Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 44 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 1 Skrivenih i 42 Gosta :: 2 Provajderi

Miško

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Arabeska
Juče u 9:29 pm od Poli

» Neobična a lepa arhitektura
Juče u 9:22 pm od Poli

» Eksterijer
Juče u 9:03 pm od Poli

» Portreti - razne tehnike
Juče u 8:56 pm od Poli

» Phantasy Photos
Juče u 8:54 pm od Poli

» Fraktal art
Juče u 8:50 pm od Poli

» Origami
Juče u 8:45 pm od Poli

» Umjetnost od kane
Juče u 8:44 pm od Poli

» Tattoo art
Juče u 8:43 pm od Poli

» Kolaz
Juče u 8:31 pm od Poli

» Sve o "pametnim" telefonima i sličnim čudima tehnike...
Juče u 8:21 pm od Brave Heart

» Vesti iz sveta IT-ja (softver, hardver i...)
Juče u 7:47 pm od Brave Heart

» Koji internet radio slusate?
Juče u 7:17 pm od Храст

http://s16.postimg.org/a3qjjtmrl/biogen_DVA.png
Пројекат руске културе у Србији
http://s21.postimg.org/43y2a3nav/ruska_kultura_u_srbiji1.png
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Da li su izgubljeni Kosovo i Metohija?

Strana 3 od 30 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Da li su izgubljeni Kosovo i Metohija?

Počalji od Gost taj Pon Mar 29, 2010 7:12 pm

Bole__Ser ::Niko se ne bori za Kosovo " mislim na političare". Kosovo je izgubljeno, Šiptarska populacije je preovladala na Kosovu, ako nema živog naroda kako da se borimo za Kosovo, sa čim, parolama i kletvama, čak na žalost zbog nataliteta Šiptari će doći do Beograda, nastavili su oni staru praksu, polaku kupuju kuće na jugu Srbije, pa imanja, tako da su procene da će Šiptari jako brzo do Beograda. A da naši političari žele nazad Kosovo oni bi napravili parlament na Kosovu, al pošto to nije izvodljivo mogli su makar u Vranju ili Bujanovcu da naprave parlament, medjutim oni nemaju muda za tako nešto, njih zanima samo lova.
:goodpost:
Trenutno tako stoje stvari, na žalost!
Još jednom da ponovim, a svi koji žele dobro srpskom narodu i srpskoj državi, treba svaki dan da ponavljaju i da prenose na sledeće generacije no nadam se da neće tako dugo trebati, Kosovo je Srbija i ostaće srpsko!
:slamka..:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Mar 29, 2010 7:22 pm

Simba :: Još jednom da ponovim, a svi koji žele dobro srpskom narodu i srpskoj državi, treba svaki dan da ponavljaju i da prenose na sledeće generacije no nadam se da neće tako dugo trebati, Kosovo je Srbija i ostaće srpsko!
:slamka..:

Bojim se da će ovom metodom trebati više nego što mislimo. Više sam za radikalnu opciju. :cyclops:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалм Давидов, 57.6)

Avramova
Administrator
Administrator

Broj poruka : 67364
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Mar 29, 2010 7:25 pm

Avramova ::
Bojim se da će ovom metodom trebati više nego što mislimo. Više sam za radikalnu opciju. :cyclops:

Mislio sam dok ne dođe do promene odnosa snaga u svetu , a doći će do toga jako brzo!
:uzicko kolo:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Mar 29, 2010 8:09 pm

Simba :: Mislio sam dok ne dođe do promene odnosa snaga u svetu , a doći će do toga jako brzo!
:uzicko kolo:

:okej: Kad ti tako kažeš, neka bude da će i biti tako. Evo, ja ti slepo verujem.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Mar 29, 2010 11:00 pm

Postoji rešenje o kom slabo razmišljamo, a što mi ne bi zaradili dovoljno love pa otkupljivali šiptarske kuće i platili Amere da Kosovo ponovo bude Srpsko.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Pon Mar 29, 2010 11:02 pm

Bole__Ser ::Postoji rešenje o kom slabo razmišljamo, a što mi ne bi zaradili dovoljno love pa otkupljivali šiptarske kuće i platili Amere da Kosovo ponovo bude Srpsko.

Ti to ozbiljno?

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Mar 29, 2010 11:10 pm

To sa zarađivanjem love će teško ići ali ne moramo Amerima plaćati ništa, oni ubrzo "pucaju" tj. "pucaju" i sad ali nisu svesni toga !!!
Kad Ameri "puknu" Šiptari će bežati i biće drž'te gaće !!! (bar oni koji su došli od 2000 -te pa na ovamo , a ima ih dosta!) :uzicko kolo:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Uto Mar 30, 2010 11:19 am

I,ŠTA KAŽETE..TREBA LI SRBIJI KOSOVO ILI NE... :silent:

Johnny-Azra
Član
Član

Broj poruka : 6486
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Mar 30, 2010 11:47 am

Po nekima je Kosovo izgubljeno.
Po drugima nije.
Po meni, čekam ono što Simba zaključuje.

Srbiji treba Kosovo, ne sme se izgubiti, samo se pitam kako ako izuzmem oslanjanje na Simbin optimizam.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Uto Mar 30, 2010 11:58 am

.Po meni, čekam ono što Simba zaključuje.

Av, jel se ti to "šlihtaš" šefu, pa će njegovo mišljenje biti istovremeno i tvoje javno mišljenje, bez obzira sta uistinu mislila...???
:

sanjalica
Banovan

Broj poruka : 602
Datum upisa : 11.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Mar 30, 2010 12:02 pm

Hahaha, baš je duhovita naša "budna" sanjalica !!! :ironicc:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Uto Mar 30, 2010 12:07 pm

sanjalica :: Av, jel se ti to "šlihtaš" šefu, pa će njegovo mišljenje biti istovremeno i tvoje javno mišljenje, bez obzira sta uistinu mislila...???
:

Da se šlihtam?! :jaa neeee:

Moj stav po pitanju Kosova je jasan i razlikuje se od Simbinog, tačnije bila sam ubedjena da ga nikada nećemo povratiti, odnosno da će se okončati agonija pa makar kako.

Sada me je Simba ubedio da ima nade, a skoro sam je izgubila.

Ne menjam mišljenje tako lako, ali volim da prihvatim drugo ako ima realnih osnova.

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orhideja taj Uto Mar 30, 2010 12:14 pm

Johnny-Azra ::I,ŠTA KAŽETE..TREBA LI SRBIJI KOSOVO ILI NE... :silent:

Naravno da treba.

Orhideja
Član
Član

Broj poruka : 8508
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Uto Mar 30, 2010 3:31 pm

sanjalica :: Slobodan Milošević nije jedini krivac za gubitak Kosova, plan o otcepljenju južne srpske pokrajine postoji već 100godina unazad i sistematski je sprovođen decenijama, što iznutra, što uz svesrdnu podršku spolja.

Samo te čitam. :afro: Pa kako to da se čudiš naslovu teme kada i sama kažeš da je Kosovo izgubljeno? Ako je izgubljeno a bilo je srpsko, pitanje je potpuno logično: treba li se boriti za njegov povratak ili se pomiriti s tim, u uverenju da će nas svet zbog toga primiti u naručje. :twisted:

: : : .....čitaj, čitaj, ali nemoj da "izvlačiš iz konteksta" i donosiš pogrešne zaključke. Rekoh li ja samo gubitak ili trajni gubitak....mislite o tome..... Question
A ja se i dalje čudim, kako to da gubitak, bilo koje vrste, može da dovede u dilemu da li nam je potrebno ono što je izgubljeno...??? Šta misliš da li bi roditelj koji, negde u gužvi izgubi svoje dete, pošao da ga traži ili bi se odrekao deteta samo zato što se trenutno zagubilo...????

Sada me je Simba ubedio da ima nade, a skoro sam je izgubila.

Opasan je taj Simba, deluje veoma ubedljivo..... ....ako, ako....samo dok radi pravu stvar...!!!! : : :

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Uto Mar 30, 2010 4:27 pm

Čudo je ovaj smajli... :silent:

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Uto Mar 30, 2010 9:12 pm

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BG_HIGHLANDER taj Uto Mar 30, 2010 10:09 pm

Treba nam Kosovo ali ne i Siftari

BG_HIGHLANDER
Član
Član

Broj poruka : 417
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Johnny-Azra taj Uto Mar 30, 2010 10:38 pm

Johnny-Azra
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maks taj Sre Mar 31, 2010 2:34 am

maks :: I vidiš niti ja se nikad nisma smatrao Jugoslavenom.No to ne znači da sam zato bio nacionalist i mrzio nekog radi podrijetla ili političkog mišljenja.

Kako se nisi smatrao Jugoslovenom, a niti si bio nacionalista, niti šovinista? Nešto si morao biti od ta tri, a najgore bi bilo da si bio šovinista što u startu odbacujem, to je jasno.

Biti nacionalista je sasvim poželjno, biti šovinista nikako, a to što se neko osećao Jugoslovenom, nikako nije za osudu.

Kao Srpkinja rodjena u Hrvatskoj i dalje odlazim tamo, i niko mi ništa nije zamerio, naprotiv. Ekstremisti reaguju na ekstremiste bilo u Hrvatskoj, bilo u Srbiji.

To tek sad primijetih.I neekstremisti će na ekstremističke poruke,govor mržnje zauzeti obrambeni stav.Mislim da je to u samoj prirodi čovjeka.Ako ne čačkaš tamo gdje druge ljude boli nitko neće dirati ni ovdje a vjerujem ni u Srbiji.

maks
Član
Član

Broj poruka : 111
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Mar 31, 2010 9:08 am

Aj' ponovo:

sanjalica :: Slobodan Milošević nije jedini krivac za gubitak Kosova, plan o otcepljenju južne srpske pokrajine postoji već 100godina unazad i sistematski je sprovođen decenijama, što iznutra, što uz svesrdnu podršku spolja.

Sada se ja pitam: ako neko 100 godina planira, nije moguće da ne ide na sigurno. Pa to je čitav vek! Koliko je nama potrebno da osujetimo taj vekovni plan? Šta smo do sada radili? Hoćemo li optužiti svaku vlast koja je to nemo posmatrala ili nije reagovala, ili je reagovala ali nije smela ništa da radi jer su jači tako hteli i u trenu joj zapušavali usta.

Šta je narod radio 100 godina? Da li je kao i sada samo pričao puštajući da vlast i svet odlučuju? Stvarno se pitam i vrlo ozbiljno: kako će se srediti stanje na Kosovu?
Narod sigurno ne može bez dobre politike na vrhu, a gde je ona? Zbog čega, konačno, ne dodje na vlast neko ko će misliti kao narod po pitanju Kosova, izmedju ostalog.

Radikali su obećavali radikalne mere pa im se nije posrećilo da zavladaju. A sve se bojim da im se zapravo posrećilo jer, uzeti kormilo u ruke i u ovom ludom vremenu porušiti stogodišnji plan, teška je rabota. Odoše glave.

: : : .....čitaj, čitaj, ali nemoj da "izvlačiš iz konteksta" i donosiš pogrešne zaključke. Rekoh li ja samo gubitak ili trajni gubitak....mislite o tome..... :?
:

Gubitak je gubitak, nema tu izmedju redova. Dovoljno je pogledati stanje u pokrajini. Uostalom, nisam ja spomenula gubitak, već ti. :apciha: (istina)

Ok, naslov je izmenjen, ali suština je ostala ista.

A ja se i dalje čudim, kako to da gubitak, bilo koje vrste, može da dovede u dilemu da li nam je potrebno ono što je izgubljeno...???

Čudim se i ja što je uopšte do ovoga došlo. Kao da smo juče saznali da se već 100 godina kuje plan o otcepljenju Kosova. Neverovatno!

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Avramova taj Sre Mar 31, 2010 9:31 am

maks ::To tek sad primijetih.I neekstremisti će na ekstremističke poruke,govor mržnje zauzeti obrambeni stav.Mislim da je to u samoj prirodi čovjeka.Ako ne čačkaš tamo gdje druge ljude boli nitko neće dirati ni ovdje a vjerujem ni u Srbiji.

Nećemo reagovati isto ali ćemo reagovati. Ta činjenica se ne sme zanemariti i to nas čini različitim..

Πάντα ῥεῖ

Avramova
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maks taj Sre Mar 31, 2010 11:13 am

Avramova ::Aj' ponovo:

Sada se ja pitam: ako neko 100 godina planira, nije moguće da ne ide na sigurno. Pa to je čitav vek! Koliko je nama potrebno da osujetimo taj vekovni plan? Šta smo do sada radili? Hoćemo li optužiti svaku vlast koja je to nemo posmatrala ili nije reagovala, ili je reagovala ali nije smela ništa da radi jer su jači tako hteli i u trenu joj zapušavali usta.

Šta je narod radio 100 godina? Da li je kao i sada samo pričao puštajući da vlast i svet odlučuju? Stvarno se pitam i vrlo ozbiljno: kako će se srediti stanje na Kosovu?
Narod sigurno ne može bez dobre politike na vrhu, a gde je ona? Zbog čega, konačno, ne dodje na vlast neko ko će misliti kao narod po pitanju Kosova, izmedju ostalog.

Radikali su obećavali radikalne mere pa im se nije posrećilo da zavladaju. A sve se bojim da im se zapravo posrećilo jer, uzeti kormilo u ruke i u ovom ludom vremenu porušiti stogodišnji plan, teška je rabota. Odoše glave.

: : : .....čitaj, čitaj, ali nemoj da "izvlačiš iz konteksta" i donosiš pogrešne zaključke. Rekoh li ja samo gubitak ili trajni gubitak....mislite o tome..... :?
:

Gubitak je gubitak, nema tu izmedju redova. Dovoljno je pogledati stanje u pokrajini. Uostalom, nisam ja spomenula gubitak, već ti. :apciha: (istina)

Ok, naslov je izmenjen, ali suština je ostala ista.

A ja se i dalje čudim, kako to da gubitak, bilo koje vrste, može da dovede u dilemu da li nam je potrebno ono što je izgubljeno...???

Čudim se i ja što je uopšte do ovoga došlo. Kao da smo juče saznali da se već 100 godina kuje plan o otcepljenju Kosova. Neverovatno!

Vaši političari,oni koji su "popušili" Kosovo,oslonili su se na dvije potpuno pogrešne stvari.
Prva bi bila:
Nasilje jer ono nikad nikom nije donjelo dobro na dugoročom planu.Izazivanje nasilja odgovaralo je Albancima,vama nikako.Svako korištenje nasilja završilo je isto.Albanac je dobio po bubezima pendrekom ali istovremeno i besplatnu reklamu za svoju ideju.Bolju nije mogao sam nikad smisliti.Na Kosovu ih ima više nego vas pa svako korištenje sile ima jak negativan utjecaj na ono što ste htjeli postići.Englezi su npr upravo s policijskim nasiljem izgubili Indiju.

Druga bi bila :
Traženje pomoći od drugih(Rusa,Kineza....)Postoji jedna stara poslovica:Uzdaj se u se i u svoje kljuse.Sve drugo...Ništa od toga.Što vi imate od deklarativne podrške bilo koga na političkom planu?Osjećate se zadovoljnije i bolje?Možda, no koliko je to zapravo upotrebljivo?
Vrlo često vrlo malo.
Rusija vas deklarativno podržava no ne vjerujem da će ikad više zagužvati s Amerima kako sada stvari stoje.Naime i Rusi imaju korporativni neoliberalni kapitalizam koji će sve ubrzanije gledati samo i isključivo ekonomsku korist.Zato i jest Rusija priznala Ingušetiju i Osetiju a ono što govore analitičari iz EU to jest vama nož u leđa.Zašto je to Rus napravio?Zato što od te dvije republike(sada praktično neovisne) ima debele financijske koristi.Pa mu interesi Srbije baš i nisu najvažniji.Vama to jest važno jer sada nema jedan presedan nego tri.A u međunarodnoj sudskoj praksi važi jedno pravilo.Veće šanse imaš za oboriti ovako nešto ako si usamljen slučaj nego ako ih je dva ili tri.Pogotovo ako sudci budu sudili prema Američkim pravnim principima a ne evropskoj sudskoj praksi.A razlika je ogromna.Vidjet ćemo što će biti
uglavnom kako god završi nije gotovo dok vi i Albanci ne budete rekli gotovo je,a vi valjda nećete...
PS:
Reagirat ćemo ne istom snagom ali svakako hoćemo.Ništa nije crno bijelo kako se nekima to čini.Nisu jedni sveci a drugi sotone,sve je to zmiksano.Ja se samo čudim kad neki to ne vide a imaju više od 5 godina.

maks
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Sre Mar 31, 2010 1:50 pm

Sada se ja pitam: ako neko 100 godina planira, nije moguće da ne ide na sigurno. Pa to je čitav vek! Koliko je nama potrebno da osujetimo taj vekovni plan?

Ne mogu da ti odgovorim precizno, ali ne možemo ga osujetiti sami, to je sigurno. Zna se dobro ko to može, ali ne samo zbog nas, već u sopstvenom interesu. Što se tiče Srba, dovoljno je samo da se ne odričemo i da ne smatramo da je Kosovo izgubljeno zauvek. Uostalom, nisu ni Šiptari sami "osvojili" Kosovo, inače da je tako "spržio" bi njih Sloba davnih dana !!!
I nemoj me uvek pitati jedno te isto, ne bih da se ponavljam non- stop...

Verovatno zato što je "narodu" lepše da veruje u bajke o "evropskoj budućnosti Srbije", nego da se bavi realnim stanjem stvari na terenu, kao što je rasprodaja naše privrede u bescenje kapitalistima sa zapada koji od Srbije polako, ali sigurno stvaraju koloniju ; kao što je jučerašnje skupštinsko usvajanje rezolucije o tobožnjem genocidu u Srebrenici koja će nas skupo koštati, ali narod to ne želi da vidi, podržaće one koji mu omoguće "šaku dolara" da preživi do sutra, bez obzira na to kako će u budućnosti živeti njegova deca.....strašno !!! E, to je Srbija danas ; sve dok takva Srbija bude birala vlast, ne piše nam se dobro.

Nema tu kao....neki su znali odavno (oni koji razmišljaju i istinski ih interesuje budućnost Srbije), neki su saznali juče, neki još uvek ne znaju, a najgori su oni koji neće hteti da saznaju nikad....e, takvi sada vladaju ovom napaćenom zemljom, ne mareći za opstanak i ekonomski prosperitet države, već gledajući isključivo sopstveni materijalni interes....prodane duše !!!

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanjalica taj Sre Mar 31, 2010 2:47 pm

maks ::
I neekstremisti će na ekstremističke poruke,govor mržnje zauzeti obrambeni stav.Mislim da je to u samoj prirodi čovjeka.

:aplauz: :aplauz: :aplauz:

Posebno kada su ekstremističke poruke i "govor mržnje" dobro "upakovani" u ukrasni papir zvani kosmopolitizam.
Ne pomažu onda ni "puse" , ni dobronamerni saveti za budućnost Kosova, a pogotovu ne pogrešna analiza prethodnih događaja koji su uslovili trenutnu situaciju na Kosovu.
Zašto stalno potenciraš upotrebu sile od strane srpskih vlasti u negativnom kontekstu...???
Da nećeš možda da kažeš da je i "lijepa vaša" imala isti problem od strane JNA, kada je htela da se otcepi bez pitanja srpskog naroda... i eto, mi Srbi "zločinci" napadosmo vas bez razloga, umesto da smo lepo pregovarali i dogovorili se.....cccccc.....kakve nebuloze, kad se zna da se Hrvatska naoružavala mnogo pre nego što je JNA urgirala i da je rat bio neizbežan upravo zato što ste hteli da od srpske nacije napravite nacionalnu manjinu. Uostalom, sve ti to dobro znaš i umesto da se stidiš onoga što su učinili neki tvoji sunarodnici, praviš se "blesav" i soliš pamet nama koji smo želeći da sačuvamo onu prokletu Jugoslaviju podneli najveće žrtve i dozvolili sebi totalni moralni pad.Nisu nam potrebni provokatori sa strane, dovoljni smo sami sebi da se "zabavljamo"o svom jadu.

Vaši političari,oni koji su "popušili" Kosovo,oslonili su se na dvije potpuno pogrešne stvari.

A kako bi bilo da ti "popušiš" na ovim srpskim temama i da se maneš srpskih političara, stanja u Srbiji i srpskih prijatelja.......oni su naš, a ne tvoj problem, pogotovo zato jer se u tvojim izjavama oseća licemerje....nekog ćeš možda i zavarati, ali mene NE....u mojim venama teče i malo hrvatske krvi,znam kako većina Hrvata razmišlja...čast samo istinoljubivim i poštenim Hrvatima !!!
p.s. nauči već jednom da upotrebljavaš "quote", tvoj post od jedne rečenice koji se odnosi samo na deo citata zauzima puno mesta na forumu ako citiraš sve a ne smatraš za shodno i nepregledno je za snalaženje.

sanjalica
Banovan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maks taj Sre Mar 31, 2010 8:02 pm

Ne bi bilo dobro da mi ti propisuješ šta i gdje na kojoj temi da pišem.Niti bi tako nešto poslušao.

Nas se razoružalo i prije prvih izbora kad je JNA zapljenila oružje od TO.
Ako ti misliš da je bolje bilo na nas pokrenuti tenkove nego prihvatiti konfederativni ustroj svakako na to imaš pravo.No da je prihvaćeno još bi bili svi zajedno u istoj državi.
I svakako sila koju je demonstrirao i s kojom je prijetio Milošević te odbijanje svakog razgovora o konfederaciji gurnuo nas je sve zajedno u rat.
Ako ti misliš da se stvari riješavaju silom tvoj problem.Da je M. Martić-Milošević prihvatio plan Z4 ne bi bilo Oluje ni Bljeska.Oluja i Bljesak su događaji koji su oblježili kraj prošlog milenija na ovim prostorima,bilo bi puno bolje da se nije krenulo s puškama samo da se imalo ikakvih izgleda za reintegraciju u naš ustavno pravni poredak.Koliko vama znači Priština toliko nama znače Plitvička jezera,Rakovica,Slunj,Knin.

Kad se silom budu efikasno riješavali problemi na vrbi će roditi grožđe.
Problemi ostaju,radio sam na tom području pa znam.

Vidim ti si hvala bogu puna ljubavi prema bližnjem i vrlo rado okrećeš drugi obraz pa evo ti još jedna pusa da se ne ljutiš.Nije dobro da ti se ne povisi pritisak a može ti proraditi i čir.

maks
Član
Član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 12:06 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 30 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu