Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 31 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 31 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Politička scena Srbije

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Politička scena Srbije

Počalji od Gost taj Pon Mar 22, 2010 9:42 pm

BG_HIGHLANDER::
Umesto toga, ubise ga Siptar i Budala a danasnja politicka scena gotovo da nema sustinske razlike sa zadriglim drpigama iz KPJ.

Misliš ili tvrdiš!
Po meni mnogo je drugačija pozadina Đinđićevog ubistva!
A to o modernom Sv. Savi ne pije vodu, bar ne kod mnogih!
Napraviše instituciju od čoveka koji je na "ozbiljnoj" političkoj sceni proveo jako malo vremena (pokoj mu duši) !
Nemojmo se zanositi mišlju da je on osmislio "5. Oktobar" ! To je bio samo "test" za narandžastu revoluciju pa dalje - a sve radi slabljenja Rusije!
Kaže naš narod : "Para vrti gde burgija neće"

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BG_HIGHLANDER taj Pon Mar 22, 2010 10:07 pm

Johnny-Azra ::
BG_HIGHLANDER ::
Hteo je covek ne samo da menja politikantsku ekipu nego da zaista, kao moderni Sv. Sava, menja i kompletno drustvo , neke lose navike da iskoreni a dobre da osnazi i izgradi jedno drustvo koje ce biti kompatibilno sa svetom u kojem zivi a opet kadro da zastupa svoj interes.
Misliš da bi uspio da urdi sve ovo ...Ja sam ubijeđen da nebi ..
Previse je to i za takvog coveka ali..
Ja sam (bio) clan DS od prerevolucionarne 1999. i znam koja je atmosfera unutar stranke, bila za vreme Djindjica i posle.
Vrlo brzo su zaista dobri momci iz 1999. nakon Zoranove (herojske) pogibije poceli da gaje podvaljke i lice na 7 sekretara SKOJ-a.
Sve teze ih je bilo razlikovati od SPS kadrova i koliko se ja secam, gro clanova od pre 2000. je batalio i DS i tu viziju. Ostali su mufljuzi, prisipetlje i okorele naivchine,

Zoran je u pravom smislu bio domacin, dusa, mozak ili plejmejker ( def po zelji, svaka je ispravna) DS-a. Pravi covek na pravom mestu zaista mnooogo znaci a to se najbolje vidi nakon sto nestane.

BG_HIGHLANDER
Član
Član

Broj poruka : 417
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Uto Mar 23, 2010 12:37 am

Admin :: "Bolje je saradjivati sa jačima, nego se dičiti zarad nacionalnog ponosa"

Moje mišljenje je : "Potrebno je sarađivati sa jačima i biti nacionalno ponosan."

sanjalica
Banovan

Broj poruka : 602
Datum upisa : 11.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Uto Mar 23, 2010 12:48 am

Sećam se perioda pred izbore 2.000.god. i Đinđićeve maestralne pojave iz tog vremena...
Otvoreno priznajem da sam i sama bila impresionirana njegovom inteligencijom, energijom, pragmatičnošću.... sve dok nisam shvatila da se iza jednog čoveka koji je "obećavao" da će Srbiju konačno izvući iz "blata", krije okoreli mafijaš, na žalost. :hmmmm:

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Mar 23, 2010 9:36 am

Matrix Srbija

Šarić-Subotić i dalje poput Karleuše i Seke Aleksić prave skandale u medijskim krugovima Srbije, gorivo menja cenu svake dve nedelje, dok je potrošnja goriva smanjena za 40% u odnosu na prošlu godinu " U mesecu martu ". A zašto je poskupelo gorivo ???

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Mar 23, 2010 10:15 am

sanjalica ::
Admin :: "Bolje je saradjivati sa jačima, nego se dičiti zarad nacionalnog ponosa"

Moje mišljenje je : "Potrebno je sarađivati sa jačima i biti nacionalno ponosan."

Svakako da je to najbolje, i to bi bio model npr. Francuske, a do tog stepena nikada nećemo doći.

Od dva zla, jer dva dobra teško možemo spojiti, bolje je ono koje sam navela. Nažalost! Time ne podrazumevam da ne budemo ponosni na nacionalnu pripadnost, ali to nije jedino oružije kojim bismo izvojevali jaku, snažnu i stabilnu državu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67327
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Mar 23, 2010 10:25 am

Može li neko da izvede definiciju šta je jaka i stabilna Srbija ???

Šta se smatra pod tim ???

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Mar 23, 2010 10:49 am

Bole__Ser ::Može li neko da izvede definiciju šta je jaka i stabilna Srbija ???
Šta se smatra pod tim ???

Da pokušam: država koja svoje prirodne resurse koristi na najbolji mogući način; jaka industrija, samim timi proizvodnja, dobar izvoz, napredna poljoprivreda, stabilna valuta, jaka vojska, dobra medjunarodna saradnja.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Mar 23, 2010 12:59 pm

Znači jaka ekonomska zemlja, koja podrazumeva jaku privredu i poljoprivredu.

Ostaje nam samo da počnemo da razmišljamo na tu temu i konačno ustanemo iz Matrixa, dovoljno je početi samo razmišljati, ostalo će doći samo po sebi, jer imamo kvaliteta za koji nismo ni svesni jer smo u Matrixu.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Mar 23, 2010 1:06 pm

Baš tako. Zamisli samo da je Nemcima ovakva zemlja? Jeste da nam nedostaje more, ali Bože moj, tu su reke, planine, jezera...tu je prirodno bogatstvo, ali nekome kao da to nije važno.

Izgleda da drugi to vide bolje nego mi.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Mar 23, 2010 1:24 pm

Kako da vidimo kada se samo raspreda o Šarići, Šešelju, Subotiću, Tadiću....itd, niko ni da gukne o gorivu, struji, prekomernom uvozu, akcizama " znate li da su akcize na cigarete 70%, na gorivo isto 70%, kada poskupljuje sve, povećavaju se akcize, ne povećaa se zarada kompanija, nego se uvećava budžet", zašto nema izvoza, postoje li neki standardi za proizvodju i za uvoz, poštuje li se zakon. Od ovih pitanja mi živimo, a koliko para ima Šarić i šta na to kaže Subotić pa prozove i Miškovića, od toga mi ne jedemo hleb njima neće faliti ni dlaka sa glave, a nama zbog cena hoće, ili će nam opasti kosa ili nećemo imati love ni za šišanje.

To je Matrix

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Uto Mar 23, 2010 1:25 pm

Avramova ::Baš tako. Zamisli samo da je Nemcima ovakva zemlja? Jeste da nam nedostaje more, ali Bože moj, tu su reke, planine, jezera...tu je prirodno bogatstvo, ali nekome kao da to nije važno.

Izgleda da drugi to vide bolje nego mi.
Imate more,ko kaže da nemate..Samo treba skinuti ovu ološku vlast sa čela Crne Gore..Uskoro se nadam da će ovi biti politička prošlost ..Mislim da je došlo vrijeme da se politika scena Crne Gore malo promijeni... Question

Johnny-Azra
Član
Član

Broj poruka : 6486
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Mar 23, 2010 1:47 pm

@Bole__Ser

Priča narod o svemu, istresa svoj gnev, i to mu je jedino dozvoljeno.

Ništa bez revolucije.

@Johnny-Azra

Ej, čoče, dje mi je more sada? Meni je sve to iluzija. I kada smo more izgubili nisu se pitali ni Crnogorci ni Srbi, o tome je odlučivao svetski div.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Uto Mar 23, 2010 2:05 pm

Avramova ::
@Johnny-Azra

Ej, čoče, dje mi je more sada? Meni je sve to iluzija. I kada smo more izgubili nisu se pitali ni Crnogorci ni Srbi, o tome je odlučivao svetski div.
Jeste tada ,ali sad...Ovo što ovi rade je nevjerovatno..Što reče Bole ..MATRIX,ali Matrix koji i te kako košta..Oni nam se.. :ble: ..a mi.. :confused:

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Mar 23, 2010 11:04 pm

Bole__Ser ::Kako da vidimo kada se samo raspreda o Šarići, Šešelju, Subotiću, Tadiću....itd, niko ni da gukne o gorivu, struji, prekomernom uvozu, akcizama " znate li da su akcize na cigarete 70%, na gorivo isto 70%, kada poskupljuje sve, povećavaju se akcize, ne povećaa se zarada kompanija, nego se uvećava budžet", zašto nema izvoza, postoje li neki standardi za proizvodju i za uvoz, poštuje li se zakon. Od ovih pitanja mi živimo, a koliko para ima Šarić i šta na to kaže Subotić pa prozove i Miškovića, od toga mi ne jedemo hleb njima neće faliti ni dlaka sa glave, a nama zbog cena hoće, ili će nam opasti kosa ili nećemo imati love ni za šišanje.

To je Matrix

:goodpost:

Mogli smo malo drugačije, mislim da možemo i sad - nadam se da nije kasno samo treba poslušati pametne ljude kojih na sreću još uvek ima ali im je prostor u medijima izuzetno "sužen"!

Ne znam da li ste imali priliku da slušate izlaganja G-dina Branka Dragaša! Za one koji nisu čuli za njega - to je čovek koji je bio u Đinđićevom timu za privatizaciju i ekonomska pitanja do trenutka kada je shvatio kako se vrši privatizacija i kako naše fabrike i ostalo odlazi u bescenje a pojedinci pune džepove.
Odvojio se i osnovao "Udruženje građana", te na taj način pokušava da iskaže svoj stav o kompletnoj situaciji koja nam se dešava!
Čitao sam njegov program izlaska iz krize i ekonomskog oporavka zemlje i izuzetno je dobar!
Nudio je razne opcije saradnje većini stranaka, no nisu imele sluha za "tu stvar"!
To me navodi na pomisao da je trenutno političko stanje u Srbiji tj. kod nas velika "šarena laža" !
Svi su isti, i vlast i opozicija - samo gledaju da se održe na vlasti (ovi koji su sad), ili da se domognu iste kako bi napunili svoje džepove - predizborna obećanja niko ne ispunjava i brzo ih zaboravljaju!
Jedino rešenje (po meni) je kompletna smena političke "elite" na svim nivoima, a za to treba jedna izuzetno velika g***iva motka!!!! :silent:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BG_HIGHLANDER taj Sre Mar 24, 2010 2:24 pm

Simba ::
Ne znam da li ste imali priliku da slušate izlaganja G-dina Branka Dragaša! Za one koji nisu čuli za njega - to je čovek koji je bio u Đinđićevom timu za privatizaciju i ekonomska pitanja do trenutka kada je shvatio kako se vrši privatizacija i kako naše fabrike i ostalo odlazi u bescenje a pojedinci pune džepove.
Odvojio se i osnovao "Udruženje građana", te na taj način pokušava da iskaže svoj stav o kompletnoj situaciji koja nam se dešava!
Čitao sam njegov program izlaska iz krize i ekonomskog oporavka zemlje i izuzetno je dobar!
Daj neki link da procitamo taj program

BG_HIGHLANDER
Član
Član

Broj poruka : 417
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sre Mar 24, 2010 4:03 pm

http://www.dragas.biz/

Evo linka pa neka pogleda ko hoće

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sre Mar 24, 2010 4:08 pm

http://www.dragas.biz/content/view/6136/84/

Može i ovo - direktan link do konkretnih predloga!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Sre Mar 24, 2010 4:34 pm

Ja sam (bio) clan DS od prerevolucionarne 1999. i znam koja je atmosfera unutar stranke, bila za vreme Djindjica i posle.
Vladala je zahvaljući S.Miloševiću,jer je tadašnji DS na čelu sa Đinđićem imao cilj i ideju,a to je rušenje tadašnje vlasti...Čim su se dokopali vlasti,i sam si rekao da su počeli da liče na SPS-ove momke..Dakle,treba shvatiti da jer ovo ipak Balkan,a ne tamo nka uređena država ili društvo i da je Đinđić prije svega Balkanac,i da kao taka nebi bio imun na vlast i korist koju vlast donosi sa sobom...

Vrlo brzo su zaista dobri momci iz 1999. nakon Zoranove (herojske) pogibije poceli da gaje podvaljke i lice na 7 sekretara SKOJ-a.
Sve teze ih je bilo razlikovati od SPS kadrova i koliko se ja secam, gro clanova od pre 2000. je batalio i DS i tu viziju. Ostali su mufljuzi, prisipetlje i okorele naivchine,
Upravo ono o čemu sam govorio u gornjem postu..
Zoran je u pravom smislu bio domacin, dusa, mozak ili plejmejker ( def po zelji, svaka je ispravna) DS-a. Pravi covek na pravom mestu zaista mnooogo znaci a to se najbolje vidi nakon sto nestane.
Moj ti je savjet da od običnog čovjeka ne praviš instituciju jer što reče Simba,on je ipak vrlo malo bio na političkoj sceni Srbije kao premijer,da bi se od nejga pravilo to što se pravi...

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sre Mar 24, 2010 8:37 pm

Simba ::http://www.dragas.biz/content/view/6136/84/

Može i ovo - direktan link do konkretnih predloga!

Imao sam priliku da saradjujem sa Brankom Dragašem, njegova ekonosmka računica je jednostavna: zamisli da ti 1 000 000 ljudi plaća godišnju pretplatu od 100 din, to je dobra zarada, ostalo je reklama, na žalost to je istina.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Sre Mar 24, 2010 9:32 pm

Naša politička scena podseća me na grupu klovnova koji već dugi niz godina izvode svoju omiljenu, dobro uvežbanu tačku u cirkusu koji se zove Srbija......a publika tapše li, tapše......
E, kad ta ista publika prestane da aplaudira i prihvati se "kuke i motike", možemo se nadati boljitku.

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cat09 taj Pet Mar 26, 2010 6:35 am

Narod ima vlast kakvu zaslužuje i koju je sam izabrao. Ja više neću birati.

cat09
Član
Član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Pet Mar 26, 2010 1:04 pm

Oćeš,oćeš... :silent:

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Mar 26, 2010 1:48 pm

Bole__Ser ::
Imao sam priliku da saradjujem sa Brankom Dragašem, njegova ekonosmka računica je jednostavna: zamisli da ti 1 000 000 ljudi plaća godišnju pretplatu od 100 din, to je dobra zarada, ostalo je reklama, na žalost to je istina.

Znam dobro o čemu se radi i što se toga tiče u pravu si, i ja sam imao priliku da sarađujem!
Bez obzira na "reklamu" treba pročitati ili čuti šta čovek ima da kaže i onda donositi sud!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Mar 29, 2010 2:49 pm

Treba pogledati!!!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 12:34 pm

Sponsored content