neizmerno.

Tu je zdravlje u pitanju.
Zato tu nije stvar hrabrosti nego ciste gluposti.

slavena
Član
Član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 10:39 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: