Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 50 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 0 Skrivenih i 49 Gosta :: 3 Provajderi

Avramova

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Lepota dolazi iznutra
Danas u 10:54 am od Храст

» Tajne koje žene ne žele da otkriju
Danas u 10:11 am od Avramova

» Brak kao institucija sve nepopularniji
Danas u 10:06 am od Avramova

» Ogledalo
Danas u 9:55 am od Avramova

» Seljačka politika...
Juče u 10:31 pm od laza

» Dvorci i tvrđave
Juče u 7:53 pm od Poli

» Phantasy Photos
Juče u 7:45 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 6:54 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 6:29 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 6:04 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 6:02 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 5:44 pm od Brave Heart

» Josip Broz Tito
Juče u 5:41 pm od laza

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Srbija u NATO?

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Srbija u NATO?

Počalji od sanjalica taj Pon Mar 22, 2010 3:48 am

Ma znam ja to odlično, samo se pitam što se svet ne meša u probleme Francuza sa Korzikom?
kez Pa, mi smo famozni Srbi, a ne Francuzi...!!!

Koja deca? Ona što su jedva dočekala ukidanje viza. Eno ih već pola odlepršalo da zarade koji euro. Ne zameram im ni malo. Kad ne mogu u domovini da zarade, moraju malo da budu i neverni istoj.

Ta ista deca, a i mi ostali zajedno sa njima, za takvu situaciju možemo da "zahvalimo" onima koji su nam godinama samo obećavali, a davali "mrvice" i doveli nas do prosjačkog štapa, radeći isključivo u interesu svojih zapadnih tutora i puneći sopstvene džepove, zaboravljajući ko ih je doveo na vlast i kome su obećavali blistavu budućnost. namrstena

sanjalica
Banovan

Broj poruka : 602
Datum upisa : 11.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj Pon Mar 22, 2010 4:07 am

sanjalica :: kez Pa, mi smo famozni Srbi, a ne Francuzi...!!!

U ovaj pozni čas samo mogu da odpevam "Kreće se ladja francuska".

NATO u blato!

____________________________________________________________________________________
Непогрешив знак да је неко несигуран и инфериоран у дијалогу, да нема одговарајућих аргумената јесте то што се, уместо темом, бави личношћу саговорника и настоји да га дисквалификује. (Родољуб Лазић)

Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 503
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BG_HIGHLANDER taj Pon Mar 22, 2010 2:57 pm

Kao i u poslednjih par decenija, mogucnost ulaska u NATO nije izbor imedju Dobrog i Loseg nego izbor imedju Loseg i Jos Goreg.

Ukoliko ne traze Kosovo, o tome bi trebalo da se razmisli i prihvati do sledece prilike...

BG_HIGHLANDER
Član
Član

Broj poruka : 417
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Mar 22, 2010 4:36 pm

BG_HIGHLANDER :: Ukoliko ne traze Kosovo, o tome bi trebalo da se razmisli i prihvati do sledece prilike...

I, šta bismo prihvatili: lošu ili još goru opciju?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67334

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pon Mar 22, 2010 5:31 pm

Bass ::
Pa i nismo bili anđelčići, realno. Da smo bili, ne bi nam mogli ništa. Hteli smo tuđe, vratilo nam se tako što su uzeli naše.
A šta smo mi to hteli tuđe..Nemoj se naći uvrijeđen ,ali činimi se da baš ne poznaješ dobro istoriju...

I ne, ne smatram da smo branili naše zemlje od 91. do 95.
A šta smo onda drugo radili tamo...Dobro,nismo zemlje ,ali jesmo narod,ii po tebi nije bilo zločina nad Srbima...
Ako misliš suprotno, onda šipci imaju puno pravo na Kosovo jer, bože moj, oni su tamo većinski narod.

Opet nepoznavanje sopstvene istorije.. Question

Johnny-Azra
Član
Član

Broj poruka : 6486
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Mar 22, 2010 6:21 pm

Svi mi imamo neko svoje mišljenje po ovim pitanjima, samo je bitno koliko je to mišljenje "naše" a koliko je perfidno nametnuto raznim emisijama, napisima, "morem" antisrpskih televizija koje se utrkuju kako će i koja će pre da dovede nekoga ko se "izvinjava za srpske zločine" ! Pokušavaju kod ljudi da ubiju nacionalni identitet, da ogade srpstvo, ne mali broj puta sam čuo od nekih ljudi "Neću da budem Srbin" ! Činjenica je i da smo moralno "posrnuli" ali i na tom polju vode rat protiv osećanja našeg nacionalnog identiteta time što razbijaju SPC !
Samo treba da se zapitamo - da li je to stvarno naše mišljenje ili smo ga kreirali slušajući, gledajući i čitajući antisrpske medije!!!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bass taj Pon Mar 22, 2010 6:29 pm

Bilo je zločina na obe strane i ne slažem se sa patriJotskom istorijom. I jedni i drugi tvrde da nikoga nisu ubili već da su oni bili ubijani. A to što fale stotine hiljada ljudi nije važno. :tras:

U ratu niko nije nevin i mislim da insistiranje na tome nema smisla.

Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Pon Mar 22, 2010 10:32 pm

Svaki rat, kao oružani sukob dve suprotstavljene strane, donosi žrtve obostrano, to je neminovno....... samo je bitno razlikovati odbrambene od osvajačkih ratova.

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Mar 22, 2010 10:35 pm

sanjalica ::Svaki rat, kao oružani sukob dve suprotstavljene strane, donosi žrtve obostrano, to je neminovno....... samo je bitno razlikovati odbrambene od osvajačkih ratova.

I dodati treću kategoriju: gradjanski rat, kao jedan od najprljavijih ukoliko rat može biti čist.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Pon Mar 22, 2010 11:40 pm

Neću se miješati u temu bar ne večeras.
Pominjete rat od 91. gdje ste bili tad?...bez ljutnje ne mislim ništa loše , iz dana u dan sam ga živjela iz noći u noć i ni sad nije dobro i bojim se da sadašnje stanje ne eskalira opet.
Mogu reći samo jedno onaj ko je otišao na vrijeme, znači izbjegao iz Hrvatske ili Federacije (u dobropoznatim kolonama) on je sretan čovjek.
Cijelo vrijeme sam na jednom mjestu nisam se micala.
Pitam samo jedno da li ste svjesni kako izgleda kad ne smiješ promoliti nos vani jer tunji i više ne znaš ko puca.
Taj zvuk znam i danas i još odzvanja.

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Uto Mar 23, 2010 12:29 am

Bass ::Bilo je zločina na obe strane i ne slažem se sa patriJotskom istorijom. I jedni i drugi tvrde da nikoga nisu ubili već da su oni bili ubijani. A to što fale stotine hiljada ljudi nije važno. :tras:

U ratu niko nije nevin i mislim da insistiranje na tome nema smisla.
Ja ne pričam o partiJotskoj istoriji,već o skoro hiljadugodišnjoj istoriji...Kako bi bilo da se malo vratimo na temu ..Ja čisto onako ... :alien:

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Djeneral taj Uto Mar 23, 2010 2:50 pm

Да, да тема је Нато! Мени ни мало није занимљиво да читам како се неко одриче Косова! Данас, сутра...нећемо ми одређивати нашу судбину и судбину Косова и Метохије, чак ни они који би стали са пушком да бране своје! Али можемо барем мало, ми који не желимо да нам одузму Косово учинити мало лакшим и срећнијим животе преосталих Срба, тако што ћемо слати помоћ, СМС поруку за један оброк гладнима! Нас је Тито уназадио, па Слободан Милошевић, не преостаје нам ништа него да од ове тренутне Власти очекујемо да ураде нешто паметно, ако су барем мало способни (а нису)! Ја мислим да нас ускоро очекује и рат, али рат кој ће повести шиптари и западно европске земље покушавајући да униште и послењу Српску душу на Косову и Метохији!

''Светог Саве нам је завет остао, да бранимо свето Косово''!!!

Djeneral
Član
Član

Broj poruka : 264
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Mar 29, 2010 2:18 pm

Djeneral ::Али можемо барем мало, ми који не желимо да нам одузму Косово учинити мало лакшим и срећнијим животе преосталих Срба, тако што ћемо слати помоћ, СМС поруку за један оброк гладнима!

To jeste humano pomoći braći ali premalo da se ispuni zavet koji nam ostavi Sveti Sava.

Нас је Тито уназадио, па Слободан Милошевић, не преостаје нам ништа него да од ове тренутне Власти очекујемо да ураде нешто паметно, ако су барем мало способни (а нису)!

U tome je problem. Dakle, ne samo da nas je Milošević unazadio, dok je Tito sa svetom kovao plan koji sada daje rezultate. Ali isto tako, i za ovdašnju vlast možemo reći da nas unazadjuje. Šta onda očekivati i od koga?

''Светог Саве нам је завет остао, да бранимо свето Косово''!!!

Eh, da je znao da ga ne ostavlja samo "običnom" narodu već i onome koji misli da je "neobičan" čim se domogao vlasti i koga je baš briga za zavet koji nam ostavi Sveti Sava.

Teška vremena nam dodjoše, još teža dolaze i ne samo po pitanju Kosova, NATO, već i mnogih drugih pitanja, a već je počelo.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Apr 02, 2010 5:25 pm

Nato ,ebi se ..Solana dođi da ti malo Serbi posole rep...Uaaaaa NATO,Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :vala02:

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Apr 06, 2010 12:25 am

Nisam pobornik politike Slobodana Miloševića, ali ne smatram da je on jedini krivac "unazađivanja" Srbije!
Ko je uopšte bio Tito koga mi "poznajemo" i kakav zadatak je imao ???
NATO - NE nikako !

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Uto Apr 06, 2010 12:59 am

Strah me da ovi neće pitati narod,nego će Srbiju ugurati na silu u NATO... affraid

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Apr 06, 2010 1:07 am

I mene da znaš! affraid

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Čet Apr 08, 2010 1:27 am

BG_HIGHLANDER ::Kao i u poslednjih par decenija, mogucnost ulaska u NATO nije izbor imedju Dobrog i Loseg nego izbor imedju Loseg i Jos Goreg.

Ja ne videh ništa gore od ove zlikovačke organizacije....

Ukoliko ne traze Kosovo, o tome bi trebalo da se razmisli i prihvati do sledece prilike...

Ne samo da ga traže, već ga i otimaju silom, valjda je to jasno ko dan.......ili nekima možda nije...???:po celu:

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Čet Apr 08, 2010 1:36 am

Johnny-Azra ::Strah me da ovi neće pitati narod,nego će Srbiju ugurati na silu u NATO... affraid

Ako silom uđemo, lakše ćemo izaći.....

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdoktor taj Čet Apr 08, 2010 10:34 pm

Mislim da ce morati da organizuju referendum. Preveliki je procenat onih koji ne zele da vide N od NATO, da bi se igrali sa nekom rezolucijom u skupstini.

A mozda se i varam

drdoktor
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Apr 09, 2010 3:36 am

Ako krenu tim putem, trebalo bi svi protivnici NATO-a da se sakupe ispred pa da vidimo! :pig: :sleep:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Apr 09, 2010 10:55 am

Ako im ovi narede ,to je završeno..Biće kao i svaki put malo protesta,huligani će odraditi svoj posao ,i opet će u svijetu poći slika o divljem narodu sa Balkana,Srbima..

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Debilko taj Pet Apr 16, 2010 3:17 am

Imas izbor,biti na strani civilizovanog covecanstva i uclaniti se u NATO, ili na strani poludivljaka,samoproklamovanih diktatora i ostale gamadi pa se kao toboz suprostavljati NATO paktu.

Debilko
Član
Član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 54

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od digitalmandrak taj Pet Apr 16, 2010 3:38 am

A mozda se i varam

Varas se...

digitalmandrak