Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 35 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 1 Skrivenih i 34 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Kaktusi
Danas u 4:20 pm od Poli

» Dan Republike Srpske
Danas u 2:59 pm od Salex

» Verujete li u ljubav ?
Juče u 9:45 pm od Храст

» Smešne gif fotografije/animacije
Juče u 9:30 pm od Храст

» Smešne fotografije
Juče u 9:21 pm od Храст

» Dvorci i tvrđave
Juče u 7:54 pm od Poli

» Manastiri i crkve
Juče u 7:45 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 7:32 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:06 pm od Brave Heart

» Filmske novosti...
Juče u 6:42 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta umetnosti
Juče u 6:40 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta astronomije...
Juče u 6:21 pm od Brave Heart

» Corax - slika današnjice
Juče u 5:56 pm od Brave Heart

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Da li su izgubljeni Kosovo i Metohija?

Strana 30 od 30 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Da li su izgubljeni Kosovo i Metohija?

Počalji od Enna taj Uto Apr 09, 2013 9:40 pm

laza ::srbija je velika mali su pojedini njeni žitelji,mali u srcu,jadni u duši a voleli bi da su orlovi.....
mali su jer bi da daju tuđe,mali su jer su bogati tuđom imovinom i bahato se rasipaju.....ali džaba...ostaju mali i mizerni bilo kosovo ili ne bilo u srbiji,bilo okupirano ili ne,bilo poharano ili ne...mali i mizerni su do veka takvi.

Kao da si opisao gro tzv nacional-patriota koji su od ove ujdurme oko KIM baš zaradili, glume bele, sive, crne i ostale orlove već dvadesetak godina, ali iz Be Gea, projuri im Beeeem veeee, žure u crkvu, da poljube skute popi, dobiju blagoslov i oprost za sve kradje, laži i malverzacije zbog kojih je skoro sve što valja i vredi u ovoj zemlji izgubljeno a ne samo KIM, opisa' ih svaka čast!

Enna
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Sre Apr 10, 2013 6:43 pm

kosovo je srpsko bili,pa su ga okupirali,pljačkali,pa je ponovo oslobođeno ,pa ponovo okupirano i tako je bilo i ko zna koliko će se suza na njemu i oko njega proliti ali je srpsko.srpsko u srcu,u duši u mozgu svakoga ko zna njegovu istoriju,njegovu golgotu,ko zna zavete na njemu date i ispunjavane vekovima.

laza
Član
Član

Broj poruka : 12545
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Sre Apr 10, 2013 7:05 pm

Kosovo nije u Srbiji, a u tvom srcu može da bude dok si živ, u to ti se ne mešam. Ko je koliko, kada pljačkao, palio, žario po Kosovu,e to je duuuggaaa priča, ne ide tako kako je ti ovde patetično prezentuješ, ali dobro sada, u tvojoj tragediji je sve moguće, eto neka ti bude, što se mene tiče, Kosovo neću prodati Kinezima, ostavljam ga tebi, da uživaš i guslaš svoje pesme o njemu po ceo dan,to će ga vratiti u Srbiju sigurno.

Enna
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Enna taj Čet Apr 11, 2013 12:36 pm

Miško ::
Enna ::
Srbija je jedna mala, siromašna, prodana zemlja, ako to ne vidiš, nemam čarobnu bananu da ti poklonim- ti je pojedeš i sve uvidiš objektivno.

.
Enna, misliš li da je sini_do takav čovekoliki srbin koji bi se zadovoljio sa tvojom čarobnom bananom ?
Ljudi bez dostojanstva, bez ponosa, bez morale i lične kulture su doveli Srbiju u ovakav bezizlazni položaj.

Uprkost poštovanju tvog intelekta i logike ne mogu a da ne primetim - da ponekad preteruješ sa uvredama koje se kreću ispod ,recimo, tvog obrazovnog i kulturnog nivoa.Možda grešim u proceni, razmisli sama.
Da,tek sada sam pročitala tvoj post, Miško, oprosti na nepažnji.

Nisam tom ''čarobnom bananom''htela da uvredim sini_do, nego da mu predočim da sagleda sve objektivno, a ako ne može, ne mogu mu pomoći, inače jedem banane celi život i ništa mi ne fali. Smile

Enna
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laza taj Čet Apr 11, 2013 5:58 pm

samo fukara daje tuđe,samo se lopovi lako odriču svega jer su lopovski sve stekli....srpski domaćin koji žuljevitim rukama zarađuje i koji zarađeno ulaže u zemlju zna prave vrednosti i zna koliko zemlja vredi.
kosovo i metohija ,trenutno okupirani deo srbije, predstavlja svojevrsni spomenik srpske golgote,spomenik srpske kulture,spomenik srpske vere,vere u boga,vere u ljude,vere u ljubav....
samo ološ i fukara nemaju osećaj koliko su ove vrednosti duboko utemeljene u srpskom narodu zato bi i dali ,prodali,poklonili kosovo i metohiju.

laza
Član
Član

Broj poruka : 12545
Datum upisa : 14.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Pet Apr 19, 2013 7:25 pm

Pregovori su završeni, Srbija je je priznala Kosovo, to je se moglo i naslutit, jer sam ulazak u pregovore značilo je priznanje... Tako Srbija postade kurva, i to naj veća u istoriji, a ova vlast, naj veća fukara u istoriji... bar u nečemu će biti - naj veća -....

sini_do
Član
Član

Broj poruka : 2633
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pet Apr 19, 2013 7:53 pm

Što su onda skoro svi listom tupili kako je Kosovo neodvojivi deo Srbije? Ne kažem da su im svi verovali ali nema smisla da prave takvu sprdačinu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67327
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mesrine taj Pet Apr 19, 2013 8:06 pm

Dok Francuska i Ruska Masonerija ne priznaju Kosovo , nema ništa od toga... A to što Tači pusta filmove , to je već nešto drugo.
Ko u Srbiji sme da prizna Kosovo ? Naravno niko, osim Sonje i Nate, ali one su već za Lazu, naravno, Lazarevića...

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...  

Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8521
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marko taj Sub Apr 20, 2013 2:30 pm

Već je pisano, Kosovo je izgubljeno potpisivanjem sporazuma u Kumanovu. Od tog momenta, Srbija nema suverenitet ni na jednom delu te teritorije. Ovim pregovorima smo dobili mali deo mogućnosti da vršimo vlast u još manjem delu pokrajine. Što, s obzirom na pomenute okolnosti, nije neuspeh. Ostaje činjenica da je veliki broj zemalja priznao nezavisnost Kosova ali i da mnoge druge nisu (među njima i neke od velesila a ne bih zanemario ni ovo o čemu je Mesrine iznad pisao). U tom smislu, Kosovo je ostavljeno da tinja kao vatrica, spremna da se po potrebi zapali i izazove požar koji bi destabilizovao region i bio od koristi anglo-saksonskim interesima, pre svih. Vreme će pokazati a nama ostaje da osećamo ono što osećamo ignorišući činjenično stanje. Koliko je to pametno i to ćemo videti.

Marko
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3104
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Ned Apr 28, 2013 2:40 pm

Ova sad odluka će donijet nestabilnost u celoj regiji, stvaranje velike Albanije će se ubrzat, a to nije ni USA planirala tako brzo, tako da je to protiv njenih interesa trenutno..... A isto tako će doći do nasilja nad Srbima na Kosovu, ni jedna zajednica pod Albanskom vlasti nije mogla opstat, svi su otjerani, tako sad prestoji kampanja protiv Srba, biće ubijani, matletirani, ponižavani... I to sasvim legalno, jer Srbija je potpisala.... I za sva dešavanja koja nastanu, ova vlast će biti odgovorna, to je produkt njihove politike.....

sini_do
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Čet Maj 02, 2013 11:43 am

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Thabit taj Ned Maj 04, 2014 3:21 am

Da li su izgubljeni Kosovo i Metohija?
Sa stanovišta međunarodnog prava,i dalje nisu ali ko se još osvrće na isto,objektivno jesu;interes je važna stvar...
Kosovo i Metohija jesu 'kapija' za distribuciju narkotika prvenstveno u EU ali i šire,a šire uključuje između ostalog i najprofitabilnije tržište,tržište SAD.Nema tu mnogo filozofije,dobili su 'državu' jer su ponudili odlično organizovanu distributivnu mrežu po najnižoj ceni,ceni jedne paradržavice,a dobili su je aminovanjem 'struktura' pre svega SAD i nema veze sve i da sutra nema više SAD uvek će se naći zainteresovane strane za biznis.Trenutno su to sa ogromnim povećanjem proizvodnje u Avganistanu,koji je radi toga i okupiran,upravo SAD.
Dnevni transport je neverovatan.
Dodaću,granice tj.ne postojanje istih....
Kako da se država,vlast 'bori' za Kosovo i Metohiju kad sama ima poprilično koristi od gore navedenog?!
Da,po mom mišljenju,Kosovo i Metohija suštinski jesu izgubljeni i jedini način da se na toj prelepoj teritoriji uspostavi vlast države Srbije jeste da država Srbija,u dolini Morave recimo,umesto polja pšenice,kukuruza i GM soje zaseje polja nekom drugom kulturom...

Thabit
Član
Član

Broj poruka : 2476
Datum upisa : 28.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sini_do taj Ned Maj 04, 2014 3:21 pm

Kad bi sve što je okupirano bilo izgubljeno, onda svet ne bi postojao... Problem je kad vlast potpiše da je legalno ono što je okupirano, još profitira na tome, to je već sasvim druga stvar i druga priča.. Potpišu da Albanci imaju vlast i državu na celom Kosovu, a u isto vreme verbalno ne priznaju to što je potpisano.. Tako to sve nije za zdrav razum, pravno je ono što se potpiše, a verbalno je za naivne i budale za određen rok....   

sini_do
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Maj 04, 2014 6:12 pm

Srbija je neformalno priznala Kosovo, to je jasno ko dan. I ono ce biti pod siptarskom kontrolom jos mnogo godina. Mozda ce Srbija nekada biti vojno dovoljno jaka da ga povrati, samo pitanje je da li ce nove generacije to htjeti. Da li ce smatrati Kosovo susjednom drzavom ili okupiranim dijelom svoje drzave, pogotovo generacije rodjene nakon kosovske nezavisnosti.

Kad pogledam s Jahorine bijele, Romanija nadohvat mi ruke.
Semberiju zagrlila Drina, pukla polja sve do Banjaluke.

Kud god idem u srcu te nosim, na kraj svijeta ti si meni bliska.
Tebi pjevam, tobom se ponosim, majko moja REPUBLIKO SRPSKA.

Batista
Global moderator
Global moderator

Broj poruka : 2268
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Maj 04, 2014 6:49 pm

Da li je i danas pod šiptarskom kontrolom?

Nove generacije će razmišljati onako kako ih mi budemo učili.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Maj 04, 2014 7:05 pm

Pod siptarskom kontrolom je, a oni su pod americkom. U svakom slucaju Srbija vise nema gotovo nikakvog uticaja dole.
Dosta zavisi od toga kako cemo djecu vaspitati, slazem se. Ali i vrijeme ucini svoje. Kolijevka Rusije je danasnja Ukrajina, dio oko Kijeva. Kolijevka Njemacke je u danasnjoj Poljskoj, i nikome ne pada na pamet da to pokusa vratiti. Razlika je u tome sto je nama ovo na silu oteto. Ali bilo kako bilo ljudi se vremenom ohlade. Plus sto je demografska situacija na Kosovu jako porazavauca. Srba je dole svega par procenata, sa tendencijom opadanja. Ako jednog dana Kosovo postane 100% albansko postavlja se pitanje ima li smisla to vracati nazad. Moze li Srbija sa 6 miliona stanovnika kontrolisati Kosovo sa 2 miliona Albanaca?
Svi mi zalimo za Kosovom kao kolijevkom srpstva, kao za mjestom gdje su sagradjeni nasi najljepsi manastiri i kulturni spomenici, ali niko ne zeli 2 miliona Siptara u ustavnopravnom poretku Srbije.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Ned Maj 04, 2014 7:25 pm

Ništa onda, čekaćemo da nam još po neko parče na silu otmu pa ćemo svi pod jednu šljivu.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Ned Maj 04, 2014 7:53 pm

Sta ti predlazes? Smile

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Time taj Ned Maj 04, 2014 7:56 pm

Ništa, vadi kosovsku domovnicu.

Time
Član
Član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Maj 06, 2014 6:40 pm

Batista ::Sta ti predlazes? Smile

Mene si pitao? Dobro pitanje koje takođe često postavim nekome ko se samo buni a nema predloga. Pošto se ne bunim samo sada, za bilo koji predlog sam zakasnila a sve i da nisam, u manjini sam. Jedino što preostaje to je nada, nažalost.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Uto Maj 06, 2014 8:28 pm

Avramova ::
Batista ::Sta ti predlazes? Smile

Mene si pitao? Dobro pitanje koje takođe često postavim nekome ko se samo buni a nema predloga. Pošto se ne bunim samo sada, za bilo koji predlog sam zakasnila a sve i da nisam, u manjini sam. Jedino što preostaje to je nada, nažalost.

Tebe sam pitao. Smile To obicno pitam ljude kada pocne prica o Kosovu jer problem sa Kosovom je mnogo mnogo veci i kompleksniji nego sto se cini.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od furija taj Sre Maj 07, 2014 12:18 am

Nas premijer sa silikonskim usnama je nedavno izrekao da podrzava celovitost svake zemlje (vezano za Ukrajinu)    Zaboravio je samo da doda - svake osim svoje    

furija
Član
Član

Broj poruka : 8031
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Maj 07, 2014 12:41 am

Batista :: Tebe sam pitao. Smile To obicno pitam ljude kada pocne prica o Kosovu jer problem sa Kosovom je mnogo  mnogo veci i kompleksniji nego sto se cini.

Znam da je kompleksan i da je ovakvo stanje davno isplanirano i utoliko nerešivo. Moje lično osećanje i mišljenje o Kosovu bili bi obična patetična priča za one koji nikada neće shvatiti kako je to kada ti oduzmu deo tebe.  Mučna mi je svaka pomisao na ljude koji se lako mire s tom činjenicom. Danas Kosovo, sutra nešto drugo a ona će prodati dušu đavolu, ali skroz.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Batista taj Sre Maj 07, 2014 1:41 am

furija ::Nas premijer sa silikonskim usnama je nedavno izrekao da podrzava celovitost  svake zemlje (vezano za Ukrajinu)    Zaboravio je samo da doda - svake osim svoje    

Imao je prije par dana sekspoze.   

Bas me interesuje ciju on teritorijalnu cjelovitost podrzava sada kad je Krim postao dio Rusije.

Batista
Global moderator
Global moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 4:39 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 30 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu